İstinyepark

İstinyepark

Son dakika İstinyePark haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstinyePark gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstinyePark haber sayfamızda...

İstinyepark

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.594 istinyepark haberi bulunmuştur.
Soner Sarıkabadayı: Bana babalığı öğretiyor
Soner Sarıkabadayı: Bana babalığı öğretiyorSade bir törenle evlenen ve geçtiğimiz ekim ayında oğulları Hasan Matias'ı kucaklarına alan Soner Sarıkabadayı ve model eşi Madelein Lopez Camelo, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
15.01.2021Cadde
Sarp Apaktan Güneyi çekmeyin ricası
Sarp Apak'tan 'Güney'i çekmeyin' ricasıOyuncu Sarp Apak ile eşi Bengisu Uzunöz Apak, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
14.01.2021Cadde
İsmail Filizden koronavirüse kartlı çözüm
İsmail Filiz'den koronavirüse kartlı çözüm!Oyuncu İsmail Filiz ve Azeri eşi Nurana Bagieva, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
13.01.2021Cadde
Kerem Bürsin alışveriş turunda
Kerem Bürsin alışveriş turunda'Sen Çal Kapımı' dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
12.01.2021Cadde
Burcu Esmersoyun alışveriş keyfi
Burcu Esmersoy'un alışveriş keyfiSunucu Burcu Esmersoy, önceki gün erken saatlerde İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
12.01.2021Cadde
Sportmen çift: Berkay-Özlem Ada Şahin
Sportmen çift: Berkay-Özlem Ada ŞahinPopçu Berkay Şahin ile eşi Özlem Ada Şahin, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
12.01.2021Cadde
Demet Akalın yeni arabasıyla alışverişte
Demet Akalın yeni arabasıyla alışverişteAnnesi Şenay Akalın'a hediye ettiği araba ile gündeme gelen Demet Akalın, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
9.01.2021Cadde
Bahar Şer siyahlar içinde
Bahar Şer siyahlar içindeAlışveriş tutkusu ve aldığı pahalı çantalar ile adından sıkça söz ettiren, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Bahar Şer, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
7.01.2021Cadde
Yasemin Şefkatlinin telefon trafiği
Yasemin Şefkatli'nin telefon trafiği!Şarkıcı İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
7.01.2021Cadde
Yıldız Tilbe: Çok yorgunum
Yıldız Tilbe: Çok yorgunumŞarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
6.01.2021Cadde
Ece Erken alışveriş turunda
Ece Erken alışveriş turundaSunucu Ece Erken, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
5.01.2021Cadde
Melisa Şenolsun-Umut Evirgenin alışveriş keyfi
Melisa Şenolsun-Umut Evirgen'in alışveriş keyfiSon dönemin en çok konuşulan çiftlerinden Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
5.01.2021Cadde
Makyajsız güzel Burcu Esmersoy
Makyajsız güzel Burcu EsmersoySunucu Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
5.01.2021Cadde
Bütün planlar Sese göre yapılıyor
'Bütün planlar Ses'e göre yapılıyor'Oyuncu Ümit Erdim ve eşi Seda Erdim, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
5.01.2021Cadde
Hatice Şendil-Burak Sağyaşardan yılbaşı alışverişi
Hatice Şendil-Burak Sağyaşar'dan yılbaşı alışverişi'Uyanış Büyük Selçuklu' dizisinde 'Terken Hatun'u canlandıran Hatice Şendil ve yapımcı eşi Burak Sağyaşar, oğulları Can'la birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
31.12.2020Cadde
Demet Şener alışveriş turunda
Demet Şener alışveriş turundaYılların podyum deneyimi sonrası moda tutkusunu bir adım öteye taşıyarak kendi markasını oluşturarak mağazasını açan Demet Şener, geçtiğimiz gün kızı İrem Kutluay ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
30.12.2020Cadde
Hülya Avşar: Tek konsantrasyonum dizi
Hülya Avşar: Tek konsantrasyonum diziUzun zaman sonra yeni dizi projesi ile TV'ye dönmeye hazırlanan sanatçı Hülya Avşar, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
30.12.2020Cadde
Gülşenin alışveriş stili
Gülşen'in alışveriş stiliPopçu Gülşen, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
30.12.2020Cadde
Işıl Reçber her daim şık
Işıl Reçber her daim şıkEski milli kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, önceki gün İstinyePark AVM'de görüntülendi.
30.12.2020Cadde
Şimdiye kadar yeni yıla biriyle girdik de ne oldu
'Şimdiye kadar yeni yıla biriyle girdik de ne oldu?'Önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıyan sivri dili şarkıcı İrem Derici, 'yılbaşı ' sorusuna dikkat çeken bir karşılık verdi.
30.12.2020Cadde
Demet Akalının alışveriş stili
Demet Akalın'ın alışveriş stiliŞarkıcı Demet Akalın ile eski eşi Okan Kurt, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
26.12.2020Cadde
Pelin Karahan: Benim için iyi bir yıldı
Pelin Karahan: Benim için iyi bir yıldıUzun süre ekranlardan uzak kaldıktan sonra bir film projesi ile kariyerine devam eden Pelin Karahan, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
26.12.2020Cadde
Şafak Sezerin keyifli alışveriş turu
Şafak Sezer'in keyifli alışveriş turu2021 yılında çekeceği yeni filminin hazırlıklarıyla bir süredir gündemde olan komedyen Şafak Sezer, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
26.12.2020Cadde
Alişandan yılbaşı alışverişi
Alişan'dan yılbaşı alışverişiİkinci kez baba olmaya hazırlanan şarkıcı Alişan, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
25.12.2020Cadde
Aleyna Tilkinin telefon trafiği
Aleyna Tilki'nin telefon trafiğiAcun Ilıcalı'nın yeni platformu ile oyunculuk kariyerine de adım atan genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
25.12.2020Cadde
Melisa Şenolsun-Umut Evirgenin alışveriş keyfi
Melisa Şenolsun-Umut Evirgen'in alışveriş keyfiBir süredir Çanakkale'nin Assos ilçesinde sevgilisi Umut Evirgen ile tatil yapan oyuncu Melisa Şenolsun, önceki gün İstinyePark AVM'de objektifler yansıdı
25.12.2020Cadde
Beni bu sefer çekmeyin, sadece babamı çekin
'Beni bu sefer çekmeyin, sadece babamı çekin'Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, önceki gün akşam saatlerinde İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
23.12.2020Cadde
Serdar Ortaç el ele şarkı söyledi
Serdar Ortaç el ele şarkı söyledi'Beste fabrikatörü' lakaplı müzisyen Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
23.12.2020Cadde
Falcaonun morali bozuk
Falcao'nun morali bozukGalatasaray'ın Kolombiyalı forveti Radamel Falcao, geride bıraktığımız gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
23.12.2020Cadde
Demet Akalın alışveriş yapmaktan yoruldu
Demet Akalın alışveriş yapmaktan yorulduŞarkıcı Demet Akalın, geride bıraktığımız gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
23.12.2020Cadde
Diagne alışveriş turunda
Diagne alışveriş turundaGalatasaray'ın Senegalli golcüsü Mbaye Diagne, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
22.12.2020Cadde
Zehra Çilingiroğlunun alışveriş stili
Zehra Çilingiroğlu'nun alışveriş stiliHülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
22.12.2020Cadde
Burcu Esmersoy: Çok geziyor diyecekler
Burcu Esmersoy: 'Çok geziyor' diyeceklerSunucu Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
22.12.2020Cadde
Seda Bakan siyahlar içinde
Seda Bakan siyahlar içindeOyuncu Seda Bakan, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
18.12.2020Cadde
Demet Akalının alışveriş keyfi
Demet Akalın'ın alışveriş keyfiPopçu Demet Akalın, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
18.12.2020Cadde
Burcu Şendirin alışveriş keyfi
Burcu Şendir'in alışveriş keyfiCemiyet hayatının sevilen isimlerinden Burcu Şendir, geçtiğimiz gün oğlu Furkan Karabacak ile birlikte çıktığı alışveriş turunda objektiflere takıldı.
17.12.2020Cadde
Hatice Şendil her zaman tarz
Hatice Şendil her zaman tarzAnne olduktan sonra uzun bir süre ekranlardan uzak kalan ve 'Uyanış Büyük Selçuklu' dizisi ile tekrar sevenlerine kavuşan Hatice Şendil, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
17.12.2020Cadde
Danilo Zannanın acelesi var
Danilo Zanna'nın acelesi varTV8'de yayınlanan 'Masterchef Türkiye' programının İtalyan şefi Danilo Zanna, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
17.12.2020Cadde
Aslı Turanlının alışveriş stili
Aslı Turanlı'nın alışveriş stiliOyuncu ve sunucu Aslı Turanlı, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. 27 yaşında güzel, siyah kombinli alışveriş stili ile dikkat çekti.
16.12.2020Cadde
Özlem Yıldızdan spor sonrası alışveriş
Özlem Yıldız'dan spor sonrası alışverişSunucu Özlem Yıldız, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
15.12.2020Cadde
Yardım melekleri: Burcu Ersöz-Beyza Uyanoğlu
Yardım melekleri: Burcu Ersöz-Beyza Uyanoğluİş dünyasındaki başarıları kadar yardım kampanyalarına destekleriyle adlarından söz ettiren, cemiyet hayatının önde gelen isimleri Beyza Uyanoğlu ve Burcu Ersöz, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
11.12.2020Cadde
Lens maskeyle yüzünü kapattı
Lens maskeyle yüzünü kapattıHollandalı futbolcu Jeremain Lens, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
11.12.2020Cadde
Makyajsız güzel Burcu Esmersoy
Makyajsız güzel Burcu EsmersoySunucu Burcu Esmersoy, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
10.12.2020Cadde
Işıl Alben alışveriş turunda
Işıl Alben alışveriş turundaUzun yıllar Galatasaray Basketbol Takımı'nda forma giydikten sonra bu yıl Botaş'a transfer olan milli basketbolcu Işıl Alben, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
9.12.2020Cadde
Çok yorulduk, fazla gezdik
'Çok yorulduk, fazla gezdik'Şarkıcı İdo Tatlıses'in nişanlısı Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
9.12.2020Cadde
Aleyna Tilkinin pijamalı alışveriş turu
Aleyna Tilki'nin pijamalı alışveriş turuŞarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
8.12.2020Cadde
Sportmen Zehra
Sportmen ZehraHülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
8.12.2020Cadde
Maskeyi kapalı yerde takmak gerçekten zormuş
'Maskeyi kapalı yerde takmak gerçekten zormuş''Kuruluş Osman' dizisinin iki güzel oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu ve Seray Kaya, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
5.12.2020Cadde
Hande Demirin spor tarzı
Hande Demir'in spor tarzıCemiyet hayatının sevilen isimlerinden Hande Demir, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
4.12.2020Cadde
Bahar Şerin alışveriş keyfi
Bahar Şer'in alışveriş keyfiCemiyet hayatının önemli isimlerinden Bahar Şer, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
3.12.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

ünlülerin stiliünlüler dünyasışarkıcıBurcu EsmersoyDemet Akalın

İstinyepark ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.