Geri Dön

Son gün dönüş yoğunluğu

Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçiren vatandaşların eve dönüş yolculuğu nedeniyle Anadolu Otoyolu’nun Kocaeli bölümünde, zaman zaman trafik yoğunluğu oluştu. Tatil yörelerinden deniz yoluyla evlerine dönmek isteyen vatandaşlar da Bandırma, Çanakkale ve Yalova’daki feribot iskelelerinde yoğunluğa neden oldu.

Son gün dönüş yoğunluğu

Anadolu Otoyolu’nun İstanbul yönü İzmit kesiminde, Gültepe rampası, Kartepe ve Çayırova mevkisinde yolun iki şeride düştüğü bölgelerde yoğunlk yaşandı. Yoğunluk zaman zaman Alikahya mevkisi ve Kandıra gişelere kadar uzandı. Arızalanan araçlar ve maddi hasarlı kazalardan dolayı da trafiğin yer yer durma noktasına geldiği görüldü.

Uzun kuyruk

Tatilciler, Topçular-Eskihisar Arabalı Vapuru Hattında yer yer yoğunluğa neden oldu. Araç istif alanı dolan Topçular İskelesinde Sirkeci-Harem Hattından yapılan takviyelerle toplam 19 gemi durmaksızın çalıştı.

Çanakkale’de de tatilciler, boğazı geçebilmek için feribot iskelelerinde uzun araç kuyrukları oluşturdu. Çanakkale, Lapseki ve Çardak feribot iskelelerinde, 1 kilometreyi aşan araç kuyrukları oluştu. l DHA, AA

Fahrettin Koca: Yüzde 42 arttı!Sağlık Bakanı Fahrettin Koca İzmir'de açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, "İzmir'de vaka sayısı bir önceki aya göre yüzde 42 arttı." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber