Geri Dön

AÇIKLANDI! Bugünkü koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu? (28 EKİM)

Koronavirüs vaka ve ölü sayısı her akşam olduğu gibi merak ediliyor. Vatandaşlar bugün hasta ve vefat sayısında artış olup olmayacağını araştırıyor. Bu nedenle de sık sık Koronavirüs 28 Ekim vaka ve ölü sayısı açıklandı mı? sorusu yöneltiliyor.

AÇIKLANDI! Bugünkü koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu? (28 EKİM)

Koronavirüs vaka ve ölü sayısı akşam saatlerinde en önemli gündem konusu oluyor. Artan vaka ve vefat sayıları halkı endişelendirirken her akşam 'Koronavirüs vaka ve ölü sayısı açıklandı mı?' sorusuna cevap aranıyor.

28 EKİM KORONAVİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYIISI AÇIKLANDI MI?

Bugünkü koronavirüs vaka ve ölü sayısı açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre 28 Ekim hasta sayısı 2 bin 305 vefat sayısı ise 77 oldu.

AÇIKLANDI Bugünkü koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu (28 EKİM)

27 EKİM KORONA TABLOSU NASILDI?

Koronavirüs 27 Ekim son tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan son verilere göre bugünkü hasta sayısı 2 bin 209 olurken vefat sayısı 76 oldu.

AÇIKLANDI Bugünkü koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu (28 EKİM)

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet