Busenaz  Sürmeneli

Busenaz Sürmeneli

Son dakika Busenaz Sürmeneli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Busenaz Sürmeneli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Busenaz Sürmeneli haber sayfamızda...

Busenaz Sürmeneli haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 37 busenaz surmeneli haberi bulunmuştur.

Bakan Kasapoğlu: “Tüm Türkiye’yi milli sporcularımızla birlikte hareket etmeye davet ediyoruz”
Bakan Kasapoğlu: “Tüm Türkiye’yi milli sporcularımızla birlikte hareket etmeye davet ediyoruz”Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayınlanan kamu spotunda yaptığı açık çağrıda, tüm Türkiye'yi milli sporcularla birlikte evde hareket etmeye çağırdı.Türkiye’de korona virüs salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla başlayan “Evde Kal” kampanyasına #EvdekalHareketsizkalma platformu ile destek veren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 18 Nisan Cumartesi gününden itibaren Tüm Türkiye’yi, milli sporcularla ev egzersizlerinde buluşturacaklarını müjdeledi.Kamu spotunda ülkemizin adını dünya spor tarihine yazdıran genç sporcularımız Busenaz Sürmeneli, Beytullah Eroğlu, Sümeyye Boyacı ve İbrahim Çolak yer alıyor. Kamu spotunda, efsane spor spikerlerinden Ercan Taner ise güçlü sesiyle yer alıyor ve ‘Sevdiklerimize sarılmayı, birlikte vakit geçirmeyi sizin kadar biz de özledik.. Ama inanın bu günler gelip geçecek. Dışarıda buluşamıyoruz ama yine de sizinleyiz, birlikteyiz, evlerinizdeyiz' mesajı veriyor.Bakan Kasapoğlu, #EvdeKalHareketsizKalma Platformunda, farklı branşlardan onlarca sporcunun evde kalınan bu süreçte adeta Türkiye’nin egzersiz antrenörü olacağını, bunun dışında sporcularımızın gündelik hayatlarını, başarı hikayelerini de platformdaki canlı yayınlarla tüm Türkiye ile paylaşacaklarını ifade etti.
17.04.2020Futbol

Yazar Sonuçları