Geri Dön
GündemSon Depremler listesi 30 Mart 2021: AFAD - Kandilli deprem mi oldu, nerede deprem oldu?

Son Depremler listesi 30 Mart 2021: AFAD - Kandilli deprem mi oldu, nerede deprem oldu?

Az önce deprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını kontrol ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine göre bugün en son nerede deprem oldu? İstanbul'da deprem oldu mu? işte 30 Mart AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan son depremler listesi.

Son Depremler listesi 30 Mart 2021: AFAD - Kandilli deprem mi oldu, nerede deprem oldu?

Son dakika deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan son depremler listesine göre hangi bölgede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler listesine bakara hangi bölgede, kaç şiddetinde ve kaç km derinlikte deprem meydana geldiğini görmek mümkün. İşte 30 Mart son depremler listesi.

SON DEPREMLER LİSTESİ 30 MART 2021

Türkiye'nin her yanından meydana gelen şiddetli ve artçı sarsıntılar araştırılıyor. AFAD ve Kandilli son depremleri, son dakika olarak açıklamaya da devam ediyor. 30 Mart ge yarısı 23:54'de Ege Denizi açıklarında 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İşte, son depremler...

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

 

2 metrelik yılan iş yerine girdiHava sıcaklıklarının artması ile birlikte kış uykusundan uyanan yılanlar vatandaşları tedirgin etmeye devam ediyor. Bursa'da iş yerine giren yılan büyük korku yarattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet