Farklı

Farklı

Son dakika farklı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan farklı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan farklı haber sayfamızda...

Farklı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 252.781 farkli haberi bulunmuştur.
Europol dünyanın en tehlikeli hacker ağı Emoteti çökertti
Europol 'dünyanın en tehlikeli hacker ağı' Emotet'i çökerttiAvrupa Birliği Polis Teşkilatının (Europol), ABD ve birçok Avrupa devletinin güvenlik birimleriyle ortaklaşa gerçekleştirdiği operasyonlar neticesinde "Emotet" isimli küresel hacker ağını çökerttiği bildirildi.
28.01.2021Dünya
Son dakika... Gülistan Doku soruşturmasında yeni gelişme
Son dakika... Gülistan Doku soruşturmasında yeni gelişme!Gelen son dakika haberine göre, Tunceli'de 5 Ocak 2020'den bu yana kayıp olan 21 yaşındaki Gülistan Doku'ya ilişkin soruşturmaya ait bazı kişisel bilgileri hukuka aykırı ele geçirip yaydığı iddia edilen polis memuru E.Y'nin yargılanmasına başlandı.
28.01.2021Gündem
Son anketi CNN TÜRKte açıkladı İşte Cumhurbaşkanı Erdoğanın oy oranı
Son anketi CNN TÜRK'te açıkladı! İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CNN TÜRK'te Dicle Canova'ya önemli açıklamalarda bulundu. Siyasette 'militan' tartışmasına değinen Ünal, 'Bir takım gayrimeşruluk iddialarının, ötekileştirme iddialarının olduğu, milletin halk oylamasıyla seçilmiş süreci gayri meşru ilan ediyorlar' dedi. Öte yandan Mahir Ünal, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranını da açıkladı.
28.01.2021Haberler
İstanbul Araştırmaları Enstitüsünün 2020 Yıllıkı yayımladı
İstanbul Araştırmaları Enstitüsü'nün "2020 Yıllık"ı yayımladıİstanbul Araştırmaları Enstitüsü tarafından yayımlanan YILLIK: Annual of Istanbul Studies ikinci sayısıyla basılı ve dijital ortamda okurla buluştu. İstanbul’u farklı pencerelerden mercek altına alan akademik derginin pandemi döneminde hazırlanan yeni sayısı, kent tarihine salgınlar ekseninde yaklaşan bir makaleyle başlıyor. Galata Kulesi’nin tartışma yaratan restorasyonu, Ayasofya’nın camiye dönüştürülmesi gibi güncel konulara tarihsel pencere açan araştırmalar ile, İstanbul’a Ahmet Hamdi Tanpınar ve Orhan Kemal’in gözünden bakan incelemeler, yayının dikkat çeken içerikleri arasında yer alıyor.
28.01.2021Kültür Sanat
Performans Sanatı Pratikleri sanatseverlerle buluşuyor
Performans Sanatı Pratikleri sanatseverlerle buluşuyorİstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Programı (Sahne Sanatları Alanı) ve uluslararası performans sanatı platformu Performistanbul iş birliğiyle, Performistanbul’un yürüttüğü “PA315 Performans Sanatı Pratikleri” dersi kapsamında 15 farklı performans hazırlandı. “PA315 Performans Sanatı Pratikleri” başlığı altında BİLGİ’li öğrenciler tarafından sergilenecek performanslar, 24 Ocak - 28 Şubat tarihleri arasında, hem fiziksel hem de online kanallar üzerinden sanatseverlerle buluşacak.
28.01.2021Kültür Sanat
SÜTÜN BEREKETİ BİNGÖL’E HAYAT VERİYOR
SÜTÜN BEREKETİ BİNGÖL’E HAYAT VERİYORSütaş’ın tarım, hayvancılık ve sanayiyi bir araya getiren entegre tesislerine, Karacabey, Aksaray ve Tire’den sonra bir yenisi daha ekleniyor. Bahar aylarında yapılacak açılışa hazırlanan Bingöl Entegre Tesisleri yatırımında hazırlıklar hızla devam ediyor. 1 milyar 115 milyon TL’ye mal olacak yatırım; Çiftlikler, Yem fabrikası, Süt Ürünleri Fabrikası, Yenilenebilir Enerji, Gübre Tesisleri ve Hayvancılık Eğitim Araştırma-Geliştirme Merkezi’nden oluşuyor.
28.01.2021Marka Haberleri
Güney Afrikaya gelecek hafta 1 milyon doz AstraZeneca aşısı ulaşacak
Güney Afrika'ya gelecek hafta 1 milyon doz AstraZeneca aşısı ulaşacakGüney Afrika Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Zweli Mkhize, 1 milyon doz yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının 1 Şubat'ta ülkede olacağını duyurdu. Mkhize, yıl sonuna kadar sürü bağışıklığına ulaşabilmek için toplumun tüm kesimleriyle ortak çalışacaklarını söyledi.
28.01.2021Dünya
Elon Musk kimdir, nereli Elon Musk  kaç yaşında İşte hayatı ve şirketleri
Elon Musk kimdir, nereli? Elon Musk kaç yaşında? İşte hayatı ve şirketleriCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elon Musk ile telefon görüşmesi gerçekleştirmişti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan-Musk görüşmesinde, Türkiye'deki kamu ve özel sektör kurumları ile şirket arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda iş birliğine ilişkin hususlar ele alınmıştı. Vatandaşlar arasında ise Elon Musk merak konusu oldu. Peki Elon Musk kimdir, nereli? Elon Musk kaç yaşında? İşte hayatı ve şirketleri...
28.01.2021Gündem
Son dakika... Son anketi CNN TÜRKte açıkladı İşte Cumhurbaşkanı Erdoğanın oy oranı
Son dakika... Son anketi CNN TÜRK'te açıkladı! İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranıGelen son dakika haberine göre; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CNN TÜRK'te Dicle Canova'ya önemli açıklamalarda bulundu. Siyasette 'militan' tartışmasına değinen Ünal, 'Bir takım gayrimeşruluk iddialarının, ötekileştirme iddialarının olduğu, milletin halk oylamasıyla seçilmiş süreci gayri meşru ilan ediyorlar' dedi. Öte yandan Mahir Ünal, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranını da açıkladı.
28.01.2021Siyaset
DeFacto: Perakende sektöründe yeni bir döneme giriyoruz
DeFacto: Perakende sektöründe yeni bir döneme giriyoruzDünya Finans Forumu’na katılan DeFacto, global markaların finans liderlerine pandemi döneminde dijitalleşme başta olmak üzere uyguladıkları stratejileri ve yeni dönemdeki beklentilerini anlattı. Forumda gerçekleştirdiği sunum ile DeFacto olarak pandemide dijitalleşme başta olmak üzere aldıkları stratejik kararlarla büyümelerini sürdürdüklerini, yurtdışı online kanalları büyütmek için yatırımlarını hızlandırdıklarını söyleyen DeFacto CFO’su Önder Şenol “Zorlu bir süreç olmakla birlikte pandemi aynı zamanda büyük fırsatlar da sunarak, perakende sektöründeki değişimi hızlandırdı” dedi.
28.01.2021Vitrin
Son mesajı sizinle iletişimi kesiyorum oldu 50 milyonla sır oldu
Son mesajı 'sizinle iletişimi kesiyorum' oldu! 50 milyonla sır olduAydın'da yaşayan 15 kişi, 2 foreks şirketi üzerinden yüksek kar elde edecekleri vaadiyle kendilerini dolandırdığını ileri sürdükleri Muhammet C. hakkında polise şikayetçi oldu. Muhammet C.'nin kurduğu şirket üzerinden 5 yılda yaklaşık bin kişiyi toplam 50 milyon TL dolandırıp, 8 ay önce ortadan kaybolduğu öne sürüldü. Muhammet C.'nin geçen aralık ayında para aldığı kişilere WhatsApp'tan, "Başıma gelen bazı sıkıntılardan dolayı sizlerle iletişimimi kesmek zorunda kaldım. Bu süreçte şifrelerin başka kişilerde olduğu bilgileri dolaşmış. Sürecin bu şekilde olmasında ismi anılan kişilerin bir suçu yoktur. İsmi anılan iki kişiden özür dilerim. Görüşmek üzere" dediği video gönderdiğini belirlendi.
28.01.2021Haberler
Son dakika: Erdoğan ile görüşmüştü Yeni detay ortaya çıktı
Son dakika: Erdoğan ile görüşmüştü! Yeni detay ortaya çıktıSon dakika haberlere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tesla ve SpaceX'in Kurucusu Elon Musk ile telefon görüşmesi gerçekleştirmiş ve uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda iş birliğine ilişkin hususlar ele alınmıştı. Bugün ise kritik görüşmeyle ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. İşte son dakika haberinin detayları...
28.01.2021Ekonomi
Artvin 55,4 milyon dolarlık ihracata imza attı
Artvin 55,4 milyon dolarlık ihracata imza attıArtvin'den 2020'de yapılan ihracat önceki yıla oranla yüzde 12 artarak 55 milyon 439 bin 567 dolara ulaştı.
28.01.2021Ekonomi
BOTAŞ 268 personel alımı başvuruları ne zaman sona erecek İŞKUR, BOTAŞ personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler
BOTAŞ 268 personel alımı başvuruları ne zaman sona erecek? İŞKUR, BOTAŞ personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler?BOTAŞ 268 personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden alınmaya devam ediyor. 25 Ocak tarihinde İŞKUR üzerinden alınmaya başlanan BOTAŞ personel alımı başvuruları 29 Ocak tarihine kadar alınmaya devam edecek. Elektrik başta olmak üzere çeşitli mühendislik bölümlerinin yanı sıra birçok alanda alım yapılacak. Peki BOTAŞ 268 personel alımı başvurusu nasıl yapılır?
28.01.2021Gündem
Son mesajı sizinle iletişimi kesiyorum oldu 50 milyonla sır oldu
Son mesajı 'sizinle iletişimi kesiyorum' oldu! 50 milyonla sır olduAydın'da yaşayan 15 kişi, 2 foreks şirketi üzerinden yüksek kar elde edecekleri vaadiyle kendilerini dolandırdığını ileri sürdükleri Muhammet C. hakkında polise şikayetçi oldu. Muhammet C.'nin kurduğu şirket üzerinden 5 yılda yaklaşık bin kişiyi toplam 50 milyon TL dolandırıp, 8 ay önce ortadan kaybolduğu öne sürüldü. Muhammet C.'nin geçen aralık ayında para aldığı kişilere WhatsApp'tan, "Başıma gelen bazı sıkıntılardan dolayı sizlerle iletişimimi kesmek zorunda kaldım. Bu süreçte şifrelerin başka kişilerde olduğu bilgileri dolaşmış. Sürecin bu şekilde olmasında ismi anılan kişilerin bir suçu yoktur. İsmi anılan iki kişiden özür dilerim. Görüşmek üzere" dediği video gönderdiğini belirlendi.
28.01.2021Gündem
Evlenme hayali kurduğu kadın dolandırıcı çıktı
Evlenme hayali kurduğu kadın dolandırıcı çıktıArtvin'de çobanlık yapan Ercan Akbulut evlilik hayali kurduğu kadın tarafından dolandırıldı. Yaklaşık 40 bin lirayı alıp ortadan kaybolan ‘Nehir Naz’ takma isimli Hülya Soyler katıldığı bir televizyonun canlı yayın programında jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Türkiye’nin farklı illerinde çok sayıda kişiyi evlilik vaadiyle dolandırdığı, altın ve başlık paraları ile kaçtığı öne sürülen Hülya Soyler tutuklandı, bu kişiyle aileler arasında aracılık yaptığı iddia edilen 2 kişi ise adli kontrolle serbest bırakıldı. Düğün davetiyeleri de bastıran Hülya Soyler'in son 4 ayda, 5 ilden yaklaşık 300 bin liralık vurgun yaptığı tespit edildi. Mağdur olan Akbulut ise; "23 yaşında dendi ama 29 yaşında olduğunu öğrendik. Nişan yüzüğü almak için Ardanuç’a gittik. Yüzüğü aldık elbise almak için başka bir mağazaya girdik. Bir anda mağazadan kayboldu, kaçtığını anladık. Artık evlilikten soğudum daha evlenmek istemiyorum" dedi.
28.01.2021Haberler
Alev Aydın kimdir, kaç yaşında Halseyin sevgilisi Alev Aydın nereli, ne iş yapıyor İşte yaşamı...
Alev Aydın kimdir, kaç yaşında? Halsey'in sevgilisi Alev Aydın nereli, ne iş yapıyor? İşte yaşamı...Alev Aydın'ın yaşamı magazin gündeminde araştırılan konular arasında yer alıyor. Şarkıcı Halsey, senarist Alev Aydın'dan bir bebek beklediğini sosyal medya hesabından paylaştı. Halsey'in Türk sevgilisi Alev Aydın'ın yaşamı ise merak konusu oldu. Peki Halsey'in sevgilisi Alev Aydın kimdir, kaç yaşında?
28.01.2021Cadde
Avrupa liglerinde şaşırtan sonuçlar
Avrupa liglerinde şaşırtan sonuçlar!Oldukça yoğun geçen ve hemen hemen yarılanan 2020-2021 sezonunda son yıllardan farklı tablolar göze çarpıyor. Süper Lig ve Avrupa’nın büyük liglerinde son yıllarda görülmeyen birçok sonuç meydana gelmiş durumda. İşte detaylar…
Son dakika WhatsAppın zorunlu güncellemesi hakkında flaş açıklama
Son dakika! WhatsApp'ın zorunlu güncellemesi hakkında flaş açıklamaAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, WhatsApp'ın zorunlu güncelleme kararına ilişkin, "Son günlerde bir sosyal iletişim platformunun uygulamanın devamı için kişisel verileri kullanma, başka platforma aktarmaya rıza şartını getirdiğini görmekteyiz. Ancak Avrupa Birliği ülkelerine çifte tercih sunulması, farklı ülkelerde farklı tutum içerisine girilmesi çifte standarttır." dedi.
28.01.2021Siyaset
Profilime kim baktı Instagram - WhatsApp - Twitter ücretsiz uygulaması var mı, doğruluğu ne yönde
Profilime kim baktı? Instagram - WhatsApp - Twitter ücretsiz uygulaması var mı, doğruluğu ne yönde?Milyonlarca telefon kullanıcısı, sosyal medyaya da hakim oluyor. Tercih göre birkaçını veya hepsini kullanan vatandaşlar zaman zaman uygulamalar arası ajanlık yapmak istiyor. 'Profilime kim baktı' sorusu burada devreye giriyor. En çok Instagram, WhatsApp, Twitter'da merak edilen profilime kim baktı ücretsiz veya ücretli uygulamaları doğru mu? İşte günden güne kullanıcısı artan, kullanıcısı arttıkça da soruları artan sosyal medya hakkında bilinmesi gerekenler...
28.01.2021Sosyalmedya
Veri ihlallerine 36 milyon lira idari para cezası
Veri ihlallerine 36 milyon lira idari para cezasıKişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Faruk Bilir, kurumun karar organınca 12 Ocak 2017'den bugüne kadar yapılan 7 bin 467 ihbar ve şikayet başvurusundan 5 bin 489'unun karara bağlandığını, ihlaller nedeniyle yaklaşık 36 milyon lira idari yaptırım uygulandığını bildirdi.
28.01.2021Ekonomi
Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran genç kadın tutuklandı
Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran genç kadın tutuklandıArtvin'de evlilik vaadiyle çobanlık yapan Ercan Akbulut'u (25) yaklaşık 40 bin lira dolandırdıktan sonra ortadan kaybolan ‘Nehir Naz’ takma isimli Hülya Soyler (29), katıldığı bir televizyonun canlı yayın programında jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Türkiye’nin farklı illerinde çok sayıda kişiyi evlilik vaadiyle dolandırdığı, altın ve başlık paraları ile kaçtığı öne sürülen Hülya Soyler tutuklandı, bu kişiyle aileler arasında aracılık yaptığı iddia edilen 2 kişi ise adli kontrolle serbest bırakıldı.
28.01.2021Gündem
Ramazan ayı ne zaman başlıyor 2021 Ramazan Bayramı tarihleri, önemi...
Ramazan ayı ne zaman başlıyor? 2021 Ramazan Bayramı tarihleri, önemi...Ramazan ayı hakkında meraklı arayış devam ediyor. 11 Ayın sultanı olarak bilinen Müslümanlar için büyük anlam ve önem taşıyan Ramazan ayı ne zaman başlıyor? 2021 Ramazan Bayramı ne zaman? İşte Ramazan ayı hakkında bilinmesi gereken her şey...
28.01.2021Gündem
Evlenme hayali kurduğu kadın dolandırıcı çıktı
Evlenme hayali kurduğu kadın dolandırıcı çıktıArtvin'de çobanlık yapan Ercan Akbulut evlilik hayali kurduğu kadın tarafından dolandırıldı. Yaklaşık 40 bin lirayı alıp ortadan kaybolan ‘Nehir Naz’ takma isimli Hülya Soyler katıldığı bir televizyonun canlı yayın programında jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Türkiye’nin farklı illerinde çok sayıda kişiyi evlilik vaadiyle dolandırdığı, altın ve başlık paraları ile kaçtığı öne sürülen Hülya Soyler tutuklandı, bu kişiyle aileler arasında aracılık yaptığı iddia edilen 2 kişi ise adli kontrolle serbest bırakıldı. Düğün davetiyeleri de bastıran Hülya Soyler'in son 4 ayda, 5 ilden yaklaşık 300 bin liralık vurgun yaptığı tespit edildi. Mağdur olan Akbulut ise; "23 yaşında dendi ama 29 yaşında olduğunu öğrendik. Nişan yüzüğü almak için Ardanuç’a gittik. Yüzüğü aldık elbise almak için başka bir mağazaya girdik. Bir anda mağazadan kayboldu, kaçtığını anladık. Artık evlilikten soğudum daha evlenmek istemiyorum" dedi.
28.01.2021Gündem
Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye 35 milyon TL
Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye 35 milyon TL!Süper Loto çekilişi için geri sayım devam ediyor. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun bu haftaki ikinci çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. 35 milyon TL'yi aşan ikramiye tutarı ile binlerce vatandaşın umut kapısı olarak gördüğü Süper Loto çekilişi için geri sayım sürüyor. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?
28.01.2021Ekonomi
Alt yapı kazısında bulundu Sırrı çözüldü
Alt yapı kazısında bulundu! Sırrı çözüldüTrabzon'da belediyenin alt yapı çalışmalarında, kubbe örtüye sahip yapı ile metal aparatlar bulunan alanda başlatılan incelemeler sürüyor. Özgün mimarisiyle kentte benzeri bulunmayan ve 19’uncu yüzyılın sonlarına ait olduğu değerlendirilen yapının tescillenerek koruma altına alınması için çalışma başlatıldı.
28.01.2021Gündem
Hububat ve bakliyat ihracatında 2021 hedefi açıklandı
Hububat ve bakliyat ihracatında 2021 hedefi açıklandıİstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur, 2020 yılında hububat ve bakliyat ihracatında 7,3 milyar dolara ulaştıklarını bu yıl ise, 8 milyar doların üstüne çıkacaklarını söyledi. Okutur, “En çok ihracat yaptığımız ülkeler ABD, Irak ve İngiltere, en çok ihraç ettiğimiz ürünler ise şeker ve şekerli mamuller ile pastacılık ürünleri oldu” dedi.
28.01.2021Ekonomi
Fukuşimada yeni radyoaktif atık bulguları reaktör tasfiyesini geciktirebilir
Fukuşima'da yeni radyoaktif atık bulguları reaktör tasfiyesini geciktirebilirJaponya'nın kuzeydoğusunda Mart 2011'de 9 büyüklüğünde deprem ve tsunami sonrası Fukuşima Daiiçi Nükeer Santrali'nde hasar gören reaktörlerin ikisinde, tasfiye sürecini geciktirecek seviyede radyoaktif kirlenme tespit edildi.
28.01.2021Dünya
Öğretmen ataması ne zaman MEB 60 bin öğretmen ataması olacak mı, branş ve kontenjan sayısı açıklandı mı
Öğretmen ataması ne zaman MEB? 60 bin öğretmen ataması olacak mı, branş ve kontenjan sayısı açıklandı mı? Öğretmen atamaları ve 2021 sözleşmeli öğretmen atama tarihleri araştırılıyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, en çok alımın MEB'de olduğunu belirtti. Ayrıca 2020 yılında 40 bin öğretmen ataması yapıldı. Peki, bu yıl öğretmen ataması olacak mı, 60 bin öğretmen ataması ne zaman?
28.01.2021Gündem
Bıçaklı saldırgana 15 yıl hapis istendi
Bıçaklı saldırgana 15 yıl hapis istendiHemşire Ceylan Gündüz’ü boğazından bıçaklayarak yaralayan eski sevgilisi Nazir Ilgın hakkında esas hakkındaki görüşünü açıklayan savcı, sanığın “kasten öldürmeye teşebbüs” suçundan 15 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmasını talep etti.
28.01.2021Gündem
Vizyoner liderler buluştu
Vizyoner liderler buluştuGeride bıraktığımız yılın sonlarına doğru çeşitli sektörlerden farklı deneyimlere sahip liderlerin bir araya gelip, Cenk Dağcı’nın önderliğinde oluşturdukları Leaders grubu, yeni yılın ilk toplantısını Gaye Donay’ın sahibi olduğu Maji Art Gallery’de gerçekleştirdi.
28.01.2021Cadde
Mesut Özil: Hep Fenerbahçeliydim öyle de kalacağım
Mesut Özil: 'Hep Fenerbahçeliydim öyle de kalacağım'Ünlü yıldız, küçüklüğünde nasıl bu sevdaya başladığını belirtti, “Ben kendim Fenerbahçeli oldum. Hep Fenerbahçeliydim, öyle de kalacağım. Ben F.Bahçe’ye inanıyorum. Bir Fenerbahçeli olarak da her zaman inandım” dedi.
28.01.2021Fenerbahçe
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘militan’ yanıtı: Devletin memuru şamaroğlanı değil
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘militan’ yanıtı: Devletin memuru şamaroğlanı değilCumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu devletin hiçbir memuru, bu ülkenin hiçbir evladı CHP’nin hastalıklı zihniyetinin şamaroğlanı değildir. Herkesin kendisine ‘militan’ diye hakaret eden bu zata dava açma zamanı gelmiştir” dedi.
28.01.2021Siyaset
Beşiktaş golcüde fırsat kolluyor
Beşiktaş golcüde fırsat kolluyorForvet arayışında Hulk ve Koita’ya odaklanan Beşiktaş, alternatif isimlerle de görüşmelerini sürdürüyor. Siyah-beyazlıların, Rosier ve Ghezzal gibi bir fırsat transferine daha imza atabileceği iddia ediliyor.
28.01.2021Beşiktaş
Her mahalle ayrı bir ‘yurt’
Her mahalle ayrı bir ‘yurt’Göçmenlerin yoğun olarak yaşadığı Fatih ve Esenyurt’a ikamet sınırlaması getirildi. Suriyeliler, Afganlar, İranlılar, Araplar ve Afrikalı sakinleriyle nüfusu 1 milyonu bulan Esenyurt’ta her mahalle ayrı bir getto. Güzellik yarışması yapan Ugandalılar, düğün salonunu ibadethaneye dönüştüren Nijeryalılar, yoksul Afrikalılar ve lüks dairelerde yaşayan Arapların bulunduğu Esenyurt’ta muhtarlar, mahallesine yabancılaştı.
28.01.2021Gündem
Halsey hamile mi Halsey kimdir, kaç yaşında, sevgilisi kim
Halsey hamile mi? Halsey kimdir, kaç yaşında, sevgilisi kim? Halsey, şarkıları ile dünyaca tanınan ve sevilen şarkıcıdır. Ashley Nicolette Frangipane asıl adına sahip olan sanatçı, Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Son günlerde Halsey hamile mi, sevgilisi kim soruları araştırılıyor. Peki, Halsey kimdir?
27.01.2021Cadde
Ege Üniversitesi aşının merkezi oldu
Ege Üniversitesi aşının merkezi olduYükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından kuruluşu onaylanan Ege Üniversitesi (EÜ) Aşı Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi, aşı üzerinde çalışma yapacak özel sektör ve bilim insanlarını bir araya getirecek. “66 yıllık hayal gerçek oldu” diyen EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, “Üniversitemiz bünyesinde kurulan merkez, diğer üniversiteler bünyesinde kurulan aşı geliştirme merkezleriyle koordinasyon içinde çalışacak.
27.01.2021Ege
Ferdi Özbeğen kimdir, ne zaman öldü Ferdi Özbeğen nereli, kaç yaşında vefat etti
Ferdi Özbeğen kimdir, ne zaman öldü? Ferdi Özbeğen nereli, kaç yaşında vefat etti?Ferdi Özbeğen şarkıları ile son dönemin aranan isimlerinden oldu. Ünlü sanatçı özellikle Bir Başkadır dizisinde kullanılan şarkılarla gündemde yer almaya devam ediyor. Ferdi Özbeğen hayatı araştırılıyor. Popüler yabancı şarkıları seslendirerek farklı bir bakış açısı getirdi. İşte, Ferdi Özbeğen biyografisi...
27.01.2021Cadde
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Irkçı yüzler kendini belli etmeye başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Irkçı yüzler kendini belli etmeye başladı"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, batı toplumlarında yükselişe geçen yabancı ve İslam düşmanlığı konusu ele alındı.
27.01.2021Televizyon
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü!Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tesla ve SpaceX'in Kurucusu Elon Musk ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Erdoğan-Musk görüşmesinde, uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda iş birliğine ilişkin hususlar ele alındı.
27.01.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan batıya İslam düşmanlığı mesajı: Irkçı yüzler kendini belli etmeye başladı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan batıya İslam düşmanlığı mesajı: Irkçı yüzler kendini belli etmeye başladıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, batı toplumlarında yükselişe geçen yabancı ve İslam düşmanlığı konusu ele alındı.
27.01.2021Siyaset
Canlı yayında yasa dışı bahis tuzağı
Canlı yayında yasa dışı bahis tuzağıYasa dışı bahis tuzağında artık yeni bir yöntem var. Canlı yayında yasa dışı bahis tuzağı kuruluyor. Yüzlerce genç, bakın nasıl yasa dışı bahis bataklığına düşüyor. CNN TÜRK muhabiri Tugay Saday ve kameraman Güngör Yılmaz'ın özel haberi.
27.01.2021Televizyon
Parası kalmayan çetelerin eline düşüyor Böyle kandırıyorlar...
Parası kalmayan çetelerin eline düşüyor! Böyle kandırıyorlar...Yasa dışı bahis tuzağında artık yeni bir yöntem kullanılıyor. Canlı yayında yasa dışı bahis tuzağı kuruluyor. Yüzlerce genç yasa dışı bahis bataklığına düşüyor. CNN TÜRK muhabiri Tugay Saday ve kameraman Güngör Yılmaz'ın özel haberi...
27.01.2021Gündem
Son dakika İşte yeni reform paketi Resmi tatil açıklaması
Son dakika! İşte yeni reform paketi! Resmi tatil açıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, kamuoyunun uzun zamandır beklediği, 'ekonomi' ve 'hukuk' alanında hazırlanan yargı reformunun detaylarını DHA'ya anlattı. Özkan, 374 faaliyet konusunu kapsayan reform paketinin, toplumun tüm kesimlerine nüfuz eden sıkıntıları ortadan kaldırarak, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ve Anayasa'da yer alan temel hak ve özgürlüklerin işlerlik kazandırılmasını hedeflediğini söyledi.
27.01.2021Siyaset
Son dakika | Mesut Özil imzayı attı Ali Koç ve Emre Belözoğlundan flaş açıklamalar...
Son dakika | Mesut Özil imzayı attı! Ali Koç ve Emre Belözoğlu'ndan flaş açıklamalar...Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı yıldız oyuncu Mesut Özil için imza töreni düzenlendi.
27.01.2021Fenerbahçe

Yazar Sonuçları

R.Hakan KırkoğluMilliyet Yazarı
Dolunay zorlayacakAy, Aslan’a ilerledi ve günün geç saatlerinde dolunay gerçekleşecek...
28.01.2021PN Astroloji
Çağdaş ErtunaMilliyet Yazarı
Washington’da konuşulan Türk belgeseliWashington Post’ta bu hafta Ahmet ve Nesuhi Ertegün kardeşlerle ilgili yeni bir belgesel hakkında David Taylor imzalı bir haber vardı...
28.01.2021Cadde
Ümit AvcıMilliyet Yazarı
Kaf Kaf tam yolFIBA Şampiyonlar Ligi F Grubu’ndaki temsilcimiz Pınar Karşıyaka, 6...
28.01.2021Skorer
Bilal MeşeMilliyet Yazarı
Şapkadan aslan çıkarması lazım!Rotayı Galatasaray’a çevirelim...
28.01.2021Skorer
Betül YergökMilliyet Yazarı
Bilinçli farkındalıkta 7 kuralFarkındalık kişisel aydınlanmanın ve ruhu olgunlaştırmanın bir basamağıdır...
28.01.2021PN İlişkiler

Benzer Haber Etiketleri

kimdirartvinfutbolMahir Ünalak parti

Farklı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.