Geri Dön
GündemTrendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021: Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021: Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?

Dijital çağın ticaret biçimi de kendine özgü olmaktadır. Günümüzde artık kurum, kuruluş ve şirketler müşteri hizmetlerini çağrı merkezleri üzerinden yürütmektedirler. Trendyol Müşteri Hizmetleri de 2021 yılında iletişim numarasını güncellemiştir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021: Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?

Trendyol internet alışveriş portalı 2021 yılının nisan ayında müşteri hizmetleri telefon numarasını güncellemiştir. Trendyol Müşteri Hizmetleri iletişim Numarası 0 212 331 0 200 olup 7/24 erişilebilir durumdadır.

 Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2021

 2010 yılında kurulduğundan beri internet ve e-ticaret alanında hızlı bir ivme ile yükselen ve bugün büyük bir yapıya dönüşen Trendyol büyümesini sürdürmektedir.

 Trendyol müşteri iletişim merkezi üzerinden müşterilerine 7/24 kesintisiz destek vermektedir. Trendyol müşteri hizmetleri, satış ve satış sonrası her türlü sorun, soru ve talepleri cevaplandırmaktadır. 

 Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?

 Trendyol keyifli ve sorunsuz alışveriş deneyimini müşterilerine yaşatmak isterken eksiksiz bir iletişimi de amaçlamaktadır. Trendyol çağrı merkezine yeterli sayıda müşteri temsilcisi sayesinde kısa sürede erişmek olanaklıdır. 0 212 331 02 00 numaralı hat üzerinden ulaşılabileceği gibi ayrıca destek@trendyol.com e-posta adresinden de mail atılarak erişmek mümkündür.

Müsilajla mücadele sürüyor! 9 günde 1478 metreküp temizlendi...Yalova sahillerinde, Marmara Denizi Koruma Eylem Planı kapsamında 9 günde 1478 metreküp müsilaj temizlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet