Geri Dön

Teyzeye bayram mesajları! Halaya-teyzeye bayram kutlama mesajı...

Ramazan Bayramı bugün kutlanıyor. Heyecanla beklenen bayramın gelmesiyle beraber bayram tebrikleri paylaşılmaya başlandı. Teyzelerin ve halalarının bayramı kutlamak isteyenler bayram mesajları araştırıyor. İşte teyzeye bayram mesajları...

Teyzeye bayram mesajları! Halaya-teyzeye bayram kutlama mesajı...

Ramazan Bayramı 24 Haziran yani bugün başlayıp 26 Haziran salı günü son bulacak. Bayramı sevdiklerinden ayrı geçirenler ise bayram mesajları ile yakınlarını mutlu edebilirler. Teyzeye bayram mesajları aranan konular arasında yer alıyor. İşte teyzeye bayram mesajları...

TEYZEYE-HALAYA BAYRAM MESAJLARI 2020

Daha güzel bayramlara ulaşabilmek için bu bayram yanında olamadım teyzem ama kalbim senin özleminle dolu.

Teyzem, Ramazan Bayramı vesilesiyle sağlıklı, huzurlu, esenlik dolu günler geçirmenizi diliyorum

Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün.

Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

Teyzeye bayram mesajları Halaya-teyzeye bayram kutlama mesajı...

Ramazan Bayramı’nın bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Küslerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, safların sıklaştığı, umutların tazelendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı bir bayrama daha ulaştık. Ramazan Bayramı'nız mübarek olsun.

Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, sevinç ve mutluluğu yaşadığımız özel günlerdir. Sizin ve ailenizin Ramazan bayramını tebrik ediyorum.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sakarya'daki patlama ile ilgili açıklamaSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Rece Tayyip Erdoğan Sakarya'nın Hendek ilçesinde meydana gelen havai fişek patlamasına ilişkin son dakika bilgilerini paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, fabrikada 189 personelin olduğunu bildirdi. Yaralı sayısı 1'i ağır olmak üzere 74 kişinin olduğunu açıkladı. Vefat sayısının ise 2 olduğunu bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber