Geri Dön
GündemSüper Loto sonuçları açıklandı! 25 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto sonuçları açıklandı! 25 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 8 milyon 84 bin 925 TL. İşte, 25 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 25 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişi Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenleniyor. Süper Loto'da büyük ikramiye 8 milyon 84 bin 925 TL. 25 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -4-6-11-31-42-46- oldu.

25 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi bu akşam yani 25 Mart tarihinde saat 21.30'da başladı. Süper Loto çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından takip edildi. 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 25 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Süper Loto çekilişi, www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabiliyor.

Terörist Sofi Nurettin böyle vuruldu!Milli Savunma Bakanlığı, terör örgütü PKK'nın Suriye sorumlusu Sofi Nurettin'in etkisiz hale getirildiği operasyonun görüntülerini paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet