Geri Dön

Yol işçisine çifte maaş

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, belediye ile ODTÜ yönetimi ve öğrencileri arasında krize dönüşen ODTÜ ormanından yol geçirilmesi çalışmalarında görev alan 42 belediye memurunu iki maaş ikramiye ile ödüllendirdi.


Ankara Büyükşehir Belediye Encümeni, geçtiğimiz 7 Kasım’da Fen İşleri Daire Başkanlığı’nda görevli 42 belediye memuruna, “ODTÜ yeni yol açılmasında görev alan personeller” sıfatıyla iki maaş ikramiye verilmesini kararlaştırdı. CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, iki maaş ikramiye kararını bir soru önergesiyle TBMM’ye taşıdı. Konu hakkında İçişleri Bakanı Muammer Güler’in yazılı olarak yanıtlaması istemiyle verilen önergede Gök, “Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin bu uygulaması rutin bir uygulama mı?” diye sordu.

Ankara'da intikam cinayetiAnkara'nın Keçiören ilçesinde daha önce akrabalarını silahla yaralayan kişiden intikam almak isteyen cinayet zanlısı, husumetli olduğu kişiyi yol kenarında pusu kurarak tabancayla öldürdü. Cinayeti işleyen şüpheli olay yerinden kaçtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet