İkinci El

İkinci El

Son dakika ikinci el haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ikinci el gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ikinci el haber sayfamızda...

İkinci El

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 23.836 ikinci el haberi bulunmuştur.
Kamu bankalarının düşük faiziyle evde rekor
Kamu bankalarının düşük faiziyle evde rekorKonut satışlarında 2020 yılında tüm zamanların rekoru yenilendi. Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) dün açıkladığı verilere göre, Türkiye genelinde 2020 yılında bir önceki yıla göre yüzde 11.2 artan konut satışları, 1 milyon 499 bin 316 oldu.
15.01.2021Ekonomi
Son dakika... Yunanistan uslanmıyor Şimdi de Savunma Bakanı...
Son dakika... Yunanistan uslanmıyor! Şimdi de Savunma Bakanı...Yunanistan'da 2,5 milyar avroya mal olacak 6'sı yeni 12'si ikinci el 18 Rafale savaş uçağının satın alınmasını öngören yasa tasarısı parlamentodan geçti. Doğu Akdeniz'de Türkiye karşısında bir türlü tutunamayan ülkenin Savunma Bakanı Panayotupulos'un provokatif açıklamaları, bölgede barış ve istikrarı zedeleyecek cinstendi. Yıllardır ekonomik sıkıntılarla boğuşan Atina yönetimi, 2021 için bütçeden silahlanmaya ayırdığı payı 5 kat artırma yoluna gitmişti.
14.01.2021Dünya
Yunanistan, Fransadan Rafale savaş uçakları satın alınmasını onayladı
Yunanistan, Fransa'dan Rafale savaş uçakları satın alınmasını onayladıYunanistan Parlamentosu, Fransa'dan 18 Rafale savaş uçağı alımını öngören yasa tasarısını onayladı. Fransa'dan ilk teslimatın temmuz ayında alınacağı, 18 uçağın tamamının ülkeye gelmesinin 2023 yılı ortasını bulacağı belirtilmişti.
14.01.2021Dünya
Konut satış rakamları belli oldu
Konut satış rakamları belli olduTürkiye'de konut satışları, 2020'de bir önceki yıla göre yüzde 11,2 artarak 1 milyon 499 bin 316'yı buldu.
14.01.2021Uzmanpara
Konut satış istatistikleri açıklandı
Konut satış istatistikleri açıklandıTürkiye genelinde 2020 yılında 1 milyon 499 bin 316 konut satış sonucu el değiştirdi.
14.01.2021Ekonomi
Trendyol’un 2020’de istihdam etkisi 1,1 milyon kişi
Trendyol’un 2020’de istihdam etkisi 1,1 milyon kişiTürkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, 10. yılında “Trendyol’un Türkiye Ekonomisine Etkileri” araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, "2020’de büyük çoğunluğu KOBİ olan 98 bin işletme ve 1,1 milyon bireysel satıcı Trendyol’da 347 milyon adet ürün sattı. Esnaf ve KOBİ'lerimizi dijitalleştirerek, onları daha çok müşteriye ulaştırıyoruz ve işlerini büyütüyoruz. Yerli üretimi ve üreticileri destekliyoruz. Böylece ülke ekonomisinin büyümesine ve istihdamın artmasına önemli katkı sağlıyoruz” dedi.
13.01.2021Vitrin
İkinci el araç satışları aşıyla normale dönecek
İkinci el araç satışları aşıyla normale dönecekAdana Oto Alım Satım Komisyoncuları Esnaf Odası Başkanı Mehmed Güveloğlu, neredeyse tamamen duran ikinci el araç piyasası için, “Her yıl olduğu gibi sektör yıl sonu ve başında durur sonrada normale döner. İnşallah bu aşıyla beraber sektör rutin gidecektir. Ayın 15’inden sonra tekrardan sektörün normale gelmesini bekliyoruz” dedi.
13.01.2021Ekonomi
Son dakika: Sıfır otomobil fiyatları belli oldu Kalmadı...
Son dakika: Sıfır otomobil fiyatları belli oldu! Kalmadı...Gelen son dakika haberine göre; 2020 yılının bitmesi ile birlikte birçok otomobil markası fiyat listelerinde güncellemeye gitti. Türkiye'de artık sıfır araç listesinde 100 bin liranın altında alınabilecek araç kalmazken, 150 bin TL altında sadece 3 model kaldı. İşte Türkiye'de satılan en uygun fiyatlı otomobiller...
12.01.2021Ekonomi
Dolandırıcıların aşı randevusu yöntemine karşı avukattan uyarı
Dolandırıcıların 'aşı randevusu' yöntemine karşı avukattan uyarıKoronavirüs aşısının gündemde olduğu bugünlerde dolandırıcılar, sağlık üzerinden vatandaşı mağdur ediyor. Farklı meslek gruplarında çalışanların sosyal medyadaki profil fotoğraflarını kullanan dolandırıcılar, o isimlerle de başka hesap açarak, takipçilerine 'aşı randevusu oluşturma' adıyla link gönderiyor. Linke girilmesi halinde GSM operatörleri aracılığıyla kesilen para da vatandaşın faturasına yansıyor. Avukat Mehmet Altın, böyle mağduriyet durumunda mesajlaşma içeriğinin silinmemesi ve ekran görüntüsünün alınması gerektiğini belirterek, "Kendisini dolandıran veya mağdur eden kişinin profil bilgilerinin de ekran görüntüsünü ismi tam çıkacak şekilde almalarını tavsiye ediyoruz. Bu görüntüleri aldıktan sonra zaman kaybetmeden karakola veya savcılığa gitmek lazım" dedi.
11.01.2021Gündem
Son dakika haberi: Firmalar yeni kampanyalarını açıkladı Faiz sıfıra indi...
Son dakika haberi: Firmalar yeni kampanyalarını açıkladı! Faiz sıfıra indi...Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, araç bulunurluğu noktasında herhangi bir kapatma veya salgının başka bir şekliyle karşılaşılmaması halinde 2020'deki sıkıntıların yaşanmayacağını belirterek, "(2021'de) Satışların aynı enerjide devam etmesi için kampanyaların ağırlıkta olduğu, satışların kampanyalarla süslendiği bir seneyi hep birlikte yaşayabiliriz." dedi. Firmalar ise  yeni yılda ilk avantajlı kampanyalarını açıkladılar. Kimi firma ise faizleri sıfıra çekti. İşte bu yılın ilk kampanyalarına start veren firmalar...
10.01.2021Ekonomi
İkinci el kitap ve CD  satışı arttı
İkinci el kitap ve CD satışı arttıİngiltere’de pandemi boyunca ikinci el kitapların ve CD’lerin online satışlarında patlama oldu.
10.01.2021Kültür Sanat
Yatırımcı ‘güvenli liman’a dönüyor
Yatırımcı ‘güvenli liman’a dönüyor!Gayrimenkulde yeni projeler duyuruluyor. “2021’de yatırım trendi yeniden gayrimenkulü gösteriyor” diyen sektör uzmanları, ikinci çeyrek itibarıyla canlılığın artacağını belirtiyor
10.01.2021Ekonomi
Büyürken iklim mücadelesini büyüttü
Büyürken iklim mücadelesini büyüttüZ kuşağının öncü gücü, İsveçli iklim aktivisti Greta Thunberg, geçen hafta itibarıyla 18 yaşına girdi. 15 yaşından bu yana protestolarıyla dünyanın gözü önünde büyürken iklim mücadelesini de büyüten Thunberg’e yakından bakalım
10.01.2021Pazar
Son Dakika: Peynir ekmek gibi satıldı İşte en çok tercih edilen otomotiv markaları...
Son Dakika: Peynir ekmek gibi satıldı! İşte en çok tercih edilen otomotiv markaları...Vatandaşlar sıfır ve ikinci el otomobil fiyatlarını yakından takip ediyor. Türkiye'de ikinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında geçen yıl en çok tercih edilen otomotiv markaları da belli oldu. İşte detaylar...
9.01.2021Otomobil
Son dakika: Herkes bunu konuşuyor Yüzde 50lik büyük artış
Son dakika: Herkes bunu konuşuyor! Yüzde 50'lik büyük artışİkinci el çevrim içi binek ve hafif ticari araç pazarında satışlar, geçen yıl 2 milyonu aştı. Öte yandan binek ve hafif ticari toplam otomotiv pazarında geçen yıl en fazla satışı sırasıyla Fiat, Renault ve Ford markaları gerçekleştirdi.
7.01.2021Ekonomi
2020de 2 milyon ikinci el otomobil satıldı
2020'de 2 milyon ikinci el otomobil satıldıİkinci el çevrim içi binek ve hafif ticari araç pazarında satışlar geçen yıl 2 milyonu aşarken, ikinci el araç fiyatlarında ortalama yüzde 52,6 artış oldu.
7.01.2021Uzmanpara
İkinci el çevrim içi oto pazarında satışlar 2020de 2 milyonu aştı
İkinci el çevrim içi oto pazarında satışlar 2020'de 2 milyonu aştıİkinci el çevrim içi binek ve hafif ticari araç pazarında satışlar, geçen yıl 2 milyonu aşarken, ikinci el araç fiyatlarında ortalama yüzde 52,6 artış oldu.
7.01.2021Ekonomi
Son dakika: İkinci el araç alacaklar dikkat Fiyatlar azaldı ama alıcı yok
Son dakika: İkinci el araç alacaklar dikkat! Fiyatlar azaldı ama alıcı yokSon dakika haberlere göre, otomobil markalarının yeni araç üretimlerini artırmasının ardından stoklarda bulunan araba sayılarında artış yaşandı. Sıfır otomobillere olan taleple beraber geçtiğimiz aylarda artış yaşanan ikinci el araç fiyatlarında ciddi seviyede düşüş meydana geldi. Yaklaşık yüzde 15 oranında fiyatları azalan ikinci el araçlara olan talep ise satıcıların beklentisini karşılamadı.
6.01.2021Ekonomi
İkinci el araç alacaklar dikkat Fiyatlar azaldı ama alıcı yok
İkinci el araç alacaklar dikkat! Fiyatlar azaldı ama alıcı yokOtomobil markalarının yeni araç üretimlerini artırmasının ardından stoklarda bulunan araba sayılarında artış yaşandı. Sıfır otomobillere olan taleple beraber geçtiğimiz aylarda artış yaşanan ikinci el araç fiyatlarında ciddi seviyede düşüş meydana geldi. Yaklaşık yüzde 15 oranında fiyatları azalan ikinci el araçlara olan talep ise satıcıların beklentisini karşılamadı.
6.01.2021Haberler
Kartlı harcamalar ilk kez 1 trilyon lirayı geçti
Kartlı harcamalar ilk kez 1 trilyon lirayı geçtiİstanbul Ticaret Odası’nın araştırma sonuçlarına göre, geçen yıl banka ve kredi kartlarıyla yapılan alışveriş tutarı 1 trilyon 61 milyar liraya ulaştı.
5.01.2021Uzmanpara
Noterlerde yeni dönem 600 milyon TL’lik işlem kredi kartıyla yapıldı
Noterlerde yeni dönem! 600 milyon TL’lik işlem kredi kartıyla yapıldıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından tanıtımı yapılan “Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi ve Noter Ücretlerinin Kredi Kartı ile Ödenmesi” uygulaması kapsamında kredi kartıyla 2 milyon 224 bin 648 işlem gerçekleştirildi. Kredi kartıyla gerçekleştirilen işlemlerin toplam hacmi ise 597 milyon 592 bin 328 lira oldu.
2.01.2021Ekonomi
Son dakika: Herkes bunu konuşuyor Fiyatı yeni yılda değişti
Son dakika: Herkes bunu konuşuyor! Fiyatı yeni yılda değiştiGelen son dakika haberine göre; 2020 yılını geride bırakırken yeni yılda milyonlarca araç sahibini ilgilendiren flaş bir gelişme yaşandı. İşte son dakika haberinin detayları...
2.01.2021Ekonomi
İnşaat sektörü 2021 için temkinli iyimser
İnşaat sektörü 2021 için temkinli iyimserGeçen yıl konut satışlarına, kamu bankalarının düşük faizli konut kredisi kampanyası rekor getirdi. Kentsel dönüşüm, gündemi belirledi. Yeni yıla ‘temkinli iyimser’ bakan sektör temsilcileri, asıl hareketi 2021’in ikinci yarısında bekliyor
2.01.2021Ekonomi
Herkes bunu konuşuyor İkinci el araç fiyatları düştü...
Herkes bunu konuşuyor! İkinci el araç fiyatları düştü...İkinci el otomobil fiyatları, pandemi nedeniyle üretimi duran sıfır araçların da piyasaya girmesiyle düşmeye başladı. Galericiler, araç fiyatlarının yaz aylarında tekrar yükselmesinin beklendiğini, bu nedenle otomobil almak için bu zamanın en uygun dönem olduğunu söyledi.
31.12.2020Ekonomi
Aracını 11 bin okey taşıyla kaplayıp trafiğe çıktı
Aracını 11 bin okey taşıyla kaplayıp trafiğe çıktıAntalya'da aracının üstünü kesip havuza dönüştürdükten sonra trafikte havuz, başka bir aracının üzerini teras gibi kullanarak bagaj kısmında mangal keyfi yapan, son olarak da koltuktan yaptığı motosikletle trafikte ilerleyen şans oyunu milyoneri oto aksesuarcısı Murat Tokmak, bu sefer hurdacıdan aldığı bir otomobilin etrafını okey taşlarıyla kapladı. 11 bin okey taşıyla 11 bin liraya mal ettiği aracının test sürüşünü gerçekleştiren Tokmak, “Okey oynarken kaybedersem aracımın üzerini okey taşlarıyla kaplayacağım diye iddiaya girmiştim, ikinci elde kaybettim. Ben de sözümü tuttum” dedi.
30.12.2020Haberler
Son dakika: İkinci el araç alacak herkesi ilgilendiriyor Ölüm süngeri...
Son dakika: İkinci el araç alacak herkesi ilgilendiriyor! 'Ölüm' süngeri...Son günlerde hareketlenen ikinci el otomobil alım satımında yoğunluk oluştu. Hasarlı, kaza yapan araçlar da onarılıp tekrar piyasaya çıkmaya başladı.
30.12.2020Ekonomi
İkinci elde fiyatlar uçunca ağır hasarlı araçlara rağbet arttı
İkinci elde fiyatlar uçunca ağır hasarlı araçlara rağbet arttıPandemi sürecinin başladığı ilk aylarda yoğunluğun yaşandığı ikinci el araba piyasası uzun süredir durgunluğunu koruyor. Eskiden yüzüne bakılmayan ağır hasarlı otomobillere bu dönemde rağbet artarken, galericiler fiyatların düşmeye başladığını söyledi.
27.12.2020Ekonomi
TÜVTÜRK çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2021 Araç muayene istasyonu kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor
TÜVTÜRK çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2021 Araç muayene istasyonu kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?TÜVTÜRK; Türkiye'de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluş olarak uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı hedefleyen, konusunda uzman bir kuruluştur. Araç sahipleri periyodik muayene günleri geldiğinde "Araç muayene istasyonu kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?" diye sorguluyor.
26.12.2020Gündem
İkinci el araç satışında opsiyon oyunu
İkinci el araç satışında "opsiyon" oyunuSamsun’da galerici esnafı, son 1-2 ayda 2. el otomobil satışlarının neredeyse tamamen durduğunu söyledi. Araç ilanlarında çeşitli kandırmacalar da yapıldığını belirten galericiler, "Yüksek fiyata opsiyonlandı gösterip, piyasayı yükseltiyorlar." ifadelerini kullandı.
26.12.2020Haberler
İkinci el araç satışında oyun
İkinci el araç satışında oyun!Samsun’da galerici esnafı, son 1-2 ayda 2. el otomobil satışlarının neredeyse tamamen durduğunu söyledi. Araç ilanlarında çeşitli kandırmacalar da yapıldığını belirten galericiler, "Yüksek fiyata opsiyonlandı gösterip, piyasayı yükseltiyorlar." ifadelerini kullandı.
26.12.2020Ekonomi
İkinci el araç pazarı yüzde 19 büyüdü
İkinci el araç pazarı yüzde 19 büyüdüPandemi döneminde rekorlar kıran ikinci el araç pazarı, son günlerde durgunluk yaşıyor. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç, "Yılın son dönemine girdiğimiz bugünlerde ikinci el araç fiyatlarında yüzde 3 ila 10 oranında bir düşüş yaşandı, ikinci el araç almayı düşünenler için doğru zaman" dedi.
22.12.2020Otomobil
Devlet Tahvili Nedir, Nasıl Alınır
Devlet Tahvili Nedir, Nasıl Alınır?Devlet tahvili yatırım dünyasında çok sık duyduğumuz terimlerden biridir. Özellikle yatırım dünyasında önem taşıyan terimlerden biridir. Devlet tahvilinin özelliklerini öğrenerek kolayca alıp yatırım yapabilirsiniz. Sizlere en çok merak edilen devlet tahvili nedir, nasıl alınır? Konusunu inceleyerek tüm detayları derledik.
İkinci el araç fiyatları düştü
İkinci el araç fiyatları düştüMotorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisiyle yıl boyunca artan ikinci el araç fiyatlarında son dönemlerde yüzde 3-10 düşüş görüldüğünü belirterek, "Şu an ikinci el araç satın almak isteyenler için uygun bir zamandayız." dedi.
21.12.2020Ekonomi
Dolaplarda gizli kalmış kıyafetler
Dolaplarda gizli kalmış kıyafetlerKovid-19’la birlikte tüketicilerin alışveriş alışkanlıkları değişti. Pandemi nedeniyle kalabalık ortamlara girilmemesine özen gösterildi, internet alışverişlerinde artışlar yaşandı.
20.12.2020Ege
İnternetten sıfır diye aldığı telefonu görünce hayatının şokunu yaşadı
İnternetten 'sıfır' diye aldığı telefonu görünce hayatının şokunu yaşadıAntalya'nın Döşemealtı ilçesinde yaşayan Üzeyir Akyüz, internetten sipariş ettiği telefonu alınca büyük şok yaşadı. Akyüz'ün 'sıfır' diye sipariş ettiği telefonun ikinci el olduğu, arama ve mesaj kayıtlarında daha önce kullanılan numaraların olduğu görüldü.
19.12.2020 Ekonomi
Son dakika: Milyonları ilgilendiriyor Araç alımına taksit sınırı
Son dakika: Milyonları ilgilendiriyor! Araç alımına taksit sınırıGelen son dakika haberine göre; Kovid-19 salgını nedeniyle toplu taşımadan kaçınmak isteyen vatandaşlar, otomobil satın almaya yöneldi. Dünya genelinde fabrikaların sıfır araç üretimini düşürmesiyle ikinci el araçlara talep arttı. Talep artışıyla fiyatlar da yükselmişti. Fakat normalleşmeye fabrikaların yeniden üretime geçmesi, otomobil firmalarının yaptığı kampanyalarla fiyatlardaki düşüş devam ediyor. Bugün ise BDDK araç alımlarında taksit sayısını değiştirdi. İşte son dakika haberinin detayları...
18.12.2020Ekonomi
Yunanistan Fransaya 18 Rafale jeti için 2,3 milyar euro ödeyecek
Yunanistan Fransa'ya 18 Rafale jeti için 2,3 milyar euro ödeyecekTürkiye'ye karşı silahlanma yarışına giren Atina yönetimi, müttefiki Fransa'dan altısı yeni 12'si ikinci el 18 savaş uçağı satın alıyor.
17.12.2020Dünya
Kovid-19 kendi aracını alma isteklerini artırdı
Kovid-19 kendi aracını alma isteklerini artırdıKovid-19 salgını sonrasında Y kuşağının seyahat imkanları ve satın alma tercihlerini inceleyen araştırmanın sonuçlarına göre, Y kuşağının yüzde 68’i artık toplu taşıma araçlarını kullanmak yerine kendi araçlarını kullanmayı tercih ediyor.
17.12.2020Otomobil
Son dakika: Sıfır otomobilde yeni fiyatlar açıklandı Faizler sıfıra indi
Son dakika: Sıfır otomobilde yeni fiyatlar açıklandı! Faizler sıfıra indiGelen son dakika haberine göre; sıfır otomobillerde birçok marka aralık ayına özel yeni fiyatlarını açıkladılar. Yaklaşık 15 günlük yıl sonu indirimli otomobil fiyatlarından faydalanmak isteyen kullanıcılar için sıfır faiz fırsatı sunulan modeller de olacak. İşte sıfır otomobil fiyat listeleri ve indirimli anahtar teslim fiyatları...
16.12.2020Ekonomi
Konut satış rakamları belli oldu
Konut satış rakamları belli olduTürkiye'de konut satışları, kasımda yıllık bazda yüzde 18,7 azalarak 112 bin 483 oldu.
15.12.2020Uzmanpara
Konut satış rakamları açıklandı
Konut satış rakamları açıklandı!Türkiye genelinde konut satışları 2020 Kasım ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %18,7 azalarak 112 bin 483 oldu. Konut satışlarında, İstanbul 21 bin 158 konut satışı ve %18,8 ile en yüksek paya sahip oldu. Satış sayılarına göre İstanbul'u 10 bin 710 konut satışı ve %9,5 pay ile Ankara, 6 bin 574 konut satışı ve %5,8 pay ile İzmir izledi. Konut satış sayısının düşük olduğu iller sırasıyla 15 konut ile Ardahan, 23 konut ile Hakkari ve 78 konut ile Bayburt oldu.
15.12.2020 Ekonomi
Son dakika: Otomobil alacaklara müjde Sıfır faiz...
Son dakika: Otomobil alacaklara müjde! Sıfır faiz...Araba almak isteyen vatandaşları sevindirecek haberin ayrıntılarına ulaşıldı. İkinci el otomotiv pazarının durgun seyrettiği son günlerde sıfır araba alma imkanlarında olumlu değişimler gerçekleşecek ve 0 faizle sıfır kilometre otomobil almak mümkün hale gelecek. Bu yollar Aralık ayı içerisinde satılacak araç sayısının 120 bin olacağı tahmin ediliyor. Sıfır otomobillerini alan son vatandaşlarla birlikte bu yıl yaklaşık 800 bin yeni otomobil satışı gerçekleşmiş olacak. İşte ekonomide sevindiren haberin detayları ve faizsiz araba müjdesinin uygulanacağı sistem.
14.12.2020Ekonomi
BDDK, bankaların destek hizmeti almalarına ilişkin yönetmelikte değişikliğe gitti
BDDK, bankaların destek hizmeti almalarına ilişkin yönetmelikte değişikliğe gittiBankaların destek hizmeti almalarına ilişkin yönetmelikte değişikliğe gidildi.
11.12.2020Ekonomi
BDDK, bankaların yönetmeliğinde değişikliğe gitti
BDDK, bankaların yönetmeliğinde değişikliğe gittiBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, bankaların destek hizmeti almalarına ilişkin yönetmelikte değişikliğe gitti.
11.12.2020Uzmanpara
ABDde enflasyon arttı
ABD'de enflasyon arttıABD'de Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE), kasımda aylık yüzde 0,2 ve yıllık yüzde 1,2 artarak beklentileri geride bıraktı.
10.12.2020Uzmanpara
Son dakika Ticaret Bakanlığı duyurdu: Yenileri eklendi Açık artırma...
Son dakika! Ticaret Bakanlığı duyurdu: Yenileri eklendi! Açık artırma...Gelen son dakika haberine göre; Ticaret Bakanlığı gümrükte satışa çıkarılan araç listesine 2020 yılı bitmeden yenilerini ekledi. Bu otomobiller açık artırma yöntemi ile satılıyor. İşte her tür markanın bulunduğu o ilanlar...
9.12.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Levent KöprülüMilliyet Yazarı
‘Dünyaya da açılmak için çalışıyoruz’TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, rekabetçi bir fiyata ulaşmak için çalıştıklarını kaydederken pazara çıktıklarında karşılarında elektriklilerden çok içten yanmalı SUV araçlar olacağını, bu yüzden rekabetçi fiyata sahip olmaları gerektiğini söyledi...
28.12.2020Pazar
Belma AkçuraMilliyet Yazarı
Avrupa’nın otomobille çevre sınavıAvrupa, kendi ülkesinde daha temiz hibrit ve elektrikli araçların üretimini artırırken, havayı kirleten, çevreye ve insana zarar veren eski otomobillerini Afrika ülkelerine satmakta bir sakınca görmüyorBazı haberlerin iki yüzü vardır...
27.12.2020Pazar
Atilay KandemirMilliyet Yazarı
DİJİTAL ALIŞVERİŞ ETKİNLİĞİİş, sanat ve moda dünyasından alanında öncü 48 isim, ‘ModayiPaylasxHM’ ikinci el dijital alışveriş etkinliği için bir araya geldiH&M Türkiye, sürdürülebilir moda geleceği adına hayata geçireceği ilk lokal dijital etkinliği ‘Modayı Paylaş/Rewear Market’ ile herkesi modada dönüşüm yolculuğuna davet ediyor...
17.12.2020Cadde
Levent KöprülüMilliyet Yazarı
Üretimde kapasite yüzde 63’e ulaştıOtomotiv endüstrisinde üretim, 11 aylık dönemde yüzde 13’lük düşüş kaydederken, pandeminin etkisinden kurtulmaya çalışan sektörde kapasite kullanımı yüzde 63’e kadar çıktı Her ne kadar iç piyasa satışlarında uygun kredi seçenekleri, geçtiğimiz yıldan gelen birikmiş talepler, kur zamlarından kaçınmak amacıyla gerçekleştirilen alımlarla “Kovid-19’a rağmen” ciddi hareketlilik yaşanan Türkiye otomotiv pazarı, otomotiv üretiminde düşüşe engel olamadı...
14.12.2020Pazar

Benzer Haber Etiketleri

ikinci el araçsıfır araçsatışotomobilson dakika haberler

İkinci El ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.