kiralık katil

kiralık katil

Son dakika kiralık katil haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kiralık katil gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kiralık katil haber sayfamızda...

kiralık katil haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 438 kiralik katil haberi bulunmuştur.

Kiralık katil böyle görüntülendi Binaya bakıp...
Kiralık katil böyle görüntülendi! Binaya bakıp...İstanbul Kartal’da ilkokul öğretmeni İlkay Sivaslı’yı öldüren kiralık katilin cinayetten sonraki görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde şahıs elinde bir poşetle binadan çıktıktan sonra sokakta rahat tavırlarla gezdiği ve bir süre binaya baktığı görülüyor.Kartal’da 21 Nisan Pazar günü ilkokul öğretmeni İlkay Sivaslı (41), Tanju D. isimli zanlı tarafından öldürülmüştü. Olayın ardından film senaryolarını aratmayacak bir dram ortaya çıkmıştı. İlkay Sivaslı'nın Tanju D.’yi kiralık katil olarak tuttuğu iddiası gündeme gelmişti.Olayla ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı. Cinayet gününe ait, kiralık katil zanlısı Tanju D.’nin cinayetten sonraki görüntüleri ortaya çıktı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, sokakta bir kadınla çocuğun yürüdüğü sırada binadan çıkış yapan şüphelinin kameranın açısına girdiği ve bu sırada sadece ayaklarının görüldüğü yer alıyor. Daha sonra elinde mavi bir poşet bulunan şüphelinin sokakta yürümeye başladığı görülüyor.Başka bir kameranın görüş açısına giren zanlının, caddede yürüyerek bir iş yerinin önünde bir süre beklediği ve cinayeti işlediği dairenin bulunduğu binaya baktığı da kameralara yansıyor. Tanju D.'nin ardından yaya olarak ayrıldığı görülüyor. Elinde mavi bir poşet bulunan Tanju D.’nin görüntülerdeki rahat tavırları ise dikkat çekti.
11.09.2019Yaşam
Rusya’da duvarını delen komşularını öldürttü
Rusya’da duvarını delen komşularını öldürttüRusya’nın Stavropol bölgesinde akıllara durgunluk veren olay bir olay yaşandı. Stovropol bölgesinde bulunan Budyonnovsk şehrinde yaşanan olayda, bir kadının komşuları matkapla evlerinin duvarını delerken matkap ucu duvarından karşı tarafa geçti. Bunun kadın ve komşuları olan karı - koca aralarında tartışmaya başladı. 53 yaşındaki kadın, komşularına tehditler yağdırdı. Hıncını alamayan kadın bir süre sonra kiralık katil araştırmaya başladı. Çabası yaklaşık 15 gün boyunca sürdü ve toplamda 100 bin rubleye bir kiralık katil buldu. Kadınla anlaşma sağlayan kiralık katil karı - kocayı takibe başladı. Evlerinden çıktıktan sonra araçlarına binen karı -kocaya kurşun yağdıran kiralık çifti araçlarının içinde öldürdü. Olayın ardından polis olayı aydınlığa kavuşturmak için çalışma başlatarak apartmanda yaşayan herkesi sorguya aldı. Yaşamını yitiren çiftin bir süre önce komşularıyla tartıştığını öğrenen polis 53 yaşındaki kadını takibe aldı.Sıkı takip sonucunda kadının bir kiralık katil ile buluşacağını tespit eden polis her yere kamera yerleştirdi. Kiralık katil ile buluşan kadın ona 100 bin ruble para teslim ederken görüntülendi. Polisin operasyonu sonucunda hem kiralık katil hem de azmettirici olan 53 yaşındaki kadın gözaltına alındı ve taraflar ayrı ayrı suçlarını itiraf etti. Kadın cinayete azmettirmekten, kiralık katil ise cinayetten dolayı yargılanacak.
11.09.2019Haberler

Yazar Sonuçları