Kereste

Kereste

Son dakika Kereste haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kereste gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kereste haber sayfamızda...

Kereste

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 538 kereste haberi bulunmuştur.
ORKÖY destekleri bu yıl 10 bin orman köylüsünü rahatlatacak
ORKÖY destekleri bu yıl 10 bin orman köylüsünü rahatlatacakOrman Genel Müdürlüğü, bu yıl orman köylülerine 60 milyon lirası hibe, 240 milyon lirası da kredi olmak üzere toplam 300 milyon lira destek verilmesini planlıyor.
12.01.2021Ekonomi
Kereste fabrikasında yangın Küle döndü
Kereste fabrikasında yangın! Küle döndüMersin'in Toroslar ilçesinde, yangın çıkan kereste atölyesinde maddi hasar oluştu.
8.01.2021Gündem
Ağır işler, orta nitelikteki ve hafif işler neler Ağır, orta, hafif işler ne kadar asgari ücret alacak 2021
Ağır işler, orta nitelikteki ve hafif işler neler? Ağır, orta, hafif işler ne kadar asgari ücret alacak 2021?Ağır işler, orta işler ve hafif işlerle ile ilgili araştırmalar gündemde yer alıyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun üçüncü toplantısı gerçekleştirildi. TÜİK, bekar bir işçinin asgari geçim tutarının ağır işler, orta nitelikteki işler ve hafif işlerde olmak üzere hesaplanan tutarı açıkladı. Peki ağır işler, orta nitelikteki ve hafif işler neler, asgari ücretleri ne kadar olacak 2021?
22.12.2020Gündem
Çaldıkları 100 bin liralık keresteleri 10 kişiye sattılar
Çaldıkları 100 bin liralık keresteleri 10 kişiye sattılar!Bolu’da, bir depodan 100 bin lira değerinde kereste çaldıkları iddia edilen 4 kişi, polisin operasyonu ile yakalandı.
19.11.2020Gündem
Ormancılık (Myo) Bölümü Nedir, Dersleri Nelerdir Mezunu Ne İş Yapar
Ormancılık (Myo) Bölümü Nedir, Dersleri Nelerdir? Mezunu Ne İş Yapar?Üniversite bölümleri seçiminde genellikle kişilerin meslek hakkında bilgi sahibi olmasından çok bölümün iş imkanları ve dönem boyunca görülecek dersler merak edilmektedir. Bu bölümlerden birisi de Ormancılık bölümüdür. Ormancılık bölümü öğrenciler tarafından merak uyandırmaktadır. Peki Ormancılık bölümü nedir, dersleri nelerdir? Mezunu ne iş yapar? Sizlere yazımızda Ormancılık bölümü hakkında merak edilenleri detaylıca inceledik.
12.11.2020Kariyer
Ankara’da kereste fabrikasında yangın
Ankara’da kereste fabrikasında yangınAkara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bir kereste fabrikasında yangın çıktı. Çevresindeki evlere de sıçrayan yangını söndürme çalışmaları sürüyor.
11.11.2020Haberler
Yağmurdan kaçtı, saklandığı yerde başına kereste düştü
Yağmurdan kaçtı, saklandığı yerde başına kereste düştüBursa'nın İnegöl ilçesinde yağmurdan kaçmak için saklandığı yerde başına kereste düşen şahıs yaralandı.
30.10.2020Gündem
Katma değer öncüsü
Katma değer öncüsüKişi başına gelirde de, kişi başına vergide de Türkiye ortalamasının kat kat üzerinde olan Kocaeli, koşullar ne olursa olsun yatırımda ve üretimde hız kesmiyor. İlin hedefi 5 yıl sonra yılda 40 milyar dolarlık ihracat hacmine ulaşmak.
Fıstık çamı mucizesi
Fıstık çamı mucizesiBALIKESİR Burhaniye’de yaşayan emekli bankacı Yunus Gök (70), yıllık 80 bin adet üretimle Orman İdaresi’nden sonra Türkiye’nin en önemli fıstık çamı üreticisi oldu.
9.10.2020Ege
Metreküp Hesaplama Nasıl Yapılır En Basit Yöntem İle Metreküp Nasıl Hesaplanır
Metreküp Hesaplama Nasıl Yapılır? En Basit Yöntem İle Metreküp Nasıl Hesaplanır?Bir hacim birimi olan metreküp hesaplaması pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Özellikle ev alırken metreküp hesaplamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Herkesin belirli bir alanını metreküp cinsinden hesaplaması oldukça basittir. Peki Metreküp hesaplama nasıl yapılır? En basit yöntem ile metreküp nasıl hesaplanır? Sizlere metreküp hesaplamasının nasıl yapılacağı hakkında bilgileri yazımızda detaylıca derledik.
2.10.2020Yaşam
Tonlarcası kül oldu Soruşturma başlatıldı
Tonlarcası kül oldu! Soruşturma başlatıldıErzincan Organize Sanayi Bölgesi'nde bir fabrikada çıkan yangında, tonlarca kereste yandı.
14.09.2020Gündem
Erzincanda kereste fabrikasında büyük yangın
Erzincan'da kereste fabrikasında büyük yangınErzincan’da bir kereste fabrikasında çıkan yangında tonlarca kereste yanarak kül oldu.
14.09.2020Haberler
Kereste fabrikasında büyük yangın Tonlarcası kül oldu
Kereste fabrikasında büyük yangın! Tonlarcası kül olduErzincan’da bir kereste fabrikasında çıkan yangında tonlarca kereste yanarak kül oldu.
14.09.2020Gündem
Surinam Hakkında Bilgiler; Surinam Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Surinam Hakkında Bilgiler; Surinam Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıSurinam –resmi adıyla Surinam Cumhuriyeti- Güney Amerika’da bulunan bağımsız bir devlettir. Yüzölçümü bakımından kıtanın en küçük ülkesidir. Bir ada ülkesi olmamasına rağmen Karayip Cemiyeti (CARİCOM) üyesidir. Surinam hakkında detaylı bilgiyi derledik.
8.09.2020Dünya
Vanuatu Hakkında Bilgiler; Vanuatu Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Vanuatu Hakkında Bilgiler; Vanuatu Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı83 adadan oluşan Vanuatu, bozulmamış plajlara ve ilgi gören doğaya sahiptir. Dünyanın en mutlu insanlarının yaşamış olduğu ülke seçilen Vanuatu, Büyük Okyanus'un güney tarafında bulunan ada ülkesidir. Vanuatu nerede, para birimi ne, resmi dili hangisi, ülkemiz ile Vanuatu arası saat farkları ne kadar gibi soruları yanıtladık.
7.09.2020Gündem
Kamerun Hakkında Bilgiler; Kamerun Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Kamerun Hakkında Bilgiler; Kamerun Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıResmi adı Kamerun Cumhuriyeti olan ülke, Afrika kıtasının orta kısmında yer alıyor. Çok çeşitli balık türleri ve diğer canlıların yer aldığı ülke, dünyadaki en güzel yerler arasında kabul edilir. Kamerun neresidir, bayrağı ne anlama geliyor, başkenti nedir, konuşulan resmi diller neler, hangi para kullanılır gibi soruların yanıtlarını sizin için derledik.
13.09.2020Tatil
Yozgatta korku dolu anlar Kereste fabrikası kül oldu
Yozgat'ta korku dolu anlar! Kereste fabrikası kül olduYozgat’ta, kereste fabrikasında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda söndürüldü. Yangında çatısı çöken fabrika kullanılamaz hale gelirken, 1 minibüs, 1 traktör ve 1 iş makinesi de tamamen yandı.
6.09.2020Gündem
Gine Hakkında Bilgiler; Gine Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Gine Hakkında Bilgiler; Gine Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıDiğer ismiyle Gine Cumhuriyeti, 'Siyahların Ülkesi' olarak anılır. 2 Ekim 1958 yılında, Fransa'dan bağımsızlık kazanan Gine'de, her yıl bu günde bağımsızlık kutlamaları gerçekleştirilir. %90'lık kesimi Müslüman olan ülke, 24 etnik guruptan oluşuyor. Gine nerededir, nüfusu ne kadar, başkenti, para birimi, resmi dili ve saatleri hakkında bilgileri sizler için derledik.
5.09.2020Tatil
Brunei Hakkında Bilgiler; Brunei Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Brunei Hakkında Bilgiler; Brunei Bayrağı Anlamı, 2020 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıResmi adı, Brunei Barış Devleti olan ülke, İslami monarşi ile yönetilir. Büyük saraylarının yanı sıra, modern görünümüyle, büyüleyici olduğu söylenebilir. Petrol rezervi, ülkenin en önemli gelir kaynakları arasında bulunuyor. Brunei nerede, bayrağının anlamı nedir, resmi para birimi hanisi, başkenti neresi, nüfusu nede kadar gibi soruların cevaplarını sizin için derledik.
4.09.2020Tatil
AKAMİBden yılın ilk yarısında 300 milyon dolarlık ihracat
AKAMİB'den yılın ilk yarısında 300 milyon dolarlık ihracatAkdeniz Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği (AKAMİB), yılın ilk 6 ayında 300 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi.
7.07.2020Ekonomi
Bursadan Hindistana kereste ihracatı başladı
Bursa'dan Hindistan'a kereste ihracatı başladıBursa'nın İnegöl ilçesinde bir firma tarafından işlenen tomruklar, kereste olarak Hindistan'ın Tenkasi kentine gönderiliyor.
28.06.2020Ekonomi
İki bin yıllık tarihi sır çözüldü
İki bin yıllık tarihi sır çözüldüAntalya'nın Döşemealtı ilçesindeki Termessos Antik Kenti'nden yaklaşık 2 bin 300 yıl önce Muğla'nın Oinoanda yöresine göç eden Termessosluların, neredeyse talan ederek, kullandıkları antik Masa Dağı'nın yeri belirlendi. Göçmen Termessoslular ve Likyalılar arasında sınır çatışmalarına yol açtığı için Kos'ta açılan davaya konu olan antik Masa Dağı'nın, bugünkü Hacıosman Dağı olduğu belirlendi.
22.06.2020Tatil
Likyanın 2200 yıllık sınır davasındaki ünlü dağ bulundu
Likya'nın 2200 yıllık sınır davasındaki ünlü dağ bulunduAntalya'nın Döşemealtı ilçesindeki Termessos Antik Kenti'nden yaklaşık 2 bin 300 yıl önce Muğla'nın Oinoanda yöresine göç eden Termessosluların, neredeyse talan ederek, kullandıkları antik Masa Dağı'nın yeri belirlendi. Göçmen Termessoslular ve Likyalılar arasında sınır çatışmalarına yol açtığı için Kos'ta açılan davaya konu olan antik Masa Dağı'nın, bugünkü Hacıosman Dağı olduğu belirlendi.
22.06.2020Gündem
Bingöl depreminde meydana gelen yıkımın sebebi belli oldu
Bingöl depreminde meydana gelen yıkımın sebebi belli olduDoğu Anadolu ve Kuzey Anadolu fay hatlarının kesiştiği noktada bulunan ve birinci derece deprem kuşağındaki Bingöl'de meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki depremde toprak kullanılarak taştan yapılan ev ve ahırlar yıkılırken, betonarme yapılar ayakta kaldı. Yılın yarısından fazlasını kar altında geçiren yerleşim yerlerinde depremlerden etkilenmemesi için yıllar önce inşa edilen yapılarda kullanılan kerestelerin de zamanla çürüyüp yıkımı kolaylaştırdığı ortaya çıktı.
17.06.2020Haberler
Son dakika Depremdeki yıkımın sebebi belli oldu Görenler hayrete düştü...
Son dakika! Depremdeki yıkımın sebebi belli oldu! Görenler hayrete düştü...Doğu Anadolu ve Kuzey Anadolu fay hatlarının kesiştiği noktada bulunan ve birinci derece deprem kuşağındaki Bingöl'de meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki depremde toprak kullanılarak taştan yapılan ev ve ahırlar yıkılırken, betonarme yapılar ayakta kaldı. Yılın yarısından fazlasını kar altında geçiren yerleşim yerlerinde depremlerden etkilenmemesi için yıllar önce inşa edilen yapılarda kullanılan kerestelerin de zamanla çürüyüp yıkımı kolaylaştırdığı ortaya çıktı.
17.06.2020Gündem
Bingöl depreminde sadece taştan yapılar yıkıldı, nedeni çürüyen kereste
Bingöl depreminde sadece taştan yapılar yıkıldı, nedeni çürüyen keresteDoğu Anadolu ve Kuzey Anadolu fay hatlarının kesiştiği noktada bulunan ve birinci derece deprem kuşağındaki Bingöl'de meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki depremde toprak kullanılarak taştan yapılan ev ve ahırlar yıkılırken, betonarme yapılar ayakta kaldı. Yılın yarısından fazlasını kar altında geçiren yerleşim yerlerinde depremlerden etkilenmemesi için yıllar önce inşa edilen yapılarda kullanılan kerestelerin de zamanla çürüyüp yıkımı kolaylaştırdığı ortaya çıktı.
17.06.2020Gündem
Münafikun Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Münafikun Suresi Okunuşu Ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiMünafikun suresi, Kur’an-ı Kerim’in 63. suresidir. Sure toplam 11 ayetten oluşmaktadır. Münafikun suresinin Medine döneminde indirildiğine inanılır. Surede münafıkların genel karakterleri, tutum ve davranışları, özelliklerinden söz edildiği için bu ismi almıştır. Surenin ilk ayetinde münafıklar şeklinde bir ifade yer almaktadır. Mushaftaki sıralamada altmış üçüncü, iniş sırasına göre yüz dördüncü suredir.
14.04.2020Sureler
Kereste fabrikasında korkunç olay Kolu koptu
Kereste fabrikasında korkunç olay! Kolu koptuBurdur'un Bucak ilçesindeki organize sanayi bölgesinde kereste fabrikasında çalışan Birgül Altındal'ın (37) makineye kaptırdığı sağ kolu koptu. Ameliyata alınan Altındal'ın kolunun, parçalandığı için yerine dikilemediği öğrenildi.
27.03.2020Gündem
Padişahların ve  Özal’ın kanal projesi
Padişahların ve Özal’ın kanal projesiKanal İstanbul, padişahların da gündemindeydi. 3. Murad ve 2. Abdülhamit, İstanbul Boğazı’na alternatif su yolu oluşturmak istiyordu. Cumhurbaşkanı Özal da Konya Ovası’nı sulamak için Fırat Kanalı Projesi’ni hazırlatmıştı
23.02.2020Siyaset
Aynı ağaçtan elde edilen hangi ürün diğerlerinden fazla işlemden geçer Kim Miliyoner Olmak İster
Aynı ağaçtan elde edilen hangi ürün diğerlerinden fazla işlemden geçer? Kim Miliyoner Olmak İsterATV'nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam yepyeni bir bölümle daha izleyenlerin karşısına çıkıyor. Bugün oldukça heyecanlı geçen yarışmada yine çarpıcı bir soru merak konusu oldu. Peki Aynı ağaçtan elde edilen hangi ürün diğerlerinden fazla işlemden geçer?
22.02.2020Gündem
Orman emvalinin kaybolmasına ilişkin soruşturmada 17 şüpheli yakalandı
Orman emvalinin kaybolmasına ilişkin soruşturmada 17 şüpheli yakalandıSakarya'da orman emvalinin kaybolduğu iddiasına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında aralarında orman işletme şefi ve orman muhafaza memurlarının da bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alındı.
5.02.2020Gündem
Avustralyada kereste için onlarca koala öldürüldü
Avustralya'da kereste için onlarca koala öldürüldüOrman yangınlarında on binlerce koalanın ölmesinin ardından mavi okaliptus ağaçlarının yıkılmasıyla yeni bir katliam daha gerçekleşti. Sosyal medyada bir Avustralyalı'nın "Avustralya utanç duymalı" sözleri büyük yankı buldu.
3.02.2020Dünya
İBB’den Acil Tabut Alımı ihalesi
İBB’den 'Acil Tabut Alımı' ihalesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), son 8 yılda ilk kez ‘Acil tabut alımı’ için ihale açtı. İhale ile İBB, 5 bin 100 adet tabut alacak. İhalenin bedeli bir milyon 871 bin 700 TL.
15.01.2020Ekonomi
Bakan Pekcandan Afrika çıkarması
Bakan Pekcan'dan Afrika çıkarmasıTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, beraberindeki heyetle bugün ve yarın Nijerya'yı, 15 Ocak'ta Fas'ı ziyaret ederek yeni iş birliği imkanlarının kapılarını aralayacak.
13.01.2020Ekonomi
ORKÖY kredileri orman köylüsü 73 bin aileyi rahatlattı
ORKÖY kredileri orman köylüsü 73 bin aileyi rahatlattıTarım ve Orman Bakanlığına bağlı Orman ve Köy İlişkileri (ORKÖY) Dairesince, orman köylüsünün refahını artırmak ve kalkınmasını desteklemek amacıyla süt işlemeden defne kurutmaya, kereste fabrikasından iş makinelerine kadar farklı alanlardaki projelere verilen kredilerden bugüne kadar 72 bin 763 aile ve çok sayıda kooperatif yararlandı.
28.11.2019Ekonomi
Bankaların tarıma kredi desteği 105 milyar lirayı aştı
Bankaların tarıma kredi desteği 105 milyar lirayı aştıTürkiye'nin 2019'da tarım alanındaki seferberliği, ekonomideki dengelenme sürecinin sağlıklı sürmesi ve faizlerdeki düşüş, bankaların tarım sektörüne kullandırdığı kredilerde de artışı beraberinde getirdi.
13.11.2019Ekonomi
Mustafa’dan Atatürk’e...
Mustafa’dan Atatürk’e...Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bugün vefatının 81. yılı. Milletin gönlünde çok özel bir yerde olan Atatürk’ün yaşamı çetin mücadeleler içinde geçti...
10.11.2019Gündem
Başta korktular Sebebi ortaya çıkınca...
Başta korktular! Sebebi ortaya çıkınca...İstanbul Sultangazi'de yoğun duman çıktığı ihbarı alan itfaiye ekipleri, yaklaşık yarım saat dumanın kaynağını aradı. Ekipler, dumanın mobilya ve kereste üretimi yapan bir işyerinde yakılan sobadan çıktığını tespit etti. İş yeri çalışanları yaşananları anlatan bina sakinlerinin şaka yaptığını düşünerek kendilerini gülmekten alamadılar.
9.11.2019Gündem
Faciadan dönüldü Freni boşalan TIR yokuş aşağı sürüklendi
Faciadan dönüldü! Freni boşalan TIR yokuş aşağı sürüklendiİstanbul Üsküdar’da yokuşta duraklayan kereste yüklü TIR, freninin boşalması sonucu yokuş aşağı sürüklendi. TIR yaklaşık 200 metre sonra bir ağaca çarparak durabildi.
28.10.2019Gündem
Orman ürünlerinden 1 milyar dolarlık katkı bekleniyor
Orman ürünlerinden 1 milyar dolarlık katkı bekleniyorTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Orman Genel Müdürlüğüne (OGM) alınacak 5 bin personelle ormanlara daha iyi bakım yapacaklarını belirterek, "Üreteceğimiz ürünlerle orman ürünleri alanındaki ithalatı azaltarak, cari açığı 1 milyar dolar düşürmeyi hedefliyoruz." dedi.
23.10.2019Ekonomi
TEM Otoyolunda tır yangını
TEM Otoyolu'nda tır yangınıİstanbul Büyükçekmece TEM Otoyolu'nda tırda çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü
16.09.2019Haberler
Barikatı aşmaya çalışan sürücü, polisi ağır yaraladı
Barikatı aşmaya çalışan sürücü, polisi ağır yaraladıVietnam'da polis, aldığı ihbar üzerine kereste taşıyan minibüsü durdurmak için yolu 2 kamyonet ile kapattı. Hızla gelen minibüs ise durmayarak bir kamyonete çarptı. Kamyonetin arkasında bulunan polis ise çarpmanın etkisi ile yol kenarına savrularak ağır yaralandı.
11.09.2019Nevidyo
Foseptiğe düşen ayı böyle kurtarıldı
Foseptiğe düşen ayı böyle kurtarıldıBOLU'da, tavuk üretim çiftliğindeki foseptiğe düşen ayı, iş makinesiyle itfaiye ekiplerince çukurun üzerindeki malzemeler kaldırılarak kurtarıldı.
11.09.2019Nevidyo
Bolu’da foseptiğe düşen ayı kurtarıldı
Bolu’da foseptiğe düşen ayı kurtarıldıBolu’da, tavuk üretim çiftliğindeki foseptiğe düşen ayı, iş makinesiyle itfaiye ekiplerince çukurun üzerindeki malzemeler kaldırılarak kurtarıldı.
24.07.2019Gündem
28 bini yok olma tehlikesiyle karşı karşıya
28 bini yok olma tehlikesiyle karşı karşıyaBilim insanları, dünya genelinde biyolojik çeşitlilikte azalma olduğunu, canlı türlerinin önemli bir bölümünün yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bulunduğunu bildirdi.
18.07.2019Gündem
Sünnet daveti
Sünnet davetiİç Mimarlar Odası İzmir Şubesi 2. Başkanı, mimar-içmimar Özgür Ali Karaduman ve yazılımcı eşi Bahar Karaduman’ın oğlu Nurullah Cem Karaduman için özel bir sünnet düğünü organize edildi.
4.07.2019Ege
Ülke şokta... Kevazingo skandalı
Ülke şokta... Kevazingo skandalı!Gabon'da Cumhurbaşkanı Ali Bongo'nun, değerli bir ağaç olan kevazingo kerestesi yüklü 353 konteynerin limanda kaybolması skandalının ardından, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Pierre Claver Maganga Moussavou ile Orman ve Çevre Bakanı Guy Bertrand Mapangou'yu görevden aldığı bildirildi.
22.05.2019Dünya
Köprüden geçen traktör devrildi
Köprüden geçen traktör devrildiDüzce’nin Yığılca ilçesinde, kereste yüklü traktör, köprü üzerinde devrildi. Kazada traktörün römorkunda bulunan 1 kişi, kerestelerin altında kalarak hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.Kaza, öğle saatlerinde Düzce Yığılca Karakaş köyünde meydana geldi. Hasan Alkan'ın kullandığı 81 DR 338 plakalı traktör, Karakaş Deresi üzerindeki köprüden geçtiği sırada devrildi. Kazada, traktörün römorkunda bulunan Şinasi Çakmak kerestelerin altında kalarak, hayatını kaybetti.Sürücü Hasan Alkan ile traktörün römorkunda bulunan kardeşi Ahmet Alkan ise yaralandı.Alkan kardeşler, ihbarla olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındı.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları

DÜŞÜNENLERİN DÜŞÜNCESİMilliyet Yazarı
Geçmişten günümüze ilgi odağı donanmamızTarihimiz süresince kurduğumuz donanmalar, hep dikkat çekmiştir...
17.07.2020Gündem
Doç. Dr. Cem ARITÜRKMilliyet Yazarı
Dikkat! Ayı ÇıkabilirUltramaraton yarışları kısmi veya tam kişisel yeterlilik esasına dayanan organizasyonlardır...
23.12.2019PN Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

keresteyangındestekboluerzincan

Kereste ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.