kaçış

kaçış

Son dakika kaçış haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kaçış gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kaçış haber sayfamızda...

kaçış haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.006 kacis haberi bulunmuştur.

Manavgat Gezilecek Yerler (2020) - Manavgat Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerlerin Listesi
Manavgat Gezilecek Yerler (2020) - Manavgat Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerlerin ListesiHuzurlu doğası, temiz havası ve sakin oluşu ile Akdeniz Bölgesindeki tatil beldelerinden biri Manavgat’tır. Yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan Manavgat ilçesine dışarıdan çok sayıda kişi yerleşmektedir. Antik çağlardan bugüne kadar çok sayıda uygarlığın yaşamış olduğu Manavgat ilçesi 1960’lı senelerde turizme açılmıştır. Turizme açılması ile hem sahil kesimi hem de gezilip görülecek olan birçok yeri ile ön plana çıkmaktadır. Manavgat’ta gezilecek yerler nerelerdir. İşte Manavgat’ta mutlaka gezilmesi gereken yerlerin listesi.Antalya ilinin gezilecek yerlerinin büyük bir kısmını Manavgat’taki yerler oluşturmaktadır. Manavgat beldesi Antalya merkeze 80 km uzaklıkta yer alır. Hem tarihi yapıları hem de doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir beldedir. Manavgat merkezi ziyaret eden birçok kişi güzelliği ile büyüleyen Manavgat Şelalesini ziyaret etmektedir. Manavgat şelalesi, Manavgat merkezine 5 kilometre kadar uzaklıkta bulunur. Oldukça yüksek debiye sahip olması ile rafting gibi su sporları yapılmaktadır.Uzun olana sahil şeridi ile çok sayıda bulunana doğa harikaları ile antik çağlardan bugüne uzanmış olan köklü geçmişi ile gezilip görülecek çok sayıda yere sahiptir. Antik kentlerin birçoğu denize kıyısı olan yerlerde bulunmaktadır. Plajları, gölleri, şelaleleri ve nehirleri ile çok sayıda doğa harikasına sahip olan bu belde de aynı zamanda tarihi bir yolculuğa çıkmak mümkündür. Doğada yapılabilecek çok sayıda aktivite bulunması ile de çok sayıda turisti kendine çeken Manavgat birçok kişinin gözde tatil beldesi olmaktadır. Şehirlerde bulunan kalabalıklardan ve gürültülerden en iyi kaçış yerlerinden biridir.
25.05.2020Tatil

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler
Bölümlere göre sonuçlar