Filiz Aker

Filiz Aker

Son dakika Filiz Aker haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Filiz Aker gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Filiz Aker haber sayfamızda...

Filiz Aker

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 183 filiz aker haberi bulunmuştur.
Vatan Şaşmaz kimdir, nereli Vatan Şaşmaz nasıl, neden öldü
Vatan Şaşmaz kimdir, nereli? Vatan Şaşmaz nasıl, neden öldü? Vatan Şaşmaz, Çocuklar Duymasın dizisindeki Engin karakteri ile adını duyurdu. 2017 yılında hayatını kaybeden genç oyuncu, o sırada da Çocuklar Duymasın'da yer alıyordu. İlk yıllarında fotomodellik yaptı ve kliplerde yer aldı. Vatan Şaşmaz kaç yaşında öldü?
7.01.2021Cadde
Vatan Şaşmaz kimdir, kaç doğumlu Vatan Şaşmaz neden öldü
Vatan Şaşmaz kimdir, kaç doğumlu? Vatan Şaşmaz neden öldü?Çocuklar Duymasın dizisiyle büyük çıkış yapan Vatan Şaşmaz, ölümü ile sevenlerini yasa boğmuştu. Vatan Şaşmaz'ın ölümünün 3. yılında büyük özlemle anılıyor. Peki Vatan Şaşmaz neden öldü? Vatan Şaşmaz kaç doğumlu, kimdir?
27.08.2020Gündem
Vatan Şaşmazın katili Filiz Akerin yıllar önceki söyledikleri şoke etti
 Vatan Şaşmaz'ın katili Filiz Aker'in yıllar önceki söyledikleri şoke etti!Vatan Şaşmaz'ı sırtında vurarak öldüren ve sonrasında intihar eden eski manken Filiz Aker'in yıllar önce verdiği bir röportajda, "Erkeğimi başka biri ile görürsem hiç acımam, orada gebertirim" dediği ortaya çıktı.
17.01.2020Cadde
Vatan Şaşmazın ölümünün ardından iki yıl geçti
Vatan Şaşmaz'ın ölümünün ardından iki yıl geçti!Oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 tarihinde, eski manken Filiz Aker tarafından Beşiktaş'ta lüks bir otelin 10'uncu katında silahlı saldırı sonucu öldürülmüştü. Aker, Şaşmaz'ı sırtından vurarak öldürdükten sonra aynı silahla başına ateş ederek intihar etmişti. Başta sanat camiası olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan olayın üzerinden tam iki yıl geçti.
27.08.2019Cadde
Vatan Şaşmaz ne zaman öldü Vatan Şaşmaz kaç yaşındaydı
Vatan Şaşmaz ne zaman öldü? Vatan Şaşmaz kaç yaşındaydı?Vatan Şaşmaz ölümünün ikinci yıldönümünde anılıyor. 17 Ağustos 2017 yılında İstanbul'daki bir otelde eski manken Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz, oyunculuğun yanı sıra sunuculuk ve yazarlık yapıyordu. Gençlik yıllarında fotomodellikte yapan Vatan Şaşmaz birçok dizi ve filmde rol almıştır. İşte Vatan Şaşmaz hakkında merak edilenler...
27.08.2019Gündem
Son dakika: Vatan Şaşmazın görüntülerini sızdıran polisin cezası belli oldu
Son dakika: Vatan Şaşmaz'ın görüntülerini sızdıran polisin cezası belli oldu!Beşiktaş'ta bir otel odasında bir dönem aşk yaşadığı eski manken Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz'ın ceset görüntülerini sızdırdığı iddia edilen polis memurunun aralarında bulunduğu 4 kişinin yargılandığı davada karar çıktı. Mahkeme polis memuru Faruk K.'yı toplam 1 yıl 5 ay 15 gün hapis cezasına çarptırdı.
8.03.2019Gündem
Gece 02.00-03.00 sıralarında görüntülü mesaj geldi...
'Gece 02.00-03.00 sıralarında görüntülü mesaj geldi...'Oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesi ve eski  manken Filiz Aker'in intiharı ile sonuçlanan olaya ilişkin görüntülerin  yayılmasına ilişkin biri eski polis 4 sanığın yargılanmasına devam edildi.
18.01.2019Gündem
Son dakika | Vatan Şaşmazı öldürüp intihar eden Filiz Akerin kardeşi gözaltında
Son dakika | Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden Filiz Aker'in kardeşi gözaltındaVatan Şaşmaz'ı vurduktan sonra intihar eden Filiz Aker'in kardeşi Süleyman Bayer, hakkında cinayet suçundan kesinleşmiş 26 yıl 1 ay 10 gün hapis cezası nedeniyle gözaltına alındı.
13.12.2018Gündem
‘Her cinayet görüntüsünü eşine yolluyor musun’
‘Her cinayet görüntüsünü eşine yolluyor musun?’Sunucu Vatan Şaşmaz 27 Ağustos 2017’de İstanbul Beşiktaş’taki bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından tabancayla öldürülmüştü...
8.11.2018Gündem
Vatan Şaşmaz cinayetinin görüntülerini sızdıran polisin eşi: Bir ceza verecekseniz bana verin
Vatan Şaşmaz cinayetinin görüntülerini sızdıran polisin eşi: Bir ceza verecekseniz bana verinOyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesi ve eski  manken Filiz Aker'in intiharı ile sonuçlanan olaya ilişkin görüntülerin  yayılmasına ilişkin biri eski polis 4 sanığın yargılanmasına başlandı.
8.11.2018Gündem
Vatan Şaşmaz kimdir Vatan Şaşmaz ne zaman öldü
Vatan Şaşmaz kimdir? Vatan Şaşmaz ne zaman öldü?Vatan Şaşmaz kimdir? sorusu merakla araştırılıyor. Oyuncu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017'de Beşiktaş'taki bir otel odasında Filiz Aker tarafından vurularak öldürülmüştü. İşte Vatan Şaşmaz hakkında merak edilen bilgiler...
27.08.2018Gündem
Pınar Altuğ, Vatan Şaşmazı unutmadı
Pınar Altuğ, Vatan Şaşmaz'ı unutmadı!Oyuncu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017'de Beşiktaş'taki bir otel odasında Filiz Aker tarafından vurularak öldürülmüştü.
27.08.2018Cadde
Babalar Günü’nde mezarı boş kaldı
Babalar Günü’nde mezarı boş kaldıEski manken Filiz Aker tarafından geçtiğimiz yaz bir otel odasında vurularak hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz’ın Kanlıca Mezarlığı’ndaki kabri Babalar Günü’nde boş kaldı.
18.06.2018Cadde
Vatan Şaşmazın görüntülerini sızdırmıştı Cezası belli oldu
Vatan Şaşmaz'ın görüntülerini sızdırmıştı! Cezası belli olduVatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in ceset görüntülerini sızdıran polis memur konuştu, 2 yıldan 7 yıla kadar hapsi istendi.
12.05.2018Gündem
Vatan Şaşmazın yerine gelen isim belli oldu
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu!TRT Haber'de yayınlanan 'Bir Fikrin mi Var Türkiye' yeniden başlıyor.
1.03.2018Cadde
Adı ‘Asil Vatan’ oldu
Adı ‘Asil Vatan’ olduEski manken Filiz Aker tarafından geçtiğimiz ağustos ayında beş yıldızlı bir otelde silahlı saldırı sonucu öldürülen Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı, önceki gün bebeğini dünyaya getirdi.
20.02.2018Cadde
Vatan Şaşmazın eşi Yasemin Adalı doğum yaptı
Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı doğum yaptı!Ağustos ayında Filiz Aker tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı, önceki gün bebeğini dünyaya getirdi.
20.02.2018Cadde
Pınar Altuğ, Vatan Şaşmazın ölümünden 5 ay sonra...
Pınar Altuğ, Vatan Şaşmaz'ın ölümünden 5 ay sonra...Filiz Aker cinayetine kurban giden Vatan Şaşmaz'ın ölümünden 5 ay sonra Pınar Altuğ'dan duygulandıran paylaşım geldi. Altuğ, Şaşmaz ile fotoğraf paylaşıp "Çok özlüyoruz" notunu düştü.
9.02.2018Cadde
Teyzem beni Vatan Şaşmazla cesetleri şişmesin diye çağırmış
Teyzem beni Vatan Şaşmaz'la cesetleri şişmesin diye çağırmışVatan Şaşmaz'ı öldürüp daha sonra da intihar eden Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan, "O gün otelde olmamın sebebi, teyzem bana görev vermiş, cesetler şişmesin diye oradaymışım." dedi.
11.09.2019Magazin
Teyzem beni Vatan Şaşmazla cesetleri şişmesin diye çağırmış
Teyzem beni Vatan Şaşmaz'la cesetleri şişmesin diye çağırmışVatan Şaşmaz'ı öldürüp daha sonra da intihar eden Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan, "O gün otelde olmamın sebebi, teyzem bana görev vermiş, cesetler şişmesin diye oradaymışım." dedi.
16.01.2018Cadde
Dosya kapatıldı
Dosya kapatıldıBeşiktaş’taki bir otelde Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra aynı silahla intihar eden eski manken Filiz Aker dosyası takipsizlik kararıyla sonuçlandı.
15.01.2018Cadde
Vatan Şaşmaz dosyası kapandı
Vatan Şaşmaz dosyası kapandıÜnlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz’ın Filiz Aker tarafından öldürülmesine ilişkin soruşturma kapanarak takipsizlik kararı verildi. Savcılık, olaydan önce Aker’in cep telefonundan “Kadavra bağışı nasıl yapılır?”, “Siyanür nedir?” ve “Ölü insanın vücudu neden sertleşir” gibi araştırmalar yaptığını tespit etti. Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 tarihinde Conrad The Boshpous adlı otelin 1130 nolu odasında, eski manken Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülmüş, cinayeti işleyen Aker aynı silahla intihar etmişti.İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Genel Soruşturma Bürosu Savcılarından Onur Tilav tarafından yürütülen soruşturmada, aylar süren incelemelerin ardından takipsizlik kararı verildi.Savcı Tilav tarafından hazırlanan takipsizlik kararında Aker’in ölü muayene raporuna değinilerek, sağ kulağın bir cm üstü saçlı deride silah mermi çekirdeği giriş yarası gözlendiği, atışın bitişik mesafeden yapıldığı, Aker’in mermi çekirdeği yaralanmasına bağlı kafatası kemik kırıklarıyla birlikte beyin kanamsı ve beyin doku harabiyeti sonucu meydana geldiğinin tespit edildiği belirtildi.Aker’in olay öncesi araştırmaları dikkat çekti Olayla ilgili olarak Şaşmaz’ın eşi Yasemin Şaşmaz ve Aker’i,n yeğeni Dora Ercan’ın da aralarında bulunduğu 9 kişinin tanık ifadesine başvurulduğu anlatılan takipsizlik kararında, Aker’in cep telefonunu dijital inceleme sonuçlarına yer verildi. Aker’in cep telefonu arama motorundan, “Siyanür nedir?. Kırmızı şarap çeşitleri. Organ bağışı hangi hastanelerde yapılıyor? Kadavra bağışı nasıl yapılır? Ölünce vücut neden ağırlaşıyor? Ölü insanın vücudu neden sertleşir? Silah askıları nerede satılıyor? Korse silah kılıfı” araştırması yaptığı öğrenildi.Son mesaj: “Geliyoum, az kaldı” Maktul Vatansever Şaşmaz ve maktul filiz Aker’in arasında olay öncesine dayanan konuşma ve mesajlaşma kayıtlarının olduğu vurgulanırken, en son ne konuştukları ya da Aker’in Şaşmaz’ı otele neden çağırd
11.09.2019Haberler
Son dakika: Vatan Şaşmaz cinayeti ile ilgili flaş gelişme
Son dakika: Vatan Şaşmaz cinayeti ile ilgili flaş gelişme!Ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz’ın Filiz Aker tarafından öldürülmesine ilişkin soruşturma kapanarak takipsizlik kararı verildi. Savcılık, olaydan önce Aker’in cep telefonundan “Kadavra bağışı nasıl yapılır?”, “Siyanür nedir?” ve “Ölü insanın vücudu neden sertleşir” gibi araştırmalar yaptığını tespit etti.
15.01.2018Gündem
2017 yılı magazin skandallarını sizler için derledik
2017 yılı magazin skandallarını sizler için derledik2017 yılı magazin dünyası için skandallarla dolu bir yıl olarak tarihteki yerini alırken, yüz kızartıcı bu olayları sizler için derledik;1) Murat Başoğlu Yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile teknede öpüşürken görüntülenen Murat Başoğlu’yla ilgili haberleri yüzümüz kızararak takip ettik2) Vatan ŞaşmazBeşiktaş’ta bir otel odasında Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz’ın haberi tüm Türkiye’yi adeta şoka uğrattı3) Ebru ŞallıEbru Şallı, Bodrum’da lüks bir teknede evli iş adamı Uğur Akkuş ile görüntülendi. Akkuş’un eşinin açıklamaları uzun süre gündemden düşmedi4) Mehmet Ali Erbil67 yaşındaki Mehmet Ali Erbil’in birlikte olduğu 27 yaşındaki şarkıcı Nevin, hamile olduğunu ancak Erbil’in kendisine çocuğu aldırması yönünde baskı yaptığını iddia etti5) Hayta İsmailKendisinden 39 yaş küçük Kader Kaynak ile evlenen Ahmet Arıman, 2017 yılının son dönemine adeta damgasını vurdu. Arıman’ın ‘30’larında olsaydı almazdım, göğüsleri sarkmış oldu’ demeci de oldukça tepki çekti 6)Levent Yüksel53 yaşındaki Levent Yüksel’in 22 yaşındaki Lidya Özdemiroğlu ile yaşadığı ilişki magazin dünyasına bomba gibi düştü. Herkesin tepki gösterdiği bu ilişkiye Lidya’nın annesi onay verdi 7)Seçkin Piriler- Kaan Tangöze- Kıvılcım Uralİhanet yüzünden ayrılan Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze ilişkisinden her gün daha korkunç bir ayrıntı magazin gündemini meşgul ediyor. Son olarak Kıvılcım Ural’ın ’16 yaşında birlikte olduk’ itirafı ise adeta kan dondurdu
11.09.2019Magazin
Googleda 2017 yılı içinde en çok bu isimler arandı
Google'da 2017 yılı içinde en çok bu isimler arandıGoogle, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada yükselen arama trendleri içeren listesini açıkladı. Türkiye’de 2017 yılının en trend aramaları sıralamasında Genel kategoride “Milli Piyango”, “Stres Çarkı” ve “YSK”, sorular kategorisindeyse dizide konu edilen “Pestisit nedir?” ilk sıralarda yer aldı. Küresel sonuçlarla ilgili Year in Search 2017 videosunda ise Nusret’in kendisine ve ünlü tuz atma hareketine de yer veriliyor.
14.12.2017Teknoloji
Googleda 2017 yılında Türkiyede en çok arananlar listesi belli oldu
Google'da 2017 yılında Türkiye'de en çok arananlar listesi belli olduGoogle, 2017 yılında Türkiye'den en çok aranan kelimeleri ve yükselen trendleri paylaştı. Nusret ise Google'a damga vuran en önemli isim oldu. İşte 2017 yılı boyunca Türkiye'de en çok aranan kelimeler ve yükselen trendler...
13.12.2017Ekonomi
9 Kasım 2017 Türkiye ve Dünya gündemi
9 Kasım 2017 Türkiye ve Dünya gündemi9 Kasım 2017 Türkiye ve Dünya gündemi
11.09.2019Haberler
Son dakika: Vatan Şaşmaz cinayetinde şok detay Kanında bunlar bulundu...
Son dakika: Vatan Şaşmaz cinayetinde şok detay! Kanında bunlar bulundu...Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın ölümü ile ilgili ayrıntılı otopsi raporunda şok detaylar ortaya çıktı. Rapora göre Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in kanında kırmızı reçete ile satılan ilaç ile yüksek oranda alkol çıktı.
9.11.2017Gündem
Son dakika: Vatan Şaşmaz cinayetinde şok detay Kanında bunlar bulundu...
Son dakika: Vatan Şaşmaz cinayetinde şok detay! Kanında bunlar bulundu... Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın ölümü ile ilgili ayrıntılı otopsi raporunda şok detaylar ortaya çıktı. Rapora göre Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in kanında kırmızı reçete ile satılan ilaç ile yüksek oranda alkol çıktı.
9.11.2017Gündem
Şoke eden Vatan Şaşmaz iddiası: Eğer doğruysa...
Şoke eden Vatan Şaşmaz iddiası: Eğer doğruysa...Vatan Şaşmaz ile ilgili bu ay içinde eline bir belge geleceğini belirten Nihat Doğan, "Dosyada Vatan'la ilgili çok vahim iddialar var. Türkiye şoka girecek" dedi.
2.11.2017Cadde
Filiz Akerin mirasını reddetti
Filiz Aker'in mirasını reddettiVatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden eski manken Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan, Türkiye gündemini sarsan o olay sonrası teyzesinin mirasını reddettiğini açıkladı.
29.10.2017Cadde
Mezarı yapıldı Vatan Şaşmaz’ın gizli ziyaretçileri
Mezarı yapıldı! Vatan Şaşmaz’ın gizli ziyaretçileriÜnlü sunucu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos akşamı eski manken Filiz Aker tarafından bir otel odasında silahla vurularak öldürülmüştü. Büyük acı yaşayan ailesi, merhum sanatçının mezar taşını yaptırdı. Sevenleri her hafta sonu mezarı ziyaret ederek Şaşmaz için dua ediyor.
16.10.2017Cadde
O görüntüleri yayan yakalandı Kendini böyle savundu
O görüntüleri yayan yakalandı! Kendini böyle savunduSunucu Vatan Şaşmaz'ın ölümü ve eski manken Filiz Aker'in Conrad Otel'de intihar ettiği olayda ceset görüntülerini internette yayan oyuncu Didem Çolak Konya'da yakalandı.
6.10.2017Gündem
Vatan Şaşmaz ve Filiz Akerin görüntülerini yayan Didem Çolak yakalandı
Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in görüntülerini yayan Didem Çolak yakalandıİstanbul'da Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in ceset görüntülerini para ile satmaya çalıştığı ve daha sonra internette yaydığı iddiasıyla aranan oyuncu Didem Çolak İstanbul Asayiş Şube Gasp Büro ekipleri tarafından Konya'da yakalandı.
11.09.2019Haberler
Vatan Şaşmazın görüntülerini yayan Didem Çolak serbest bırakıldı
Vatan Şaşmaz'ın görüntülerini yayan Didem Çolak serbest bırakıldıİstanbul'da Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in ceset görüntülerini para ile satmaya çalıştığı ve daha sonra internette yaydığı iddiasıyla aranan oyuncu Didem Çolak İstanbul Asayiş Şube Gasp Büro ekipleri tarafından Konya'da yakalandı. Didem Çolak ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
5.10.2017Gündem
Vatan Şaşmazın görüntülerini yayan Didem Çolak serbest bırakıldı
Vatan Şaşmaz'ın görüntülerini yayan Didem Çolak serbest bırakıldıİstanbul'da Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in ceset görüntülerini para ile satmaya çalıştığı ve daha sonra internette yaydığı iddiasıyla aranan oyuncu Didem Çolak İstanbul Asayiş Şube Gasp Büro ekipleri tarafından Konya'da yakalandı. Didem Çolak ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
5.10.2017Gündem
Ömür Gedikten Vatan Şaşmaz yorumu
Ömür Gedik'ten Vatan Şaşmaz yorumuÜnlü sinema eleştirmeni ve şarkıcı Ömür Gedik, sunucu Vatan Şaşmaz'ın ölümünün ardından ortaya atılan iddialarla ilgili, "Hepimizin sorunları, yanlış eski ilişkileri olabilir. İddia edilenleri doğru kılacak hiçbirşeyini ben görmedim" dedi. Ünlü sinema eleştirmeni ve şarkıcı Ömür Gedik geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'taki 5 yıldızlı bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen sunucu Vatan Şaşmaz ile ilgili konuştu. Gedik, Beylikdüzü'nde katıldığı bir söyleşi sonrası ünlü sunucunun ölümünün ardından ortaya atılan iddiaları değerlendirdi. Şaşmaz’ın çok yakın bir arkadaşı olduğunu ifade eden Gedik, ünlü sunucunun çok talihsiz bir şekilde hayatını kaybettiğini belirtti."Arkasından kötü niyetli konuşanların hepsini çok çok ayıplıyorum" Vatan Şaşmaz'ın ölümü sonrası yapılan yorumları ayıpladığını ifade eden ünlü sinema eleştirmeni ve şarkıcı Ömür Gedik,"Valla bizim ülkemizde ölenin arkasından konuşmak ayıp denir. Ben Vatan’ın arkasından kötü niyetli konuşanların hepsini çok çok ayıplıyorum. Çok üzülüyorum Vatan benim çok yakın arkadaşımdı. Benim başkanı olduğum derneğin de en büyük destekçilerinden bir tanesiydi. İyilik, güzellik ve sevgiden başka bir şey bilmeyen bir insandı. Ben bu kadar erken ölümüne gerçekten çok üzüldüm. Çok talihsiz ve saçma sapan bir olay sonucu hayata veda etti. Ardından gözü yaşlı bir eş ve annesinin karşında 4 aylık bir bebek bıraktı. Ama o bebek belki yıllar sonra bu röportajı izleyecektir. Şunu söyleyebilirim çok iyi, çok iyi kalpli, çalışmaktan, sevgiden başka bir şey bilmeyen bir babası vardı. O bebek çok şanlı ömür boyu babasıyla gurur duyabilir. Çok sevdiğim bir insandı yazık oldu" ifadelerini kullandı."İddia edilenleri doğru kılacak hiçbir şeyini ben görmedim" Ünlü sunucunun öldürülmesinin ardından ortaya atılan iddialarla ilgili konuşan Gedik, "Herkesin eski ilişkisi olabilir. Herkesin sorunları olabilir. Ben Vatan ile para konularını konuştuğumu hiç hatırlamıyorum. Her ko
11.09.2019Magazin
Kilit isim konuştu ve iş arapsaçına döndü
Kilit isim konuştu ve iş arapsaçına döndüVatan Şaşmaz'ı 4 kurşunla öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in eski arkadaşı konuşunca ortalık daha da karıştı.
4.09.2017Cadde
Vatan Şaşmaz Othello Sendromu kurbanı mı
Vatan Şaşmaz "Othello Sendromu" kurbanı mı?Filiz Aker'in Vatan Şaşmaz'ı otel odasında 4 kurşunla öldürmesi akıllara o hastalığı, "othello sendromu"nu getirdi!
3.09.2017Cadde
“Aşkın iki  yüzü var”
“Aşkın iki yüzü var”Aşk güzel başlasa da her zaman aynı güzellikle sonlanmıyor. Takıntılar artıyor, saplantılar başlıyor. Psikiyatr Mehmet Sungur’a göre aşkın iki yüzü var zaten, “Bir yanda aşk şarkıları ya da şiirleri, diğer yanda aşk cinayetleri” diyor
2.09.2017Pazar
Şemsi Denizerin kardeşi: Filiz Aker özel bir insan değildi
Şemsi Denizer'in kardeşi: Filiz Aker özel bir insan değildiİstanbul'da ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden eski manken Filiz Aker'in, 1999'da öldürülen Türk-İş Genel Sekreteri ve Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Şemsi Denizer ile uzun süre aşk yaşadığı iddiasına Denizer'in kardeşi Şennur Sarıbaş tepki gösterdi. Ağabeyinin 4 Ocak 1991 tarihindeki büyük madenci yürüyüşü ile popüler olduğunu ve 1999'da öldürüldüğünü hatırlatan Sarıbaş, "O dönemde popüler insanların etrafında çok mankenler, insanlar olurdu. Öyle hızlı yaşadığı bir dönemdi o zaman. Filiz Aker de o insanlardan biri. Özel bir insan değildi" dedi.
2.09.2017Gündem
Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan’ın fotoğrafları şoke etti
Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan’ın fotoğrafları şoke ettiVatan Şaşmaz’ı öldüren Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan’ın Instagram hesabındaki fotoğrafları şaşkınlık yarattı.
3.09.2017Cadde
Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan’ın fotoğrafları şoke etti
Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan’ın fotoğrafları şoke ettiVatan Şaşmaz’ı öldüren Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan’ın Instagram hesabındaki fotoğrafları şaşkınlık yarattı.
3.09.2017Cadde
Son dakika Vatan Şaşmaz cinayetine ait görüntüleri sızdıran polisin ifadesi ortaya çıktı
Son dakika! Vatan Şaşmaz cinayetine ait görüntüleri sızdıran polisin ifadesi ortaya çıktıVatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in otel odasındaki görüntülerini polis memurunun çektiği ortaya çıktı. Görüntülerini sızdıran polisin müfettişe verdiği ifadede görüntüyü müdürlerine ve eşine gönderdiğini, eşinin de bir mesajlaşma programıyla aile grubuna yolladığını söylediği öğrenildi.
2.09.2017Gündem
Son dakika... Vatan Şaşmaz cinayet soruşturmasında yeni gelişme
Son dakika... Vatan Şaşmaz cinayet soruşturmasında yeni gelişme!Vatan Şaşmaz'ın kanlı görüntülerini çeken polis memuru açığa alındı.
2.09.2017Gündem
1 Eylül 2017 Türkiye ve Dünya Gündemi (Öğle Bülteni)
1 Eylül 2017 Türkiye ve Dünya Gündemi (Öğle Bülteni)1 Eylül 2017 Türkiye ve Dünya Gündemi (Öğle Bülteni)
11.09.2019Haberler
Son dakika: Son konuşmaları Viber’den çıktı Sır perdesi aralanıyor...
Son dakika: Son konuşmaları Viber’den çıktı! Sır perdesi aralanıyor...Vatan Şaşmaz’ı öldürüp ardından canına kıyan Filiz Aker’in cenazesi dün Tuzla’da defnedildi. Aker’in, Şaşmaz’a attığı ‘Gel, helalleşelim’ mesajını yazdığı Viber’deki sohbet kayıtları sır perdesini aralayacak.
1.09.2017Gündem
Ahu Tuğbadan o iddiaya yanıt
Ahu Tuğba'dan o iddiaya yanıtVatan Şaşmaz cinayeti soruşturmasında adı geçtiği iddia edilen oyuncu Ahu Tuğba, "Filiz Aker'i en fazla 5 kez, Vatan Şaşmaz’ı ise hayatımda bir kez gördüm. Herkes gibi vefatına çok üzüldüm" dedi.
1.09.2017Cadde

Yazar Sonuçları

Ali EyüboğluMilliyet Yazarı
KİLİT İSİM KONUŞTU VE İŞ ARAPSAÇINA DÖNDÜGittiğim her yerde tanıyanlar Filiz Aker’in Vatan Şaşmaz’ı neden öldürüp, intihar ettiğini soruyor...
3.09.2017Cadde
Belma AkçuraMilliyet Yazarı
Gazeteciler için fotoğraf doğrulama aracı: FotoForensicsBilgileri sosyal medyadan doğrulamak, bugün gazeteciler için önemli bir beceri haline geldi. FotoForensics sosyal medyada yayınlanan bir fotoğrafın doğru olup olmadığını anlamak için başvurulan bir adres
2.09.2017Pazar

Benzer Haber Etiketleri

vatan şaşmazFiliz AkerSon dakikacinayetHaberler

Filiz Aker ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.