Geri Dön
GündemSözleşmeli öğretmen alımında tercihler bugün başlıyor! İşte atama tarihleri...

Sözleşmeli öğretmen alımında tercihler bugün başlıyor! İşte atama tarihleri...

MEB tarafından alımı yapılacak 20 bin sözleşmeli öğretmen için tercihler bugün başlıyor. Mülakat sürecinin geride bırakılmasından sonra binlerce adayın heyecanla beklediği tercih aşamasına geçildi. Peki atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

Sözleşmeli öğretmen alımında tercihler bugün başlıyor! İşte atama tarihleri...

Sözleşmeli Öğretmenlik alımına ilişkin süreçte bugün tercihler alınmaya başlayacak. MEB tarafından 20 bin Sözleşmeli Öğretmen alımının duyurulmasının ardından ön başvuruların alınması ile başlayan süreçte son olarak mülakat sonuçları adaylara duyurulmuştu. Bugün tercihlerin alınmaya başlamasının ardından atama işlemleri 7 Şubat tarihinde adaylara duyurulacak.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK ATAMALARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

28 Ocak'ta başlayacak olan Sözleşmeli Öğretmenlik tercih işlemlerinin ardından MEB'in açıkladığı takvime göre atama sonuçları 7 Şubat'da adaylara duyurulacak.

Lastiği patlayan otomobilin kaldırımda oturan adama çarptıAntalya'da Sevinç Ç.(32) kullandığı otomobil, lastiği patlayınca düz yolda direksiyon hakimiyetini kaybetti, kaldırımda oturan Abdullah Tezel'e (32) çaptı. Kadın sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve Abdullah Tezel'in otomobil ile duvar arasına sıkıştığı o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet