Geri Dön

TRT’nin ilk başörtülü sunucusu konuştu

TRT’nin ilk başörtülü sunucusu Feyza Çiğdem Tahmaz, suskunluğunu bozdu.

TRT’nin ilk başörtülü sunucusu konuştu

Başörtülü vekillerin Meclis Genel Kurulu’na girmesinin ardından TRT Türk’te 15 Kasım günü itibariyle başörtülü spiker Feyza Çiğdem Tahmaz haberleri sunmaya başlamıştı. Kendisine destek verenlere teşekkür eden Tahmaz, “Değerli dostlar cumartesi akşamından bu yana sevinçlerini, tebriklerini ileten, gerek gözyaşlarıyla-dualarla izlediğini, okuduğunu ifade eden değerli büyüklerime arkadaşlarıma ve hiç tanımadığım nice insana mesajlarından ötürü çok ama çok teşekkür ediyorum. Herkesten Rabbim razı olsun" dedi.

ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ
Eleştirilere de yanıt veren Tahmaz, "Bizi bilenler bilir, lakin bilmeyenler için yazıyorum; bugüne dek başka platformlarda sadece işimi yapmaya çalıştım. Örtümü öne çıkarmadan, bahane etmeden. Bundan sonra da öyle olacak. Diyorlarmış ki; ’yeni örtünmüş olabilir’, ’transfer ücreti olarak ne kadar verildi’, ’ne kadar tecrübesi vardı ki’ vs asılsız ve mesnetsiz sözler sarf ediliyormuş” ifadelerini kullandı.

Ankara'da intikam cinayetiAnkara'nın Keçiören ilçesinde daha önce akrabalarını silahla yaralayan kişiden intikam almak isteyen cinayet zanlısı, husumetli olduğu kişiyi yol kenarında pusu kurarak tabancayla öldürdü. Cinayeti işleyen şüpheli olay yerinden kaçtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet