Geri Dön

Yeniden gözaltı kararı

İstanbul Beylikdüzü’nde ruhsatsız bir güzellik merkezinde yaptırdığı botoks sonrası hayatını kaybeden tıbbi mümessil Kübra Solmazgül Boyraz’ın ölümüyle ilgili gözaltına alınıp adli kontrol kararıyla serbest bırakılan beş güzellik merkezi çalışanı hakkında dün tekrar gözaltı kararı verildi.

Yeniden gözaltı kararı
FERİT ZENGİN İstanbul

Yapılan soruşturmalarda İzmir’de yine kaçak ve ruhsatsız bir güzellik merkezi işlettiği tespit edilen şüphelilerden haklarında tekrar gözaltı kararı verilenlerden ikisi İzmir Menemen’de yakalanıp gözaltına alınırken, aralarında pratisyen doktor Öner Özsoyeri’nin de bulunduğu üç şahsın yakalanması için polisin çalışmaları devam ediyor. Kübra Boyraz’ın babası Ekrem Solmazgül ise güzellik merkezindeki botokstan sonra hastanede hayatını kaybeden kızının ölüm raporuna ‘kalp krizi’ yazan doktordan da şikayetçi olduğunu söyledi.

 

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiasıİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de ses getirecek flaş açıklamalarda bulundu. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etti. Öte yandan programa telefonla bağlanan Buğra Kavuncu, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber