Estetik Ameliyat

Estetik Ameliyat

Son dakika estetik ameliyat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan estetik ameliyat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan estetik ameliyat haber sayfamızda...

Estetik Ameliyat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.359 estetik ameliyat haberi bulunmuştur.
Şişme kadınla evlendikten sonra bozulduğunu söyledi
Şişme kadınla evlendikten sonra 'bozulduğunu' söylediKazak vücut geliştirmeci, eşi şişme kadın Margo'nun Noel'den önce "bozulduğunu" söyledi.
25.12.2020Dünya
Son dakika... Burun ameliyatı oldu, iki bacağı da kesildi 6 hakim değişti ama...
Son dakika... Burun ameliyatı oldu, iki bacağı da kesildi! 6 hakim değişti ama...Gelen son dakika haberine göre; Burun estetiği ameliyatı olan Sevinç Çelik’in hayatı karardı. Ameliyattan sonra kanına mikrop karışan Çelik’in iki bacağı kesildi. Bu süreçte küçük kızı da lösemiye yakalanan Çelik, açtığı 1 milyonluk tazminat davasından sonuç bekliyor.
18.12.2020Gündem
İranlı Zombi Gelin 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı
İranlı Zombi Gelin 10 yıl hapis cezasına çarptırıldıZombi Angeline Jolie ya da Zombi Gelin olarak tanınan İranlı Sahar Tabar'ın (19), kamuyu yolsuzluğa teşvik etmek suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldığı duyuruldu. Makyajlı ve filtreli fotoğraflarıyla ünlü olan Tabar'ın serbest bırakılması için gazeteci Masih Alinejad, imza kampanya başlattı.
11.12.2020Dünya
Kalp rahatsızlığı nedeniyle estetikten vazgeçti, paranın iadesi için dava açtı
Kalp rahatsızlığı nedeniyle estetikten vazgeçti, paranın iadesi için dava açtı!İstanbul Şişli’de genç bir kadın, kendisinde kalp rahatsızlığı belirlenmesi nedeniyle estetik ameliyattan vazgeçtiği halde, ödediği 100 bin liranın iade edilmediği iddiasıyla, estetik merkezi sahibine dava açtı. Hazırlanan iddianamede işletme sahibi B.C'nin "Hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma" suçundan 7 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.
8.11.2020Gündem
Swinger rezaleti İğrenç görüntülü konuşma detayı
Swinger rezaleti! İğrenç görüntülü konuşma detayıAdana merkezli 16 ilde swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen ve polisin operasyonuyla çökertilen şebekeye yönelik yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri ‘yolunacak kaz’ diye adlandırdığı, fuhşun ardından da birbirlerine ‘kaz yolundu’ diye mesaj gönderdikleri öğrenildi.
8.10.2020Gündem
Swinger rezaleti İğrenç görüntülü konuşma detayı
Swinger rezaleti! İğrenç görüntülü konuşma detayıAdana merkezli 16 ilde swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen ve polisin operasyonuyla çökertilen şebekeye yönelik yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri ‘yolunacak kaz’ diye adlandırdığı, fuhşun ardından da birbirlerine ‘kaz yolundu’ diye mesaj gönderdikleri öğrenildi.
8.10.2020Haberler
Daha hızlı ve daha derin bir yöntem ile hücre yenileme
Daha hızlı ve daha derin bir yöntem ile ''hücre yenileme''Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Reha Yavuzer, dokularda hasar yaratmayan yeni 'Proionik Radyoferans' sisteminin ameliyatsız estetik tedavilerde olumlu sonuç verdiği gibi ameliyatlar sonrası iyileşme sürecini de hızlandırıcı etkisi olduğunu vurguladı ve yeni yöntemi anlattı.
4.08.2020Estetik
Burun estetiğinde en çok merak edilen konular Uzmanı cevapladı...
Burun estetiğinde en çok merak edilen konular! Uzmanı cevapladı...Burun Estetiği, kadınlarda ve erkeklerde en sık yapılan operasyonlardan birisidir.Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Bahadır Baykal burun estetiğinde merak edilen bazı noktalar ile ilgili bilgiler verdi.
23.06.2020Estetik
Estetik bağımlısı oldu, 240 bin TL harcadı
Estetik bağımlısı oldu, 240 bin TL harcadı!ADANA'da gayrimenkul yatırımcısı, 2 çocuk annesi Güllü Köse (36), 9 yılda 240 bin TL harcayarak 22 estetik ameliyat oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle kaş ekme ve ses estetiği operasyonlarını erteleyen Köse, sanatçı Ajda Pekkan'ın çok estetik yaptırdığı iddiaları olduğunu ancak kendisinin daha çok estetik operasyon geçirdiğini söyledi.
8.06.2020Haberler
2 çocuk annesi kadın  22 estetik operasyon için 240 bin TL harcadı
2 çocuk annesi kadın 22 estetik operasyon için 240 bin TL harcadı!Adana’da gayrimenkul yatırımcısı, 2 çocuk annesi Güllü Köse (36), 9 yılda 240 bin TL harcayarak 22 estetik ameliyat oldu. Corona virüs salgını nedeniyle kaş ekme ve ses estetiği operasyonlarını erteleyen Köse, sanatçı Ajda Pekkan'ın çok estetik yaptırdığı iddiaları olduğunu ancak kendisinin daha çok estetik operasyon geçirdiğini söyledi.
8.06.2020Gündem
22 estetik operasyon için 240 bin TL harcadı
22 estetik operasyon için 240 bin TL harcadı!Adana’da gayrimenkul yatırımcısı, 2 çocuk annesi Güllü Köse (36), 9 yılda 240 bin TL harcayarak 22 estetik ameliyat oldu. Corona virüs salgını nedeniyle kaş ekme ve ses estetiği operasyonlarını erteleyen Köse, sanatçı Ajda Pekkan'ın çok estetik yaptırdığı iddiaları olduğunu ancak kendisinin daha çok estetik operasyon geçirdiğini söyledi.
8.06.2020Gündem
Yanığa ne iyi gelir Yanığa ne yapılır - Yanığa doğal tedavi yöntemleri
Yanığa ne iyi gelir? Yanığa ne yapılır? - Yanığa doğal tedavi yöntemleriHerhangi sıcak bir şeye dokunduğunuzda veya elinize sıcak bir su döküldüğünde yanığın tedavisi derecesine göre değişiyor. Yanık eğer ciddiyse doğal tedavi yöntemleri uygulanması önerilmez. Peki, yanık nasıl derecelendirilir? Hangi yanıklar tehlikelidir? Yanığa ne iyi gelir? Yanığa ne yapılır? Bu soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz...
8.06.2020Cilt Bakımı
Doğumhanede ısıtıcıyla yanan bebeğin ailesine tazminat
Doğumhanede ısıtıcıyla yanan bebeğin ailesine tazminat!Konya’dan gelen bir habere göre, 2 yıl önce doğumhanede üzerinde ısıtıcı unutulan ve vücudunda ikinci derece yanıklar oluşan Zeynep bebek için Konya 1'inci İdare Mahkemesi, Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'nin bağlı olduğu Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü'nün 160 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdi. Ailenin avukatı Mustafa Aydın, tazminatın artırılması amacıyla Bölge İdare Mahkemesi'ne başvuracaklarını belirtirken, "Sorumlular hakkındaki ceza davası hala devam ediyor" dedi.
20.05.2020Gündem
Burun Ameliyatı Sonrası
Burun Ameliyatı SonrasıBurun ameliyatı, Latince Rinoplasti ameliyatı, burnu şekillendirme ameliyatıdır. Bu ameliyatta, burun içerisindeki kemik ve kıkırdak doku şekillendirilerek, burna hem estetik hem de fonksiyonel kazanımlar elde edilmeye çalışılır. Böyle bir ameliyattan sonra, burun şişer ve son halini alması için bir süreçten geçer, bu süreci ve bu süreç boyunca yapılması gerekenleri Doç. Dr. Süleyman TAŞ anlatıyor.
8.07.2020Advertorial
BURUN ESTETİĞİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR
BURUN ESTETİĞİNDE DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLARBurnumuz, yüz ifademizi ve yüz estetiğimizi belirleyen, şekillendiren en önemli parçamız...
1.03.2020Cadde
Rodrigo Alves, geçirdiği 70e yakın estetik ameliyat sonrası artık bir kadın.
Rodrigo Alves, geçirdiği 70'e yakın estetik ameliyat sonrası artık bir kadın.'Ken bebek', adını da değiştirdi; O artık Jessica. Rodrigo Alves, geçirdiği son operasyon sonrası tanınmaz hale geldi.
15.02.2020Cadde
Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdi
Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdiRodrigo Alves, geçirdiği 70'e yakın estetik ameliyat sonrası artık bir kadın. 'Ken bebek', adını da değiştirdi; O artık Jessica...
11.02.2020Dünya
Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdi
Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdiRodrigo Alves, geçirdiği 70'e yakın estetik ameliyat sonrası artık bir kadın. 'Ken bebek', adını da değiştirdi; O artık Jessica...
20.01.2020Dünya
Ken bebek lakaplı Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdi
'Ken bebek' lakaplı Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdiRodrigo Alves, geçirdiği 70'e yakın estetik ameliyat sonrası artık bir kadın. 'Ken bebek', adını da değiştirdi; O artık Jessica...
10.01.2020Cadde
Burun küçültme estetiği nasıl yapılıyor
Burun küçültme estetiği nasıl yapılıyor?Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, burun küçültme estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.
27.12.2019Estetik
17 kez yaptırdı, daha da yaptıracak
17 kez yaptırdı, daha da yaptıracak!22 yaşındaki genç kadın, dünyanın en dolgun dudaklarına sahip olmak istediğini söylerken, dur durak bilmeyeceğinin mesajını bu sözlerle veriyor: "Benim için sınır yok."
22.12.2019Dünya
Estetikte ‘yetki’  tartışması
Estetikte ‘yetki’ tartışmasıEstetik operasyonlar sonucu dudakların beş katına kadar şişmesi veya kaybolması, kaşların ve burunların yok olması, cildin yanması, hatta can kaybı gibi facialar yaşanması tartışma yarattı. Prof. Dr. Özlenen Özkan, “Plastik cerrahlar dışında bu işin eğitimini almış olan kimse yok” derken; Yüz Plastik Cerrahisi Derneği, KBB uzmanlarının estetik operasyon yapma yetkisinin olduğunu açıkladı
20.12.2019Gündem
Estetik ameliyat kabusa döndü
Estetik ameliyat kabusa döndü!Ülkesinden binlerce kilometre uçup karın gerdirme ve popo kaldırma için bıçak altına yattı, 10 bin dolar ödediği hastanede göğüs uçlarının yok olduğunu gördü.
29.11.2019Dünya
Plastik cerrahi filtrelerine yasak
Plastik cerrahi filtrelerine yasak!Instagram'da plastik cerrahi algısı yaratan filtrelere yasak geldi.
31.10.2019Güzellik
Başparmakları olmadan doğdu... 5 ameliyat onu bekliyor
Başparmakları olmadan doğdu... 5 ameliyat onu bekliyor!Samsun'un İlkadım ilçesinde, bir tür iskelet hastalığı nedeniyle başparmakları olmadan doğan 4 aylık bebek, yapılacak ameliyatlar için hayırseverlerin desteğini bekliyor.
28.09.2019Gündem
Dudaklarına servet harcadı, bu hale geldi: Evlilik teklifleri yağıyor
Dudaklarına servet harcadı, bu hale geldi: 'Evlilik teklifleri yağıyor'22 yaşındaki genç kadın, dünyanın en dolgun dudaklarına sahip olmak istediğini söylerken, dur durak bilmeyeceğinin mesajını bu sözlerle veriyor: "Benim için sınır yok."
23.09.2019Dünya
Ajda Pekkana gizli operasyon
Ajda Pekkan'a gizli operasyon25 yaşından beri estetik ameliyat yaptıran Ajda Pekkan'ın (73) iki ay önce, gizli servis filmlerini aratmayacak bir şekilde yüz gerdirme operasyonu geçirdiği ortaya çıktı.
4.08.2019Cadde
Pasaport çetesinin aile bağları da sahte çıktı
Pasaport çetesinin aile bağları da sahte çıktıİkamet izniyle sığındıkları Türkiye’de sahte pasaport üreten İranlı şebeke çökertildi. Şebekeyi, liderin kızı ele verdi.
17.07.2019Gündem
Itır Esene estetik yasağı
Itır Esen'e estetik yasağı!Genç manken Itır Esen estetik olmak istiyor, ama annesinden onay çıkmıyor.
13.07.2019Cadde
Itır Esene estetik yasağı
Itır Esen'e estetik yasağı!Genç manken Itır Esen estetik olmak istiyor, ama annesinden onay çıkmıyor.
13.07.2019Cadde
Lohusalık döneminde dolgu yaptırılabilir
Lohusalık döneminde dolgu yaptırılabilirÇocuk sahibi olmuş her kadının bildiği gibi, “lohusalık dönemi” mutluluk veren fakat aynı zamanda da anneyi çok fazla yıpratan bir dönemdir. Lohusalık dönemindeki anneler zor bir dönemden geçtikleri için psikolojik ve bedensel olarak yıpranabiliyorlar. “Lohusalık döneminde, estetik ameliyat ve uygulama yapılır mı?” sorusu anneler tarafından sıkça merak edilen konuların başında gelmektedir.
19.06.2019Estetik

Yazar Sonuçları

Op. Dr. Oytun İdilMilliyet Yazarı
Ders aldığım anılarım - 3Memelerim neden asimetrik?Bir gün bir kadın bana telefonla başvurdu: "Doktor bey, bir süre önce meme büyütme ameliyatı geçirdim ama memnun değilim...
7.12.2020PN Güzellik
Op. Dr. Oytun İdilMilliyet Yazarı
Ders aldığım anılarım - 2Bir önceki yazımda başladığım "Ders aldığım anılarım" serisinin ikinci yazısına hoşgeldiniz...
7.12.2020PN Güzellik
Op. Dr. Oytun İdilMilliyet Yazarı
Estetik mağduru olmamak için..Yakın zamanda bir dergi (Tüketici dostu) ile "estetik mağdurlarının hakları" üzerine bir röportaj gerçekleştirdim...
5.11.2020PN Güzellik
Op. Dr. Atilla ŞengörMilliyet Yazarı
Rinoplasti ameliyatı sonrası burun tıkanıklığıBurun tıkanıklığı ya da burundan rahat nefes alamama, sıkça duyulan ve etkilediği kişiye sıkıntı veren belirtilerdir...
25.12.2020PN Sağlık
Prof. Dr. Selçuk İnanlıMilliyet Yazarı
Kepçe kulak ameliyatında zamanKepçe kulak olarak tabir edilen çıkık kulaklara sahip çocuklar genellikle akranları tarafından zorbalığa ve alaya maruz kalmaktadır...
26.10.2020PN Güzellik
Lale KayaMilliyet Yazarı
Plaza erkeği olmak ya da olmamak!Sevgili kadınlar dikkat! Günümüz metroseksüel erkekleri, kişisel bakım ve estetik konusunda bizim ile yarış halindeler...
12.10.2020
Op. Dr. Oytun İdilMilliyet Yazarı
Kadınların estetik yanılgılarıCinsiyet ayrımcılığı yapıyorum sanılmasın ama yıllar içinde gördüğüm kadarıyla kadınların bazı estetik konularında yanlış anladıkları bazı şeyler var...
2.10.2020PN Güzellik
Op Dr Caner KaçmazMilliyet Yazarı
Çene hattı düzeltmesi: Jawline estetiğiÇene hattının düzgün olması gençliğin ve çekiciliğin en önemli göstergelerinden biridir...
29.07.2020PN Güzellik
Op. Dr. Güncel ÖztürkMilliyet Yazarı
Sosyal medya ve burun estetiğiBurun estetiği sosyal medya bağımlılığını artırıyor mu?Sosyal medya bağımlılığı günümüzün dünya genelinde en yaygın sorunudur...
27.05.2020PN Güzellik
Estetik zayıflama ve su
Estetik zayıflama ve suBu hafta hem zayıflamanın hem güzelleşmenin hem de suyun insan üzerindeki faydasını konuşalım istedim...
13.05.2020Deniz Tunca
Op. Dr. Güncel ÖztürkMilliyet Yazarı
Burun estetiğinde doğallıkEstetik cerrahide de güzelliğe ulaşmak için doğallığı yakalamak hedeflenir...
26.04.2020PN Güzellik
Özay ŞendirMilliyet Yazarı
Bilimin troll haliSosyal medya hayatımıza girdiğinden beri en çok kullandığımız terimlerden biri de troll...
24.01.2020Gündem
Op. Dr. Güncel ÖztürkMilliyet Yazarı
Gençlerde Burun EstetiğiGençler arasında burun estetiğine talep diğer yaş gruplarına kıyasla çok daha fazla...
27.10.2019PN Güzellik
Özay ŞendirMilliyet Yazarı
Yakışıklı olmak, centilmen olmak...Babasının işi nedeniyle çocukluğu dünyanın çeşitli yerlerinde geçmiş birisidir Kerem Bürsin...
16.10.2019Gündem
Prof. Dr. Şükrü YazarMilliyet Yazarı
Estetik Sonrası Ruh HaliEstetik operasyonların yarattığı değişimin sadece fiziksel olduğunu düşünmek gerçekçi bir yaklaşım değil...
19.08.2019PN Güzellik
Prof. Dr. Ozan Seymen SezenMilliyet Yazarı
Lohusalıkta EstetikÇocuk sahibi olmuş her kadının bildiği gibi, “lohusalık dönemi” mutluluk veren fakat aynı zamanda da anneyi çok fazla yıpratan bir dönemdir...
23.07.2019PN Sağlık
Özay ŞendirMilliyet Yazarı
BEREN’E DEĞİL, SİZE LAF SOKTU KENAN!Birçok erkek, birlikte olduğu kadının geçmişini, yüreği değil, bedeni üzerinden değerlendirir...
19.06.2019Gündem
Prof. Dr. Şükrü YazarMilliyet Yazarı
Estetiğin Mevsimi Var mı?Estetik operasyonlarla ilgili yaygın olarak görülen ön yargılardan birisi de bu uygulamaların belirli bir mevsimde yapılması gerektiği düşüncesidir...
25.05.2019PN Güzellik

Benzer Haber Etiketleri

estetikestetik ameliyatadanaRodrigo Alvesoytun idil

Estetik Ameliyat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.