Geri Dön

Üç gece üst üste Altın Gün

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) binasında yer alan ve alternatif sahnenin dikkat çeken isimlerini sahnesinde ağırlayan Salon’un nisan ayı programı açıklandı.

Üç gece üst üste Altın Gün

Güney Afrika doğumlu, Berlin’de yaşayan, indie folk, caz ve blues’dan beslenen şarkıcı ve şarkı sözü yazarı Alice Phoebe Lou, 5 ve 6 Nisan’da 2 konserle Salon’da olacak. 60’lar ve 70’lerin müzik devrimini alıp Frankofon ruhuyla modern zamanlara uyarlayan, rock’n roll’u yaşatan The Limiñanas 13 Nisan’da, Salon’da gerçekleştirdiği tüm konserlerin biletleri tamamen tükenen Jakuzi, yeni albümü “Hata Payı”nın ilk konserleri ile bir kez daha, 16 ve 17 Nisan’da 2 konserle İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

İkinci albüm yolda

Altın Gün, 26 Nisan’da ikinci albümü “Gece”yi yayınlamaya hazırlanıyor. Grubun hayranları, merakla bekledikleri bu albümden şarkıları ilk kez ve herkesten önce canlı dinlemek ve Altın Gün’le tekrardan üç gece buluşmak üzere 26, 27 ve 28 Nisan’da İstanbul’a geliyor.

İzmir'de silahlı saldırıİzmir'in Karşıyaka ilçesinde, aralarında husumet olduğu ileri sürülen kimliği belirsiz kişi Engin Ekşioğlu'nu(39) iş yerinde tabanca ile vurarak öldürdü. Olayın ardından polis ekipleri, kayıplara karışan cinayet firarisini yakalamak için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber