İstiklal

İstiklal

Son dakika İstiklal haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstiklal gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstiklal haber sayfamızda...

İstiklal

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.394 istiklal haberi bulunmuştur.
Şairlere yarışma
Şairlere yarışmaİstiklal Marşı’nın kabulünün 100. yılında; Balıkesir Üniversitesi, Balıkesir Kent Konseyi, Türk Ocakları Balıkesir Şubesi ve Balıkesir Yazarlar ve Şairler Derneği tarafından ‘İstiklal Şiir Yarışması’ düzenleniyor.
20.01.2021Ege
Fermude nine, Bakan Selçuk ile görüştü
Fermude nine, Bakan Selçuk ile görüştüMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un "Okulların bahçesinde İstiklal Marşı okunsun" çağrısı üzerine, Sivas'ın Şarkışla ilçesindeki okulda düzenlenen törene elinde Türk Bayrağı ile katılarak gündeme gelen 96 yaşındaki Fermude Cangül, Bakan Selçuk ile telefonda görüntülü görüşme yaptı.
20.01.2021Haberler
Görüntüleri çok konuşulmuştu Fermude nine, Bakan Selçuk ile görüştü
Görüntüleri çok konuşulmuştu! Fermude nine, Bakan Selçuk ile görüştüMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un "Okulların bahçesinde İstiklal Marşı okunsun" çağrısı üzerine, Sivas'ın Şarkışla ilçesindeki okulda düzenlenen törene elinde Türk Bayrağı ile katılarak gündeme gelen 96 yaşındaki Fermude Cangül, Bakan Selçuk ile telefonda görüntülü görüşme yaptı.
20.01.2021Gündem
Yangında ölen 2 kardeşin dedesi: Canımı ortaya koydum ama kurtaramadım
Yangında ölen 2 kardeşin dedesi: Canımı ortaya koydum ama kurtaramadımGaziantep’te, iki katlı müstakil evde çıkan yangında ölen 2 kardeşten geriye birbirine sarıldıkları görüntüler kaldı. Yangın sırasında eve girip kucağına alarak çıkardığı torunlarını sağlık ekiplerine teslim eden dede, "Torunlarımı kurtarmak için canımı ortaya koyarak eve girdim ama başaramadım" dedi.
20.01.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan net konuştu: Eyvallahımız olmayacak
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan net konuştu: 'Eyvallahımız olmayacak'Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Sakarya, Yalova, Kırklareli, Edirne, Çanakkale il kongrelerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden video konferans yöntemiyle katıldı. Erdoğan, 'Varsa bizimle rekabet edecek birileri her türlü yarışa hazırız. Yalan ve iftira üzerine kurulan polemiklerle milletin enerjisini heba edenlere eyvallahımız olmayacaktır' dedi. Koronavirüs aşısıyla ilgili son dakika bilgilerini aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ülkemizde KOVİD-19 aşısı yaptıran vatandaşlarımızın sayısı, hamdolsun, 1 milyonu geçti. Bizler için çok kıymetli olan sağlık çalışanlarımızla başlayan ve başarılı bir şekilde devam eden aşı programımıza inşallah kademeli olarak tüm vatandaşlarımızı dahil edeceğiz' açıklamasını yaptı.
20.01.2021Siyaset
Taksim’de bir garip gün Gören dönüp tekrar baktı
Taksim’de bir garip gün! Gören dönüp tekrar baktıİstanbul Taksim Meydanı’nda bir markanın katalog çekimi için kırmızı gelinlikle poz veren Rus model yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar kısa sürelik şaşkınlığın ardından modelle fotoğraf çektirdi.
20.01.2021Haberler
Taksim’de garip bir gün Gören dönüp tekrar baktı
Taksim’de garip bir gün! Gören dönüp tekrar baktıİstanbul Taksim Meydanı’nda bir markanın katalog çekimi için kırmızı gelinlikle poz veren Rus model yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar kısa sürelik şaşkınlığın ardından modelle fotoğraf çektirdi.
20.01.2021Gündem
İstiklal’de ‘Size  Emanetiz’ sergisi
İstiklal’de ‘Size Emanetiz’ sergisiKovid-19 salgınıyla mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarının insan üstü çabasını gösteren fotoğraflardan oluşan “Size Emanetiz” sergisi İstiklal Caddesi’nde açıldı.
20.01.2021Gündem
Gaziantepte 2 kardeş yanarak hayatını kaybetti
Gaziantep'te 2 kardeş yanarak hayatını kaybettiGaziantep’in Nizip ilçesinde yangında alevlerin arasında kalan iki kardeşin cesedi, demir parmaklıkların sökülmesiyle çıkarılabildi. Yaşanan can pazarı cep telefonu ile görüntülenirken olan bitenden habersiz iş dönüşünde eve gelen baba ise gördüğü manzara ve aldığı acı haber üzerine adeta yıkıldı.
19.01.2021Haberler
Böyle acı görülmedi Eve gelen baba kahroldu
Böyle acı görülmedi! Eve gelen baba kahrolduGaziantep’in Nizip ilçesinde yangında alevlerin arasında kalan iki kardeşin cesedi, demir parmaklıkların sökülmesiyle çıkarılabildi. Yaşanan can pazarı cep telefonu ile görüntülenirken olan bitenden habersiz iş dönüşünde eve gelen baba ise gördüğü manzara ve aldığı acı haber üzerine adeta yıkıldı
19.01.2021Gündem
Son dakika Gaziantepte çıkan yangında 2 çocuk hayatını kaybetti
Son dakika! Gaziantep'te çıkan yangında 2 çocuk hayatını kaybettiGaziantep'ten gelen son dakika haberi kahretti. Nizip ilçesinde çıkan yangında 2 çocuk hayatını kaybetti.
19.01.2021Gündem
Tükürün şiiri - Mehmet Akif Ersoy
Tükürün şiiri - Mehmet Akif ErsoyMehmet Akif Ersoy, 20 Aralık 1873'te İstanbul'da doğdu. Babası Fatih Medresesi müderrislerinden Mehmet Tahir Efendi, Osmanlı Devleti'ne bağlı Arnavutluk'un İpek kazasına bağlı Şuşise Köyü'nden İstanbul'a gelmiş, annesi Emine Cemile Hanım ise Buharalı Mehmet Efendi'nin kızı olarak Samsun'da doğmuştu. Mehmet Tahir Efendi, ona ebced hesabıyla doğduğu yıl olan 1290'a karşılık gelen Rağıf ismini vermişse de çevresi tarafından Akif olarak çağırıldı. Akif dışında bir de Nuriye adında bir kızları bulunuyordu. Mehmet Akif Ersoy İstiklal marşımızın yazarıdır. İstiklal marşı dışında da pek çok şiir yazmıştır. Tükürün şiiri bunlardan biridir. İşte Tükürün isimli şiirin sözleri
20.01.2021Şiirler
Yabancıların İstanbula dair en çok özlediği 10 şey
Yabancıların İstanbul'a dair en çok özlediği 10 şeyİstanbul, dünyanın en çok turist çeken kentleri listesinde üst sıralarda yer alıyor. Her yıl dünyanın farklı yerlerinden milyonlarca turisti ağırlayan bu tarihi kent her ziyaretçisinde de mutlaka bir iz bırakıyor. Pandemi nedeniyle de turların iptal edilmesi milyonlarca turistin İstanbul planlarını iptal etmesine neden oldu. Dolayısıyla İstanbul'a yeniden gelmek isteyen pek çok turist de şimdilik beklemede. İşte İstanbul'daki tatillerinden dönenlerin kente dair en çok özlem duyduğu 10 şey.
19.01.2021Tatil
Motosiklet sürücüsü çarptığı otomobilin üzerinden uçtu
Motosiklet sürücüsü çarptığı otomobilin üzerinden uçtuTekirdağ’ın Muratlı İlçesinde motosiklet ile otomobilin karıştığı kaza kameralara yansıdı. Motosikletli sürücünün metrelerce uçtuğu anlar saniye saniye kaydedildi.
19.01.2021Haberler
Borusan Contemporaryde Acı Reçete Çevrimiçi Konuşmaları
Borusan Contemporary'de Acı Reçete Çevrimiçi KonuşmalarıACI REÇETE #02 sergisi kapsamında Borusan Contemporary YouTube kanalı üzerinden gerçekleştirilen “ACI REÇETE Çevrimiçi Konuşmalar” serisinin son konukları, MAK Müzesi Dijital Kültür Küratörü Marlies Wirth ile bağımsız küratör ve danışman Fredo De Smet.
19.01.2021Kültür Sanat
Şüheda İsminin Anlamı Nedir Şüheda Ne Demek, Hangi Anlama Gelir
Şüheda İsminin Anlamı Nedir? Şüheda Ne Demek, Hangi Anlama Gelir?Şüheda isminin anlamı nedir? Şüheda ne demek? Şüheda ismini kimler kullanır? Şüheda ismi nerede geçiyor? Şüheda ismini kullanmak ve çocuklara koymak uygun mudur? Şüheda ismi caiz midir? Şüheda ismi Kuran'da geçiyor mu? Şüheda ismi güzel mi? Şüheda kullanıma uygun mu? Şüheda ismi hakkındaki bilgileri merak edenler ve kullanmak isteyenler için aşağıda yazımızda onlar için derledik.
19.01.2021Eğitim
Ok şiiri - Yahya Kemal Beyatlı
Ok şiiri - Yahya Kemal BeyatlıYahya Kemal Beyatlı , saf şiir anlayışının Türk edebiyatındaki iki önemli kurucu isminden biri olarak gösterilen Yahya Kemal Beyatlı, "Eğil Dağlar: İstiklal Harbi" 1966'da ve 1968'de yayımlanan "Siyasi Hikayeler" isimli kitaplarında, Türk edebiyatında büyük ilerleme taşı teşkil eden şiirlerinden başka, makale, deneme, hatıra, tarih gibi çok sayıda düz yazı eseri de ortaya koymuştur. Şairin önemli şiirlerinden birisi de Ok isimli şiirdir. Ok şiiri epik duygularla ele alınan bir şiirdir. İşte Ok şiirinin sözleri.
19.01.2021Şiirler
Son dakika... Bakan Selçuktan flaş yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika... Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!Son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk koronavirüs salgını döneminde eğitim hakkında merak edilen başlıkları CNN TÜRK’te değerlendirdi. Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak? Uzaktan eğitimde ders notları ve karneler nasıl verilecek? 15 Şubat'ta okullar açılacak mı? gibi sorulara açıklık getiren Bakan Selçuk, "15 Şubat'ta okulları açmakla ilgili bir ilke kararı aldık. 2 gün 2 gün bölmek gibi ya da belli sınıflar seviyesinde kademeli olarak açmak gibi çok farklı senaryolarımız var." ifadelerini kullandı.
18.01.2021Gündem
Duygu sömürüsü... Bir anda yere yığıldı
Duygu sömürüsü... Bir anda yere yığıldı!Taksim Meydanı'nda simit satıyormuş gibi yapan bir genç bayılma numarası yaptı. İnsanlardan para almayan çalışan gencin o anları saniye saniye görüntülendi. İşte Taksim'deki ilginç anlar...
15.01.2021Haberler
Son dakika... Taksimde bayılma numarası Bir anda yere yığıldı
Son dakika... Taksim'de bayılma numarası! Bir anda yere yığıldıGelen son dakika haberine göre; Taksim Meydanı'nda simit satıyormuş gibi yapan bir genç bayılma numarası yaptı. İnsanlardan para almayan çalışan gencin o anları saniye saniye görüntülendi. İşte Taksim'deki ilginç anlar...
15.01.2021Gündem
Zübeyde Hanım kabri başında anıldı
Zübeyde Hanım kabri başında anıldıBüyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, vefatının 98. yılında İzmir’deki kabri başında anıldı.
15.01.2021Gündem
Parola vatan dolandırıcılığı
'Parola vatan' dolandırıcılığıYaşlı olduğunu düşündükleri ve eskiden daha çok kullanılan Ayşe, Fatma, Mehmet, Hüseyin gibi isimleri taşıyan vatandaşları arayıp yaklaşık 900 bin lira dolandıran sahte polis çetesi çökertildi. Dolandırıcıların yaşlı vatandaşlara, "evine gelen kişiye şifre soracaksın o da sana parola soracak şifre 'vatan' parola 'bayrak', eğer şifreyi bilmezse para ya da altınları verme" diyerek güven sağladıkları öğrenildi.
14.01.2021Gündem
Birlik şiiri - Mehmet Akif Ersoy
Birlik şiiri - Mehmet Akif ErsoyMehmed Ragîf asıl ismidir, daha sonra Mehmet Âkif Ersoy ismini almıştır, Türk şair, veteriner hekim, öğretmen, vaiz, hafız, Kur’an mütercimi ve siyasetçidir. Mehmet Âkif Ersoy, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ulusal marşı olan İstiklâl Marşı’nın yazarıdır. “Vatan Şairi” ve “Millî Şair” unvanları ile anılır. Şair birlik şiirinde birlik ve beraberlik sağlandığında her türlü zorluğun üstesinden gelinebileceğini anlatmıştır. İşte Birlik şiirinin sözleri.
15.01.2021Şiirler
AK Partili Demiröz: Biz sırtımızı millete, vatan toprağına dayadık
AK Parti'li Demiröz: Biz sırtımızı millete, vatan toprağına dayadıkAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "Biz sadece sırtımızı millete, vatan toprağına dayadık. Bu gücümüzü geçmişimizden ve kültürümüzden aldık. Diğer partilere bakarsanız, birisi sırtını dağa dayar diğeri tamamen yurt dışına bağlar ve bazıları da kiralık vekillerle parti kurmaya çalışır" dedi.
13.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentoptan, Osmanlı Meclis-i Mebusan paylaşımı
TBMM Başkanı Şentop'tan, 'Osmanlı Meclis-i Mebusan' paylaşımı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Osmanlı Meclis-i Mebusan'ın açılış yıl dönümü nedeniyle yaptığı paylaşımda, "Meclis-i Mebusan'ın kahraman mensuplarını rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.
12.01.2021Gündem
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu Aşılama süreci başlıyor...
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Aşılama süreci başlıyor...Son dakika haberleri, 2021 yılının ilk kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlendi. Koronavirüs salgını ve aşılama ana gündem maddesi ile toplanan kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Vaka sayısının belirli bir rakamın altına düşmesiyle daha önce de yaptığımız gibi elbette kısıtlamaları kademeli olarak azaltacağız." dedi. Öte yandan koronavirüs aşısıyla ilgili Erdoğan flaş açıklamalarda bulundu.
12.01.2021Siyaset
Bayrak töreni
Bayrak töreniMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un, “Okulların bahçesinde İstiklal Marşı okunsun” çağrısına Ege’deki okullar da katıldı...
11.01.2021Ege
Bakan Selçuk’tan duygulandıran paylaşım: İlk bayrak töreninde...
Bakan Selçuk’tan duygulandıran paylaşım: İlk bayrak töreninde...Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İstiklal Marşı'nı okumak için Sivas'ın Şarkışla ilçesinde okul bahçesine giden 96 yaşındaki Fermude Cangül ile ilk bayrak töreninde yan yana saygı duruşunda bulunmak istediğini bildirdi.
11.01.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kılıçdaroğluna sert sözler: Sözde genel başkanı millete havale ediyorum
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler: Sözde genel başkanı millete havale ediyorumGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun tartışılan 'sözce cumhurbaşkanı' sözlerine kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda yanıt verdi. Erdoğan, "Teröriste terörist demekten bile aciz bu sözde genel başkanı, CHP seçmeninin sağduyusuna, aziz milletimizin irfanına havale ediyoruz." şeklinde konuştu.
11.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, parlamento muhabirleriyle bir araya geldi
TBMM Başkanı Şentop, parlamento muhabirleriyle bir araya geldiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Siyasi partilerin iç tüzükte, Meclis'te en azından grubu bulunan partilerin, bütün milletvekillerinin bu yönde bir iradelerinin olması halinde bu konuda bir adım atılabilir diye düşünüyorum." dedi.
11.01.2021Siyaset
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım: Hep birlikte okullarımızın açılmasını bekliyoruz
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım: Hep birlikte okullarımızın açılmasını bekliyoruzMilli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan çağrıyla, tüm Türkiye ile eş zamanlı olarak Tekirdağ'da okullarda İstiklal Marşı okundu. Törene katılan Vali Aziz Yıldırım, "Öyle görünüyor ki bu tedbirleri bir süre daha devam ettireceğiz. Yavrucaklarımızın gözleri pırıl pırıl ama hafif de hüzünlü. İdarecilerimiz de hasretle bekliyorlar. Hep birlikte okullarımızın açılmasını bekliyoruz" dedi.
11.01.2021Gündem
Kumar oynayan 22 kişi polisi görünce çatıya kaçtı
Kumar oynayan 22 kişi polisi görünce çatıya kaçtı!Osmaniye’de polis, bir iş merkezinin 4'üncü katında kumar oynayan kişilere yönelik operasyon düzenledi. Polisi görünce çatıya ve bodrum kata kaçıp saklanmaya çalışan 22 kişiye koronavirüs tedbirlerini ihlalden toplam 185 bin lira para cezası kesildi.
11.01.2021Gündem
Tüm Türkiyede aynı anda yaşandı Pencereye koştular
Tüm Türkiye'de aynı anda yaşandı! Pencereye koştularMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un çağrısının ardından 81 ilde bu sabah saat 10.00'da okullarda ve evlerde İstiklal marşı okundu. Tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapıldı. Tüm Türkiye genelinde okul bahçelerinde düzenlenen bayrak töreninde okul yöneticileri, personel ve çevre esnaf saygı duruşunda bulunup hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu. Evlerinin balkonuna çıkan vatandaşlar da Milli Marşa eşlik etti.
11.01.2021Gündem
Bu sabah saat 10.00  Tüm Türkiyede aynı anda gerçekleşti
Bu sabah saat 10.00! Tüm Türkiye'de aynı anda gerçekleştiMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un çağrısının ardından 81 ilde bu sabah saat 10.00'da okullarda ve evlerde İstiklal marşı okundu. Tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapıldı. Tüm Türkiye genelinde okul bahçelerinde düzenlenen bayrak töreninde okul yöneticileri, personel ve çevre esnaf saygı duruşunda bulunup hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu. Evlerinin balkonuna çıkan vatandaşlar da Milli Marşa eşlik etti.
11.01.2021Gündem
Son dakika... 81 ilde İstiklal Marşı okundu
Son dakika... 81 ilde İstiklal Marşı okundu!Gelen son dakika haberine göre; Yeni haftaya başlarken Türkiye'nin dört bir yanındaki okullarda İstiklal Marşı okundu. Saat 10.00 itibarıyla tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapıldı.
11.01.2021Gündem
Okullar ne zaman açılacak, 11 Ocak Pazartesi yarın okullar açılıyor mu Son dakika öğrenciler okula gidecek mi, bayrak töreni nasıl olacak
Okullar ne zaman açılacak, 11 Ocak Pazartesi yarın okullar açılıyor mu? Son dakika öğrenciler okula gidecek mi, bayrak töreni nasıl olacak?Okulların açılacağı tarih ile ilgili detaylar gündemde merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı, okullarla ilgili bir son dakika açıklamasında bulundu. MEB'in açıklaması sonrasında ise öğrebnciler okulların açılacağı tarihle ilgili ayrıntıları araştırmaya başladı. Peki okullar ne zaman açılacak 2021? 11 Ocak'ta yarın okullar açılıyor?
10.01.2021Gündem
Öğrenciler ve veliler merak içinde Okullar açılacak mı Okullarda yüz yüze eğitime ne zaman geçilecek
Öğrenciler ve veliler merak içinde! Okullar açılacak mı? Okullarda yüz yüze eğitime ne zaman geçilecek?Okullar açılacak mı? Okullarda yüz yüze eğitime geçilecek mi tüm öğrenciler ve veliler merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan son açıklamada yarıyıl tatili, ikinci ara tatilin de eklenmesi ile üç haftaya çıkarıldı. Bu süreçte uzaktan eğitim devam edecek. Peki, yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak? İkinci dönemde okullarda yüz yüze eğitim olacak mı?
10.01.2021Gündem
Son dakika... MEB duyurdu 11 Ocakta tüm okullarda yapılacak
Son dakika... MEB duyurdu! 11 Ocak'ta tüm okullarda yapılacakMilli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması yapıldı. Yarın saat 10.00'da tüm okulların bahçesinde bayrak töreninin yapılacağı ve İstiklal Marşı'nın okunacağı bildirildi.
10.01.2021Gündem
Yenişehir’de içme suyu çilesine son
Yenişehir’de içme suyu çilesine sonDenizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün Yenişehir Mahallesi’nde sürdürdüğü altyapı çalışmaları vatandaştan tam puan aldı.
9.01.2021Ege
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Birinci İnönü Zaferinin 100. Yıl Dönümü mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Birinci İnönü Zaferi'nin 100. Yıl Dönümü' mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Her zaman ve her koşulda mukaddes vatanımıza ve bayrağımıza aynı şuur ve sadakatle sahip çıkmayı sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı
8.01.2021Siyaset
Milliyette Haftanın Özeti (8 Ocak 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (8 Ocak 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları...
8.01.2021Haberler
Bakan Kasapoğlu: Birileri fitne üretecekler, biz onlara rağmen hizmet üreteceğiz
Bakan Kasapoğlu: Birileri fitne üretecekler, biz onlara rağmen hizmet üreteceğizGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Birileri fitne üretecekler, biz onlara rağmen hizmet üreteceğiz. Birileri yalanla, iftirayla birtakım faaliyetleri, çalışmaları karalamaya çalışacak, biz onlara inat daha çok üreteceğiz. Durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışacağız" dedi.
7.01.2021Skorer
Magazin Haberleri Bülteni (7 Ocak 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (7 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları
7.01.2021Magazin
Milliyette Gündem (7 Ocak 2021)
Milliyet'te Gündem (7 Ocak 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları...
7.01.2021Haberler
Barış Murat Yağcıdan Nisaya evlilik teklifi
Barış Murat Yağcı'dan Nisa'ya evlilik teklifiBarış Murat Yağcı, sevgilisi Nisa Bölükbaşı'na Beyoğlu’nun ortasında diz çökerek evlenme teklifi etti.
6.01.2021Magazin
AK Partiden Başbuğ, Sağlar ve Ataklı hakkında suç duyurusu
AK Parti'den Başbuğ, Sağlar ve Ataklı hakkında suç duyurusuAK Parti, eski Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ, Gazeteci Can Ataklı ve Fikri Sağlar için savcılıklara giderek 81 ilde suç duyurusunda bulundu.Siyasette ''darbe iması'' ve ''başörtülü hakim'' tartışması devam ederken, AK Parti 3 isimle ilgili suç duyurusu için harekete geçti. AK Parti'nin, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, eski CHP milletvekili Fikri Sağlar ve gazeteci Can Ataklı hakkında 81 ilde suç duyurusunda bulundu.
6.01.2021Siyaset
Son dakika Niğde AK Parti teşkilatından 3 isme suç duyurusu
Son dakika! Niğde AK Parti teşkilatından 3 isme suç duyurusuGelen bir son dakika haberine göre; AK Parti Niğde İl Başkanlığı, Genelkurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ, Gazeteci Can Ataklı ve CHP eski Milletvekili Fikri Sağlar hakkında suç duyurusunda bulundu.
6.01.2021Siyaset
Yavuz Bingöl filmden kazanacağı parayı bağışlayacak
Yavuz Bingöl filmden kazanacağı parayı bağışlayacakMehmet Âkif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazarken yaşadıklarını konu alan “Âkif” filminin başrolü Yavuz Bingöl, filmden kazanacağı parayı bağışlayacağını açıkladı.
6.01.2021Cadde

Yazar Sonuçları

Osman ŞenherMilliyet Yazarı
Galatasaray’a huzur gelmez!Galatasaray’da 20 gündür yaşanan sorunlara, çekilen sıkıntılara bakın...
15.01.2021Skorer
Samed KaragözMilliyet Yazarı
Al işte Anadolu*Her yerinden tarih fışkıran Anadolu’nun nadide eserlerini bünyesinde toplayan Sadberk Hanım Müzesi’nin, Meşher’de düzenlediği “Maziyi Korumak” sergisinde koleksiyonun dikkat çekici örnekleri hayranlıkla izleniyor...
9.01.2021Cumartesi

Benzer Haber Etiketleri

istiklal marşıZiya SelçukGaziantepak partierdoğan

İstiklal ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.