Geri Dön
GündemTürkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler listesi...

Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler listesi...

Ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. Yaşanan depremlerin şiddetleri korku ve paniğin yaşanmasına neden oluyor. Dün gece yarısından bu yana Akdeniz On iki Adalar açıklarında peş peşe depremler meydana geldi. Yaşanan depremlerin en şiddetlisi 4.0 büyüklüğünde meydana geldi. Kandilli Rasathanesi yaşanan depremleri şiddetlerine ilişkin verileri yayınlanmaya devam ediyor. İşte 22 Haziran son depremler listesi..

Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son depremler listesi...

Türkiye ve çevresinde meydana gelen depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Yaşanan depremlerin merkez üssü, yerin kaç km derinliğinde meydana geldiği, enlem, boylam ve yerel saatle kaçta meydana geldiği gibi veriler paylaşılmaya devam ediyor. İşte ülkemizde meydana gelen son depremler listesi...

SON DEPREMLER LİSTESİ

Türkiyede en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu Son depremler listesi...

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yangın sırasında helikopterden bırakılan suyun altında kalan kişi şans eseri yaralanmadıMuğla'da devam eden yangınların söndürülmesi için gönüllü olarak orman işçilerine yardım ederken helikopterden atılan su üstüne düşen Eşref Aşkan, olaydan yara almadan kurtuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet