Geri Dön

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! Kişi başına düşen ikramiyeler açıklandı

Süper Loto çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak olan Süper Loto çekilişi dün akşam gerçekleşti. 642. Haftasını yaşayan Süper Loto çekiliş sonuçları için meraklı arayış başladı. İşte 6 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar ve kişi başına düşen ikramiyeler haberimizde...

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! Kişi başına düşen ikramiyeler açıklandı

Perşembe akşamları yapılan Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto oynayan vatandaşlar, sonuçları öğrenmek için arayışa koyuldu. İşte 6 Şubat Süper Loto çekilş sonuçları detayları...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu Kişi başına düşen ikramiyeler açıklandı

6 bilen kişi sayısı:1               Kişi Başına Düşen İkramiye : 15.673.061,70 ₺
5 bilen kişi sayısı:100           Kişi Başına Düşen İkramiye: 7.431,75 ₺
4 bilen kişi sayısı: 4.905       Kişi Başına Düşen İkramiye :164,05 ₺
3 bilen kişi sayısı: 98.339     Kişi Başına Düşen İkramiye :13,85 ₺

Süper Loto

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 rakamları arasında 6, 5, 4 ve 3 sayıyı doğru tahmin etmesiyle kazandığı bir şans oyunudur.
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Süper Loto oyunu çekilişleri Perşembe günleri yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto'da 3 ve 4 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri yetkili loto bayileri ve şubelerinden, 5 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri loto bayileri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden ve 6 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Manisa depremi öncesi 'gizemli olay!Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde hayvancılık yapan bir vatandaş, akşam saatlerinde meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki deprem anını cep telefonuyla kaydetti. Kuzularının panik halinde hareket ederek yüksek ses çıkarmasına anlam veremeyen vatandaş, telefonuyla ahırda video çekerken deprem anını kayda aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber