Geri Dön

Sözleşmeli öğretmen alımında tercihler bugün başlıyor! İşte atama tarihleri...

MEB tarafından alımı yapılacak 20 bin sözleşmeli öğretmen için tercihler bugün başlıyor. Mülakat sürecinin geride bırakılmasından sonra binlerce adayın heyecanla beklediği tercih aşamasına geçildi. Peki atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

Sözleşmeli öğretmen alımında tercihler bugün başlıyor! İşte atama tarihleri...

Sözleşmeli Öğretmenlik alımına ilişkin süreçte bugün tercihler alınmaya başlayacak. MEB tarafından 20 bin Sözleşmeli Öğretmen alımının duyurulmasının ardından ön başvuruların alınması ile başlayan süreçte son olarak mülakat sonuçları adaylara duyurulmuştu. Bugün tercihlerin alınmaya başlamasının ardından atama işlemleri 7 Şubat tarihinde adaylara duyurulacak.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK ATAMALARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

28 Ocak'ta başlayacak olan Sözleşmeli Öğretmenlik tercih işlemlerinin ardından MEB'in açıkladığı takvime göre atama sonuçları 7 Şubat'da adaylara duyurulacak.

Burdur’da bulunan Koca Engerek Şanlıurfa bozkırlarında doğaya bırakıldıTarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü ekipleri, Burdur’da bulunan Koca Engerek yılanını doğal yaşam alanı olan Şanlıurfa bozkırlarında doğaya bıraktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber