Geri Dön

Son depremler AFAD ve Kandilli tarafından duyuruldu! 24 Ocak 2021 Pazar

Meydana gelen depremleri öğrenmek isteyen vatandaşlar için, ülkemiz genelinde olan son depremleri haberimize ekledik. Ansızın oluşan depremlerin bazıları büyük şiddetli olsa da bazıları küçük şiddetle yaşanıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesini büyük-küçük demeden yayımlıyor. Peki en son nerede, ne zaman, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 24 Ocak 2021 Pazar gününe ait son depremler listesi...

Son depremler AFAD ve Kandilli tarafından duyuruldu! 24 Ocak 2021 Pazar

Son dakika haberleri arasında zaman zaman deprem haberleri de yer alıyor. Ülkemizin hangi yerinde olursa olsun, tüm ülkeyi meraklandıran deprem haberleri yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Anlık olarak araması değişkenlik gösteren son depremler sorusu AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından cevaplnıyor. İşte haberimizin devamında son depremler listesinin güncel durumu bulunuyor.

SON DEPREMLER

Son depremler AFAD ve Kandilli tarafından duyuruldu 24 Ocak 2021 Pazar

GÜNCEL DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 24 Şubat 2021 )Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 124 bin 15 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 561 kişinin testi pozitif çıktı, 72 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 1200 oldu, 5 bin 297 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 540 bin 293'e yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet