Geri Dön
GündemSüper Loto 13 Nisan sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

Süper Loto 13 Nisan sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 18 milyon 480 bin 885 TL. İşte, 13 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto 13 Nisan sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Sisal Şans tarafından yapılan Süper Loto, Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenleniyor. Süper Loto'da büyük ikramiye 18 milyon 480 bin 885 TL. 13 Nisan 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -10-39-44-46- 48-49- oldu.

13 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi 13 Nisan yani bu akşam saat 21.30'da başladı. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak çekiliş yayımlandı. Çekiliş ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto 13 Nisan sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto çekilişi, www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabiliyor.Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.

İstanbul'da büyük korku! Ağlayarak izledilerŞişli'de bulunan film stüdyosunda çıkan yangında 2 kişi dumandan etkilendi. Kendilerini dışarı atan çalışanlar gözyaşlarına hakim olamazken, yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet