Duası

Duası

Son dakika duası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan duası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan duası haber sayfamızda...

Duası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.090 duasi haberi bulunmuştur.
Selamun Aleyküm Sözünün Anlamı Nedir Selamun Aleyküme Verilecek Cevaplar Ve Arapça Yazılışları
Selamun Aleyküm Sözünün Anlamı Nedir? Selamun Aleyküm'e Verilecek Cevaplar Ve Arapça YazılışlarıSelamun aleyküm ne anlama gelmektedir? Selamun aleyküm denildiğinde nasıl cevap verilir? Selamun aleyküm Arapça yazılışı nasıldır? Selamun aleyküm kimlere söylenir? Selamun aleyküm kelimelerinin özelliği nedir? Selamun aleyküm kelimeleri faziletleri nelerdir? Selamun aleyküm kelimelerinin anlamı nedir ve Arapça yazılışı ile cevaplandığında nasıl şekilde cevaplanması gerektiği hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.
18.01.2021Dini Bilgiler
İstihareye Yatmak Nedir İstihare Namazı Nasıl Kılınır Ve Nasıl Dua Edilir
İstihareye Yatmak Nedir? İstihare Namazı Nasıl Kılınır Ve Nasıl Dua Edilir?İstihare namazı, kişinin yapmak istediği bir şeyin hayırlı olup olmadığını kılmak için kıldığı bir namazdır. İstihareye yatmak nedir, istihare namazı nasıl kılınır ve namaz esnasında nasıl dua edilir gibi soruların yanıtlarını sizin için derledik.
18.01.2021Dini Bilgiler
Tecehhüd (Gece Namazı) Nedir Tecehhüd Namazı Ne Zaman Ve Ne Zaman Kılınır
Tecehhüd (Gece Namazı) Nedir? Tecehhüd Namazı Ne Zaman Ve Ne Zaman Kılınır?Müslüman olan kimseler için Allah’ın farz kıldığı 5 vakit namaz bulunur. Beş vakit farz olan bu namazın yanı sıra nafile namazlar bulunur. Nafile namazlardan en bilineni gece namazı olarak bilinen teheccüd namazıdır. Teheccüd namazı nedir? Teheccüd namazı ne zaman ve nasıl kılınır? İşte nafile namaz olan gece namazı hakkında bilgiler.
18.01.2021Dini Bilgiler
Cuma mesajları anlamlı, resimli, sözlü 2021 | En çok gönderilen Cuma mesajları: Cuma sözleri yeni
Cuma mesajları anlamlı, resimli, sözlü 2021 | En çok gönderilen Cuma mesajları: Cuma sözleri yeniİslam alemi Cuma'ya yeniden kavuştu. Bu anlam dolu günde resimli Cuma mesajları ile sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, dualı, uzun ve kısa Cuma mesajlarını araştırıyor. Birbirinden şık Cuma mesajları arkadaşlarınıza, eşinize, dostunuza ve ailenize SMS ile WhatsApp, Telegram, BİP, Signal üzerinden ve Facebook, Instagram aracılığı ile gönderilmeye hazır. İşte, en anlamlı Cuma mesajları...
15.01.2021Gündem
İsmi Azam duası Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı nedir İşte meali...
İsmi Azam duası Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı nedir? İşte meali...Tüm kapıları açan dua diye de geçen İsmi Azam duası Allah'ın en büyük ismi anlamına gelirken en çok okunan dualar arasında yer alıyor. Bu nedenle de epey bir araştırılıyor. Peki, İsmi Azam duası okunuşu ve anlamı nedir?
14.01.2021Dualar
Bereket duası (Karınca duası) Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı nedir
Bereket duası (Karınca duası) Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı nedir?Bereket duası yani karınca duasının kazanç temin etmek maksadı ile okunması veya kullanılması dinen caiz olmamakla birlikte Allah Teala’ya yönelik bazı hitaplar ve bereket talebinden ibarettir. Müslüman vatandaşlar dine aykırı bir yön bulunmayan bereket duasının Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı araştırıyor.
14.01.2021Dualar
AYETEL KÜRSİ oku ve dinle | Ayetel Kürsi Türkçe meali ve Arapça okunuşu (Diyanet Tefsiri)
AYETEL KÜRSİ oku ve dinle | Ayetel Kürsi Türkçe meali ve Arapça okunuşu (Diyanet Tefsiri)Ayetel Kürsi duası okumak ve dinlemek isteyen vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor. Kuran-ı Kerim'de yer alan en uzun sure olan Bakara suresinin 255. ayeti kerimesi olarak bilinen Ayetel Kürsi duasının farz namazların ardından ve akşam yatmadan önce okunduğunda kötülüklerden koruduğuna inanılmaktadır. Ayetel Kürsi duasında Allah'ın isimleri ve onun hiçbir şeye ihtiyacı olmadığı anlatılır. Yerde ve göktekilerin tek sahibi odur. İşte Ayetel Kürsi duası Türkçe meali, Arapça okunuşu ve Diyanet tefsiri...
13.01.2021Dualar
Erzurumda köylülerden kar duası
Erzurum'da köylülerden 'kar' duasıKar yağışı Erzurum'da da gecikti. Son 30 yılın en sıcak kış mevsiminin yaşandığı Erzurum'da köylüler, kar duasına çıktı.
13.01.2021Gündem
Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattır Öğle namazı toplamda kaç rekat İşte adım adım kılınışı...
Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattır? Öğle namazı toplamda kaç rekat? İşte adım adım kılınışı...Günün ikinci vakit namazı öğle namazıdır. Beş vakit namaz arasında en uzun namazlar arasında yer alan Öğle namazı toplamda 10 rekattan oluşur. Namazın ilk dört rekatı sünnet, ikinci dört rekatı farz ve son iki rekatı sünnettir. Peki Öğle namazı nasıl kılınır? İşte adım adım kılınışı...
12.01.2021Gündem
Aylar içinde değişti Bursada mezarlar ortaya çıktı
Aylar içinde değişti! Bursa'da mezarlar ortaya çıktıBursa Boğazköy Barajı’nın suları altında kalan Hamzabey Mahallesi’ne ait mezarlar, kuraklık nedeniyle gün yüzüne çıktı. Aralarında Osmanlı’nın ilk şehitlerinden Baykoca’nın türbesinin de yer aldığı kabir alanını bölge halkı, yürüyerek ziyaret edebiliyor. Mahalle muhtarı Sadullah Arda, "Haziran ayında baraja sandalla açılarak duamızı ediyorduk. Ocak ayında kuraklık dolayısıyla sular çekildiği için yürüyerek gidiyoruz” dedi.
10.01.2021Gündem
Bakan Soyludan sert sözler: İçlerinde ne işi var
Bakan Soylu'dan sert sözler: İçlerinde ne işi var!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Buradan sormak istiyorum, bir siyasi parti il başkanının, üniversitedeki bir rektör atamasında oranın önüne terörle iltisaklı militanlarıyla beraber gelenlerin içerisinde ne işi var? Bu ülke, çok badire geçirdi, çok zorluklardan geçti, bu tip militan ruhlu insanları da ülkenin huzurunu bozmak isteyen siyasileri de çok gördü. Ama bu tezgaha bu ülke bir kez daha düşmez. Vandallar gibi üniversitenin kapısını kırdılar, orası bilim yuvası" dedi.
8.01.2021Haberler
Bakan Soyludan sert sözler: İçlerinde ne işi var
Bakan Soylu'dan sert sözler: İçlerinde ne işi var!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Buradan sormak istiyorum, bir siyasi parti il başkanının, üniversitedeki bir rektör atamasında oranın önüne terörle iltisaklı militanlarıyla beraber gelenlerin içerisinde ne işi var? Bu ülke, çok badire geçirdi, çok zorluklardan geçti, bu tip militan ruhlu insanları da ülkenin huzurunu bozmak isteyen siyasileri de çok gördü. Ama bu tezgaha bu ülke bir kez daha düşmez. Vandallar gibi üniversitenin kapısını kırdılar, orası bilim yuvası" dedi.
8.01.2021Gündem
Bakan Soyludan HDP önünde evlat nöbetindeki ailelere ziyaret
Bakan Soylu'dan HDP önünde evlat nöbetindeki ailelere ziyaretİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 184 ailenin HDP Diyarbakır İl binası önündeki evlat nöbetine destek ziyaretinde bulundu.
7.01.2021Siyaset
MÜSİAD vefasını gösterdi
MÜSİAD vefasını gösterdiMüstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi ev sahipliğinde “Hatim Duası” gerçekleştirildi...
6.01.2021Ege
Çile şiiri - Necip Fazıl Kısakürek
Çile şiiri - Necip Fazıl KısakürekTürk edebiyatının en ünlü isimlerinden biri olan Necip Fazıl Kısakürek'e ait olan Çile şiiri sade, yalın okuyan herkesin rahatça anlayacağı günlük hayatta kullanılan dil üzerinde inşa edilmiştir. Şair şiirinde ahiret ve metafizik ögeleri konu almıştır. İşte Necip Fazıl Kısakürek'in çile şiirinin sözleri.
12.01.2021Şiirler
Anlamlı, resimli Cuma mesajları: Yeni yılın ilk Cuma günü hayırlı olsun...
Anlamlı, resimli Cuma mesajları: Yeni yılın ilk Cuma günü hayırlı olsun...Haftanın en mübarek günü yeni yılın ilk gününe denk geldi. İslam alemi ise yeni yılın ilk gününde bol bol dua ederek, tövbe ederek, şükrederek vakit geçirmek istiyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da cuma mesajları yoğun ilgiyle araştırılıyor. 2021'e özgü cuma mesajlarını derledik. İşte ister resimli ister yazılı Cuma mesajları...
1.01.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi törende açıkladı: Yerli otomobil müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi törende açıkladı: Yerli otomobil müjdesi!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Gölbaşı Şehir Geçişi Açılışı'na canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan konuşmasında, "Her sınamadan alnımızın akıyla çıktık. Ok yaydan çıkmıştır ve hedefine doğru ilerlemektedir. Türkiye yeni küresel mimaride siyasi ve ekonomik olarak hak ettiğini mutlaka alacaktır." ifadelerini kullandı. ETİ Maden Lityum Üretim Tesisi Açılış Töreni'nde konuşan Erdoğan, "Ülkemizdeki bor rezervleri lityum da içeriyor. Projemiz TOGG otomobilinin pillerinde kullanılacak lityumun da buradan temin edilmesini planlıyoruz." dedi.
26.12.2020Haberler
En uzun gece (kış gün dönümü) 2020 ne zaman 21 Aralıkta neler olacak İşte, 21 Aralıkta yaşanacaklar...
En uzun gece (kış gün dönümü) 2020 ne zaman? 21 Aralık'ta neler olacak? İşte, 21 Aralık'ta yaşanacaklar...21 Aralık'tan sonra günler uzar mı? Her an Dünya'da farklı gelişmeler yaşanıyor. Yılda iki kez Kuzey Yarımküre ve Güney Yarımküreyi etkileyen gün dönümleri meydana geliyor. Böylelikle mevsimler, gece-gündüz saat farkı gibi değişimler yaşanıyor. Peki, 21 Aralık en uzun gece duası var mı?
20.12.2020Gündem
Celcelutiye Duası Nedir Celcelutiye Duası Dinlemenin Faydaları Nelerdir
Celcelutiye Duası Nedir? Celcelutiye Duası Dinlemenin Faydaları Nelerdir?Celcelutiye, Müslümanların Allah (CC)'a niyaz ettikleri en önemli dualardan biridir. İçinde İsm-i Azam bulunduğu için makbul dualardan biridir. Hazreti Cebrail (as) tarafından Peygamber Efendimize indirilmiştir. Hz. Ali (ra) tarafından kaside haline getirilmiştir. Celcelutiye duasının önemini öğrenip, günlük hayatınızda bolca okuyabilirsiniz. Celcelutiye duasının ne olduğunu, faziletini, faydalarını derledik.
17.12.2020Dualar
İstanbulda yağmurlu havada fıskiyelerin çalıştırılmasına tepki
İstanbul'da yağmurlu havada fıskiyelerin çalıştırılmasına tepki!İstanbul su tasarrufu çağrılarına rağmen, Pendik'te yağmurlu havada çimlerin sulanması dikkat çekti.
16.12.2020Gündem
Yağmurlu havada çimlerin sulanmasına vatandaş tepki gösterdi
Yağmurlu havada çimlerin sulanmasına vatandaş tepki gösterdiİstanbul su tasarrufu çağrılarına rağmen, Pendik'te yağmurlu havada çimlerin sulanması dikkat çekti.
16.12.2020Haberler
Milletvekili Esginden, TBMMde CHP ve HDPlilere sert tepki
Milletvekili Esgin'den, TBMM'de CHP ve HDP'lilere sert tepkiAK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada sağlık alanında yapılan hizmetleri eleştiren muhalefete seslenerek, 'Sağlıkta 18 yıldır devrim niteliğinde hizmetler yapıyoruz. Bunları sizin görmenizi zaten beklemiyoruz. Milletimizin takdiri ve hayır duası bize yeter' diye konuştu.
13.12.2020Siyaset
Cuma namazı sonrası yağmur duası
Cuma namazı sonrası yağmur duasıSon dönemde ülke genelinde yaşanan kuraklık nedeniyle 81 ilde cuma namazı sonrası yağmur duası okutuldu. “Su: Hayat ve Şifa Kaynağımız” konulu hutbede “İslam, suyu ölçülü kullanmayı ve israf etmemeyi emreder” ifadeleri kullanıldı
12.12.2020Gündem
81 ilde yağmur duası
81 ilde yağmur duası!Diyanet İşleri Başkanlığı'nca son dönemde ülke genelinde yaşanan kuraklık nedeniyle cuma namazı sonrası bütün camilerde 'yağmur' duası okutuldu. İstanbul'da da Fatih Camii’nde cuma namazı sonrası yağmur duası gerçekleştirdi.
11.12.2020Haberler
Son dakika: 81 ilde yağmur duası Dikkat çeken detay...
Son dakika: 81 ilde yağmur duası! Dikkat çeken detay...Gelen son dakika haberine göre, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca son dönemde ülke genelinde yaşanan kuraklık nedeniyle cuma namazı sonrası bütün camilerde 'yağmur' duası okutuldu. İstanbul'da da Fatih Camii’nde cuma namazı sonrası yağmur duası gerçekleştirdi.
11.12.2020Gündem
Yağmur Duası Türkçe okunuşu | Yağmur Duası nedir, nasıl yapılır
Yağmur Duası Türkçe okunuşu | Yağmur Duası nedir, nasıl yapılır?Yağmur duası nedir, nasıl yapılır sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda bugün kılınacak olan cuma namazının ardından camilerde yağmur duası yapılacağı duyuruldu. Aralık ayına girilmesine rağmen yurt genelinde yağışların yok denecek kadar az olması nedeni ve önümüzdeki günlerde bizleri bekleyen kuraklık nedeniyle camilerde Yağmur Duası yapılacak. İşte Yağmur Duası Türkçe okunuşu...
11.12.2020Dualar
Yağmur duası Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı nedir Yağmur duası nasıl yapılır
Yağmur duası Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı nedir? Yağmur duası nasıl yapılır?Ülke genelinde kuraklık yaşanırken bugün cuma namazı sonrası müminler yağmur duası edecek. Yağmur duasının nasıl okunacağını henüz bilmeyen vatandaşlar Yağmur duası Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı nedir sorusuna cevap arıyorlar.
11.12.2020Gündem
Cuma mesajları yeni ve resimli 2020: En güzel, değişik, dualı, şık anlamlı, güllü cuma mesajları ve sözleri
Cuma mesajları yeni ve resimli 2020: En güzel, değişik, dualı, şık anlamlı, güllü cuma mesajları ve sözleriCuma mesajları her hafta cuma günü olduğu gibi yine bu hafta da araştırılan konular arasında yer alıyor. Müslüman alemi için önemli olan cuma günü ibadetlerle gerçekleştiriliyor. Sevdiklerinin ve İslam dünyasının cuma gününü kutlamak isteyenler ise en güzel, yeni, dualı, anlamlı ve resimli cuma mesajlarını araştırıyorlar. Yeni cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte 2020 cuma mesajları...
11.12.2020Gündem
Cuma namazı sonrası  yağmur duası edilecek
Cuma namazı sonrası yağmur duası edilecekDiyanet İşleri Başkanlığı’nca, son dönemde ülke genelinde yaşanan kuraklık nedeniyle bugün cuma namazı sonrası bütün camilerde yağmur duası yapılacak.
11.12.2020Gündem
Son dakika: Diyanetten yağmur duası çağrısı
Son dakika: Diyanet'ten yağmur duası çağrısıGelen son dakika haberine göre; Diyanet İşleri Başkanlığınca, son dönemde ülke genelinde yaşanan kuraklık nedeniyle yarın cuma namazı sonrası bütün camilerde yağmur duası yapılacak.
10.12.2020Gündem
La İlahe İlla Ente Subhaneke İnni Küntü Minezzalimin Duası Nedir
La İlahe İlla Ente Subhaneke İnni Küntü Minezzalimin Duası Nedir?Bazı dualar neredeyse herkes tarafından bilinmektedir. Bu dualardan birisi de La İlahe İlla Ente Subhaneke İnni Küntü Minezzalimin duası olmaktadır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.12.2020Dualar
Amentü Duası Okumanın Faydaları Nelerdir Amentü Suresinin Faziletleri
Amentü Duası Okumanın Faydaları Nelerdir? Amentü Suresinin FaziletleriTürkçe karşılığı ''Ben İman Ettim'' olan Amentü duası, Kuran-ı Kerim'de yer almadığı için namaz kılarken okunmaz. Duayı okumaya başlamadan önce abdest alınmalı ve besmele çekilmelidir. Amentü Duası okumanın faydaları ve faziletleri nelerdir? Merak edenler için detaylı bir şekilde derledik.
8.12.2020Ramazan
Son dakika... Kadir Topbaş koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma alındı
Son dakika... Kadir Topbaş koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma alındıGelen son dakika haberine göre; Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören eski İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, yoğun bakıma alındı.
4.12.2020Gündem
Sınav duası ve sınavda okunacak dualar neler Sınav öncesi hangi dualar okunur
Sınav duası ve sınavda okunacak dualar neler? Sınav öncesi hangi dualar okunur?Yarın milyonlarca üniversite adayı YKS'nin ilk oturumu olan TYT'ye girecek. Her sınav öncesi olduğu gibi heyecan tavan yapmış durumda ve özellikle aileler dualarını çocuklarından esirgemiyor. Bu nedenle de 'Sınav duaları ve sınavda okunacak dular neler? Sınav öncesi hangi dualar okunur?' soruları ısrarla soruluyor.
22.11.2020Gündem
Fetih Suresi oku/dinle Fetih Suresi Arapça - Türkçe okunuşu kaçıncı sayfada, duası nedir
Fetih Suresi oku/dinle Fetih Suresi Arapça - Türkçe okunuşu kaçıncı sayfada, duası nedir?Fetih Suresi okumak isteyen vatandaşlar, surenin kaçıncı sayfada olduğunu öğrenmek istiyor. 510. Sayfada başlayan Fetih Suresi 514. sayfaya kadar devam eder. Toplam 4 sayfadan oluşan Fetih Suresi 29 ayettir. İşte Fetih Suresi Arapça - Türkçe okunuşu, duası haberimizde...
16.11.2020Sureler
Sübhaneke duası Türkçe anlamı Sübhaneke duası Arapça okunuşu nedir
Sübhaneke duası Türkçe anlamı! Sübhaneke duası Arapça okunuşu nedir?Dualar hakkında bilgi almak için arayışa geçenler, Sübhaneke duası hakkında da bilgilenmek istiyor. Sübhaneke duası anlamı nedir, sübhaneke duası okunuşu nasıl olmalı sorularının cevaplarını haberimizde derledik. Aynı zamanda sübhaneke duası dinlemek isteyenler için Diyanet İşleri Başkanlığı'nın paylaşımı olan videoyu haberimize ekledik. İşte sübhaneke duası hakkında bilinmesi gerekenler...
12.11.2020Dualar
Kureyş Suresi Okunuşu Ve Anlamı nedir Kureyş Suresi Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Kureyş Suresi Okunuşu Ve Anlamı nedir? Kureyş Suresi Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiKureyş Suresi’nin ismi Hz. Muhammed’in de bağlı olduğu kabileden gelmektedir. Bu kabilenin Mekke’nin en güçlü Arap kabilesi olduğu ve özellikle Fil Vakası’nda Kabe’yi korudukları bilinmektedir.
12.11.2020Sureler
Kunut duaları anlamı nedir Kunut duaları 1 ve 2 Arapça - Türkçe okunuşu, yazılışı, dinleme videosu
Kunut duaları anlamı nedir? Kunut duaları 1 ve 2 Arapça - Türkçe okunuşu, yazılışı, dinleme videosuKunut Duaları genellikle Yatsı namazının ardından kılınan 3 rekatlik vitir namazında 3. rekatta rükuya gitmeden önce tekbir alınması ve Kunut duaları okunması ile eda edilen bir namazdır. Müslüman vatandaşlar ise kunut duaları hakkında arayışa geçti. 1 ve 2 olarak kendi içinde ayrılan Kunut dualarının Türkçe ve Arapça okunuşlarını haberimizde derledik. Aynı zamanda Vitir namazının üçüncü rekatında kunut dualarını okumayan kimse namazını nasıl tamamlar? sorusunun cevabını da Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi YouTube kanalı üzerinde yer alan video ile haberimize ekledik.
11.11.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu sabah görüştük deyip ilan etti: Zafere yaklaşıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Bu sabah görüştük' deyip ilan etti: Zafere yaklaşıyoruz!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 Şubat Stadyumu'nda düzenlenen AK Parti Kahramanmaraş 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu. Erdoğan partililere net mesajlar verirken, "Her kim milletiyle bağını kesiyorsa partisiyle bağını kopartıyor demektir. Her kim milletle gönül bağını güçlendirirse partisine katkı yapıyor demektir." sözleriyle seslendi.
21.12.2020Haberler
Son dakika Tarihi törende dikkat çeken ismi Erdoğan açıkladı: Gurur abidesi olacak
Son dakika! Tarihi törende dikkat çeken ismi Erdoğan açıkladı: Gurur abidesi olacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 Şubat Stadyumu'nda düzenlenen AK Parti Kahramanmaraş 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu. Erdoğan partililere net mesajlar verirken, "Her kim milletiyle bağını kesiyorsa partisiyle bağını kopartıyor demektir. Her kim milletle gönül bağını güçlendirirse partisine katkı yapıyor demektir" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu sabah, İlham Aliyev kardeşimle görüştük şu andaki gelişmeleri bizzat kendisinden dinledim. Zafere inşallah yaklaşıyoruz" diye konuştu. Erdoğan, açılışını gerçekleştirdikleri Kahramanmaraş-Göksun arasındaki yolun adını "Edebiyat Yolu" olarak belirlediklerini açıkladı.
7.11.2020Siyaset
Cuma mesajları kısa ve öz: Çiçekli, yeni, orijinal, resimli, dualı, en güzel CUMA MESAJLARI ve sözleri
Cuma mesajları kısa ve öz: Çiçekli, yeni, orijinal, resimli, dualı, en güzel CUMA MESAJLARI ve sözleri!Cuma mesajları günün merak edilen konuları arasında yer alıyor. Cuma günü ile ilgili sosyal medya paylaşım yapacak olanlar en güzel cuma mesajlarını araştırıyorlar. İslam alemi için önemli günler arasında yer alan cuma günü geldi. Bu özel günde eller semaya yükseliyor, namazlar kılınıyor ve ibadetler gerçekleştiriliyor. Cuma gününü kutlamak isteyenler en güzel, anlamlı resimli ve dualı cuma mesajları atabilirler. İşte en güzel ve yeni cuma mesajları...
6.11.2020Galeri
Abdest nasıl alınır (Kadın - Erkek) Abdest sırası, duaları, farzları, ayeti nedir Abdest nasıl bozulur
Abdest nasıl alınır? (Kadın - Erkek) Abdest sırası, duaları, farzları, ayeti nedir? Abdest nasıl bozulur?İslam alemi için farz olan abdest hakkında zaman zaman arama artıyor. Namaz kılarken, kuran okurken, dua ederken, cami ziyaretinde bulunurken alınan abdestin sırası, duaları, farzları, ayetini haberimize ekledik. Peki abdest sırası nasıl olmalıdır, abdest nasıl alınır? İşte kadın - erkek abdest alınışı...
5.11.2020Gündem
Şifa duası Arapça - Türkçe oku ve dinle | Şifa duası sözleri...
Şifa duası Arapça - Türkçe oku ve dinle | Şifa duası sözleri...Hastaların kısa sürede iyileşmesi için araştırılan şifa duası zaman zaman yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Hasta veya hasta yakınının büyük merakla araştırdığı şifa duası nedir? İşte Şifa duası Arapça - Türkçe okuma ve dinleme sayfası, Şifa duası sözleri...
5.11.2020Gündem
AK Partiden 18. yıl videosu
AK Parti'den 18. yıl videosuKuruluşunun ikinci yılında Genel Başkan Erdoğan'ın aday olamadığı seçimlerde iktidarı yakalayan AK Parti, iktidardaki 18'inci yılını doldurdu. Öte yandan AK Parti'nin iktidara gelişinin 18. yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir video paylaştı.
3.11.2020Haberler
AK Partiden 18. yıl videosu
AK Parti'den 18. yıl videosuKuruluşunun ikinci yılında Genel Başkan Erdoğan'ın aday olamadığı seçimlerde iktidarı yakalayan AK Parti, iktidardaki 18'inci yılını doldurdu. Öte yandan AK Parti'nin iktidara gelişinin 18. yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir video paylaştı.
3.11.2020Siyaset

Yazar Sonuçları

Tunca BenginMilliyet Yazarı
Suda kesinti ve bidon geri mi geliyor? İklim değişikliği, beklenen yağışların hâlâ gerçekleşmemesi nedeniyle İstanbul’a su sağlayan barajlar alarm veriyor...
26.12.2020Gündem
Özay ŞendirMilliyet Yazarı
‘Su yoksa kalker içsinler’İstanbul’un su konusunda imdadına yetişen yerlerden biri de Istranca...
13.12.2020Gündem
Melih AşıkMilliyet Yazarı
Sarayın kızları!Kadın hakları haftasında...
12.12.2020Gündem
Ercan GüvenMilliyet Yazarı
Aşı-pandemi maçının ertelemesi hükmeni yokBaştan söyleyelim, Süper Lig’de pandemi yüzünden 14 futbolcu bir araya getiremeyen herhangi bir takımı “hükmen mağlup” ilan etmeye bu saatten sonra kimsenin gücü yetmez...
20.11.2020Skorer
Ali Canip OlgunluMilliyet Yazarı
Trabzon’u keşfetmenin keyfiArtvin’den Zonguldak’a kadar tüm Karadeniz şehirleri arasında tarihin her döneminde Trabzon en önemli merkez olarak karşımıza çıkar...
8.11.2020Pazar

Benzer Haber Etiketleri

nediryağmur duasıokunuşudiyanetdua

Duası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.