18 Mart

18 Mart

Son dakika 18 Mart haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 18 Mart gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 18 Mart haber sayfamızda...

18 Mart

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16.148 18 mart haberi bulunmuştur.
Son Dakika: Türkiye Kupasında çeyrek ve yarı final eşleşmeleri belli oldu İşte çeyrek final eşleşmeleri...
Son Dakika: Türkiye Kupası'nda çeyrek ve yarı final eşleşmeleri belli oldu! İşte çeyrek final eşleşmeleri...Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda yapıldı. Fenerbahçe, Medipol Başakşehir ile Galatasaray, Alanyaspor ile Beşiktaş İttifak Holding Konyaspor ile, Demir Grup Sivasspor da Antalyaspor ile eşleşti.
Ziraat Türkiye Kupasında çeyrek finalistler belli oldu Seribaşı takımlar...
Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finalistler belli oldu! Seribaşı takımlar...Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu.  Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilecek kura çekimi, 14.30'da başlayacak. Beşiktaş ve Başakşehir seribaşı takımlar. Galatasaray ve Fenerbahçe ise seri başı olmayan ekipler arasında. Kura çekiminde dev eşleşme olma ihtimali yüksek...
Ziraat Türkiye Kupasında çeyrek ve yarı final kuraları yarın çekilecek
Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek ve yarı final kuraları yarın çekilecekFutbolda Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ile olası yarı final eşleşmelerinin kura çekimi yarın gerçekleştirilecek.
‘Geleceğimiz Avrupa’dadır’
‘Geleceğimiz Avrupa’dadır’Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB büyükelçilerine Türkiye’nin reform gündeminde kararlı olduğunu belirterek “Geleceğimizi Avrupa’da görüyor ve bunu birlikte inşa etmek istiyoruz” dedi...
13.01.2021Siyaset
‘Hedeflerimizden hiç vazgeçmedik’
‘Hedeflerimizden hiç vazgeçmedik’AB ülkelerinin Ankara büyükelçileri ile Çankaya Köşkü’nde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Nihai hedefimiz olan tam üyelikten vazgeçmedik’ dedi
13.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegrama katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldıWhatsApp sözleşmesi ile gizlilik politikası ve hizmet şartları güncellendi. WhatsApp'ın yeni kararı tepkilere yol açtı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldı.
13.01.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, hazırız deyip ilan etti: Yakında kamuoyuna açıklayacağız
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'hazırız' deyip ilan etti: Yakında kamuoyuna açıklayacağızGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ülkelerinin Ankara büyükelçileriyle Çankaya Köşkü'nde bir araya geldi.. Erdoğan açıklamasında, 'Ülke olarak uzun vadeli bakış açısıyla olumlu gündem oluşturmak ve ilişkilerimizi yeniden rayına oturtmak için hazırız. Brexit ile beraber artan belirsizlik ancak Türkiye'nin Avrupa ailesinde hak ettiği yeri almasıyla giderilebilecektir' dedi. 'Michen ve Leyen'i misafir edeceğiz. Dışişleri Bakanım da 21 Ocak'ta temaslarda bulunacak' diyen Erdoğan, 'Yeni reformların hazırlığı içindeyiz. Son aşamaya gelen çalışmaları yakında kamuoyumuzla paylaşacağız' ifadelerine yer verdi.
12.01.2021Siyaset
Son dakika: Bakan Çavuşoğlundan önemli açıklamalar
Son dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalarDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Reform gündeminde kararlıyız. AB bize destek olmalı. Geleceğimizi Avrupa’da görüyor ve bunu birlikte inşa etmek istiyoruz” dedi.
12.01.2021Dünya
ABD ekonomisi Kovid-19 salgınıyla sarsıldı
ABD ekonomisi Kovid-19 salgınıyla sarsıldıABD ekonomisi, geçen yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının neden olduğu derin bir ekonomik gerilemeyle karşı karşıya kalırken, salgının etkilerinin ülke ekonomisinde kalıcı bir hasar bırakıp bırakmayacağı ve ekonomideki toparlanmanın nasıl olacağı belirsizliğini koruyor.
12.01.2021Uzmanpara
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalından Whatsapp ve tedbir açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Whatsapp ve tedbir açıklamasıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, dış siyasetteki mücadele alanlarından iç politikadaki sıcak tartışmalara, gündeme ilişkin merak edilen başlıkları CNN TÜRK'te Ne Oluyor programında değerlendirdi. Tedbirlerin devam edeceğini söyleyen Kalın, son günlerin en çok konuşulan olayı Whatsapp sözleşmesiyle ilgili açıklama yaptı.
10.01.2021Gündem
Kedi Yolu ile birlikte, 1915 Çanakkale Köprüsü silüeti belirdi
Kedi Yolu ile birlikte, 1915 Çanakkale Köprüsü silüeti belirdi1915 Çanakkale Köprüsü, ana halatlarının çekilmesi sırasında çalışma platformu olarak kullanılacak kedi yolu büyük oranda tamamlandı.
10.01.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan AB ile kritik görüşme
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB ile kritik görüşmeGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile video konferansla görüştü.
9.01.2021Siyaset
‘Biz geleceğimizi AB’de görüyoruz’
‘Biz geleceğimizi AB’de görüyoruz’Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye’nin, tarihsel olarak Avrupa’nın ayrılmaz bir parçası olduğunu ve olmaya da devam ettiğini belirterek, “Türk halkı geleceğini Avrupa Birliği’nde (AB) görüyor” dedi.
9.01.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlundan Yunanistan açıklaması: Türkiye her zaman diyalogdan yana
Bakan Çavuşoğlu'ndan Yunanistan açıklaması: Türkiye her zaman diyalogdan yanaDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bazı Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerle yaşanan sorunlar nedeniyle Türkiye-AB ilişkilerinin 2020 yılında gerildiğini belirterek, "Şimdi AB ile ilişkilerimizde yeni sayfalar açmak için çalışıyoruz." dedi.
8.01.2021Siyaset
Çavuşoğlu, İspanyol gazetesi La Razona makale yazdı
Çavuşoğlu, İspanyol gazetesi La Razon'a makale yazdıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İspanya'nın La Razon gazetesine yazdığı makalede, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) ile ilişkilerde "olumlu gündem geliştirmeye, diyalog ile diplomasiye" devam edeceğini vurguladı.
8.01.2021Siyaset
Son dakika...Bakan Çavuşoğlundan ABD açıklaması: Olaylar dünya için endişe vericiydi
Son dakika...Bakan Çavuşoğlu'ndan ABD açıklaması: Olaylar dünya için endişe vericiydiGelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Portekiz'de açıklamalarda bulundu. Bakan Çavuşoğlu, ABD'de yaşanan olaylar için "Dünkü olaylar dünya için endişe vericiydi." açıklamasında bulundu.
7.01.2021Siyaset
Eski Malezya Başbakanı Mahathirin yeni parti başvurusu reddedildi
Eski Malezya Başbakanı Mahathir'in yeni parti başvurusu reddedildiEski Malezya Başbakanı Mahathir'in, yeni parti kurmak için geçen yıl yaptığı başvuru kabul edilmedi. Yeni siyasi hareketin avukatı Mior Nur da Yüksek Mahkemeye iptal başvurusunda bulunacaklarını bildiridi.
7.01.2021Dünya
Geçen yıl tek seferde en büyük bağışı Bezos yaptı
Geçen yıl tek seferde en büyük bağışı Bezos yaptıABD'li internet şirketi Amazon'un kurucusu ve sahibi Jeff Bezos, 2020'de hayır kuruluşlarına tek seferde en büyük bağışı yapan kişi oldu.
5.01.2021Ekonomi
Getiride devler liginde ‘Borsa İstanbul’ var
Getiride devler liginde ‘Borsa İstanbul’ varYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla Borsa İstanbul’da küresel piyasalara paralel dalgalı bir izlense de, Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi yıllık yüzde 29 getiriyle tüm dünyada en iyi getiriyi sağlayan piyasalardan biri olmayı başardı
2.01.2021Ekonomi
Borsa İstanbulda 2020 böyle geçti
Borsa İstanbul'da 2020 böyle geçtiYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla Borsa İstanbul'da küresel piyasalara paralel dalgalı bir izlense de, Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi yıllık yüzde 29 getiriyle tüm dünyada en iyi getiriyi sağlayan piyasalardan biri olmayı başardı
1.01.2021Uzmanpara
Enerjisi yüksek bir yıl
Enerjisi yüksek bir yılSalgının küresel ekonomiye damga vurduğu 2020’de Türkiye ekonomisinde önemli gelişmeler oldu. Karadeniz’deki gaz keşfi bunların başında gelirken TOGG iş dünyasına moral verdi
1.01.2021Ekonomi
Simgelerin köprüsünde kedi yolunun yüzde 70i tamamlandı
Simgelerin köprüsünde "kedi yolu"nun yüzde 70'i tamamlandıÇanakkale Boğazı'nın Avrupa ve Asya yakalarını birleştirecek "1915 Çanakkale Köprüsü"nde devam eden ve iki bölümden oluşan "kedi yolu"nda çalışmaların yüzde 70'i tamamlandı.
30.12.2020Haberler
Salgında son 24 saat
Salgında son 24 saatDünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı 81 milyon 364 bini, salgında hayatını kaybedenlerin sayısı 1 milyon 776 bini, iyileşenlerin sayısı 57 milyon 484 bini geçti.
28.12.2020Dünya
2021 burç yorumları: Bu yıl burçları neler bekliyor İşte, yıllık burç yorumları...
2021 burç yorumları: Bu yıl burçları neler bekliyor? İşte, yıllık burç yorumları...Yıllık burç yorumları ile hayatında nelerin değişeceğini öğrenmek isteyenler 2021 yılı burç yorumlarını aratıyor. Astrolog Hakan Kırkoğlu, '2021 yılında burçları neler bekliyor?' sorusuna yanıt verdi. Yıllık burç yorumları ile ön görülü davranabilir, değişikliklere önceden kendinizi hazırlayabilirsiniz. Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarının yorumları haberimizde...
28.12.2020Astroloji
AVM’lerden tarihi virüs hamlesi
AVM’lerden tarihi 'virüs' hamlesi!Alışveriş merkezleri piyasayı canlandırmak için yeni bir hamleye hazırlanıyor. Her AVM kendi e-ticaret sitesini açıp bölgesindeki tüketiciye satış yapacak. İlk etapta 6 bin kişiye ek istihdam sağlanacak...
27.12.2020Ekonomi
Temel Kotil: Neyin, nasıl yapıldığını bilmemiz gerekiyor
Temel Kotil: Neyin, nasıl yapıldığını bilmemiz gerekiyorTürk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil, "Türkiye ya da TUSAŞ özelinde biz eski köyle gidemeyiz. Bizim eski köye yeni adete ihtiyacımız var. Dünyanın neresinde, neyin, nasıl yapıldığını bilmemiz gerekiyor." dedi.
26.12.2020Ekonomi
Troya Müzesine 1 milyon ziyaretçi
Troya Müzesi'ne 1 milyon ziyaretçiÇanakkale'de, 5 bin yıllık geçmişe sahip Troya Ören Yeri'nden çıkan eserlerin sergilendiği Troya Müzesi, koronavirüs döneminde sanal ziyarete açıldı. Mart ayından bugüne kadar müzeyi sanal ortamda 1 milyonun üzerinde kişi ziyaret etti. Troya Müzesi Müdürü Rıdvan Gölcük, sanal müze kararının fiziksel müze ziyaretini artıran bir karar olduğunu belirterek, "1 Haziran'da insanlarımız yeniden ziyarete açılan müzelere koşarak geldi. Bunun nedeni ise sanal müzenin ilgi ve alakayı ayakta tutması oldu. Bu süreç içinde hem fiziksel ziyaret hem de sanal müze ziyaretleri artış gösterdi" dedi.
25.12.2020Tatil
AB, Türkiyedeki mültecilere yardım programlarını uzattı
AB, Türkiye'deki mültecilere yardım programlarını uzattıAvrupa Birliği (AB), Türkiye'deki sığınmacıları desteklemek için yürütülen 2 insani yardım programını 2022 yılı başına kadar uzattı.
23.12.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğandan AİHMe Demirtaş tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AİHM'e Demirtaş tepkisiCumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı'nda, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında verdiği karara tepki gösterdi.
23.12.2020Haberler
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan AİHMe Demirtaş tepkisi
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AİHM'e Demirtaş tepkisiGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı'nda, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında verdiği karara tepki gösterdi.
23.12.2020Siyaset
Milyarderler servetlerine servet kattı
Milyarderler servetlerine servet kattıYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ekonomi ve sağlık alanında zor günler geçiren dünyanın en büyük ekonomisi ABD'de, milyarderler ise servetlerine servet kattı.
23.12.2020Uzmanpara
ABDli milyarderler Kovid-19 sürecinde servetlerine servet kattı
ABD'li milyarderler Kovid-19 sürecinde servetlerine servet kattıYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ekonomi ve sağlık alanında zor günler geçiren dünyanın en büyük ekonomisi ABD'de, milyarderler ise servetlerine servet kattı.
23.12.2020Ekonomi
AİHMden Selahattin Demirtaş kararı
AİHM'den Selahattin Demirtaş kararıAvrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın terör propagandası yaptığı gerekçesiyle hapis cezasına çarptırılmasıyla ifade özgürlüğü, özgürlük ve güvenlik hakkı ile serbest seçim hakkının ihlal edildiğine karar verdi.
22.12.2020Gündem
Erdoğan, Merkel ile AB’yi görüştü
Erdoğan, Merkel ile AB’yi görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile video konferans görüşmesi gerçekleştirdi. İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, görüşmede yeni dönemde Türkiye-AB ilişkileri değerlendirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin AB ile ilişkilerde yeni bir sayfa açmak istediğini belirterek, Türkiye-AB ilişkilerine yönelik sergilediği yapıcı katkı ve gayretleri için Merkel’e teşekkür etti. Son AB Zirvesi’nde sağduyulu liderlerin katkısıyla olumlu gündeme atıfta bulunulmasını önemsediğini vurgulayan Erdoğan, diğer yandan Türkiye-AB ilişkilerinde kriz çıkarmak için çaba harcayanların olumlu gündem ve karşılıklı yarar için açılmış bu fırsat penceresine zarar vereceğini kaydetti.
19.12.2020Siyaset
Fransız gazeteci Ruanda soykırımını inkar ettiği için yargılanacak
Fransız gazeteci Ruanda soykırımını inkar ettiği için yargılanacakFransız gazeteci Natacha Polony'nin, 800 binden fazla kişinin hayatını kaybettiği Ruanda soykırımını inkar ettiği gerekçesiyle yargılanacağı bildirildi.
18.12.2020Dünya
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştüGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile video konferansla görüştü. Görüşmede, Erdoğan ile Merkel iki ülke ilişkilerini geliştirecek hususları ele alarak, yeni dönemde Türkiye-AB ilişkilerini değerlendirdi
18.12.2020Siyaset
FIBA Kadınlar Avrupa Kupasında gruplar belli oldu
FIBA Kadınlar Avrupa Kupası'nda gruplar belli olduBasketbolda FIBA Kadınlar Avrupa Kupası 2020-2021 sezonu grup eşleşmeleri belli oldu.
17.12.2020Basketbol
TBMM Başkanı Şentop, Schulzu kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, Schulz'u kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Jürgen Schulz'u makamında kabul etti.
16.12.2020Siyaset
Erdoğan, AB konseyi Başkanı Michel ile görüştü: AB yapıcı bir tutum benimsemeli
Erdoğan, AB konseyi Başkanı Michel ile görüştü: AB yapıcı bir tutum benimsemeliCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile telefonda görüştü.
16.12.2020Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan ABye olumlu adım mesajı
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB'ye 'olumlu adım' mesajıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, Türkiye'nin geleceğini AB ile birlikte kurmayı tasavvur ettiğini belirterek, Türkiye-AB ilişkilerinde atılan her olumlu adımı yeni bir fırsat penceresi olarak değerlendirdiklerini ifade etti. Öte yandan Erdoğan ile Michel'in iletişim kanalını açık tutma konusunda mutabık kaldığı bildirildi.
15.12.2020Siyaset
Son dakika | Sporda 2020 yılı böyle geçti
Son dakika | Sporda 2020 yılı böyle geçti!2020 yılını uğurlamaya hazırlanıyoruz. Kovid-19 sporu da sekteye uğrattı. ABD'li efsane basketbolcu Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna, California'daki helikopter kazasında hayatını kaybetti. Futbol efsanesi Diego Armando Maradona da hayata gözlerini yumdu. İşte sporda 2020'nin olayları...
15.12.2020Skorer
Çanakkale Boğazı köprü çalışmaları için gemi geçişlerine kapatıldı
Çanakkale Boğazı köprü çalışmaları için gemi geçişlerine kapatıldı1915 Çanakkale Köprüsü, ana halatlarının çekilmesi sırasında çalışma platformu olarak kullanılacak kedi yolunun montaj çalışmaları nedeniyle Çanakkale Boğazı, çift yönlü transit gemi geçişlerine kapatıldı. Köprüdeki çalışmalar sağanak altında yapıldı.
13.12.2020Ekonomi
Son dakika Ömer Çelikten flaş AB açıklaması
Son dakika! Ömer Çelik'ten flaş AB açıklamasıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Avrupa Birliği (AB) Liderler Zirvesi sonuçlarına tepki göstererek "10 Aralık AB Zirvesi sonuçlarına eklenen yanlı ve hukuka aykırı kararları reddediyoruz. Bu yaklaşım gerçek bir Avrupa vizyonundan uzaktır" değerlendirmesinde bulundu.
11.12.2020Siyaset
AB, Rusyaya ekonomik yaptırımları uzattı
AB, Rusya'ya ekonomik yaptırımları uzattıAvrupa Birliği (AB), Ukrayna'yı istikrarsızlaştırdığı gerekçesiyle Rusya'ya uygulanan ekonomik yaptırımların süresini 6 ay daha uzatma kararı aldı.
10.12.2020Ekonomi
Son Dakika: SİHAlardan sonra Türkiye düşmanlarına yeni gözdağı: MMU
Son Dakika: SİHA'lardan sonra Türkiye düşmanlarına yeni gözdağı: MMU!Milli Savaş Uçağı ile ilgili son dakika haberi geldi. TUSAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, Milli Muharip Uçak'ın 18 Mart 2023 tarihinde hangardan çıkacağını ve 2029 yılında göreve başlayacağını söyledi. Kotil, proje tamamlandığında Türkiye’nin 5. Nesil savaş uçak üretebilen sayılı ülkelerden biri olacağını ifade etti. İşte Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından kullanılan yerli teknoloji ürünü olan silahlar...
9.12.2020Teknoloji
Moldova Başbakanı Chicu Kovid-19a yakalandı
Moldova Başbakanı Chicu Kovid-19'a yakalandıMoldova Başbakanı İon Chicu'nun, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı açıklandı.
8.12.2020Dünya
Son dakika... Aksungur İHA’nın seri üretimi başladı
Son dakika... Aksungur İHA’nın seri üretimi başladıTUSAŞ Genel Müdürü Kotil, ANKA’dan elde edilen deneyimlerle geliştirilen Aksungur (ANKA-2) İHA’da seri üretimin başladığı müjdesini verdi.
7.12.2020Siyaset
Denizlispor 15 yıl sonra ilk peşinde
Denizlispor 15 yıl sonra ilk peşindeSüper Lig'de yarın saat 19.00'da başlayacak maçta Denizli Atatürk Stadı'nda Fenerbahçe'yi konuk edecek Yukatel Denizlispor, güçlü rakibini 15 yıl sonra mağlup ederek haftalardır yer aldığı düşme hattından uzaklaşmak istiyor.
5.12.2020Denizlispor

Yazar Sonuçları

Abbas GüçlüMilliyet Yazarı
Bilim insanı kime denir? (2)Bilim insanı kime denir konusunda farklı görüşler var...
8.12.2020Gündem
DÜŞÜNENLERİN DÜŞÜNCESİMilliyet Yazarı
65 YAŞ VE ÜZERİ İLE 20 YAŞ ALTI VATANDAŞLARA KARŞI AYRIMCILIK"Tüm dünya ülkeleri gibi Türkiye’de de insan sağlığını tehdit eden en büyük tehlike hâline gelen koronavirüs salgınına karşı tıbbın gerektirdiği bireysel ve toplumsal önlemlerin alınması kesin bir zorunluluktur...
7.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ABerdoğankoronavirüsson dakika haberlergörüşme

18 Mart ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.