Gaz Bombası

Gaz Bombası

Son dakika gaz bombası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gaz bombası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gaz bombası haber sayfamızda...

Gaz Bombası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.936 gaz bombasi haberi bulunmuştur.
İsrail askerlerinin Batı Şeriada açtığı ateşte 2 Filistinli yaralandı
İsrail askerlerinin Batı Şeria'da açtığı ateşte 2 Filistinli yaralandıİşgal altındaki Batı Şeria'da İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu 2 Filistinli yaralandı.
13.12.2020Dünya
Savcı koronavirüse yakalandı Mütalaa verilmedi
Savcı koronavirüse yakalandı! Mütalaa verilmediGezi Parkı eylemlerinde başına biber gazı fişeği isabet etmesi sonucu 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın ölümüne ilişkin görülen davada duruşma savcısının koronavirüse yakalanması sebebiyle beklenen mütalaasını hazırlayamadığı belirtildi.
10.12.2020Gündem
Antalyada ölümden dönen kadın yaşadıklarını anlattı
Antalya'da ölümden dönen kadın yaşadıklarını anlattıAntalya'da kendisine zarar vermeye çalışan uzaklaştırma kararı bulunan eski eşinden Kadın Destek Uygulaması (KADES) aracılığıyla polisten yardım isteyerek kurtulan Rus uyruklu A.K, yaşadığı şoku anlattı.
6.12.2020Haberler
Antalyada ölümden dönen kadın yaşadıklarını anlattı
Antalya'da ölümden dönen kadın yaşadıklarını anlattıGelen son dakika haberine göre; Antalya'da, Kadın Destek Uygulaması (KADES) ile ölümden dönen A.K. (35), yaşadığı dehşet anlarını anlattı. Hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eski eşinin tabancayla kapıya dayanması üzerine KADES uygulamasının butonuna bastığını anlatan A.K., "Polis 3 dakikada geldi ve kurtulduk" dedi.
6.12.2020Gündem
Eski eşi tabancayla kapıya dayandı, KADESten yaptığı ihbarla kurtarıldı
Eski eşi tabancayla kapıya dayandı, KADES'ten yaptığı ihbarla kurtarıldıAntalya'da, hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eski eşi Alper T.A.'nın (40) tabancayla kapıya dayandığı A.K. (35), Kadın Destek Uygulaması (KADES) üzerinden yaptığı ihbar sonrası 3 dakikada gelen özel harekat polislerinin operasyonuyla kurtarıldı. Elindeki tabancayla kendisini ayağından yaralayan Alper T.A., özel harekat ekiplerince etkisiz hale getirildi.
6.12.2020Gündem
“KADES” uygulaması bir kadının hayatını kurtardı
“KADES” uygulaması bir kadının hayatını kurtardıAntalya’da Kadın Destek Uygulaması (KADES) ihbarı bir kadının hayatını kurtardı. Hakkında uzaklaştırma kararı bulunan ve boşandığı karısının kaldığı evin kapısına dayanan koca kaza ile silahıyla kendini ayağından yaraladı. Uzun süre polis tarafından ikna edilmeye çalışılan eski koca, Özel Harekat Polisinin operasyonuyla bina içerisindeki merdivenlerde etkisiz hale getirildi. Operasyon esnasında bir Özel Harekat Polisi kulağından hafif şekilde yaralandı. Polis ekiplerinin KADES ihbarı sonrası olay yerine 3 dakikada intikal ettiği bildirildi.
5.12.2020Haberler
Fransa’da “güvenlik tasarısı” protestosuna polis müdahalesi
Fransa’da “güvenlik tasarısı” protestosuna polis müdahalesiFransa’nın başkenti Paris’te, görevde olan güvenlik güçlerinin görüntülerinin herhangi mecrada yayımlanmasını yasaklayan "genel güvenlik" yasa tasarısına karşı gösterileri düzenlendi.
17.11.2020Dünya
Fransa’da “güvenlik tasarısı” protestosuna polis müdahalesi
Fransa’da “güvenlik tasarısı” protestosuna polis müdahalesiFransa’nın başkenti Paris’te, görevde olan güvenlik güçlerinin görüntülerinin herhangi mecrada yayımlanmasını yasaklayan "genel güvenlik" yasa tasarısı protesto edildi.
17.11.2020Haberler
Şilideki gösterilerde iki kilise kundaklandı, çatışmalarda en az 18 polis yaralandı
Şili'deki gösterilerde iki kilise kundaklandı, çatışmalarda en az 18 polis yaralandıŞili'de askeri diktatörlük döneminde hazırlanan Anayasa'nın, eşitsizliklerin artmasının ve kamu hizmetlerinin kalitesinin azalmasının protesto edildiği gösterilerde bazı dükkanlar kundaklandı ve yağmalandı. Polis ise göstericilere karşı gaz bombası ve tazyikli su kullandı.
19.10.2020Dünya
İnsanları sağır ediyor Yunanistan sınıra yerleştirdi
İnsanları sağır ediyor! Yunanistan sınıra yerleştirdiYunanistan'ın, göçmenlerin geçişini engellemek için Türkiye sınırındaki bölgelere güçlü ses dalgaları yayan ve insanları sağır edebilecek iki elektronik cihaz yerleştirdiği belirtildi.
16.10.2020Haberler
İnsanları sağır ediyor Yunanistan sınıra yerleştirdi
İnsanları sağır ediyor! Yunanistan sınıra yerleştirdiYunanistan'ın, göçmenlerin geçişini engellemek için Türkiye sınırındaki bölgelere güçlü ses dalgaları yayan ve insanları sağır edebilecek iki elektronik cihaz yerleştirdiği belirtildi.
16.10.2020Dünya
ABDde sokağa çıkma yasağına rağmen gösteriler
ABD'de sokağa çıkma yasağına rağmen gösterilerWisconsin'de polisin bir siyahı vurmasıyla başlayan protestolar, akşam ilan edilen yasağa rağmen kesilmedi. Göstericiler Kenosha kentindeki mahkeme binasına girmeye çalışınca polisle çatıştı, bazı binalar ateşe verildi.
25.08.2020Dünya
Protestocular banka şubelerini ateşe verdi
Protestocular banka şubelerini ateşe verdiLübnan'da mali krize yönelik protestolar devam ederken,Trablus kentinde düzenlenen protestolarda Fransız Lübnan Bankası'nı (Banque Libano Francaise) banka şubelerini ateşe verildi.
28.04.2020Haberler
Son dakika... Canlı Blog: 1 milyarı geçebilir
Son dakika... Canlı Blog: 1 milyarı geçebilir!Dünya genelinde corona virüse yakalanacakların sayısı şimdiye kadarki en karamsar tabloya yansıdı. Fransa, vaka sayısının üç binin altında tutulması halinde sokağa çıkma yasağının kaldırılacağını duyurdu. 6 bin 411 vaka daha belirlenen Rusya, İran'ı geçti. İngiltere'deki ölümler yeniden arttı, bir günde 683 kurban kayıtlara geçti.
28.04.2020Dünya
Yunanistan sınırında bekleyişi 19uncu gününde
Yunanistan sınırında bekleyişi 19'uncu gününde!Türkiye’nin sınırlarında 'serbest geçiş' uygulamasının ardından Avrupa ülkelerine gitmek için Edirne'ye akın eden göçmenlerin Yunanistan'a geçişleri sürerken, Pazarkule Sınır Kapısı çevresinde yaklaşık 10 bin kişi, olumsuz hava şartlarına rağmen 19 gündür bekliyor.
17.03.2020Gündem
Sınırda iHA devriyesi
Sınırda iHA devriyesiTürkiye, göçmen zulmünün yaşandığı Yunanistan sınırında İHA’larla devriye görevine başladı.
14.03.2020Gündem
Yunanistan gaz bombalarının etkisini artırmak için fan çalıştırıyor
Yunanistan gaz bombalarının etkisini artırmak için "fan" çalıştırıyorYunanistan sınır güçleri, attıkları gaz bombalarının daha fazla etki etmesi için açık alanda dev fan çalıştırmaya başladı.
12.03.2020Haberler
Son dakika: Akılalmaz yöntem Yunan askerleri sınıra getirdi
Son dakika: Akılalmaz yöntem! Yunan askerleri sınıra getirdiSon dakika haberlere göre, Yunanistan sınır güçleri, attıkları gaz bombalarının daha fazla etki etmesi için açık alanda fan çalıştırmaya başladı. Öte yandan, Yunanistan'ın geri itmelerinin önüne geçmek amacıyla görevlendirilen özel harekat polislerinin de sınırdaki devriyeleri kara ve nehirden devam ediyor.
12.03.2020Dünya
Son dakika... AB, Yunanistan için soruşturma talep etti
Son dakika... AB, Yunanistan için soruşturma talep ettiAB, Yunanistan'dan sığınmacılara yönelik şiddet veya yasa dışı müdahale iddialarını soruşturmasını istedi
11.03.2020Dünya
Yunanistan sınırda önlemleri artırıyor, göçmenlerin bekleyişi sürüyor
Yunanistan sınırda önlemleri artırıyor, göçmenlerin bekleyişi sürüyorYunanistan, sınırda bekleyen göçmenlerin geçişlerini önlemek için güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardı. Kamyonlarla sınıra jiletli ve dikenli teller taşıyan Yunanistan, Pazarkule Sınır Kapısı’nın çevresi ve Meriç Nehri kıyılarına tel örgüler örmeyi sürdürüyor.
11.03.2020Gündem
Rezalet görüntü Sınırımızda siper kazıyorlar...
Rezalet görüntü! Sınırımızda 'siper' kazıyorlar...Sınırı geçmek isteyen sığınmacılara Yunanistan güvenlik güçleri, yoğun gaz, tazyikli su ve mermi ile müdahale etmeye devam ediyor. Yunanistan askeri zaman zaman hedef gözeterek sığınmacılara zaman zaman da meskun mahale doğru ateş etmekten geri durmuyor. Son gelen bilgilere göre; yüksek sınır tellerinin gerisine yerleştirdiği kum torbalarının ardına siper kazan Yunanistan, burada beklettiği tüfekli askerlerle sığınmacıların sınırı geçmesini engellemeye çalışıyor.
10.03.2020Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Michel ve Von der Leyen ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Michel ve Von der Leyen ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile üçlü görüşmesinin verimli geçtiği belirtildi.
9.03.2020Siyaset
Sınırda bekleyiş devam ediyor Adımbaşı gaz bombası kapsülü var
Sınırda bekleyiş devam ediyor! Adımbaşı gaz bombası kapsülü varEdirne'den Yunanistan'a açılan Pazarkule Sınır Kapısı bölgesinde bekleyen 5 bine yakın düzensiz göçmenin Avrupa ülkelerine gitmek için 10'uncu gününde bekleyişleri sürüyor. Bölgede kurdukları çadırlarda aileleriyle bekleyen göçmenler, Yunanistan'ın sınır kapılarını açmasını istiyor.
8.03.2020Gündem
Yunan güvenlik güçlerinin plastik mermi ve gazlı müdahale
Yunan güvenlik güçlerinin plastik mermi ve gazlı müdahaleYunan güvenlik güçlerinin plastik mermi ve gazlı müdahalesinde 4 göçmen yaralandı
8.03.2020Haberler
Kadınlar Gününü sınırda karşılayan Gazel Avrupanın hediyesi gaz bombası oldu
Kadınlar Günü'nü sınırda karşılayan Gazel! 'Avrupa'nın hediyesi gaz bombası oldu'İranlı Gazel Moteve (40), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü felçli eşi ve 12 yaşındaki oğlu ile Avrupa'ya gitmek için geldiği Edirne'de Yunanistan sınırında karşıladı. Yunanistan güvenlik güçlerinin şiddetine uğradığı Moteve, Avrupa'nın Kadınlar Günü'nde kendilerine hediye olarak gaz bombası gönderdiğini söyledi.
8.03.2020Gündem
Sınır yanıyor Göçmenlere sert müdahale
Sınır yanıyor! Göçmenlere sert müdahaleYunanistan birlikleri, sınırı geçmeye çalışan sığınmacılara biber ve göz yaşartıcı gaz bombalarıyla müdahalede bulundu.
7.03.2020Gündem
7 Mart 2020 Günün Özeti Milliyette
7 Mart 2020 Günün Özeti Milliyet'te7 Mart 2020 Günün Özeti Milliyet'te
7.03.2020Haberler
Yunan askerinden, sınırda bekleyen göçmenlere sert müdahale
Yunan askerinden, sınırda bekleyen göçmenlere sert müdahaleYunanistan güvenlik güçleri Pazarkule Sınır Kapısı önündeki barikatta bekleyen ve sınıra yaklaşan sığınmacılara gaz bombası ve tazyikli suyla müdahale etti.
7.03.2020Haberler
Son dakika... Dünyanın gözü sınırda Yunanistanın sert müdahalesi sürüyor
Son dakika... Dünyanın gözü sınırda! Yunanistan'ın sert müdahalesi sürüyorYunanistan güvenlik güçleri Pazarkule Sınır Kapısı önündeki barikatta bekleyen ve sınıra yaklaşan sığınmacılara gaz bombası ve tazyikli suyla müdahale etti.
7.03.2020Gündem
Yunan askerlerinden göçmenlere gaz bombalı müdahale
Yunan askerlerinden göçmenlere gaz bombalı müdahale!Edirne'de sınırı geçmek isteyen göçmenlere Yunan güvenlik güçleri, TOMA ve gaz bombası ile müdahale etti.
6.03.2020Gündem
Yunan askerleri dövdüğü göçmenleri yarı çıplak gönderdi
Yunan askerleri dövdüğü göçmenleri yarı çıplak gönderdiYunanistan'a gitmek isteyen göçmenlerin Edirne'ye akınında, bugün 1'inci hafta doldu. Yunanistan'ın kapattığı Pazarkule Sınır Kapısı çevresi ve Meriç Nehri kıyılarına akın eden göçmenlerin karşı tarafa geçişleri sürüyor.
6.03.2020Haberler
Yunan polisinin gaz bombası ve kimyasal stoku tükenme noktasına geldi
Yunan polisinin gaz bombası ve kimyasal stoku tükenme noktasına geldiYunan Polis Teşkilatının (ELAS), sığınmacılara yönelik yoğun göz yaşartıcı gaz ve kimyasal kullanımı nedeniyle stoklarının tükenme noktasına geldiği belirtildi.
5.03.2020Haberler
Yunan polisinin gaz bombası ve kimyasal stoku tükenme noktasına geldi
Yunan polisinin gaz bombası ve kimyasal stoku tükenme noktasına geldiYunan Polis Teşkilatının (ELAS), sığınmacılara yönelik yoğun göz yaşartıcı gaz ve kimyasal kullanımı nedeniyle stoklarının tükenme noktasına geldiği belirtildi.
5.03.2020Dünya
Yaralı göçmenler tedavi altına alındı, yaşadıklarını anlattı
Yaralı göçmenler tedavi altına alındı, yaşadıklarını anlattıEdirne Valiliğinden, Yunanistan polis ve sınır birliklerince ses, sis, gaz bombaları, plastik mermi ve gerçek mermiler kullanılarak açılan ateş sonucu 1 düzensiz göçmenin öldüğü, 5'inin yaralandığı bildirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaşanan gelişmeler sonrası Yunanistan'a çok sert tepki gösterdi. Soylu, "Bugün 11’de Edirne Pazarkule'de 1 mülteciyi daha öldürüp 5'ini yaralayan Yunanistan uluslararası kuralları çiğneyip insan hakları ihlallerine devam ediyor çünkü Avrupa şımartıyor" dedi.
4.03.2020Haberler
Son dakika... Yunanistan bir göçmeni daha öldürdü
Son dakika... Yunanistan bir göçmeni daha öldürdü!Gelen son dakika haberine göre, Edirne Valiliğinden, Yunanistan polis ve sınır birliklerince ses, sis, gaz bombaları, plastik mermi ve gerçek mermiler kullanılarak açılan ateş sonucu 1 düzensiz göçmenin öldüğü, 5'inin yaralandığı bildirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaşanan gelişmeler sonrası Yunanistan'a çok sert tepki gösterdi. Soylu, "Bugün 11’de Edirne Pazarkule'de 1 mülteciyi daha öldürüp 5'ini yaralayan Yunanistan uluslararası kuralları çiğneyip insan hakları ihlallerine devam ediyor çünkü Avrupa şımartıyor" dedi.
4.03.2020Gündem
‘Bugün çekilsek sınırdan girerler’
‘Bugün çekilsek sınırdan girerler’AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK sonrası basın toplantısı düzenledi.
3.03.2020Siyaset
Müdahalenin dozu artıyor
Müdahalenin dozu artıyorKayık, bot ya da dikenli telleri kesip sınırın öteki tarafına geçen göçmenler Yunan polisinin sert müdahalesiyle karşılaşıyor. Ege’de ise son göç dalgasının ilk kurbanı 6-7 yaşlarında bir çocuk oldu. Yunan askeri, İpsala ilçesinden Yunan topraklarına geçen bir mülteciyi vurarak öldürdü
3.03.2020Gündem
Son dakika haberi... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Rejim unsurlarına en sert karşılık verilmektedir
Son dakika haberi... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Rejim unsurlarına en sert karşılık verilmektedirAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik AK Parti MYK toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Bahar Kalkanı Harekatı'na dair, "Rejim unsurlarına en sert karşılık verilmektedir." ifadelerini kullandı.
2.03.2020Siyaset
Göçmenler için düğün salonunun kapıları açıldı
Göçmenler için düğün salonunun kapıları açıldıYunanistan'a geçmek için akın akın Edirne'ye gelen göçmenlerin geçişleri devam ediyor. Edirne'nin İpsala ilçesinde, Yunanistan'a geçmek için bekleyen göçmenlerin geceyi geçirmesi düğün salonunun kapıları açıldı.
1.03.2020Haberler
‘Aramızdaki fark bu’
‘Aramızdaki fark bu!’Alişan, sınır kapısının açılmasından sonra mültecilerin karşılaştığı duruma tepki gösterdi.
1.03.2020Cadde
Yunanistana geçen göçmenler Avrupanın içlerine yürüyor
Yunanistan'a geçen göçmenler Avrupa'nın içlerine yürüyorAvrupa'ya geçmek isteyen düzensiz göçmenlerin Edirne'ye gelişleri sürüyor. Pazarkule sınır kapısı önünde bekleyen yüzlerce göçmen havadan görüntülendi. Türkiye'nin çeşitli illerinden yola çıkıp Edirne'ye gelen göçmenler, sınır kapılarını kapatan Yunanistan'a, Doyran köyünden Meriç Nehri'ni lastik botla aşarak geçiyor. Yunan askerleri, göçmenlerin geçişini engellemek için sık sık gaz bombası kullanırken, nehirde lastik botları kuma saplanan aile, 2 saat sonra kurtarıldı.
29.02.2020Haberler
Son dakika Yunanistana geçen göçmenler Avrupanın içlerine yürüyor
Son dakika! Yunanistan'a geçen göçmenler Avrupa'nın içlerine yürüyorAvrupa'ya geçmek isteyen düzensiz göçmenlerin Edirne'ye gelişleri sürüyor. Pazarkule sınır kapısı önünde bekleyen yüzlerce göçmen havadan görüntülendi. Türkiye'nin çeşitli illerinden yola çıkıp Edirne'ye gelen göçmenler, sınır kapılarını kapatan Yunanistan'a, Doyran köyünden Meriç Nehri'ni lastik botla aşarak geçiyor. Yunan askerleri, göçmenlerin geçişini engellemek için sık sık gaz bombası kullanırken, nehirde lastik botları kuma saplanan aile, 2 saat sonra kurtarıldı.
29.02.2020Gündem
İsrail askerleri, Batı Şeriada göstericilere müdahale etti
İsrail askerleri, Batı Şeria'da göstericilere müdahale ettiİsrail askerleri, ABD'nin hazırladığı sözde barış planını protesto etmek için işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyindeki Nablus kenti yakınlarında toplanan Filistinli göstericilere müdahale etti.
30.01.2020Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktaydan Suriye ve Libya açıklaması: Geri adım atılmayacak
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Suriye ve Libya açıklaması: Geri adım atılmayacakCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Türkiye ne Suriye'de barıştan yana tutumundan ne de Libya ile vardığı mutabakattan kesinlikle geri adım atmayacak." dedi.
23.12.2019Siyaset
İsrail askerleri öğrencilere gaz bombası attı
İsrail askerleri öğrencilere gaz bombası attıİsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın El Halil kentinde bu sabah okula giden Filistinli öğrencilere gaz bombaları ile saldırdı.
24.11.2019Dünya
Göstericiler İran Konsolosluğu binasında Irak bayrağı açtı
Göstericiler İran Konsolosluğu binasında Irak bayrağı açtıKerbala'daki binanın önüne gelen protestocular, İranlı diplomatların kenti terk etmesini isteyen sloganlar atıp konsolosluğu taşladı.
4.11.2019Dünya
15 Temmuz darbe girişiminin 3. yılı
15 Temmuz darbe girişiminin 3. yılı!FETÖ'nün sinsice devletin tüm kılcal damarlarına sızarak devletin silahlarını millete doğrulttuğu, demokratik yönetimi rafa kaldırmayı hedeflediği darbe girişiminin üzerinden 3 yıl geçti.
15.07.2019Gündem
15 Temmuz darbe girişiminin 3. yılı
15 Temmuz darbe girişiminin 3. yılı! FETÖ'nün sinsice devletin tüm kılcal damarlarına sızarak devletin silahlarını millete doğrulttuğu, demokratik yönetimi rafa kaldırmayı hedeflediği darbe girişiminin üzerinden 3 yıl geçti.
15.07.2019Gündem
Türkiyenin en karanlık ve kanlı gecesinde yaşananlar
Türkiye'nin en karanlık ve kanlı gecesinde yaşananlarDevletin tüm kılcal damarlarına sinsice sızan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz akşamı devletin silahlarını millete doğrultmasının üzerinden 3 yıl geçti.
13.07.2019Gündem
Film gibi rehin almaya film gibi operasyon
Film gibi rehin almaya film gibi operasyonAdana'da 20 yıl hapis cezası aldığını ileri sürerek gece sanayi sitesine gelip rastgele ateş edip 1 kişiyi yaralayan, daha sonra da egzozcuyu rehin alan hükümlü, alkol alıp sızdı. Egzozcu kurtulup kapıyı üzerine kilitleyerek eve gidip sabah iş yerine geldiğinde hükümlünün iş yerinde olduğunu görünce polise haber verdi. Özel hareketin iş yerine yaptığı operasyonda şahsın intihar ettiğini belirledi Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesi, Yeşiloba Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, dün gece 20 yıl hapis cezası aldığını ileri sürülen ve ismi öğrenilemeyen bir kişi sanayi sitesine girerek rast gele ateş açtı. Açılan ateş sonucu bir kişi ayağından hafif şekilde yaralandı. Daha sonrada hükümlü, egzozcu Ali Çilesiz'in iş yerine girdi. Çilesiz'in kafasına silah dayayıp "Ben 20 yıl hapis cezası aldım ama hapse girmek istemiyorum" diye onu ölümle tehdit etti. Çilesiz sakinliğini koruyup şahsa alkol ikram edip birlikte alkol almaya başladı. Bir süre sonrada hükümlü sızınca Çilesiz kapıyı kilitleyip eve gitti. Sabah tekrar iş yerine geldiğinde hükümlünün burada olduğunu gördü. Hükümlü tekrar Çilesiz'e silah doğrultunca hemen dışarı kaçıp polise haber verdi. Olay yerine kısa sürede gelen polis hükümlüyü ikna etmek istedi. Ancak hükümlü polise de 20 yıl hapis cezası aldığını yaşamak istemediğini teslim olmayacağını söyledi. Bunun üzerine iş yerine özel harekat, ambulans ve müzakereci polis çağrıldı. Özel harekatın zırhlı aracıyla iş yerine giren müzakereci polis, "Eli silahlı şahıs silahını bırak konuşalım. Konuşarak her şeyi halledebiliriz. Söz veriyorum sana bir şey olmayacak" dedi. Ancak bunu polis defalarca tekrarlamasına rağmen ses gelmeyince özel hareket polisi operasyon başlattı. Önce şahsın saklandığı yerin camları kırıldı. Daha sonra da kapı kırılarak içeri gaz bombası atılıp girildi. Ancak şahsın içeri de kafasına ateş ederek intihar ettiği öğrenildi. Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı. Çilesiz ise ifadesi alınmak üzere polis merkez
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

yunanistangöçmenEdirnesınırgöçmenler

Gaz Bombası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.