Geri Dön
GündemÜmit Özat FETÖ soruşturması kapsamında tanık olarak ifade verdi

Ümit Özat FETÖ soruşturması kapsamında tanık olarak ifade verdi

Eski Milli Futbolcu ve Teknik Direktör Ümit Özat, futbolda FETÖ yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında tanık olarak, emniyette ifade verdi.

Ümit Özat FETÖ soruşturması kapsamında tanık olarak ifade verdi

FERİT ZENGİN İstanbul

Futbolda FETÖ yapılanmasına yönelik olarak geçtiğimiz hafta bir özel TV kanalında yapılan programda verdiği demecinde, 'Savcılar çağırsın sorsunlar anlatırım ben her şeyi. Ama savcılara anlatırım buradan anlatmam" diyen Fenerbahçe'nin eski kaptanı ve eski Milli futbolcu Ümit Özat, savcılık talebiyle bu gün polis tarafından bildiklerini anlatması için emniyete çağrıldı.

Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne giden Özat'ın Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde ifade verdiği öğrenildi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Fenerbahçe'de geçtiğimiz hafta yaşanan teknik direktörlük değişikliğinin ardından, görevden alınan Erol Bulut'un yerine teknik direktörlüğe getirilen sportif direktör Emre Belözoğlu'nın göreve getirilmesinin ardından futbolda FETÖ yapılanması tartışmaları tekrar alevlenmiş ve bu durum üzerine açıklama yapan eski kaptan Özat, yaptığı açıklama Fenerbahçe kulübü tarafından yapılan bir açıklamayla kınamamıştı.

Yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli?Yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli? Öncelikle yatırım yapacağınız tutarın tasarruf için ayırdığınız tutar olmasına özen gösterin. Çünkü yatırım araçlarının fiyatlarında oluşabilecek geri çekilmeler sonrası yaşayacağınız kayıplardan gündelik hayatınızın çok fazla etkilenmemesi önemli olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet