Komu Personeli

Komu Personeli

Son dakika komu personeli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan komu personeli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan komu personeli haber sayfamızda...

Komu Personeli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5 komu personeli haberi bulunmuştur.
Taşeron işçilerle ilgili Bakan Sarıeroğlundan önemli açıklamalar
Taşeron işçilerle ilgili Bakan Sarıeroğlu'ndan önemli açıklamalarÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, "Geçiş yapan taşeron çalışanların kıdem tazminatı ve yıllık ücretli izin konusunda kazanılmış hakları saklıdır" dedi. Bakan, başvurularda taşeron işçilerden hiçbir kefil istenmediğini belirtti.
3.01.2018Ekonomi
Taşeron işçisine kritik uyarı: İmzalamayın
Taşeron işçisine kritik uyarı: İmzalamayınKadroya geçecek taşeronlara bazı kurumların işçilere “Taahhütname” adı altında belgeler imzalatıldığı iddia edildi.
3.01.2018Ekonomi
Taşerona 4 bin 628 lira ikramiye
Taşerona 4 bin 628 lira ikramiyeKamuda kadroya geçecek 450 bin işçi, 2018’de 52 günlük ikramiyeye kavuşacak. 4 taksitle ödenecek ikramiye brüt 4 bin 628 lira olarak hesaplanırken, bu tutar asgari ücretteki artışla yükselecek
27.12.2017Ekonomi
Son dakika: Taşeron işçiler için kadro başvuruları başlıyor İşte o tarih...
Son dakika: Taşeron işçiler için kadro başvuruları başlıyor! İşte o tarih...Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından, alt işveren  işçilerin kıdem tazminatına esas olan toplam hizmet süresi ile izin sürelerinin  hesabında, geçmiş kıdemlerin İş Kanunu çerçevesinde dikkate alınacağı bildirildi.
26.12.2017Ekonomi
Hükümet Sözcüsü Bozdağdan son dakika taşeron işçi açıklaması
Hükümet Sözcüsü Bozdağ'dan son dakika taşeron işçi açıklaması!Taşeron işçilerin merakla beklediği haber Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'dan geldi. Bozdağ: "Taşeron konusu eli kulağında dersek yanlış olmaz." dedi.
4.12.2017Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

taşeron işçikadrokomu personeliikramiye

Komu Personeli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.