Attilâ İlhan

Attilâ İlhan

Son dakika Attilâ İlhan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Attilâ İlhan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Attilâ İlhan haber sayfamızda...

Attilâ İlhan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7 attil ilhan haberi bulunmuştur.
Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri sahiplerini buldu
Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri sahiplerini bulduAttilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı’nın, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nın desteğiyle düzenlediği 2020 Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri’nin sahipleri açıklandı. Roman dalındaki ödüle, “Âşıklar Bayramı”nın yazarı Kemal Varol, şiir dalındaki ödüle ise “Hayhuy” isimli kitabıyla Elif Sofya değer görüldü. İlk Roman Vakıf Özel Teşvik Ödülü’nün sahibi, “At Sancısı” kitabıyla Elvan Kaya Aksarı olurken, İlk Şiir Kitabı Vakıf Özel Teşvik Ödülü’ne ise “Sevgili Kardeşim Ben” adlı kitabıyla Enes Kurdaş layık görüldü.
22.10.2020Kültür Sanat
Alışık şiir okudu, Göçer şarkı söyledi
Alışık şiir okudu, Göçer şarkı söylediAttilâ İlhan, Caddebostan Kültür Merkezi’nde düzenlenen organizasyonda şiir ve şarkılarla anıldı.
12.10.2019Cadde
2017 Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri verildi
2017 Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri verildiAttilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı’nın, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nın desteğiyle düzenlediği Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri, dün 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Roman dalındaki ödülün sahibi  ‘Körburun’ adlı kitabıyla Hikmet Hükümenoğlu, Şiir dalındaki ödülün sahibi ‘Yol Şarkıları’ kitabıyla Adnan Özer oldu. Ayrıca İlk Roman Vakıf Ödülü ‘Lakin Bu Bir Masal’ kitabıyla Jale Şengün’e değer görülürken, İlk Şiir Kitabı Vakıf Ödülü de ‘İlk Ayrılık’ kitabıyla Selenay Kübra Koçer’e sunuldu.
10.11.2017Cadde
2017 Attilâ İlhan Edebiyat  Ödülleri sahiplerini buldu
2017 Attilâ İlhan Edebiyat  Ödülleri sahiplerini bulduAttilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı’nın, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nın desteğiyle düzenlediği Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri’nin sahipleri belli oldu.
2.11.2017Cadde
Bu dünyadan bir Attilâ İlhan geçti
Bu dünyadan bir Attilâ İlhan geçti!Şair, romancı, deneme yazarı, senarist, düşünür Attilâ İlhan, dün akşam ölümünün 12. yıldönümünde Caddebostan Kültür Merkezi’nde anıldı.
12.10.2017Cadde
Attilâ İlhan CKMde anılacak
Attilâ İlhan CKM'de anılacak!10 Ekim 2005 tarihinde aramızdan ayrılan şair, romancı, deneme yazarı, senarist, düşünür Attilâ İlhan, Kadıköy Belediyesi ve Attilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı iş birliğiyle, 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde düzenlenecek bir etkinlikle anılacak.
7.10.2017Cadde
Attilâ İlhan törenle anılıyor
Attilâ İlhan törenle anılıyorŞair, yazar ve düşünür Attilâ İlhan bugün, ölümünün üçüncü yıldönümünde Attilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen bir törenle anılacak

Benzer Haber Etiketleri

Attilâ İlhanedebiyatAttilâ İlhan Edebiyat ÖdülleriKemal VarolElif Sofya

Attilâ İlhan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.