Geri Dön

Son dakika... Türkiye ile Yunanistan arasında görüşmeler başlıyor

Gelen bir son dakika haberine göre, Türkiye ile Yunanistan askeri heyetleri arasındaki teknik görüşmeler bugün yeniden başlıyor. NATO karargahının bulunduğu Belçika'nın Brüksel kentinde saat 15:00'de yeniden yapılacağı bildirildi.

Son dakika... Türkiye ile Yunanistan arasında görüşmeler başlıyor

Türkiye ile Yunanistan askeri heyetleri arasında "ayrıştırma usullerinin" ele alınacağı teknik toplantıların bugün saat 15.00'te Brüksel'de yeniden başlayacağı bildirildi.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile NATO Genel Sekreteri Stoltenberg görüşmesi sonrası  yapılmasına karar verilen Türkiye-Yunanistan askeri heyetleri arasında  'ayrıştırma usullerinin' ele alınacağı teknik toplantıların bugün Türkiye saati  ile 15.00'te Brüksel'de yeniden başlaması planlanıyor." ifadeleri kullanıldı.

 

 

 

Tehlike giderek artıyor! Kızarmış gıda tüketimine dikkatKızarmış gıda tüketiminin giderek arttığını ve bu yolla oluşan kalp hastalıklarının da yaygınlaştığını belirten Kardiyolog Dr. Rıza Kaya, 'Trans yağlar ve doymuş yağ asitleri, kötü kolestrol dediğimiz, kolestrol düzeyini yükseltiyor. Kızartılmış gıdaların tüketimi, kalp damar hastalıkları, inme, diyabet, hipertansiyon gibi hastalıkların da oranını artırıyor' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet