korsan kitap

korsan kitap

Son dakika korsan kitap haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan korsan kitap gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan korsan kitap haber sayfamızda...

korsan kitap haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 506 korsan kitap haberi bulunmuştur.

Günün  Ardından 03.10.2016
Günün Ardından 03.10.2016Hazırlayan ve Sunan:Handan KoltukKurgu: Kahraman ÖztürkKamera: Fevzi Tapan- Sertan KeserYönetmen: Erinç Eröz  Uluslararası Bilim ve Teknoloji Konferansında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa’nın mülteciler konusunda ikircikli tavır sergilediğini, aynı tavrın terörle mücadele konusunda sergilendiğini kaydetti.  Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde 81 ilden gelen Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu üyelerini kabulünde bir konuşma yaptı. Türk silahlı kuvvetlerinden yapılan açıklamada, Kars, Şırnak, Hakkari ve Ağrı’da saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 18 teröristin etkisiz hale getirildiği, 1 patlayıcı yüklü araç imha edildiği belirtildi. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait sınıra konuşlandırılan fırtına obüsleri ve çok namlulu roketlerle Suriye'nin Çobanbey-Rai arasındaki IŞİD hedefleri tam isabetle vuruluyor. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD ile yaptıkları Suriye anlaşmalarının Washington'un tutumundaki belirsizlik nedeniyle askıya alındığını söyledi. Adıyaman merkezli 4 ilde Fetullahçı Terör Örgütü’ne yönelik gerçekleştirilen operasyonda Adalet Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluşlardan 38 kişi gözaltına alındı. Dünya devi bankalar büyük kıyıma hazırlanıyor. Commerzbank`ın 9 bin 700 çalışanıyla yollarını ayıracağını açıklamasının ardından, ING de 7 bin kişiyi işten çıkaracağını duyurdu. İSTANBUL Sarıyer’de kapağının çalınması nedeniyle açık kalan rögar çukuruna düşerek hayatını kaybeden temizlik işçisinin ailesi konuştu.İşçinin eşi, "İhmal var. Şikâyetçi olacağım” dedi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Kadıköy ve Fatih'te korsan kitap operasyonu düzenlendi. Operasyonda 54 bin 185 adet bandrolsüz kitap ele geçirildi.
11.09.2019Haberler

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler