Geri Dön

11 Ekim Süper Loto'da sonuçlar açıklandı... Süper Loto kazandıran numaraları ve sonuçları sorgulama...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 28 milyon 317 bin 692 TL.

11 Ekim Süper Loto'da sonuçlar açıklandı... Süper Loto kazandıran numaraları ve sonuçları sorgulama...

Haftanın 3 günü oynayanlara milyonlarca lira dağıtan Süper Loto'da yeni bir çekiliş heyecanı yaşandı. 11 Ekim Pazar günü çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 28 milyon 317 bin 692 TL. Süper Loto'da kazandıran şanslı numaralar ise 11-29-38-39-41-57 oldu.

SÜPER LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU

11 Ekim Süper Loto sonuçları belli oldu. Süper Loto'nun 31. çekilişinde 6 bilen çıkmadı. 5 bilen 6 kişi ise 49 bin 462 lira 50 kuruş kazandı.

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 Ekim Süper Lotoda sonuçlar açıklandı... Süper Loto kazandıran numaraları ve sonuçları sorgulama...

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştüGaziantep'te Coşkun K. (20), beşinci kattaki evinin balkonundan yarı çıplak halde park halindeki otomobilin üzerine düştü. Ağır yaralanan genç, hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber