Geri Dön
GündemDeprem haritası | Deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu? AFAD - Kandilli son depremler listesi

Deprem haritası | Deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu? AFAD - Kandilli son depremler listesi

Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 2 Şubat son depremler araştırılıyor. Dün Ege'de meydana gelen çok sayıda deprem vatandaşları tedirgin etti. Peki, bugün deprem oldu mu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesini yayınladı. Kandilli Rasathanesi deprem haritası üzerinden de en son nerede deprem meydana geldi harita üzerinde görüntülemek mümkün.

Deprem haritası | Deprem mi oldu? Bugün nerede deprem oldu? AFAD - Kandilli son depremler listesi

Son depremler: En son nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Dün Ege'de meydana gelen depremler vatandaşları korkuttu. Ege Denizi'nde küçük çapta depremler gece boyu devam etti. Peki, bugün deprem oldu mu?

SON DEPREMLER: 2 ŞUBAT DEPREM Mİ OLDU?

MUŞ'TA DEPREM

Son dakika bilgilerine göre; Muş Merkez'de saat 09.35'te 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

KAYSERİ'DE DEPREM

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre, sarsıntı saat 03.02'de ve 18,22 kilometre derinlikte gerçekleşti.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

DEPREM HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Şimdi de Trabzon! Endişelendiren görüntüOrdu'nun Fatsa ilçesinde, Karadeniz'de görülen müsilajın (deniz salyası) ardından Trabzon'un Sürmene ilçesinde deniz yüzeyinde oluşan kirlilik, endişelendirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi'nin öğretim üyeleri, kirlilik oluşan alanda incelemelerde bulundu, deniz suyundan numune aldı. Prof. Dr. Ali Muzaffer Feyzioğlu, “İlk gözlemlerde kirliliğin müsilaj tabakasını oluşturan ‘deniz karı’ ismi verilen yapı olmadığını söyleyebiliriz. Numuneler incelenecek. Şimdilik bir tehlike olduğunu düşünmüyoruz" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet