Geri Dön

Sosyal mesafeyi unutup, yangını izlediler

Adana'da 11 katlı apartmanın en üst katındaki dairede buzdolabından kaynaklı yangın çıktı. Alevlerin sardığı ev itfaiye tarafından söndürülürken, çalışmaları izlemek için sokağa çıkan ve sosyal mesafe kuralını hiçe sayan mahalle sakinleri ise polis tarafından uzaklaştırıldı.

Sosyal mesafeyi unutup, yangını izlediler

 

Merkez Çukurova ilçesi Toros Mahallesi Barış Manço Bulvarı'nda 11 katlı apartmanın en üst katında 3 kişinin yaşadığı dairede yangın çıktı. Buzdolabının elektrik kontağı alev alması sonucu çıkan yangını fark eden ev sakinleri, dışarıya çıkıp durumu itfaiyeye bildirdi. İtfaiye ekipleri, yangın yerine sevk edilirken, apartman sakinleri de güvenlik amaçlı binayı tahliye etti. Alev alev yanan ev, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Sosyal mesafeyi unutup, yangını izlediler

Yangını görüp, dışarı çıkan mahalle sakinleri ise kalabalık halinde sosyal mesafe kurallarına aldırmaksızın çalışmaları izledi. Polis aracından sürekli olarak sosyal mesafe kurallarına uyulması için anonslar yapılan mahalle sakinleri, güçlükle dağıtıldı. 

Polis, elektrik kontağından çıkan ve evde hasara yol açan yangınla ilgili soruşturma başlattı.

Sosyal mesafeyi unutup, yangını izlediler

Depreme canlı yayında yakalandılarŞanlıurfa'da yayın yapan bir televizyon kanalının konukları Malatya'nın Pütürge ilçesinde saat 21.06'da meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki depreme canlı yayında yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber