Geri Dön

Yepyeni Cuma mesajları! En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 21 Haziran 2019

Hayırlı Cumalar... Bu Cuma da Cuma namazlarını eda edecek milyonlarca vatandaşımız için en güzel Cuma mesajlarını ve resimli Cuma mesajlarını derledik. İşte gerek sms, gerek sosyal medya aracılığıyla paylaşabileceğiniz 21 Haziran gününe özel en yeni Cuma mesajları...

Yepyeni Cuma mesajları! En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 21 Haziran 2019

Cuma mesajlarını sizler için derledik. Müslümanlar için mübarek olan cuma gününde vatandaşlar cuma namazını kılmak için camilere gidiyor. Dostlarınıza ve tüm sevdiklerinize cuma günü ile ilgili dua ve dileklerinizi ise kısa ve anlamlı cuma mesajlarıyla iletebilirsiniz. İşte 2019 en güzel ve kısa cuma mesajları.

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI 2019

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…Şeytandan yaradana sığınki sefsin seni değil; sen nefsini yakasın ~ Hayırlı Cumalar.

Yepyeni Cuma mesajları En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 21 Haziran 2019

” Eğer Din, Ölümden önce bir işe yaramazsa, Ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır ” Hayırlı Cumalar!

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

Ya Rab! Evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme. Hayırlı cumalar.

Yepyeni Cuma mesajları En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 21 Haziran 2019

"Size açık bir nur (Kur'an) indirdik. Müminlere yol gösterici ve mujdecidir. Ayetlerini düşünsünler, aklı olanlar öğüt alsınlar. " (nisa-174, Neml-21, Sad-29) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun.

Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı Cumalar…

Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

Allah’ın selamı rahmeti, bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar.
Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol oIlun! Hayırlı Cumalar…

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Allah'ım, 'kin, kibir ve kim ne der' hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Yepyeni Cuma mesajları En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 21 Haziran 2019


Yepyeni Cuma mesajları En çok gönderilen resimli Cuma mesajları 21 Haziran 2019

TEM’de otomobil kamyona çarptı: 1 ölü, 4 yaralıKocaeli’nin Gebze ilçesi TEM Otoyolu’nda otomobilin kamyona çarpması sonucunda meydana gelen kazada 1 kişi ölürken, 2’si çocuk 4 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber