Geri Dön
GündemSon dakika... Yamaç paraşütüyle ağaç ve duvara çarpan Hilal'den acı haber!

Son dakika... Yamaç paraşütüyle ağaç ve duvara çarpan Hilal'den acı haber!

Kayseri'de, Hilal Kapıer (26), yamaç paraşütüyle iniş öncesi rüzgara kapılarak önce ağaç dallarına sonra bir bağ evinin duvarına çarptı. Ağır yaralanan Hilal Kapıer kaldırıldığı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

Son dakika... Yamaç paraşütüyle ağaç ve duvara çarpan Hilal'den acı haber!

Olay, Talas ilçesi Harman Mahallesi 2776 Sokak'ta meydana geldi. Yaklaşık 5 yıldır yamaç paraşütü yapan yüksek lisans öğrencisi Hilal Kapıer, bu sabah Ali Dağı'nın zirvesinden tekli atlayış yaptı.

Rüzgarın da etkisiyle paraşüt yerleşim alanlarına doğru yöneldi. İniş öncesi rüzgara kapılan Hilal Kapıer'in paraşütü önce ağaç dallarına sonra da bir bağ evinin duvarına çarptı. Ağır yaralanan Hilal K., ihbar üzerine olay yerine gelen ambulansla Hastaneye kaldırıldı.

Son dakika... Yamaç paraşütüyle ağaç ve duvara çarpan Hilalden acı haber

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Ağır yaralanan Hilal Kapıer kaldırıldığı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Kapıer'in yarın Sivas'ta toprağa verileceği belirtildi.

DAHA ÖNCE İP KOPMA TEHLİKESİ YAŞAMIŞ

Kayseri'de bu sabah hayatını kaybeden Hilal Kapırer'in daha önce de yamaç paraşütü yaptığı sırada ip kopması tehlikesi ile karşı karşıya kaldığı öğrenildi. Kış döneminde snowboard, yaz döneminde ise yamaç paraşütü yapan Kapıer'den geriye sosyal medya hesabına koyduğu fotoğraflar kaldı.

 Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Merkez Bankası'ndan piyasaya bir müdahale dahaTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) 2 günün ardından yeniden dövize müdahalede bulundu. TCMB'den yapılan açıklamada "Döviz kurlarında sağlıksız fiyat oluşumları nedeniyle piyasaya satım yönünde doğrudan müdahale edilmektedir." denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler