Beyaz

Beyaz

Son dakika Beyaz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Beyaz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Beyaz haber sayfamızda...

Beyaz haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 70.722 beyaz haberi bulunmuştur.

Belgrad Gezilecek Yerler (2020) - Belgrad Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerlerin Listesi
Belgrad Gezilecek Yerler (2020) - Belgrad Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerlerin ListesiDoğu Avrupa'nın en zengin şehirleri arasında yer alan Belgrad, mutlaka ziyaret edilmesi gereken en önemli yerler arasında yer almaktadır. Özellikle tarihi ve kültürel yapısıyla pek çok farklı medeniyetten miras kalmış harika mimari eserler bulunmaktadır. Tabii doğal güzellikleri de kesinlikle ziyaret edilecek harika bir manzara sunmaktadır. İşte Belgrad gezilecek yerler (2020) - Belgrad mutlaka gezilmesi gereken yerlerin listesi hakkında detaylar. Gerek kültürü gerekse tarihi yapısıyla Belgrad, Sırbistan'ın yerel dili üzerinden beyaz şehri olarak bilinmektedir. Avrupa'nın en merkezi destinasyonları arasında yer alan Belgrad, konumu itibariyle pek çok farklı medeniyete ev sahipliği gerçekleştirmiş önemli bir şehirdir. Özellikle turistik mekanların büyük bir çoğunluğu kentin tarihi noktalarında yer almaktadır. Kalemegdan, ünlü Knez Mihailova Caddesi, Aziz Sava katedrali ile beraber daha pek çok farklı özel mimari yapı sizleri bekliyor. Eski şehir (Stari Grad) ve yenişehir (Novi Grad) olmak üzere 2 farklı noktaya ayrılmış olan Belgrad, bir kısmı kültürel yapıyı temsil ederken diğer kısmı ise alışveriş merkezleri, gökdelenler ile iş merkezleri açısından modern yapıyı gözler önüne sermektedir. Ayrıca keyifle ve güvenli şekilde kalma imkanı sağlayacak konaklama alanları, harika caddeleri, doğal manzaraları ve muhteşem mimari eserleriyle özel bir Doğu Avrupa turistik seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Gezi öncesi bazı turlara kayıt olmak suretiyle çok daha kısa zamanda Belgrad’ın en özel yerlerini gezebilirsiniz. Bireysel olarak da Belgrad çevresinde pek çok farklı kültürel ve mimari yapı ile beraber doğal ve eşsiz güzelliklere şahidi gelebilirsiniz.
25.05.2020Tatil

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler
Bölümlere göre sonuçlar