Everest

Everest

Son dakika Everest haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Everest gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Everest haber sayfamızda...

Everest

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.165 everest haberi bulunmuştur.
Everest’i sanatla temizleyecekler
Everest’i sanatla temizleyeceklerNepal’deki Everest Dağı’ndan toplanan çöplerle çevre temizlenecek ve bir de sergi açılacak.
24.01.2021Kültür Sanat
Cem İleri İlksatır Yayınevinin Genel Yayın Yönetmeni oldu
Cem İleri İlksatır Yayınevi'nin Genel Yayın Yönetmeni olduİlksatır Yayınevi’nin Genel Yayın Yönetmeni, sektörün tecrübeli ismi Cem İleri oldu. İleri, “Burada güzel ve iddialı işler yapacağımıza yürekten inanıyorum” açıklamasını yaptı.
14.01.2021Kültür Sanat
Burası dünyanın çatısı olarak biliniyor
Burası 'dünyanın çatısı' olarak biliniyorDünyanın çatısı olarak anılan Asya ülkesi Nepal, kendisine has kültürü, zorlu yaşam koşulları ve elbette ki dağlarıyla dikkat çekiyor. Bu küçük Asya ülkesinin tamamını kaplayan Himalaya dağlarından biri olan ve dünyanın en yükseği unvanına sahip Everest, ülkenin sembolü konumunda.
10.01.2021Tatil
2020 Everest İlk Roman Ödüllü Herkesin Bir Hikâyesi Vardır çıktı
2020 Everest İlk Roman Ödüllü Herkesin Bir Hikâyesi Vardır! çıktıİrfan Saruhan 2020 Everest İlk Roman Ödüllü’nü kazanan Herkesin Bir Hikâyesi Vardır! adlı romanda olaylar 1980 yılı mayıs ayının üç gününde geçmesine karşın 80’li yılların panoraması tüm siyah beyaz renkleriyle ve karmaşasıyla gözler önüne seriliyor.
18.12.2020Kültür Sanat
Sözün bittiği yer Taciz iddialarının odağındaki Hasan Ali Toptaş Milliyete konuştu
Sözün bittiği yer! Taciz iddialarının odağındaki Hasan Ali Toptaş Milliyet'e konuştuEdebiyat dünyasının gündeminde kadınların, tacizine maruz kaldıklarını iddia ettiği yazarlar var. İddiaların odağındaki yazar Hasan Ali Toptaş sorularımızı yanıtladı.
13.12.2020Pazar
Edebiyat dünyasında #MeToo Hareketi
Edebiyat dünyasında #MeToo HareketiBir kadının Hasan Ali Toptaş’ın cinsel tacizine maruz kaldığına ilişkin attığı tweet edebiyat dünyasında “#MeToo Hareketi”ne dönüştü. Bu tweetin ardından kadınlar Toptaş ve farklı yazarlar tarafından uğradıkları taciz ve cinsel saldırıları ifşa etmeye başladı...
12.12.2020Gündem
Everest, Toptaş ile yollarını ayırdı
Everest, Toptaş ile yollarını ayırdı20’den fazla kadının cinsel tacizle suçladığı yazar Hasan Ali Toptaş ile kitaplarını basan Everest Yayınları yollarını ayırdı.
11.12.2020Kültür Sanat
Everestin yüksekliği 73 santimetre uzadı
Everest'in yüksekliği 73 santimetre uzadıNepal, Dünya'nın en yüksek zirvesi Everest Dağı'nın yeni yapılan ölçümlerde 73 santim daha uzun olduğunun tespit edildiğini bildirdi.
8.12.2020Dünya
Everest Dağı artık 73 santim daha uzun
Everest Dağı artık 73 santim daha uzunNepal, Dünya'nın en yüksek zirvesi Everest Dağı'nın yeni yapılan ölçümlerde 73 santim daha uzun olduğunun tespit edildiğini bildirdi.
8.12.2020Dünya
Julio Cortazardan edebiyat dersleri
Julio Cortazar'dan edebiyat dersleriJulio Cortázar’ın Edebiyat Dersleri, Borges’in, Calvino’nun, Nabokov’un meşhur edebiyat dersleriyle birlikte anılmayı kesinlikle hak eden; yazarı, yazma eylemini, Latin Amerika edebiyatını, dünya edebiyatını anlamak açısından paha biçilmez bir belge.
26.11.2020Kültür Sanat
2021 Yılı Orhan Kemal Roman Armağanı başvuruları başladı
2021 Yılı Orhan Kemal Roman Armağanı başvuruları başladıOrhan Kemal Roman Armağanı 50. yılından itibaren Orhan Kemal Ailesi ve Everest Yayınları tarafından beraber düzenlenecektir.
Brand Week İstanbul 2020 başlıyor
Brand Week İstanbul 2020 başlıyorTürkiye’nin iş ve markalar dünyasını, yaratıcı endüstrilerini, dünyanın en ilham verici isim ve projeleriyle buluşturan Brand Week Istanbul, bu yıl 9-13 Kasım 2020 tarihleri arasında ilk kez online olarak düzenleniyor. Her yıl farklı bir temayla hayata geçirilen ve binlerce profesyonel ve öğrenciyi ağırlayan etkinlik bu kez de “Çizginin Dışındakiler” temasıyla katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.
Su Kaç Derecede Donar, Kaç Derecede Kaynar Ve Buharlaşır
Su Kaç Derecede Donar, Kaç Derecede Kaynar Ve Buharlaşır?Yaşamın devam edebilmesi için en önemli maddeler arasında su gelir. Hidrojen ve oksijen atomunun birleşmesi ile oluşan su, aynı zamanda en önemli yaşam kaynaklarından biridir. Diğer yandan fiziksel ve kimyasal olarak da farklı değişimler geçirir. Peki, su kaç derecede donar, kaç derecede kaynar ve buharlaşır? İşte bu konuda bilmesi gerekenler.
22.10.2020Yaşam
Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri sahiplerini buldu
Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri sahiplerini bulduAttilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı’nın, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nın desteğiyle düzenlediği 2020 Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri’nin sahipleri açıklandı. Roman dalındaki ödüle, “Âşıklar Bayramı”nın yazarı Kemal Varol, şiir dalındaki ödüle ise “Hayhuy” isimli kitabıyla Elif Sofya değer görüldü. İlk Roman Vakıf Özel Teşvik Ödülü’nün sahibi, “At Sancısı” kitabıyla Elvan Kaya Aksarı olurken, İlk Şiir Kitabı Vakıf Özel Teşvik Ödülü’ne ise “Sevgili Kardeşim Ben” adlı kitabıyla Enes Kurdaş layık görüldü.
22.10.2020Kültür Sanat
“Kentlerden kırsala doğru bir değişime gireceğimize inanıyorum”
“Kentlerden kırsala doğru bir değişime gireceğimize inanıyorum”Ben Fogle dünyanın en ünlü gezgin ve belgeselcilerinden biri. Vahşi yaşamın kalbine doğru yıllardır yaptığı yolculuklarla bilinen Ben Fogle, BBC Earth'te yayımlanan "Return to the Wild" belgeselinin ikinci sezonuyla izleyicinin karşısına çıkıyor. Her çarşamba yayımlanacak olan yeni bölümlerle Avustralya ve Yeni Zelanda gibi uzak coğrafyalarda izole yaşamı seçen ailelere konuk olan Ben Fogle ile bu yolculukları, yalnızlık ve izolasyon üzerine konuştuk.
11.10.2020Kültür Sanat
İlk roman ödülü İrfan Saruhanın
İlk roman ödülü İrfan Saruhan'ınEverest Yayınlarının genç yazarlara şans tanımak ve edebiyata yeni isimler kazandırmak amacıyla ilk kez 2006 yılında başlayan ve gelenekselleşen Everest Yayınları “İlk Roman” Yarışması sonuçlandı.
K2 Dağı Nerededir, Nasıl Oluşmuştur Yüksekliği Ve Diğer Özellikleri
K2 Dağı Nerededir, Nasıl Oluşmuştur? Yüksekliği Ve Diğer ÖzellikleriDünya üzerinde pek çok dağ bulunmaktadır. Bu dağların oluşumu ve özellikleri en çok merak edilenler arasındadır. K2 Dağı da Dünya'nın en ünlü dağları arasında yer almaktadır. Oluşumu ve yüksekliği merak edilenler arasındadır. K2 dağı ile ilgili geçtiğimiz hafta yoğun bir internet araştırması yapılmıştır. K2 dağı ile ilgili merak edilen bilgiler araştırılmaktadır. Peki, K2 dağı nerededir? K2 dağı nasıl oluşmuştur? K2 dağının yüksekliği ve diğer özellikleri nelerdir? İşte K2 dağına dair tüm detaylı bilgiler.
26.09.2020Tatil
Bakakaï Everest Yayınlarından Çıktı
Bakakaï Everest Yayınları'ndan Çıktı!20. yüzyılın en sıradışı yazarlarından, geç modernizmin en önemli isimlerinden Witold Gombrowicz tarafından kaleme alınan, öykülerinin derlendiği Bakakaï Everest Yayınları’ndan çıktı. Daha ilk romanı ile 20. yüzyıl edebiyatında önemli bir yer edinen Gombrowicz, Bakakaï adlı bu eserinde toyluk, gençlik, kimlik inşası ve topluluk içinde yaşamın güçlükleri gibi temaları ele alıyor.
24.09.2020Kültür Sanat
Everest Dağı Nerededir, Nasıl Oluşmuştur Yüksekliği Ve Diğer Özellikleri
Everest Dağı Nerededir, Nasıl Oluşmuştur? Yüksekliği Ve Diğer ÖzellikleriEverest Dağı, dünyanın en büyük dağı olarak ayrı bir öneme sahiptir. Efsane ve filmlere konu olan bu dağ, daima dağcıların ilgisini çekiyor. Heybetiyle ve muhteşem manzarasıyla coğrafi tutkunlarını kendine çekiyor. Everest, dağcıları cezbetmesine rağmen zorlu ve ölümcül bir dağdır. Birçok dağcı, tırmanış sırasında hayatını kaybetmiştir. Everest Dağı hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.
24.09.2020Tatil
Dünya Fiziki Haritası: Yükseltiler, Ülke Sınırları, Dağ Zirveleri Ve Kıta İsimleri İle Türkçe Harita
Dünya Fiziki Haritası: Yükseltiler, Ülke Sınırları, Dağ Zirveleri Ve Kıta İsimleri İle Türkçe HaritaDünyada toplam 7 kıta bulunmaktadır. İçinde Türkiye'nin de bulunduğu Asya kıtası, yüz ölçümü bakımından en büyük kıtadır. En küçük kıta ise Okyanusya'dır ve Güney Yarım Küre'de bulunur. Her kıta coğrafi ve iklim şartlarına göre farklı yükseltilere sahiptir. Sizi için kıtalardaki dağ zirvelerini, ülke sınırlarını ve yükseltileri derledik.
14.09.2020Eğitim
Nepal Hakkında Bilgiler; Nepal Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Nepal Hakkında Bilgiler; Nepal Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı8.848.13 uzunluğunda olan ve dünyanın en yüksek tepesi olan Everest tepesi ile ünlü olan Nepal, Asya Kıtasında yer alan bir ülkedir. Avrasya ile Hindistan kara parçalarının birleştiği noktada yer alan Nepal, gelişmekte olan ülkeler arasında 145. Sıradadır. Avrasya ve Hindistan’ı birbirine bağlayan Nepal nerededir? Hangi kıtadadır gibi bilgileri sizin için derledik.
7.09.2020Tatil
Dünyanın en yüksek üç zirvesine en hızlı tırmanan kadın dağcı, rekor kırdı
Dünyanın en yüksek üç zirvesine en hızlı tırmanan kadın dağcı, rekor kırdıEverest, K2 ve Kangchenjunga'ya bir yıl 364 günde oksijensiz tırmanmayı başaran Meksikalı dağcı Viridiana Alvarez Chavez, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
29.08.2020Dünya
Engelsiz bir hayat için el ele
Engelsiz bir hayat için el eleYaşıtlarına göre öğrenme yetenekleri biraz daha yavaş gelişen otizmli bireyler için çeşitli spor aktiviteleriyle özel eğitim programları sunan ve öğrencilerine sosyal beceriler kazandırmayı ilke edinen EVEREST SPOR VE YAŞAM AKADEMİSİ, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa DEMİRYÜREK, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN, Üsküdar Sağlık Müdürü Yusuf TAŞÇI, TODEV Başkanı Arzu GÖKÇE ve birçok değerli konuğun katılımı ile kapılarını yeni öğretim yılını açtı.
29.08.2020Gündem
Diana rolü Elizabeth Debicki’ye
Diana rolü Elizabeth Debicki’yeBu yıl Christopher Nolan’ın “Tenet”iyle ile sinemalara konuk olacak Elizabeth Debicki, “The Crown” dizisinin son iki sezonunda Prenses Diana’yı canlandıracak.
18.08.2020Kültür Sanat
Barcelona - Napoli maçı Tek Maç ve Canlı Bahis seçenekleriyle Misli.com’da
Barcelona - Napoli maçı Tek Maç ve Canlı Bahis seçenekleriyle Misli.com’daLa Liga'da şampiyonluğu Real Madrid'e kaptıran Barcelona, 1-1'in rövanşında Camp Nou'da Napoli'yi ağırlarken siz de bu karşılaşmanın heyecanını Tek Maç ve Canlı Bahis seçenekleriyle Misli.com’da yaşayabileceksiniz. Unutmayın, haftalık net CANLI İDDAA kaybınıza %10'a varan iade Misli.com'da!
Everest dağcılara yeniden açılıyor
Everest dağcılara yeniden açılıyorKoronavirüs nedeniyle kimsenin tırmanmasına izin verilmeyen dünyanın en yüksek noktası ile diğer Himalaya zirvelerine turlar yeniden başladı.
30.07.2020Dünya
Dünyanın çatısı Nepal
Dünyanın çatısı NepalDünyanın en yüksek zirvelerini barındıran Himalaya Dağları'nın eteklerinde kurulu Nepal doğa ve kültür zenginlikleri ile Güney Asya' nın en çok ilgi çeken ülkelerinden biri. Budist ve Hindu etkileri ile şekillenmiş özgün bir kültür, yüzyıllarca öncesinden kalmış olmasına rağmen hayatın içinde, işlevselliğini sürdüren tarihi eserler ve otantik mistik bir yaşam... Gelin bugün sizler ile Nepal'in başkenti Katmandu ve çevresinde küçük bir tura çıkalım ve dünyanın en yüksek zirvesi Everest' e uzaktan da olsa bir göz kırpalım.
15.06.2020Tatil
Man Booker ödüllü Lydia Davisin kitabı Türkçede
Man Booker ödüllü Lydia Davis'in kitabı Türkçede2013 Man Booker İnternational Ödüllü Lydia Davis’in ilk romanı olan Hikâyenin Sonu Everest Yayınları’ndan çıktı. Lydia Davis, Hikâyenin Sonu’nda unutamadığı eski erkek arkadaşı üzerinden bir arayış ve vazgeçiş hikâyesi anlatıyor.
12.06.2020Kültür Sanat
Artun Ünsaldan yemek ve siyaset üzerine bir kitap
Artun Ünsal'dan yemek ve siyaset üzerine bir kitapSiyaset bilimi profesörü, sosyolog, yemek ve mutfak kültürü araştırmacısı, gurme Artun Ünsal’ın, geniş ve disiplinlerarası birikimiyle, yaklaşık 10 yıllık bir çalışma sonucunda ortaya koyduğu İktidarların Sofrası Everest Yayınları’ndan çıktı. İktidarların Sofrası gerek hacmi gerek içeriğiyle bir başyapıt.
Minik Tenten’den “Çılgın Gazete”
Minik Tenten’den “Çılgın Gazete”Pandemide siz ekmek mi yaptınız? Peki, ya 7 yaşındaki Eren Güleç’in Antik Mısır tarihinden spora uzanan içeriğiyle “Çılgın Gazete”yi hazırladığını söylesem
7.06.2020Pazar
Defalarca Evereste tırmanan adam, şaşkına çeviriyor
Defalarca Everest'e tırmanan adam, şaşkına çeviriyorTüm dağcıların belki de en büyük hayallerinden biri olan Everest'e tırmanmak, onun için neredeyse bir çocuk oyuncağı.
15.10.2020Tatil
Gombrichin kaleminden gölgelerin tasviri
Gombrich'in kaleminden gölgelerin tasviriSanat tarihçisi, eleştirmen ve kuramcı E. H. Gombrich’in kaleminden Gölgeler: Düşen Gölgenin Batı Sanatında Tasviri Everest Yayınları’ndan çıktı. E. H. Gombrich, Kitaplarıyla sanat tarihini popülerleştirdi ve insanların sanatla tanışmasında da önemli bir rol oynadı. Ciltli baskısının yanı sıra içerisindeki renkli illüstrasyonları ile Gölgeler’i elinizden düşüremeyeceksiniz.
Fakir Baykurt Öykü ödülü Mustafa Orman
Fakir Baykurt Öykü ödülü Mustafa OrmanSarıyer Belediyesi tarafından bu yıl 9. kez düzenlenen Fakir Baykurt Öykü Ödülü, Ovada Paldır Küldür adlı kitabıyla Mustafa Orman’a değer görüldü.
Badem Çiçeği Gibi Yahut Daha Ötesi
Badem Çiçeği Gibi Yahut Daha ÖtesiÇağdaş Arap şiirinin en önemli isimlerinden olan Mahmud Derviş’in Badem Çiçeği Gibi yahut Daha Ötesi adlı eseri Everest Yayınları’ndan çıktı.
Güç birliğinden çıkan 100 film
Güç birliğinden çıkan 100 filmAralarında Cannes, Toronto, Venedik, Berlin, Londra ve Tribeca’nın da olduğu festivallerin seçkisiyle hazırlanan We Are One: A Global Film Festival bugün başlıyor. 10 gün boyunca YouTube üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilen festivalde yüzden fazla film gösterilecek...
29.05.2020Kültür Sanat
Everestin yüksekliğini ölçecek Çin ekibi zirveye ulaştı
Everest'in yüksekliğini ölçecek Çin ekibi zirveye ulaştıDünyanın en yüksek zirvesi Everest Dağı'nın yüksekliğini hassas şekilde ölçmek üzere 7 Mayıs'ta yola çıkan Çin keşif ekibinin zirveye ulaştığı bildirildi.
27.05.2020Dünya
Dünyanın en yüksek dağı hangisidir ve nerededir
Dünyanın en yüksek dağı hangisidir ve nerededir?Dünya üzerinde yüzlerce hatta binlerce dağ var. Bu dağların yükseklikleri ve özellikleri birbirinden oldukça farklı. Peki, dünyada hala var olan en yüksek dağ hangisi acaba? Coğrafyayla biraz ilgileniyorsan hemen “Everest” diye cevap verebilirsin ama maalesef doğru değil.
14.05.2020Doğa
Everest filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimler - Everest Dağı nerede, kaç yüksekliğinde
Everest filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimler? - Everest Dağı nerede, kaç yüksekliğinde? Merakla beklenen Everest filmi bu akşam STAR TV'de ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Peki heyecanla araştırılan Everest filminde kimler oynuyor ve filmin konusu nedir? İşte hem bu soruların yanıtları hem de Everest Dağı ile ilgili filmin çekildiği yer ve zaman ile ilgili ayrıntılar...
27.04.2020Cadde
Everest Dağının zirvesindeki biri nerededir Kim Milyoner Olmak İster
Everest Dağı'nın zirvesindeki biri nerededir? Kim Milyoner Olmak İsterATV'nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam yepyeni bir bölümle daha izleyenlerin karşısına çıkıyor. Bugün oldukça heyecanlı geçen yarışmada yine çarpıcı bir soru merak konusu oldu. Peki Everest Dağı'nın zirvesindeki biri nerededir?
13.04.2020Gündem
Kilimanjaro’ya bayrağı dikti...
Kilimanjaro’ya bayrağı dikti...MUĞLA’nın Datça ilçesinde yaşayan dağcı Doğan Can (71), Afrika kıtasının çatısı olarak bilinen Kilimanjaro Dağı’nın zirvesine çıkan ilk ve tek Türk dağcı unvanının sahibi oldu.
28.03.2020Ege
Son dakika... Kraliyet tepetaklak Corona virüse yakalandı
Son dakika... Kraliyet tepetaklak! Corona virüse yakalandıSon dakika haberlere göre, İspanya'da bir günde 783 insan yaşamını yitirdi ve ülke can kaybında Çin'i geride bıraktı. İtalya'da ölenlerin sayısı son 24 saatte 683 artarak 7 bin 503'e yükseldi Avrupa ülkesi, NATO'dan yardım istedi. İngiltere'de 71 yaşındaki Prens Charles'ın corona virüs kaptığı resmen açıklandı. Rusya lideri Putin, referandumun erteleneceğini duyurdu.
26.03.2020Dünya
Sait Faik yeniden
Sait Faik yeniden!Ocak 2020’nin son haftası Mehmet Rifat’ın yeni yapıtıyla baş başa geçti: “Sait Faik’i Yorumlayanlar / Eleştirinin Eleştirisi” ( Yapı Kredi Yayınları )...
20.03.2020Kültür Sanat
Son dakika... Dışişlerinde tüm izinler kaldırıldı
Son dakika... Dışişleri'nde tüm izinler kaldırıldıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, corona virüs önlemlerine ilişkin yaptığı son dakika açıklamasında, Dışişleri'nde tüm izinlerin kaldırıldığını söyledi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Çağrı Merkezi’nde gerçekleştirdiği incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, yeni tip corona virüsle ilgili, "Bakanlığımızda bir koordinasyon ve destek merkezi kurduk. 24 saat hizmet veriyor." ifadelerini kullandı.
15.03.2020Siyaset
Çavuşoğlu, Everestte mahsur kalan Türk vatandaşlarının kurtarıldığını duyurdu
Çavuşoğlu, Everest'te mahsur kalan Türk vatandaşlarının kurtarıldığını duyurduDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Himalayalar'da Everest Dağı'nda mahsur kalan iki Türk vatandaşının kurtarıldığını açıkladı.
15.03.2020Gündem
Canlı Blog - Son dakika: ABDde corona alarmı Trump acil durum ilan etti
Canlı Blog - Son dakika: ABD'de corona alarmı! Trump acil durum ilan ettiCorona virüs ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Dünya genelinde vaka sayıları artarken birçok ülkede okullar tatil edildi. ABD Başkanı Donald Trump'ın, corona virüs ile ilgili bugün düzenleyeceği basın toplantısında, ulusal acil durum ilan etti. Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa'nın artık koronavirüs krizinin merkez üssü haline geldiğini bildirdi. İtalya'da ölenlerin sayısı 250 kişi artarak 1266'ya, toplam vaka sayısı ise 17 bin 660'a yükseldi. İşte corona virüste yaşanan güncel gelişmeler...
13.03.2020Dünya

Yazar Sonuçları

Arzu BıyıklıoğluMilliyet Yazarı
NLP serisi: Metaforların bilinçaltına etkisiMetaforlar, çocukluktan kalma bir öyküden, yıllar önce izlenen bir filimden, çevremizde duyduğumuz konuşmalardan ya da kendi hayal gücümüzden süzülüp dilimize yansıyan anlamlandırma şekillerimizdir...
29.12.2020PN Yaşam
Samed KaragözMilliyet Yazarı
Taciz affedilemezTaciz bir insanın farkında olmadan yapabileceği bir husus değil...
13.12.2020Cumartesi
Mehmet TezMilliyet Yazarı
Türkçe rap 2020 (Bölüm 2)2020’de Türkçe rap giderek büyüdü, gelişti ve ana akımın en önemli türü haline geldi...
12.12.2020Gündem
Mehmet TezMilliyet Yazarı
Brexit’in ardından Türklerin durumuKovid falan derken gündemden iyice düştü ama burada yani İngiltere’de Brexit diye bir gündem var ve şu ara yine canlanmakta...
8.12.2020Gündem
Hanife BaşMilliyet Yazarı
İletişime görüntü geldi!Görüntülü iletişim altın çağını yaşarken, web kameraları da eski günlerine döndü...
18.10.2020

Benzer Haber Etiketleri

EverestNepalEverest DağıEverest YayınlarıÇin

Everest ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.