Geri Dön

Survivor'da kim elendi? Sürpriz isim adaya resmen veda etti...

Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. TV8'in reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2018'de, bu hafta eleme adayı olan 5 isimden biri daha adadaki hayellerine veda etti. Peki Survivor'da bu hafta kim elendi?

Survivor'da kim elendi? Sürpriz isim adaya resmen veda etti...

Survivor 2018'de zorlu eleme. Dün akşam yapılan konseyde Survivor'a bir kişi daha veda etti. İşte finalde yaşananlar...

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

İlk dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında en fazla ismi yazılanlar Murat ve Yağmur olurken; Hilmicem de Birsen'in ismini verdi.

İkinci dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında ise en fazla ismi yazılan kişi Elif oldu. Mustafa Kemal ise Yiğit'in adını verdi.

Bu akşam açıklanan eleme sonuçlarına göre bu 5 yarışmacıdan birisi olan Yiğit Dikmen adaya veda etti.

YİĞİT'İN SON SÖZLERİ...

Daha önce de söylemiştim öncelikle beni bu sezona layık gördüğüünüz için teşekkür ederim. Çok güçlü bir takımdı. Çok iyi bir sezondu. Son zamanlarda çok zor bir dönem geçirdik. Bu insanlarla bu mücadeleyi verebildiğim için çok mutluyum. Hedeflerim vardı. potadan çıkamadım. Umarım aileme layık olabilmişimdir. Burada bir hatamız olduğuysa özür dilerim, herkes hakkını helal etsin.

EN İYİ PERFORMANSLAR

Erkeklerde birinci olan isim Hakan; ikinci Mustafa Kemal.
Kadınlarda birinci olan isim Birsen; ikinci Damla.

ÖDÜL VE BARAKA OYUNLARINI HANGİ TAKIMLAR KAZANDI?

Survivor'da gecenin ilk mücadelesi olan baraka oyununu Ünlüler takımı kazandı. Son zamanlarda üstünlüğü Gönüllüler'e kaptıran Ünlüler, mücadeleyi 10-4 kazandı.

Survivor'da ödülün pide ve kola olduğu ödül oyunu büyük bir üstünlüğe sahne oldu. Son zamanlarda büyük bir atağa kalkan Gönüllüler takımı zorlu geçmesi beklenen oyunu 10-4 kazandı ve afiyetle karınlarını doyurdu.

SURVIVOR 60. BÖLÜMDE SEMBOL OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor'da bu akşam sembol oyunları oynandı. Kadınlarda Sema - Birsen mücadelesini Birsen Bekgöz kazandı, Sema Aydemir elendi. Merve - Yağmur mücadelesini Merve Aydın kazandı, Yağmur Banda kaybetti ( 2 hakkı vardı 1 hakkı kaldı). Damla - Nagihan mücadelesini Damla Can kazandı (Hala 1 hakkı var), Nagihan Karadere elendi.

Erkeklerde ise; Mustafa Kemal - Hilmi Cem mücadelesini Hilmi Cen İntepe kazandı, Mustafa Kemal Kurt elendi. Adem - Ümit mücadelesini Adem Kılıççı kazandı (3 hakkı var ve devam ediyor), Ümit Karan kaybetti. (1 hakkı vardı ve o hakkı gitti)

Ayasofya'da 15 Temmuz'a özel koreografi gösterisiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından, bugün 15 Temmuz temasıyla, Ayasofya önündeki meydanda 100 kişilik koreografi gösterisi gerçekleştirildi. 'Unutma, unutturma' temalı gösteri, yerli ve yabancı turistler tarafından ilgiyle izlendi. Ekip Yönetmeni Emre Özmen, 15 Temmuz'u unutmadık, unutturmayacağız" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber