Geri Dön

Yılın gazetesi Milliyet

Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen 9’uncu İletişim Ödülleri töreninde Milliyet gazetesi “En İyi Gazete” ödülüne layık görüldü.

Yılın gazetesi Milliyet

Çok sayıda sanatçının katıldığı ödül töreninde öğrencilerin oylarıyla “Yılın En İyi Gazetesi” ödülünü Milliyet ailesi adına Milliyet Yazı İşleri Müdürü Bertan Ağanoğlu aldı.

Törende polemik
Yazıişleri müdürü Ağanoğlu , “‘En İyi Gazete’ olarak bizi seçtikleri için öğrencilere Milliyet çalışanları olarak teşekkür ediyorum” diyerek ödülünü aldı. Öğrencilerin oylamasıyla “Yılın En İyi Yazarı” ödülünü de Ece Temelkuran aldı. Ödülünü almak için sahneye çıkan Temelkuran, “Umarım beni seçenlerle Demet Akalın’ı seçenler aynı kişiler değildir” diyerek göndermede bulundu.
Konuşma sırasında Demet Akalın’ın salonda olmadığı dikkatlerden kaçmadı. Öğrencilerin oylarıyla seçilen Akev Onur Ödülleri ise Ali Poyrazoğlu, Kayahan, Nejat Uygur, Meral Çetinkaya, Erdal Özyağcılar ve Haldun Dormen’e verildi.

Kocaeli'de iğrenç olay! Baba yaşananları tek tek anlattıKocaeli'nin Darıca ilçesinde, A.Y. (34) komşusunun 5 yaşındaki kızını evine alarak cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. A.Y.'nin küçük kızı boş bir valize koymaya çalıştığı sırada oğlunun geldiği ve çocuğun evine gittiği belirtilirken, hakkında ilk duruşmaya kadar ev hapsi cezası verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber