Çekilme

Çekilme

Son dakika çekilme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çekilme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çekilme haber sayfamızda...

Çekilme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.262 cekilme haberi bulunmuştur.
Açık Semalar ‘açık’ta kaldı
Açık Semalar ‘açık’ta kaldı!ABD’nin ardından Rusya da, Açık Semalar Anlaşması’ndan çekilme sürecini başlatma kararı aldı. NATO ise anlaşmanın bozulmasından Rusya’yı sorumlu tuttu
17.01.2021Dünya
Son dakika... ABD askerleri Irak ve Afganistanda azaltıldı
Son dakika... ABD askerleri Irak ve Afganistan'da azaltıldı!ABD'nin Irak ve Afganistan'daki asker sayılarının 2 bin 500'e indirildiği açıklandı.
15.01.2021Dünya
Son dakika... Rusya ilan etti Çekiliyorlar...
Son dakika... Rusya ilan etti! Çekiliyorlar...Dışişleri Bakanlığı, ABD'nin hamlesinden bir yıl sonra Açık Semalar Anlaşması'ndan çekilme sürecinin başladığını resmen açıkladı.
15.01.2021Dünya
Cüneyt Paksoydan önemli kur açıklaması
Cüneyt Paksoy'dan önemli kur açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, "Kur için son dönemde gelen TL ile ilgili raporlarda yıl içerisinde olası hedeflerde 7'ye doğru bir çekilme ihtimali var." dedi.
14.01.2021Uzmanpara
Son dakika... İtalyada flaş gelişme 2 bakan ve 1 bakan yardımcısı hükümetten çekildi
Son dakika... İtalya'da flaş gelişme! 2 bakan ve 1 bakan yardımcısı hükümetten çekildiGelen son dakika haberine göre; İtalya'da koalisyon hükümetinin ortaklarından Italia Viva (Iv) partisinin lideri Matteo Renzi hükümetten çekildiklerini açıkladı
14.01.2021Dünya
Sanayi üretiminden toparlanma sinyali
Sanayi üretiminden toparlanma sinyaliAA Finans Analisti ve ekonomist Haluk Bürümcekçi, sanayi üretim endeksine ilişkin, "Son veri hızlı kredi artışı ve karantinaların kaldırılması ile beraber üçüncü çeyrekte yakalanan ivmenin son çeyrek ortasında da korunduğunu göstermektedir." dedi.
13.01.2021Uzmanpara
Sanayi üretiminden son çeyrekte toparlanma sinyali
Sanayi üretiminden 'son çeyrekte toparlanma' sinyaliAA Finans Analisti ve ekonomist Haluk Bürümcekçi, sanayi üretim endeksine ilişkin, "Son veri hızlı kredi artışı ve karantinaların kaldırılması ile beraber üçüncü çeyrekte yakalanan ivmenin son çeyrek ortasında da korunduğunu göstermektedir." dedi.
13.01.2021Ekonomi
ABD piyasasında geri çekilme görülebilir
'ABD piyasasında geri çekilme görülebilir'Goldman Sachs Baş Ekonomisti Jan Hatzius, "Yakın vadede ABD piyasasında geri çekilme görülebilir." ifadelerini kullandı.
13.01.2021Uzmanpara
Son dakika... CHPli Muharrem İnceden Meral Akşenere yanıt: İçimizde bir hain var
Son dakika... CHP'li Muharrem İnce'den Meral Akşener'e yanıt: İçimizde bir hain varGelen son dakika haberine göre; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinden kısa süre önce adaylıktan istifa etmesi için telefonla arandığı iddialarına yanıt veren CHP'li Muharrem İnce, "Akşener, partisi kadar oy alabilseydi zaten seçim ikinci tura kalıyordu. Bu açıklamaların hiçbir mantığı yok. Sayın Akşener'e bu kişi kimmiş, 'Sen adaylıktan çekil, Muharrem İnce'yi destekle' dediyse o kişi Akşener'in dostu değildir. Bizim de dostumuz değildir. Mantıklı bir şey önermemiş. O zaman içimizde bir hain var. Bu haini açıklasın, kim? Ben de merak ediyorum" ifadelerini kullandı.
12.01.2021Siyaset
Suyu 50 metre çekilen Beyşehir Gölü ağlıyor
'Suyu 50 metre çekilen Beyşehir Gölü ağlıyor'Konya ve Isparta topraklarındaki Beyşehir Gölü'nde su, kıyıdan yaklaşık 50 metre çekildi. Su seviyesinde beklenenin üstünde azalma olduğunu belirten Beyşehir Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Hasan Kurt, ''Beyşehir Gölü, ağlıyor diyebiliriz. Akdeniz’in yaylası, Konya’nın denizi, olarak tabir ettiğimiz Beyşehir Gölü'nde kıyıdan 50 metre suların çekildiğini görebilirsiniz. Ciddi bir şekilde Beyşehir Gölü ağlıyor ve alarm veriyor'' dedi.
12.01.2021Gündem
Menopoz Belirtileri Nelerdir Menopoza Girildiği İlk Nasıl Anlaşılır
Menopoz Belirtileri Nelerdir? Menopoza Girildiği İlk Nasıl Anlaşılır?Kadın sağlığı oldukça önemlidir. Kadın hastalıklarını bilerek ona göre önlemler almak hem doğurganlığın önemli bir etkeni olur hem de kişisel sağlığı korumaya yardımcıdır. Kadınlar için menopoz dönemi de oldukça önemlidir. Menopoz belirtileri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.01.2021Sağlık
Şizofreni Belirtileri Nelerdir Basit Şizofreni Testi İle Kendinizi Sınayın.
Şizofreni Belirtileri Nelerdir? Basit Şizofreni Testi İle Kendinizi Sınayın.Şizofren kişinin hayat kalitesini oldukça düşüren rahatsızlıktır. Şizofren nedir, basit şizofren testi nasıl olur, ne gibi belirtileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.
10.01.2021Sağlık
Huzursuz bacak sendromunun toplumda görülme sıklığı ne kadar
Huzursuz bacak sendromunun toplumda görülme sıklığı ne kadar? Özellikle uyku kalitesini düşüren huzursuz bacak sendromunun toplumda görülme sıklığının yüzde 5-10 arasında olduğunu söyleyen Uzm. Dr. Selda Özşahin, "Karşı konulamaz şekilde bacaklarınızı hareket ettirme ihtiyacı hissediyorsanız ve bu rahatsızlık verici his uyumanıza da izin vermiyorsa huzursuz bacak sendromunuz olabilir” dedi.
10.01.2021Genel Sağlık
Edirne için korkutan açıklama 5-6 aylık içme suyu kaldı
Edirne için korkutan açıklama! 5-6 aylık içme suyu kaldıSon 91 yılın en kurak dönemini yaşayan Trakya'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 33'lere düştü. Edirne'nin içme suyunun karşılandığı Kayalıköy Barajı'ndaki su seviyesi yüzde 2'lere düşünce, kentin içme suyu Süloğlu Barajı ve açılan kuyulardan karşılanmaya başlandı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, kuraklığın tehlike olduğunu belirterek, "Baktığımızda 5-6 aylık, içme suyu kuyuları hariç barajlarımızda su var. Bu zaman zarfında mutlaka yağışların olacağını ön görüyoruz" dedi.
5.01.2021Haberler
Edirne için korkutan açıklama 5-6 aylık içme suyu kaldı
Edirne için korkutan açıklama! 5-6 aylık içme suyu kaldıSon 91 yılın en kurak dönemini yaşayan Trakya'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 33'lere düştü. Edirne'nin içme suyunun karşılandığı Kayalıköy Barajı'ndaki su seviyesi yüzde 2'lere düşünce, kentin içme suyu Süloğlu Barajı ve açılan kuyulardan karşılanmaya başlandı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, kuraklığın tehlike olduğunu belirterek, "Baktığımızda 5-6 aylık, içme suyu kuyuları hariç barajlarımızda su var. Bu zaman zarfında mutlaka yağışların olacağını ön görüyoruz" dedi.
5.01.2021Gündem
Biden, Savunma Bakanı Yardımcılıklarına iki Obama dönemi yetkilisini aday gösterdi
Biden, Savunma Bakanı Yardımcılıklarına iki Obama dönemi yetkilisini aday gösterdiABD'nin seçilmiş Başkanı Joe Biden, eski Başkan Barack Obama döneminde Savunma Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı yapmış olan Kathleen Hicks'i Savunma Bakan Yardımcılığına aday gösterirken, Başkan Yardımcılığı yaptığı dönemde kendisine Ulusal Güvenlik Danışmanlığı yapan Colin Kahl'ı ise Savunma Politikalarından Sorumlu Bakan Yardımcılığına aday gösterdi.
31.12.2020Dünya
Milattan önce oluşan obruk, çökmeye devam ediyor
Milattan önce oluşan obruk, çökmeye devam ediyor!Konya’nın Karapınar ilçesinde, irili ufaklı 505 obruktan biri olan ve oluşumu milattan önceye dayanan Çıralı obruğunun içindeki gölün suyu, 10 yıl önce çekildi. Şimdi ise obruğun tabanında yeni yarıklar oluştuğu gözlendi. Bölgedeki obruk tespit çalışmalarını yürüten araştırma ekibinin başkanı, Konya Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğretim üyesi Prof. Dr. Yaşar Eren, ''İçindeki su, yer altı suyunun çekilmesine bağlı olarak maalesef kurumuş. Oluşumu eski olmasına rağmen kenarlarından itibaren yeni yarıklar oluşmaya başlamış. Yani merkezinden itibaren çökmeye devam ediyor" dedi.
27.12.2020Gündem
Türkiyenin her yerinden buraya geliyorlardı
'Türkiye'nin her yerinden buraya geliyorlardı'Denizli'nin Çardak ilçesi ile Afyonkarahisar sınırları içindeki özellikle flamingolar başta olmak üzere 200'e yakın kuş türüne ev sahipliği yapan, kuş cenneti olarak bilinen Acıgöl, kuraklıktan büyük oranda etkilendi. Daha öncesine kadar dereler, kaynaklar ve yağışlarla beslenen kuş gözlemcilerinin de uğrak yeri olan Acıgöl, bu yıl yaşanan kuraklık nedeniyle iyice çekildi. 1970 yılına kadar 160 kilometrekare olan göl alanı, zamanla yağışların azılması ve kuraklık nedeniyle 42 kilometrekareye kadar düştü.
23.12.2020Gündem
Son dakika... Avukata akılalmaz taciz Oğluma bile ulaşıp Instagramdan yazı yazmış
Son dakika... Avukata akılalmaz taciz! 'Oğluma bile ulaşıp Instagram'dan yazı yazmış'Gelen son dakika haberine göre, Kocaeli’nin İzmit ilçesinde 23 yıldır avukatlık yapan 2 çocuk annesi avukat Müzeyyen Yılmaz, aylardır eski müvekkilinin tacizine maruz kaldığını, cep telefonu numarasının erotik ürün satışı yapılan iş yerlerinde dağıtıldığını söyledi.
22.12.2020Gündem
Son dakika: Altın fiyatlarında son durum ne
Son dakika: Altın fiyatlarında son durum ne?Dün 470 lira seviyesini aşan gram altın, sonrasında geri çekilme yaşadı. Bugün altında son durum ne? İşte altın fiyatları ve beklentiler...
22.12.2020Uzmanpara
‘İran bu fırsatı kaçırmasın’
‘İran bu fırsatı kaçırmasın’İran ile küresel güçler arasındaki nükleer anlaşmanın tarafları, ABD’nin anlaşmaya dönmesini olumlu şekilde ele almaya hazır olduklarını bildirdi.
22.12.2020Dünya
Son Dakika: Saatler kaldı Tarihi değişiklik...
Son Dakika: Saatler kaldı! Tarihi değişiklik...Son dakika haberlere göre, çekilme için verilen sürenin dolmasına saatler kala sınır hattındaki öfkeli kalabalık yolu kapattı, bu sırada silah sesleri yükseldi. Tarihi değişiklik öncesinde ise bir kez daha harita değiştirildi.
18.12.2020Dünya
Terkos Gölünde sular çekildi, tarih ortaya çıktı
Terkos Gölü'nde sular çekildi, tarih ortaya çıktıİstanbul yaşanan kuraklık nedeniyle barajlardaki su sevileri düşüyor. Son günlerde etkili olan yağışlar barajlarda bir puanlık artışı bile sağlayamadı. İstanbul'un önemli barajlarından Terkos Gölü'nde çekilen sular nedeniyle tarihi  yol ortaya çıktı. İlk inlemede Roma döneminden kalmış olabileceği belirtilen yolla ilgili konuşan Çatalca  Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ahmet Rasim Yücel  "Terkos Gölü kuraklık nedeniyle boşalınca bu tarihi yol ortaya çıktı. Bu tarihi yolun tescillenmesini  ve kültür varlıklarımız arasındaki yeri almasını istiyoruz." dedi.
16.12.2020Gündem
Ananasın Faydaları Nelerdir Hamilelikte Ananas Nelere İyi Gelir
Ananasın Faydaları Nelerdir? Hamilelikte Ananas Nelere İyi Gelir?Bir Güney Amerika meyvesi olan ananas, son yıllarda ülkemizde de sıklıkla tüketiliyor. Ananas sulu ve oldukça tatlı bir meyvedir. Başta Red spanish olmak üzere birçok ananas çeşidi bulunuyor. Sadece dekorasyon amaçlı kullanılan türleri de mevcuttur. Hamilelikte ananas neye iyi gelir, faydaları nelerdir? Merak edenler için detaylı bir şekilde derledik.
16.12.2020Sağlık
Kebabiyenin Faydaları Nelerdir Kebabiye Hangi Hastalıklara İyi Geliyor
Kebabiyenin Faydaları Nelerdir? Kebabiye Hangi Hastalıklara İyi Geliyor?Son yıllarda Türkiye'de de sıklıkla tüketilen kebabiye, ''kebabe'' ve ''Hindistan eriği'' adıyla da bilinmektedir. Şekli fasulyeye benzeyen bitki hem ilaç hem de baharat olarak kullanılıyor. Çekirdeği son derece sert olup parlak bir görünüme sahiptir. Birçok Uzakdoğu ülkesinde çekirdeğinden tespih yapılır. Kebabiye hangi hastalıklara iyi geliyor, faydaları nelerdir? Merak edenler için tüm detayları derledik.
15.12.2020Sağlık
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; AK Parti MYK Toplantısı sonrası sözcü Ömer Çelik yaptığı açıklamalarda Avrupa Birliğine net mesaj göndererek; "Türkiye olmadan Avrupa'nın güvenliği olmaz. " ifadelerini kullandı. Çelik, "AB sağduyulu davranmalı. Sağduyulu davranırken de Türkiye ile diplomatik mekanizmaları çalıştırmalı. Yapmaması gereken yaptırım dili kullanmak" dedi.
8.12.2020Siyaset
Ermeni işgalinden kurtarılmıştı... Yol çalışmaları başladı
Ermeni işgalinden kurtarılmıştı... Yol çalışmaları başladı!Azerbaycan ordusunun başlattığı operasyonda 3 Ekim'de Ermenistan işgalinden kurtarılan Terter iline bağlı Sugovuşan köyünde yol yapımı çalışmalarına başlandı.
7.12.2020Dünya
Van Gölü çekilince ortaya çıktı Dünyanın en büyüğü...
Van Gölü çekilince ortaya çıktı! Dünyanın en büyüğü...Van Gölü'nde bulunan dünyanın en büyük mikrobiyalitleri, suyun çekilmesiyle birlikte Gevaş kıyılarında da ortaya çıktı. Van Gölü'ndeki mikrobiyalitleri görmek için daha önce su altına dalış yapılması gerektiğini anlatan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Akkuş, "Van Gölü mercanları olarak ifade ettiğimiz dünyanın en büyük mikrobiyalitleri, Van Gölü'nde yer alıyor. Van Gölü çekildikçe kıyıda ve kıyıya yakın kesimlerde bulunan mikrobiyalitler gün yüzüne çıkıyor. Mikrobiyalitleri geçmiş dönemde görmemiz mümkün değildi. Şu anda 2-3 metrelik bir çekilme söz konusu ve artık mikrobiyalitleri görebiliyoruz" dedi.
6.12.2020Gündem
Van Gölü çekilince ortaya çıktı Dünyanın en büyüğü...
Van Gölü çekilince ortaya çıktı! Dünyanın en büyüğü...Van Gölü'nde bulunan dünyanın en büyük mikrobiyalitleri, suyun çekilmesiyle birlikte Gevaş kıyılarında da ortaya çıktı. Van Gölü'ndeki mikrobiyalitleri görmek için daha önce su altına dalış yapılması gerektiğini anlatan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Akkuş, "Van Gölü mercanları olarak ifade ettiğimiz dünyanın en büyük mikrobiyalitleri, Van Gölü'nde yer alıyor. Van Gölü çekildikçe kıyıda ve kıyıya yakın kesimlerde bulunan mikrobiyalitler gün yüzüne çıkıyor. Mikrobiyalitleri geçmiş dönemde görmemiz mümkün değildi. Şu anda 2-3 metrelik bir çekilme söz konusu ve artık mikrobiyalitleri görebiliyoruz" dedi.
6.12.2020Gündem
Trump talimatı verdi Askerleri çekiyor
Trump talimatı verdi! Askerleri çekiyorABD Başkanı Donald Trump, Somali'deki Amerikan askerlerinin çoğunun 2021 başına kadar geri çekilmesi talimatını verdi.
5.12.2020Dünya
Almanya: ABD ve İran masaya dönmeli
Almanya: ABD ve İran masaya dönmeliBiden'ın başkanlık koltuğuna oturmasıyla uluslararası sahnede çok şeyin değişeceğini belirten Almanya Dışişleri Bakanı Maas, Washington'ın Tahran'la yeniden nükleer masasına oturması gerektiğini söyledi.
4.12.2020Dünya
Atatürkle fotoğrafı bulunan Remziye Tatlı , 99 yaşında hayatını kaybetti
Atatürk'le fotoğrafı bulunan Remziye Tatlı , 99 yaşında hayatını kaybettiMustafa Kemal Atatürk'ün 1937 yılında Adana'yı ziyareti sırasında tanıştığı, bazı ders kitaplarında birlikte çekilen fotoğrafları bulunan ve kentte simge isimlerden biri olan Remziye Tatlı, dün gece evinde yaşlılığa bağlı kalp yetmezliğinden hayatını kaybetti. Tatlı, geçen yıl Atatürk ile karşılaştığı anı ve fotoğrafın çekilme hikayesini DHA’ya anlatmış ve "Bu herkese nasip olmaz. Ölene kadar unutmayacağım" demişti.
30.11.2020Haberler
Atatürkle fotoğrafı bulunan Remziye Tatlı , 99 yaşında hayatını kaybetti
Atatürk'le fotoğrafı bulunan Remziye Tatlı , 99 yaşında hayatını kaybettiMustafa Kemal Atatürk'ün 1937 yılında Adana'yı ziyareti sırasında tanıştığı, bazı ders kitaplarında birlikte çekilen fotoğrafları bulunan ve kentte simge isimlerden biri olan Remziye Tatlı, dün gece evinde yaşlılığa bağlı kalp yetmezliğinden hayatını kaybetti. Tatlı, geçen yıl Atatürk ile karşılaştığı anı ve fotoğrafın çekilme hikayesini DHA’ya anlatmış ve  "Bu herkese nasip olmaz. Ölene kadar unutmayacağım" demişti.
30.11.2020Gündem
TSK, Afganistan’daki varlığını sürdürecek
TSK, Afganistan’daki varlığını sürdürecekMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD askerlerinin çekilme kararı aldığı Afganistan’la ilgili, “Afgan halkı istediği sürece Afganistan’da kalmayı planlıyoruz” dedi
24.11.2020Siyaset
ABD, Avrupa ve Afrikadaki kara kuvvetlerini birleştiriyor
ABD, Avrupa ve Afrika'daki kara kuvvetlerini birleştiriyorABD Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Avrupa Kuvvetleri (EUCOM) ile Afrika Kuvvetleri (AFRICOM) komutanlıklarının bünyesindeki kara güçlerini tek komutanlık altında birleştirdiklerini açıkladı.
23.11.2020Dünya
ABD Açık Semalar Anlaşmasından ayrıldı, Rusya ve Çin tepkili
ABD Açık Semalar Anlaşması'ndan ayrıldı, Rusya ve Çin tepkiliABD yönetimi, Rusya ile silah kontrolünü düzenleyen Açık Semalar Anlaşması'ndan pazar günü itibariyle çekildiğini açıkladı. Anlaşmaya taraf olmayan Çin tepki gösterdi.
23.11.2020Dünya
Diş eti çekilmesini önlemek için bunları yapın
Diş eti çekilmesini önlemek için bunları yapın!Diş fırçalarken görülen kanama, sert yiyecekler yerken kanama olması, dişin normalden daha uzun gözükmesi, diş etlerinde ortaya çıkan kızarıklık veya şişkinlik... Diş eti çekilmesi yavaş yavaş gerçekleştiğinden çoğu kişi diş etlerinde çekilme olduğunu fark etmez. Peki, farklı nedene bağlı olarak meydana gelebilen diş et çekilmesi nedir? Diş eti çekilmesine karşı alınacak önlemler nelerdir? Hangi hastalıklar diş eti çekilmesine neden olur? Diş taşı temizliği diş eti çekilmesine iyi gelir mi? Estetik Diş Hekimi Dr. Efe Kaya anlattı
23.11.2020Genel Sağlık
ABD ‘Açık Semalar’dan resmen çekildi...
ABD ‘Açık Semalar’dan resmen çekildi...Başkan Trump’ın bir icraatı daha, seçim sonrasında yürürlüğe girdi. ABD’nin açıkladığı Açık Semalar Anlaşması’ndan çekilme kararı, 6 aylık sürenin dolması sonucunda dün yürürlüğe girdi
23.11.2020Dünya
ABD, Açık Semalar Anlaşmasından çekildi
ABD, Açık Semalar Anlaşması'ndan çekildiABD'nin 22 Mayıs'ta açıkladığı çekilme kararı, 6 aylık sürenin dolması sonucunda bugün yürürlüğe girdi.
22.11.2020Dünya

Yazar Sonuçları

Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Piyasada temkinli iyimserlik hakimPiyasalarda temkinli bir iyimserlik yaşanıyor...
7.01.2021Ekonomi
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
YILIN ŞAMPİYONU CUMHURİYET ALTINI2020’nin yükselen yıldızı Cumhuriyet altını...
1.01.2021Ekonomi
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Para girişi ile reform dövizi aşağı çekebilirDöviz kurları 2020’de ortalamada yüzde 25’in üzerinde yükseldi...
27.12.2020Ekonomi
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Dipten dönüş borsaya yarar2021 yılında hisse senetlerinin yatırımcısına kazandırması bekleniyor...
26.12.2020Ekonomi
Orkun BulutMilliyet Yazarı
ÇAĞDAŞ ‘SANAL’ HAFTA SONUSon ana kadar yapılacağı umudunu verse de, malum şartlardan fiziki olarak ertelenip dijital versiyonuyla başladı Contemporary İstanbul! İki hafta önce apar topar yapılan açıklama sonrası zorlama bir iş beklentisinin altından profesyonel olarak kalktı fuarın yönetimi...
23.12.2020
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Beklentiler borsayı yükseltiyor2021 yılına yönelik beklentiler borsalarda alımları canlı tutarken kurdaki düşüşü frenliyor...
15.12.2020Ekonomi
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Piyasada yükseliş için geri sayımKitlesel aşı hazırlıklarıyla piyasalarda yükseliş için uygun zemin oluşuyor...
10.12.2020Ekonomi
Cevher SoydanMilliyet Yazarı
Tutulanlar, tutulmayanlara anlatsın...Merhaba Sevgili Okuyucularım, umarım hepinizin sağlığı iyidir, hastalığa yakalanmış olanlara acil şifalar diliyorum...
4.12.2020
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Dünyada hisseler zirvedeDünyada hisse piyasalarının göstergesi ‘MSCI Dünya Endeksi’ tarihi zirvede...
3.12.2020Ekonomi
Betül AltınbaşakMilliyet Yazarı
Meme kanserine yakın bakış 3“Doğru cerrahi; hayatı öneme sahip olduğu kadar, hastanın daha sonraki konforu içinde gereklidir.”
20.11.2020PN Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

abdyazar yazısıtürkiyezeynep aktaşNATO

Çekilme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.