Geri Dön
GündemVefa ekipleri ihtiyaç sahiplerine yardımlarını sürdürüyor

Vefa ekipleri ihtiyaç sahiplerine yardımlarını sürdürüyor

Bitlis'in Güroymak ilçesinde Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Ramazan Bayramı'nı evinde geçiren şehit aileleri ve 65 yaş üstü bireyleri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Vefa ekipleri ihtiyaç sahiplerine yardımlarını sürdürüyor

Vefa Sosyal Destek Grubu'nda görevli Güroymak Jandarma Komutanlığı ekipleri, Suriye'nin İdlib kentindeki saldırıda şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Güven Kurtulmuş'un Güroymak ilçesine bağlı Budaklı köyünde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Şehidin babası Aydın Kurtulmuş ile bir süre sohbet edip ailenin bayramını kutlayan ekiptekiler, daha sonra aynı köyde ihtiyaç sahibi Harbinaz Tören'e gıda malzemesi yardımında bulundu.

İlçe Jandarma Komutanlığı Güven Masası'nı arayan Kadir ve Fahime Tunç çiftinin de taleplerini karşılayan ekiptekiler, Ramazan Bayramı'nda şehit aileleri ve ihtiyaç sahiplerinin yanında yer alarak gönüllerini aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren şehidin babası Kurtulmuş, jandarma personeline duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederek bayramlarını kutladı.

İhtiyaçları karşılanan diğer vatandaşlar da ekiplere çeşitli ikramlarda bulunarak dua etti.

Güroymak Emniyet Müdürlüğü personeli de ilçe merkezindeki ihtiyaç sahibi Mehmet Selim Çaçan'a da gıda malzemelerinden oluşan yardım kolisini teslim etti, bayramını kutladı.

 

Şifreyle anlaşıp içeri giriyorlar! Bu yöntem polisi bile şaşırttıİstanbul’da salgınla mücadele için denetimler artırıldı. Ekipler kumar oynayanlara da göz açtırılmıyor! Kumar oynayanlar ise polise yakalanmamak için türlü yöntemler deniyor. Onlardan biri de müşterileni içeriye yüz tanıma sistemiyle alan bir tekstil atölyesiydi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet