Geri Dön
GündemÜsküdar'da akülü arabayla yolun karşısına geçerken otobüsün çarptığı engelli yaralandı

Üsküdar'da akülü arabayla yolun karşısına geçerken otobüsün çarptığı engelli yaralandı

Üsküdar'da akülü arabasıyla yolun karşısına geçerken otobüsün çarptığı engelli yaralandı. O sırada kafede oturan sağlık çalışanı yaralıya ilk müdahaleyi yaptı.

Üsküdar'da akülü arabayla yolun karşısına geçerken otobüsün çarptığı engelli yaralandı

Kaza, saat 14.30 sıralarında Üsküdar Harem Yolu Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, akülü arabayla yolun karşısına geçen adı öğrenilemeyen engelliye 34 TN 2487 plakalı İETT otobüsü çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrularak, yaralanan engelli vatandaşa ilk müdahaleyi yakındaki kafede oturan sağlık çalışanı yaptı. Bildirilmesi üzerine önce motosikletli ardından ambulansla sağlık ekipleri geldi. Yaralı, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından çevredeki hastaneye sevk edildi. Tedavisi süren yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

"SAĞLIK PERSONELİ OLARAK ELİMDEN GELENİ YAPTIM"

Kazayı görüp yardıma koşan sağlık çalışanı, "Biz kafede oturuyorduk. Sesi duyup hemen aşağıya geldik. Kanlar içerisinde yerde yatıyordu. İki kaşının arasında yara vardı. Başında bir darbe olacağını düşündüğümüz için hareket ettirmemeye çalıştık. Kazanın şokuyla hareketsiz ve bilinçsizdi, göz bebeklerinde küçülme vardı. Yavaşça hareket etmeye başladı ve acılarını hissetmeye başladı. Sanırım kolunda ufak bir kırık olabilir. Sağlık personeli olarak elimden geleni yaptım" dedi.

Üsküdarda akülü arabayla yolun karşısına geçerken otobüsün çarptığı engelli yaralandı

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
"Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" Servet hayali yalnız bıraktıIsparta'da, yaklaşık 3 yıl önce, 'Seni 45 milyon liralık servete ortak edeceğiz' diyen dolandırıcılara 89 bin 925 lira kaptırınca 50 yıllık eşi Dudu Duvar'ın (65) küsüp 3 yıldır konuşmadığı Mehmet Duvar (71), iki hafta önce de 'Sizi dolandıranların izini sürüyoruz' yalanına inanıp krediyle çektiği 15 bin lirayı da dolandırıcılara gönderdi. 3 yıldır aynı binanın ayrı katlarında yaşayan Duvar çiftinin 4 çocuğu da tedbiren, babalarının 3'üncü kez kandırılmaması için cep telefonu ile otomobilinin anahtarını aldı. Mehmet Duvar, yaptığı açıklamada, yaşadığı şoktan hala kurtulamadığını, ikinci defa dolandırıldığını için üzgün olduğunu anlattı. Duvar, "Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" diye konuştu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler