Akfen Holding

Akfen Holding

Son dakika akfen holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan akfen holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan akfen holding haber sayfamızda...

Akfen Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 429 akfen holding haberi bulunmuştur.
EBRD: Türkiye, çok cazip gayrimenkul pazarına sahip
EBRD: Türkiye, çok cazip gayrimenkul pazarına sahipAvrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Gayrimenkul ve Turizm Ekibi Direktör Yardımcısı Yulia Stepanova, "Türkiye, gayrimenkul alanında yabancı yatırımcı açısından son derece cazip bir pazara sahip ve Kovid-19 salgınına rağmen bu cazibesini korumaya devam ediyor." dedi.
8.12.2020Ekonomi
TBMM Başkanı Şentoptan esprili Tekirdağ Şehir Hastanesi paylaşımı
TBMM Başkanı Şentop'tan esprili 'Tekirdağ Şehir Hastanesi' paylaşımıTBMM Başkanı Mustafa Şentop’un Tekirdağ Şehir Hastanesinde incelemelerde bulunmasının ardından sosyal medyada yaptığı esprili paylaşım ilgi çekti.
4.09.2020Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağ Şehir Hastanesinde incelemelerde bulundu
TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağ Şehir Hastanesinde incelemelerde bulunduTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Şehir Hastanesinde incelemelerde bulundu.
4.09.2020Siyaset
Sanat buluşması
Sanat buluşmasıCemiyet hayatının ünlü isimleri, ‘Bodrum Loft’ta Sanat’ etkinliğinde 15 sanatçının eserlerini yakından inceledi
15.08.2020Cadde
Sanatseverler buluşacak
Sanatseverler buluşacakAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın ev sahipliğindeki ‘Bodrum Loft’da Sanat’ etkinliği, sanatseverleri bir araya getirecek.
12.08.2020Cadde
Haziranda ofise dönüş hazırlığı
Haziranda ofise dönüş hazırlığıTürkiye’de koronavirüs sonrası normalleşme sürecinde milyonlarca çalışan haziranda ofise dönmeye hazırlanıyor. Uzaktan çalışan şirketler farklı çözümlerle iş başı planlıyor
20.05.2020 Ekonomi
Yönetimde eşitlik kalkınmaya güç
Yönetimde eşitlik kalkınmaya güçTurizm sektörünü temsil eden kuruluşlardan TTYD, kadın ağırlıklı üye yapısıyla dikkat çekiyor. Kadınlara her sektörde özellikle üst yönetimlerde eşitlik vurgusu yapan derneğin kadın üyeleri, bu sayede milli kalkınmaya güç katılacağını vurguluyor
20.05.2020Ekonomi
Şehir hastanelerine milli altyapı desteği
Şehir hastanelerine milli altyapı desteğiTurkcell, kamu-özel sektör işbirliğiyle projelendirilen dijital hastaneleri Türkiye’nin hizmetine sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk dijital hastanesi Yozgat’ın ardından Adana, Elazığ, Eskişehir ve son olarak da Bursa Şehir Hastaneleri’nin iletişim ve bilişim altyapıları Turkcell tarafından son teknolojiyle donatıldı.
6.03.2020Ekonomi
10 yılda 1.5 milyar liralık tahvil sattı
10 yılda 1.5 milyar liralık tahvil sattıAkfen Holding’in 100 milyon TL’lik tahvil ihracı gelen yoğun taleple 150 milyon TL’lik satış ile tamamlandı. Akfen, 2010 yılından bu yana hayata geçirdiği onuncu tahvil ihracı ile toplam 1.58 milyar TL’lik satışa ulaştı.
8.02.2020Ekonomi
Akfen’den 100 milyonluk tahvil
Akfen’den 100 milyonluk tahvilAkfen Holding, nitelikli yatırımcılara yönelik 600 milyon TL ihraç tavanı kapsamında 100 milyon TL tutarında 2 yıl vadeli tahvil ihracına çıkıyor. OYAK Yatırım aracılığıyla yapılacak tahvil ihracı 6 Şubat’ta gerçekleştirilecek. 2010 yılından bu yana 1.43 milyar TL’lik 9 tahvil ihracına imza atan Akfen Holding, bu ihraçları gelen yoğun taleple ilan ettiği seviyelerin üzerinde satış miktarı ile tamamladı.
4.02.2020Ekonomi
Akfen’de yeni CEO ‘Selim Akın’ oldu
Akfen’de yeni CEO ‘Selim Akın’ olduAkfen Holding CEO’su İbrahim Süha Güçsav’ın emeklilik dolayısıyla gruptan ayrılmasının ardından, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın holdingin yeni CEO’su olarak atandı. Güçsav, holdingin yönetim kurulu başkan danışmanı olarak görev yapacak.
8.01.2020Ekonomi
Akfen’den 2 yıl içinde 6.8 milyar TL yatırım
Akfen’den 2 yıl içinde 6.8 milyar TL yatırımAkfen Holding, Türkiye’nin geleceğine duyduğu güveni hayata geçirdiği yatırımlarla ortaya koyuyor. 2017 yılı sonunda ‘2018-2019 yılı yatırım paketi olarak 5 milyar 283 milyon TL yatırımla 2 bin 345 kişilik ek istihdam’ yaratacağını duyuran Akfen Holding, bu dönem yatırımlarını hedefinin yüzde 28.5 üzerinde tamamladı.
30.12.2019Ekonomi
Ağaoğlunun yeni CEOsu Burak Kutluğ oldu
Ağaoğlu'nun yeni CEO'su Burak Kutluğ olduAğaoğlu Şirketler Grubu’na 2015 yılında İş Geliştirme Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak katılan Burak Kutluğ, grubun yeni CEO’su oldu.
24.12.2019Ekonomi
17 bin öğrenciye EdInburgH ödülü
17 bin öğrenciye EdInburgH ödülüAkfen Holding’in desteğiyle Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı (TİKAV) temsilinde The Duke of Edinburgh’s International Award - Türkiye Ulusal Otoritesi tarafından yürütülen Edinburgh Dükü Uluslararası Ödül Programı, Türkiye’de kapsamını genişletiyor.
6.12.2019Ekonomi
Başkentte moda rüzgarı
Başkent'te moda rüzgarıÜnlü modacılar, Wedding Dream Ankara fuarında, gelinlik, damatlık, mücevher, saç ve makyaj modellerini tanıttı
14.11.2019Cadde
Türk şirketler ‘hızlı ve cesur’ kararlar alıyor
Türk şirketler ‘hızlı ve cesur’ kararlar alıyorDeloitte Private tarafından uygulanan ‘En İyi Yönetilen Şirketler’ programı kapsamında ödüllendirilen şirketler açıklandı.
13.11.2019Ekonomi
Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu
Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini BulduTürkiye Lider Marka Ödülleri Töreni, 22 Temmuz Pazartesi akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de iş, sanat ve cemiyet dünyasından geniş bir katılımla gerçekleşti.
3.10.2019Advertorial
Akfen 10 milyar TL’lik yatırıma imza atacak
Akfen 10 milyar TL’lik yatırıma imza atacakAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Türkiye’deki yatırımlarına 2019 ve 2020’de ara vermeden devam edeceklerini belirterek, “Bu yıl 4.9 milyar lira olmak üzere 2 yılın sonunda yaklaşık 10 milyar liralık yatırım yapmayı planlıyoruz. Bu süreçte 2 bin 560 kişi istihdam edilecek” dedi.
29.03.2019Ekonomi
Akfen’den 2018’de 5.6 milyar liralık yatırım
Akfen’den 2018’de 5.6 milyar liralık yatırımAkfen Holding, 2018 yılında, 5.6 milyar TL değere sahip yatırımlarını tamamlayarak, 4 bin 59 kişiye ek istihdam sağladı.
30.12.2018Ekonomi
Yemekli toplantı
Yemekli toplantıAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Kanyon’da objektiflere takıldı.
27.09.2018Cadde
Van’da GES projesiyle elektrik üretimine başlandı
Van’da GES projesiyle elektrik üretimine başlandıVan’da yaklaşık 55 milyon dolarlık yatırımla kurulumu tamamlanan 20 megavatlık Güneş Enerji Santrali (GES) projesiyle elektrik üretimine başlandı.
27.09.2018Ekonomi
‘Yeşil kredi’ yağdı dev yatırım yolda
‘Yeşil kredi’ yağdı dev yatırım yoldaAkfen’in Başkanı Hamdi Akın, Türkiye’de ilk “yeşil proje finansmanını” alarak, enerji sektörüne yatırıma devam ettiklerini söyledi. Akın, “13 rüzgâr ve güneş santrali kuracağız. 530 milyon dolar yatırım yapılacak” dedi.
19.09.2018Ekonomi
Son dakika… Bakan Albayrak Yeni Ekonomi Yaklaşımı açıkladı
Son dakika… Bakan Albayrak 'Yeni Ekonomi Yaklaşımı' açıkladı!Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, istişare toplantıları çerçevesinde kurgulanan 'Yeni Ekonomi Yaklaşımı'na ilişkin detayları açıkladı. Toplantıda iş dünyasının önde gelen isimleri de yer aldı.Bakan Albayrak, "Yeni yapı katılımcı olacak, stratejik akılla gerçekleştirilecek. Para politikalarının tam bağımsızlığının sağlanması diğer bir prensibimiz. Merkez Bankası'nın bağımsızlığı çok önemli" dedi.Vergi sistemi ile ilgili ciddi dönüşüm süreci olacağını belirten Albayrak, “Daha adil bir vergi sistemi oluşturulacak. Dolaylı ve dolaysız vergi...” ifadelerini kullandı.35 milyar TL boyutundaki tasarruf ve gelir arttırıcı önlemlerin anlatılması beklenen yeni ekonomi modeli 2018 sonuna kadar devreye alınacak.
10.08.2018Ekonomi
Son dakika… Bakan Albayrak Yeni Ekonomi Yaklaşımı açıkladı
Son dakika… Bakan Albayrak 'Yeni Ekonomi Yaklaşımı' açıkladı!Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, istişare toplantıları çerçevesinde kurgulanan 'Yeni Ekonomi Yaklaşımı'na ilişkin detayları açıkladı. Toplantıda iş dünyasının önde gelen isimleri de yer aldı.Bakan Albayrak, "Yeni yapı katılımcı olacak, stratejik akılla gerçekleştirilecek. Para politikalarının tam bağımsızlığının sağlanması diğer bir prensibimiz. Merkez Bankası'nın bağımsızlığı çok önemli" dedi.Vergi sistemi ile ilgili ciddi dönüşüm süreci olacağını belirten Albayrak, “Daha adil bir vergi sistemi oluşturulacak. Dolaylı ve dolaysız vergi...” ifadelerini kullandı.35 milyar TL boyutundaki tasarruf ve gelir arttırıcı önlemlerin anlatılması beklenen yeni ekonomi modeli 2018 sonuna kadar devreye alınacak.
10.08.2018Ekonomi
‘Gündem’ üretim ve yatırım olsun
‘Gündem’ üretim ve yatırım olsunİş dünyasının önde gelen isimleri yeni dönemden umutlu. Seçim atmosferinin sona erdiğini belirten işadamları, “Bundan sonra gündem öncelikli olarak ekonomi olmalı” talebini iletti.
25.06.2018Ekonomi
‘Loft’lara paylaşımlı ofis
‘Loft’lara paylaşımlı ofisDünyada 1.7 milyon kişinin kullandığı ve son yıllarda önemli bir gayrimenkul trendi olarak öne çıkan paylaşımlı ofislerin (co-working spaces) sayısı her yıl çift haneli olarak artarken, Türkiye’de de yatırımcılar tarafında önemli bir karşılık bulmaya başladı.
16.05.2018Ekonomi
Üniversitelerde şaşırtan rakamlar
Üniversitelerde şaşırtan rakamlarYÖK’ün yayınladığı istatistiklere göre üniversitelerde 7,5 milyon öğrenci okuyor, bunun 3,5 milyonu açıköğretime kayıtlı. Yabancı uyruklu öğrenci sayısı 117 bin civarında, 20 binini Suriyeliler oluşturuyor. Yabancı uyruklu akademisyen sayısı ise 3 bin. ABD, 374 akademisyenle ilk sırada yer alıyor. Açıköğretim çıkarıldığında, İstanbul Üniversitesi yaklaşık 100 binle en fazla öğrenciye sahip.
3.05.2018Gündem
Yasaktan önce Miami’ye kaçtı
Yasaktan önce Miami’ye kaçtıÜnlülerin mimarı Ülkem Güçsav’ın, hakkında dolandırıcılık suçlamasıyla konulan yurt dışı yasağından saatler önce Miami’ye gittiği ortaya çıktı.
2.04.2018Gündem
Sosyetede 20 milyonluk panik Eşi boşadı, Amerikaya kaçtı
Sosyetede 20 milyonluk panik! Eşi boşadı, Amerika'ya kaçtıEşinden habersiz "Yatırım yapacağım' diye 20 milyon lira toplayan ünlüler dünyasının dekorasyoncusu Ülkem Güçsav'ın kapısına alacaklılar dayandı. Borç ödenmeyip eve haciz gelince ortalık karıştı. Durumdan geç haberdar olan eşi Süha Güçsav, tek celsede eşi Ülkem Güçsav'dan boşandı. Bunalıma girip iki kere intihara teşebbüs eden Güçsav'ın, ABD'ye kaçtığı iddia ediliyor.
2.04.2018Cadde
Sosyetede 20 milyonluk panik Eşi boşadı, Amerikaya kaçtı
Sosyetede 20 milyonluk panik! Eşi boşadı, Amerika'ya kaçtıEşinden habersiz "Yatırım yapacağım' diye 20 milyon lira toplayan ünlüler dünyasının dekorasyoncusu Ülkem Güçsav'ın kapısına alacaklılar dayandı. Borç ödenmeyip eve haciz gelince ortalık karıştı. Durumdan geç haberdar olan eşi Süha Güçsav, tek celsede eşi Ülkem Güçsav'dan boşandı. Bunalıma girip iki kere intihara teşebbüs eden Güçsav'ın, ABD'ye kaçtığı iddia ediliyor.
2.04.2018Cadde
Ünlülerin mimarına haciz şoku
Ünlülerin mimarına haciz şokuAdını ünlülerin mimarı olarak duyuran Ülkem Güçsav'a piyasaya olan borçları nedeniyle haciz işlemi başlatıldı.
30.03.2018Gündem
İyi büyüdük: %7.4
İyi büyüdük: %7.4Türkiye 2017’de, 2013’ten beri en hızlı yıllık büyümeye imza atarak yüzde 7.4’lük güçlü seviyeyi yakaladı. G20 ülkeleri arasında ‘bir numaralı’ performans sergilenirken, büyümeyi tüketim ve yatırımlar sürükledi.
29.03.2018Ekonomi
30 milyar dolarlık enerji paketi
30 milyar dolarlık enerji paketi‘Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı’ için düğmeye basıldı. Türkiye’de enerjiyi en çok tüketen konutlar, sanayi ve ulaştırma sektörü. Yeni eylem planıyla birlikte 2023’e kadar 30.2 milyar dolar tasarruf hedefleniyor.
29.03.2018Ekonomi
Yoksulluğa karşı kadına mikrokredi
Yoksulluğa karşı kadına mikrokrediTürkiye Graamen Mikrofinans Programı çatısı altında Kayseri’de faaliyet gösteren ve şimdiye kadar 1574 dar gelirli mikro girişimciye destek sağlanan Hamdi Akın Kayseri Mikrofinans Şubesi’den yeni dönem mikrokredi kullanacak kadınlara çekleri törenle verildi.
8.03.2018Ekonomi
Dünyanın en zengini Jeff Bezos Listede 40 Türk yer alıyor
Dünyanın en zengini Jeff Bezos! Listede 40 Türk yer alıyorAmazon'un kurucusu ve CEO'su Jeff Bezos, 112 milyar dolarlık servetiyle Forbes'un dünyanın en zenginleri listesinde, Bill Gates'i tahtından indirerek, ilk sırada yer aldı. Bezos 100 milyar dolar sınırını aşan ilk isim oldu.ABD'de kurdukları Sierra Nevada Corporation ile NASA'nın uzay istasyonuna kargo taşıyan Eren Özmen ve Fatih Özmen çifti, 1,5'er milyar dolarlık servetle ilk kez dünya milyarderleri arasında yer aldı. Listede ayrıca 40 Türk var.
6.03.2018Ekonomi
En etkin 50 İK yöneticisi belli oldu
En etkin 50 İK yöneticisi belli olduTürkiye’nin En Etkin 50 CHRO (İnsan kaynakları yöneticisi) listesi belirlendi. İnsan kaynakları danışmanlık firması Data Expert’in ikinci kez hazırladığı liste, mevcut küresel ekonominin ve işyeri ortamının değişken doğasında insan kaynakları liderlerinin proaktif rolüne ve önemine dikkat çekmeyi hedefliyor.
11.02.2018Ekonomi
Akfen Holdingden 2018 için yatırım ve istihdam atağı
Akfen Holding'den 2018 için yatırım ve istihdam atağıAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın:"2,9 milyar lirası 2018'de olmak üzere gelecek iki yılın sonunda 5 milyar 282 milyon liralık yatırım projelerini hayata geçireceğiz" dedi.
25.12.2017Ekonomi
IBS Sigorta 2018’de Asya’ya açılacak
IBS Sigorta 2018’de Asya’ya açılacakIBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Akfen Holding CEO’su Süha Güçsav, “Kazakistan, Azerbaycan gibi Türki Cumhuriyetler’e yatırım yaparak, bu bölgelerde açılması hedeflenen yeni ofisler ile büyümeyi planlıyoruz.
23.12.2017Ekonomi
‘Büyüyen Türkiye’ye değer katmaya devam’
‘Büyüyen Türkiye’ye değer katmaya devam’Akfen Holding, 41’nci kuruluş yıldönümünü İstanbul’daki Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde (PSM) gerçekleştirdiği ve ‘Akfenli Yıllar’ adını verdiği konseriyle kutladı.
7.12.2017Ekonomi
Akfen Holding, 41nci kuruluş yıldönümünü dev konserle kutladı
Akfen Holding, 41'nci kuruluş yıldönümünü dev konserle kutladıAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, 41'nci yıl mesajında, "Türkiye, milletinin değerlerine bağlılığı ve genç nüfusunun çalışma azmi dikkate alındığında taşıdığı potansiyelle büyümesini sürdürüyor. Biz de gelecek dönemde projelerimizle büyüyen Türkiye'ye değer yaratmaya devam edeceğiz" dedi.
7.12.2017Ekonomi
Akfen Holding, 41nci kuruluş yıldönümünü dev konserle kutladı
Akfen Holding, 41'nci kuruluş yıldönümünü dev konserle kutladıAkfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, 41'nci yıl mesajında, "Türkiye, milletinin değerlerine bağlılığı ve genç nüfusunun çalışma azmi dikkate alındığında taşıdığı potansiyelle büyümesini sürdürüyor. Biz de gelecek dönemde projelerimizle büyüyen Türkiye'ye değer yaratmaya devam edeceğiz" dedi.
7.12.2017Ekonomi
Akfen’in ‘Loft’u Amerika yolcusu
Akfen’in ‘Loft’u Amerika yolcusu‘Loft’ markasıyla İstanbul, Ankara ve Bodrum’da toplam 1 milyar 250 milyon liralık yatırım yapan Akfen İnşaat, markayı ABD ve Frankfurt’a taşımak için harekete geçti
30.09.2017Ekonomi
Büyüme 5 yıldız
Büyüme 5 yıldızYılın 2. çeyreğinde yüzde 5.1 büyüme kaydeden Türk ekonomisi güçlü seyrini sürdürdü. Ekonomi Bakanı Zeybekci, “3. çeyrekte yüzde 7’nin üzerinde bir büyümeyle Çin’i dahi geride bırakabiliriz” dedi
11.09.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Atilay KandemirMilliyet Yazarı
CEMİYETİN SPOR TUTKUSU Cemiyet hayatının ünlü isimleri, sağlıklı beslenmenin ve iyi yaşamanın önemini daha çok hissettiğimiz şu günlerde sporun vazgeçilmez olduğunu söylüyorKoronavirüs sürecinde bağışıklık sistemimizi güçlendirmek ve korumakta, hiç şüphesiz doğru beslenme ve sporun yeri ayrı...
12.01.2021Cadde
Atilay KandemirMilliyet Yazarı
Dolunay manzarasında ‘Hayırlı olsun’ davetiHamdi Akın’ın Bodrum Loft’taki daveti, cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getirdi
6.07.2020Cadde
Sezin SivriMilliyet Yazarı
Genç patronlarYazın bitmesi ve okulların açılması ile işler güçler normal hayata hızlı bir giriş yaptık hepimiz...
14.06.2020Ege
Songül HatısaruMilliyet Yazarı
Doğunun yeteneklerine batı fırsatı...Batıdaki imkanları doğudaki gençlerin ayağına götüren TİKAV, 10 yılda 100 bin kişiye dokunmayı hedefliyor...
16.04.2019Gündem
Servet YıldırımMilliyet Yazarı
Yabancıya toplu satışla stokları eritme zamanıTürkiye’de belli değerin üzerindeki konutlarda stok oluşuyor...
21.02.2018Ekonomi
Şükrü AndaçMilliyet Yazarı
Şirketlerimiz ‘satılamazsa’ bizimle ölür!Son dönemde yabancılara art arda yaptığı hisse satışlarıyla dikkat çeken, buradan gelen kaynağı da gelecek gördüğü yeni iş alanlarındaki büyük çaplı yatırımlara aktaran Akfen Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, şehir hastaneleri ve enerjide iddialı...
15.02.2018Ekonomi
Güngör UrasMilliyet Yazarı
DEV BÜYÜME YÜZDE 11.1Bu yılın 3’üncü 3 aylık döneminde (üçüncü çeyreğinde / temmuz, ağustos, eylül aylarında) ekonomimiz yüzde 11...
11.12.2017Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomicaddeAkfen HoldingmagazinGazete haberi

Akfen Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.