Meteoroloj

Meteoroloj

Son dakika meteoroloj haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan meteoroloj gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan meteoroloj haber sayfamızda...

Meteoroloj

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 39 meteoroloj haberi bulunmuştur.
Son dakika... Meteorolojiden İstanbul ve 8 il için uyarı Şiddetli şekilde geliyor
Son dakika... Meteoroloji'den İstanbul ve 8 il için uyarı! Şiddetli şekilde geliyorGelen son dakika haberine göre; İstanbul, Marmara'nın doğusu ve Batı Karadeniz’in kıyı kesimlerinde bugün kuvvetli yağış bekleniyor.
29.10.2020Gündem
Son dakika haberi | Pazar günü plan yapanlar dikkat Uyarılar peş peşe geldi
Son dakika! haberi | Pazar günü plan yapanlar dikkat! Uyarılar peş peşe geldiMeteoroloj Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Marmara Bölgesi'nin 15 Mart Pazar günü itibarıyla Balkanlar üzerinden gelen, mevsim normallerine göre soğuk ve yağışlı havanın etkisine gireceği belirtildi.
14.03.2020Gündem
Hava durumu nasıl olacak Metetoroloji il il açıkladı
Hava durumu nasıl olacak? Metetoroloji il il açıkladıMarmara'nın güney ve batısı, Ege, Batı Akdeniz, İstanbul, Ankara, Eskişehir, Konya, Bolu ve Karabük çevreleri ile Mersin'in kuzey ve batı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Aydın’ın batısı (Söke, Kuşadası, Didim), Muğla il geneli, Antalya’nın batı kıyı ilçelerinde (Kaş, Kale, Finike, Kumluca ve Kemer) kuvvetli, Muğla’nın Marmaris, Ula, Köyceğiz ve Datça ilçelerinde çok kuvvetli olması bekleniyor. Sabah saatlerinde Marmara, İç Ege, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Orta Karadeniz'de yer yer pus ve sis bekleniyor.
14.11.2019Gündem
İstanbulun bazı bölgelerinde yağmur etkili oldu
İstanbul'un bazı bölgelerinde yağmur etkili olduİstanbul'un bazı bölgelerinde aniden bastıran sağanak yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı.
30.07.2019Gündem
Pazar günü hava durumu nasıl olacak Meteorolojiden son tahminler...
Pazar günü hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji'den son tahminler...Meteoroloji Genel Müdürlüğü Pazar günü hava nasıl olacak sorusunun yanıtını verdi. Yağışların sona erdiği ve sıcaklıkların artacağı son tahminler arasında. Peki, 20 Temmuz Pazar günü hava durumu nasıl olacak?
20.07.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 31 Mayıs Cuma hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 31 Mayıs Cuma hava durumu...Mayıs ayını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde sıcaklıklar da oldukça arttı. Hafta boyu güneşli havanın keyfini süren vatandaşlar ise hafta sonuna doğru hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteoroloji'nin Cuma günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı öngörülüyor. İşte 31 Mayıs Cuma günü yurtta hava durumu!
30.05.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 26 Mayıs Pazar hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 26 Mayıs Pazar hava durumu...Mayıs ayını artık geride bırakıyoruz. Bahardan yaza geçerken hava sıcaklıkları da gittikçe yükseliyor. Pazar günü için dışarıda plan yapan vatandaşlar ise hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteorolojinin tahminlerine göre yurdumuzu yer yer yağmurlu ama sıcak bir Pazar günü bekliyor gibi görünüyor. Hava sıcaklıkları ise iç ve batı kesimlerde artarken kuzeydoğu kesimlerde ise azalacak. İşte 26 Mayıs Pazar günü tüm yurtta hava durumu!
25.05.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 25 Mayıs Cumartesi hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 25 Mayıs Cumartesi hava durumu...Mayıs ayını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde sıcaklıklar da iyiden iyiye arttı. Yağmurlar ise mevsimin hala bahar olduğunu hatırlatırcasına zaman zaman yüzümü gösteriyor. Hafta boyu güzel havanın keyfini süren vatandaşlar ise hafta sonu hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Cumartesi günü için dışarıda plan yapacaklar, hava durumunu öğrenmek istiyor. Meteoroloji'nin Cumartesi günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı görülüyor. İşte 25 Mayıs Cumartesi günü yurtta hava durumu!
24.05.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 18 Mayıs Cumartesi hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 18 Mayıs Cumartesi hava durumu...Hafta boyu güzel havanın keyfini süren vatandaşlar Cuma günü başlayan yağışlar sonrası hafta sonu hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Sıcak ve güneşli başlayan Mayıs ayında bu hafta sıcaklıklar biraz düşünce, Cumartesi günü için dışarıda plan yapacak olanlar hava durumunu öğrenmek istiyor. Meteoroloji'nin Cumartesi günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarının; güney, batı ve iç kesimlerde azalacağı görülüyor. İşte 17 Mayıs Cumartesi günü yurtta hava durumu!
17.05.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 12 Mayıs Pazar hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 12 Mayıs Pazar hava durumu...Adeta yazı müjdeler şekilde oldukça sıcak ve güneşli başlayan Mayıs ayında, hafta sonuna doğru yağmurun da etkili olmasıyla havalar az da olsa soğudu. Pazar günü için dışarıda plan yapan vatandaşlar ise hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteorolojinin tahminlerine göre yurdumuzun bazı kesimleri için yağmurlu bir Pazar günü bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise güney, iç ve batı kesimlerde artarken diğer kesimlerde önemli bir değişiklik olmayacak. İşte 12 Mayıs Pazar günü tüm yurtta hava durumu!
11.05.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 5 Mayıs Pazar hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 5 Mayıs Pazar hava durumu...Mayıs ayı yazın müjdecisi olarak oldukça sıcak ve güneşli başladı. Pazar günü için dışarıda plan yapan vatandaşlar ise hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteorolojinin tahminlerine göre yurdumuzu yağmurlu bir Pazar günü bekliyor gibi görünüyor. Hava sıcaklıkları ise iç ve batı kesimlerde artarken doğu kesimlerde ise düşecek. İşte 5 Mayıs Pazar günü tüm yurtta hava durumu!
4.05.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 4 Mayıs Cumartesi hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 4 Mayıs Cumartesi hava durumu...Mayıs ayı yazı müjdeler şekilde oldukça sıcak ve bol güneşli başladı. Hafta boyu güzel havanın keyfini süren vatandaşlar ise hafta sonu hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Ara ara bahar yağmurları yüzünü gösterse de güneşli geçen bir haftanın ardından Cumartesi günü için dışarıda plan yapacaklar, hava durumunu öğrenmek istiyor. Meteoroloji'nin Cumartesi günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarının batıda artarken doğuda ise düşeceği görülüyor. İşte 3 Mayıs Cumartesi günü yurtta hava durumu!
3.05.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 27 Nisan Pazar hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 27 Nisan Pazar hava durumu...Nisan ayı tam da bahara uygun şekilde zaman zaman güneşli zaman zaman ise bol yağışlı ve serin geçti. Artık Mayıs ayına girmeye hazırlandığımız şu günler ise hava sıcaklıkları biraz daha artarak yaza göz kırpmaya başladı. Pazar günü için dışarıda plan yapan vatandaşlar ise hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteorolojinin tahminlerine göre hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı, bazı illerimizde ise yağmurun etkili olacağı görülüyor. İşte 27 Nisan Pazar günü tüm yurtta hava durumu!
27.04.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 27 Nisan Cumartesi hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 27 Nisan Cumartesi hava durumu...Nisan ayını geride bırakmaya hazırladığımız şu günlerde havalar artık iyiden iyiye ısınmaya başlarken, vatandaşlar da hafta sonu hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Güneşli geçen bir haftanın ardından Cumartesi günü için dışarıda plan yapacaklar, havanın güneşli olup olmayacağını merak ediyor. Meteoroloji'nin Cumartesi günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarının fazla değişmeyeceği, bazı bölgelerimizde ise yağmur ve sis beklendiği görülüyor. İşte 27 Nisan Cumartesi günü yurtta hava durumu!
26.04.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 20 Nisan Cumartesi hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 20 Nisan Cumartesi hava durumu...Baharın keyfini süren vatandaşlar, hafta sonu hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteoroloji'nin Cumartesi günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarının İç ve doğu bölgelerde 2 ile 4 derece azalacağı ancak diğer bölgelerde fazla değişmeyeceği görülüyor. İşte 20 Nisan Cumartesi günü yurtta hava durumu!
20.04.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 14 Nisan Pazar hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 14 Nisan Pazar hava durumu...Nisan ayı soğuk ve yağışlı başlasa da hava sıcaklıkları yavaş yavaş yükseliyor ve bahar kendini hissettiriyor. Yağışlı bir haftanın ardından hafta sonu ile birlikte güneş yüzünü daha fazla göstermeye başladı. Pazar günü için dışarıda plan yapan vatandaşlar ise hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteorolojinin tahminlerine göre yurdumuzu güzel bir Pazar günü bekliyor gibi görünüyor. İşte 14 Nisan Pazar günü tüm yurtta hava durumu!
13.04.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 13 Nisan Cumartesi hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 13 Nisan Cumartesi hava durumu...Nisan ayı ile birlikte baharı yaşamaya başlayan vatandaşlar, hafta sonu hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Yağışlı geçen bir haftanın ardından Cumartesi günü için dışarıda plan yapacaklar, havanın güneşli olup olmayacağını merak ediyor. Meteoroloji'nin Cumartesi günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarının yurt genelinde fazla değişmeyeceği görülüyor. İşte 13 Nisan Cumartesi günü yurtta hava durumu!
12.04.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 7 Nisan Pazar hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 7 Nisan Pazar hava durumu...Nisan ayı soğuk başlasa da hava sıcaklıkları artmaya başladı. Serin geçen bir haftanın ardından Cumartesi günü ile birlikte güneş yüzünü artık daha fazla gösteriyor. Pazar günü için plan yapan vatandaşlar ise hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteorolojinin tahminlerine göre yurdumuzu güzel bir Pazar günü bekliyor gibi görünüyor. İşte 7 Nisan Pazar günü tüm yurtta hava durumu!
6.04.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 31 Mart Pazar hava durumu
Bugün hava nasıl olacak? 31 Mart Pazar hava durumuSoğuk geçen bir haftanın ardından hafta sonu için dışarıda plan yapanlar da hayal kırıklığına uğradı. 31 Mart Pazar günü Yerel seçimler sebebiyle oy kullanmak için dışarı çıkacak olan vatandaşlar, hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Rüzgarlı ve soğuk geçen Cumartesi gününün ardından Pazar günü de hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor.
31.03.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 30 Mart Cumartesi hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 30 Mart Cumartesi hava durumu...Seri geçen bir haftanın ardından vatandaşlar, Cumartesi günü hava nasıl olacak sorusunun cevabını merak etmeye başladı bile. Baharın gelişiyle birlikte ısınan hava, bu hafta başından itibaren yeniden soğumaya başladı. Hafta sonu için dışarıda plan yapanlar hava durumunun nasıl olacağını öğrenmek istiyor. Meteoroloji'nin Cumartesi günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarının yurt genelinde daha da düşüşe geçeceği görülüyor. İşte 30 Mart Cumartesi günü yurtta hava durumu!
29.03.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 24 Mart Pazar hava durumu
Bugün hava nasıl olacak? 24 Mart Pazar hava durumuGüneşli geçen bir Cumartesi günün ardından vatandaşlar, Pazar günü hava nasıl olacak sorusunun cevabını merak etmeye başladı bile. Baharın kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bu günlerde, hafta sonu için dışarıda plan yapanlar hava durumunu öğrenmek istiyor. Meteoroloji'nin Pazar günü için yapılan tahmininde ise hava sıcaklıklarının yurt genelinde düşüşe geçeceği görülüyor. İşte 24 Mart Pazar günü yurtta hava durumu!
23.03.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 23 Mart Cumartesi hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 23 Mart Cumartesi hava durumu...Hafta sonunun gelişiyle birlikte vatandaşlar, bugün hava nasıl olacak sorusuna cevap aramaya başladı. Baharın da gelişiyle birlikte dışarıda plan yapmak isteyen vatandaşlar, Meteoroloji'nin Cumartesi günü tahminini merakla bekliyor. Güneşli başlayan hafta yağmur ve soğuk bir şekilde sona ererken hafta sonu yine sıcaklıklar yükselişe geçecek gibi görünüyor. İşte 23 Mart cumartesi günü yurtta hava durumu!
22.03.2019Gündem
Meteorolojiden hafta sonu için plan yapanlara hava durumu uyarısı
Meteoroloji'den hafta sonu için plan yapanlara hava durumu uyarısı!Hava durumuna ilişkin Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan son raporda hafta sonunda hava sıcaklıklarının 2 ila 4 derece azalacağı ve Pazar günü ise Karadeniz kıyıları, Akdeniz bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yağış beklenirken iç kesimlerde ise kar yağışının etkili olması bekleniyor. İşte il il hava durumu raporu...
22.03.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 10 Mart Pazar hava durumu...
Bugün hava nasıl olacak? 10 Mart Pazar hava durumu...Tüm yurtta yağışsız geçen bir Cumartesi günün ardından vatandaşlar, Pazar günü hava nasıl olacak sorusuna cevap arıyor. Mevsim normallerinin üstünde seyreden sıcaklıklar sayesinde özellikle İstanbul'da kendini sokaklara atan vatandaşlar, bugün hava nasıl olacak diye merak ediyor. Adeta yazı anımsatan bu günleri kaçırmak istemeyenler Pazar günü için planlarını yapmaya başladı bile. İşte 10 Mart hava durumu...
9.03.2019Gündem
Hava durumu | Meteorolojiden son dakika uyarısı Kar yağışı...
Hava durumu | Meteoroloji'den son dakika uyarısı! Kar yağışı...Son dakika hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü(MGM) tarafından açıklanan hava durumu tahminleri vatandaşların merakını giderdi. İstanbul'da etkisini gösteren kar yağışı ne zamana kadar devam edecek? İşte İstanbul'dan son dakika hava durumu tahminleri. Önümüzdeki günler hava nasıl olacak? sorusunun yanıtı...
24.02.2019Gündem
Evde bulunanlar kabusu yaşadı
Evde bulunanlar kabusu yaşadıMuğla’nın Bodrum ilçesinde etkili olan sağanak yağışlarla oluşan sel, bir sitenin duvarını yıktı. Sel sularıyla dolan zemin kattaki dairede mahsur kalan ev sahibi, eşi ve köpekleri yüzen mobilyalara tutunarak küçük bir pencereden kurtulmayı başardı.Muğla’nın Bodrum ilçesinde etkili olan sağanak yağış Bitez Mahallesi’nden sonra Gündoğan Mahallesi’ni vurdu. Bitez’de dere yatağının taşmasına neden olan sel nedeniyle Gündoğan Mahallesi’ndeki birçok evi su bastı. Gündoğan Mahallesi’ndeki bir sitenin duvarını patlatan sel suları, daha sonra sitedeki evlere doldu. Sel sularının tamamen doldurduğu zemin kattaki dairede evde mahsur kalan Atilla Yeşil, eşi ve köpekleri, evde yüzmeye başlayan mobilyalara tutunup küçük bir pencereden dışarı çıkarak kurtulmayı son anda başardı. Yaşadıkları korku dolu anları anlatan ev sahibi Atilla Yeşil, bir anda sitedeki duvarın yıkıldığını söyleyerek, “Biz kurtulmaya çalıştık, kapı açılmayınca yüzen mobilyalara tutunarak küçük bir pencere bulduk. Ben, eşim ve köpeğimiz bu pencereden çıkarak kurtulduk. Biz şanslıydık ama ev tamamen sular altında kaldı” dedi.
11.09.2019Haberler
Duvar yıkılınca ne olduğunu anlayamadılar Evde bulunanlar kabusu yaşadı
Duvar yıkılınca ne olduğunu anlayamadılar! Evde bulunanlar kabusu yaşadıMuğla’nın Bodrum ilçesinde etkili olan sağanak yağışlarla oluşan sel, bir sitenin duvarını yıktı. Sel sularıyla dolan zemin kattaki dairede mahsur kalan ev sahibi, eşi ve köpekleri yüzen mobilyalara tutunarak küçük bir pencereden kurtulmayı başardı.
16.12.2018Gündem
Duvar yıkılınca ne olduğunu anlayamadılar Evde bulunanlar kabusu yaşadı
Duvar yıkılınca ne olduğunu anlayamadılar! Evde bulunanlar kabusu yaşadıMuğla’nın Bodrum ilçesinde etkili olan sağanak yağışlarla oluşan sel, bir sitenin duvarını yıktı. Sel sularıyla dolan zemin kattaki dairede mahsur kalan ev sahibi, eşi ve köpekleri yüzen mobilyalara tutunarak küçük bir pencereden kurtulmayı başardı.
16.12.2018Gündem
Son dakika: İstanbula kar ne zaman yağacak Tarih verildi...
Son dakika: İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Tarih verildi...Uzun vadeli meteorolojik analizlere göre, ülkemizde Aralık ayının son günlerinden itibaren Sibirya kökenli kuvvetli bir soğuk hava dalgasının etkili olması bekleniyor.İstanbul'da da etkisini göstereceği öngörülen soğuklarla birlikte, mega kentte mevsimin ilk kar yağışının 27-31 Aralık tarihleri arasında olması bekleniyor.
8.12.2018Gündem
Afrika sıcakları kavuracak, perşembe ve cumaya dikkat
Afrika sıcakları kavuracak, perşembe ve cumaya dikkat!Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı ülkemizin iç ve batı kesimlerinde 2 ila 4 derece artacak. Sıcak hava dalgası İzmir'de perşembe ve cuma günü etsini gösterecek. Sıcaklıklar sahil kesimlerinde 39 dereceye, iç kesimlerin ise 42 dereceye yükselecek.Uzmanlar perşembe ve cuma günü, vatandaşların direkt gelen güneş ışınlarından kaçınmaları gerektiği uyarısında bulundu.
10.07.2017Gündem
9 Haziran İzmir hava durumu İzmirde hava nasıl olacak
9 Haziran İzmir hava durumu! İzmir'de hava nasıl olacak?İzmir hava durumuna ilişkin Meteorolojiden alınan son verileri sizin için derledik. İzmir başta olmak üzere yurdun büyük bir kesiminde hava durumu parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz ile Giresun çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İşte 9 haziran Cuma İzmir hava durumuna ilişkin detaylar...
9.06.2017Gündem
Son dakika: İstanbulda beklenen kar başladı Ekipler harekete geçti...
Son dakika: İstanbul'da beklenen kar başladı! Ekipler harekete geçti...İstanbul’da beklenen kar yağışı Kartal’da başladı. Kartal Aydos Mevkii’nde başlayan sulu kar yağışının yer yer etkili olduğu görüldü.
30.11.2016Gündem
Meteoroloji’den ’kuvvetli fırtına’, ’çığ’ ve ’yoğun kar’ uyarısı
Meteoroloji’den ’kuvvetli fırtına’, ’çığ’ ve ’yoğun kar’ uyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü vatandaşları kar ve fırtına konusunda uyardı. Trakya, iç kesimler ve başkent Ankara için kar, Ege, Marmara kıyıları ve İstanbul için yağmur alarmı geldi. Karadeniz ve Doğu Anadolu için de çığ uyarısı yapıldı.
3.01.2016Gündem
Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı
Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Orta ve Doğu Karadeniz kıyı kesiminde bu akşam ve yarın beklenen kuvvetli yağışlar konusunda vatandaşları uyardı.
2.08.2015Gündem
Fethiye sarıya boyandı
Fethiye sarıya boyandıMuğla'nın Fethiye ilçesinde Suriye üzerinden geldiği sanılan ve sabah saatlerinde etkili olan toz bulutu, gökyüzünü sarı renge boyadı.
3.03.2014Gündem
Meteorolojiden yağış uyarısı
Meteoroloji'den yağış uyarısıYağışların, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bartın, Zonguldak ile Kastamonu ve Kırklareli'nin kıyı kesimleri, Sinop'un batısı ve İstanbul'un kuzey kıyılarında yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.
8.09.2013Gündem
Meteorolojden İstanbula uyarı geldi
Meteoroloj'den İstanbul'a uyarı geldiMeteoroloji, İstanbul için sel uyarısında bulundu.
15.06.2013Gündem

Benzer Haber Etiketleri

meteorolojhava durumubugün hava nasılhava nasılistanbul

Meteoroloj ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.