Mhp Genel Başkanı

Mhp Genel Başkanı

Son dakika MHP Genel Başkanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan MHP Genel Başkanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan MHP Genel Başkanı haber sayfamızda...

Mhp Genel Başkanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.733 mhp genel baskani haberi bulunmuştur.
Seçim barajında flaş ayrıntı 600 vekile 600 bölge...
Seçim barajında flaş ayrıntı! 600 vekile 600 bölge...Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ne geçilmesinin ardından üzerinde çalışma yapılan en önemli başlıklardan biri siyasi partiler kanunuyla birlikte seçim kanununda yapılması planlanan düzenlemeler. AK Parti'de çalışmalar ne aşamada? Ayrıntıları CNN Türk editörü Kıvanç El aktardı...
15.01.2021Haberler
Son dakika... Seçim barajında flaş ayrıntı 600 vekile 600 bölge...
Son dakika... Seçim barajında flaş ayrıntı! 600 vekile 600 bölge...Gelen son dakika haberine göre; Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ne geçilmesinin ardından üzerinde çalışma yapılan en önemli başlıklardan biri siyasi partiler kanunuyla birlikte seçim kanununda yapılması planlanan düzenlemeler. AK Parti'de çalışmalar ne aşamada? Ayrıntıları CNN Türk editörü Kıvanç El aktardı...
15.01.2021Siyaset
Liderlerden aşı kararı Açıklamalar peş peşe geldi
Liderlerden aşı kararı! Açıklamalar peş peşe geldiGelen bir son dakika haberine göre; MHP Lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüsle mücadele kapsamında aşı olduğunu duyurdu. Kılıçdaroğlu ve Akşener'den de peş peşe açıklamalar geldi.
15.01.2021Gündem
Bahçeli’den Cumhur İttifakı’nın bozulacağı iddialarına yanıt: Pire için yorganı ateşe vermem
Bahçeli’den Cumhur İttifakı’nın bozulacağı iddialarına yanıt: Pire için yorganı ateşe vermemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP’nin kapatılması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın parti temsilcileriyle görüşmeleri ekseninde Cumhur İttifakı’nda sıkıntı yaşandığı ve dağılacağına ilişkin iddialara sert yanıt verirken, “Bit için dam yakmam. Pire için yorganı ateşe vermem. Karanlık emel sahipleri boşuna çırpınmasın, boş yere hayal kurmasın. Cumhur İttifakı’nı bozmayı hiçbir şart altında aklımın köşesinden geçirmem” dedi
15.01.2021Siyaset
Son dakika... MHP lideri Bahçeliden net Cumhur İttifakı mesajı
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den net Cumhur İttifakı mesajıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından son dakika açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Büyük Birlik Partisi ve HÜDAPAR ile temaslarına ilişkin Bahçeli, 'Cumhur İttifakı hususunda fitne çıkarmak için tahkimat yapanlara da diyorum ki, rahat olun, huysuzluğu bırakın, hırçınlıktan dönün, samanlıkta olmayan iğneyi aramaktan vazgeçin. Net olarak açıklıyorum, neye mal olursa olsun Cumhur İttifakı sonuna kadar yaşayacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın Cumhur İttifakı’nın zeminini genişletmek amacıyla yaptığı veya yapacağı temas ve ziyaretlerden rahatsız olmamız söz konusu değildir. Hatta bu temas ve ziyaretlerin ittifakımızın güçlenmesine hizmet edeceğinden dolayı desteğimiz tamdır' dedi.
14.01.2021Siyaset
‘Seçim barajı makul düzeye inmeli’
‘Seçim barajı makul düzeye inmeli’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kökleşmesi, tüm kurum ve kurallarıyla sağlıklı şekilde kalıcı hale getirilmesi üzerinde hassasiyetle durduklarını belirtti.
14.01.2021Siyaset
Salihli’nin geleceğine yatırım
Salihli’nin geleceğine yatırımDoğalgazı ilçeye getiren Belediye Başkanı Kayda, “2016 yılında attığımız ilk adım 2020’de bizi mutlu sona ulaştırdı. 7 bin eve temiz enerji girdi. Sanayicimiz için de OSB’de altyapı hazır” dedi.
13.01.2021Ege
‘MHP, gereğini zamanı gelince yapacaktır’
‘MHP, gereğini zamanı gelince yapacaktır’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kobani olaylarına ilişkin iddianame esas alınarak Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’nca HDP hakkında kapatma davası açılabileceğine dikkat çekti.
12.01.2021Siyaset
Son dakika... MHP lideri Bahçeliden Kılıçdaroğluna sözde Cumhurbaşkanı tepkisi
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'sözde Cumhurbaşkanı' tepkisi  Gelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'sözde Cumhurbaşkanı' açıklamalarını sert bir şekilde eleştirdi. Bahçeli açıklamasında, "Sayın Cumhurbaşkanı'na 'sözde' demek Türk milletine, demokrasi kültürüne, milli egemenlik ilkelerine hakarettir, hıyanettir, hürmetsizliktir" dedi. Öte yandan Bahçeli, "HDP, 6-8 Ekim olaylarının, hendek terörünün ve bölücülüğe mihmandarlık yapmasının bedelini kanun, millet ve tarih önünde kesinlikle ödemelidir. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, bilhassa 6-8 Ekim olaylarıyla ilgili hazırlanan ve hukuken açık ihbar niteliği taşıyan iddianameyi temel alarak HDP hakkında acil ihtiyaç olan kapatma davasını süratle açabilecektir" ifadelerine yer verdi.
11.01.2021Siyaset
Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp hayatını kaybetti
Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp hayatını kaybettiYüksek mimar, siyasetçi ve şehir planlayıcısı Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp gece saatlerinde Maltepe'de bulunan evinde hayatını kaybetti.
10.01.2021Gündem
ABD lafa gelince demokrasi beşiği
ABD lafa gelince demokrasi beşiğiCumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’deki olayları yorumlarken, “Bu süreç gerçekten tüm insanlığı şok etmiştir, şaşırtmıştır. Bizleri de aynı şekilde şaşırtmıştır” dedi. Erdoğan başkanlık devir tesliminin sakin bir şekilde yapılması temennisinde bulundu
9.01.2021Siyaset
Erdoğandan Ankara kulislerini sallayan ziyaretle ilgili flaş açıklama
Erdoğan'dan Ankara kulislerini sallayan ziyaretle ilgili flaş açıklama!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. ABD'deki olaylar hakkında konuşan Erdoğan, "Lafa geldiğinde 'demokrasinin beşiği' diye ifade edilen Amerika'daki bu süreç gerçekten tüm insanlığı şok etmiştir." dedi. Erdoğan, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Asiltürk’le yaptığı görüşmeyle ilgili soruya da cevap verdi.
8.01.2021Haberler
Erdoğandan Ankara kulislerini sallayan ziyaretle ilgili flaş açıklama Seçim ittifakı...
Erdoğan'dan Ankara kulislerini sallayan ziyaretle ilgili flaş açıklama! Seçim ittifakı...Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. ABD'deki olaylar hakkında konuşan Erdoğan, "Lafa geldiğinde 'demokrasinin beşiği' diye ifade edilen Amerika'daki bu süreç gerçekten tüm insanlığı şok etmiştir." dedi. Erdoğan, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Asiltürk’le yaptığı görüşmeyle ilgili soruya da cevap verdi.
8.01.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğanın ziyaretiyle ilgili Ankara kulisleri bunu konuşuyor
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretiyle ilgili Ankara kulisleri bunu konuşuyor!MHP lideri Bahçeli’yi üç gün önce evinde ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan dün sürpriz bir ev ziyareti daha yaptı. Erdoğan, Milli Görüş’ün ak saçlılarından olan Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Asiltürk’le evinde yaklaşık bir saat görüştü.
8.01.2021Siyaset
‘Başbuğ’un düşünceleri sakıncalı’
‘Başbuğ’un düşünceleri sakıncalı’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün yaptığı yazılı açıklamada gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.
7.01.2021Siyaset
Erdoğan’dan sürpriz ev ziyareti
Erdoğan’dan sürpriz ev ziyaretiCumhurbaşkanı Erdoğan, son bir hafta içinde MHP lideri Bahçeli ile üçüncü kez bir araya geldi. Erdoğan Bahçeli’yi Çayyolu’ndaki evinde ziyaret etti
6.01.2021Siyaset
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeliyi evinde ziyaret etti
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli'yi evinde ziyaret ettiGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. İki arasındaki görüşme sona erdi.
5.01.2021Siyaset
Son dakika... AK Partili Mahir Ünaldan darbe iması tartışmalarına net yanıt
Son dakika... AK Partili Mahir Ünal'dan darbe iması tartışmalarına net yanıtGelen son dakika haberine göre; AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova'ya gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. AK Partili Ünal, "Darbenin çözüm olduğuna dair inançları sağlam olanlar bu tartışmaları ısrarla gündemde tutuyorlar." dedi
5.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Bahçeliyi evinde ziyaret ediyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'yi evinde ziyaret ediyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret ediyor.
5.01.2021Haberler
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeliyi evinde ziyaret etti
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli'yi evinde ziyaret ettiGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. İki arasındaki görüşme sona erdi.
5.01.2021Siyaset
‘Bu fikir koronadan daha tehlikelidir’
‘Bu fikir koronadan daha tehlikelidir’Eski Kültür Bakanı ve eski CHP Milletvekili Fikri Sağlar’ın katıldığı bir televizyon programında “Türban irticai faaliyetlerin, şeriat isteyenlerin üniformasıdır. Başörtüsü ise yüzyıllar boyunca Anadolu’da bir geleneksel giysidir. Ben yargılandığım zaman türbanlı bir hakimin haklarımı koruyacağı ve adaleti yerine getirebileceği konusunda kuşkum var” sözlerine tepki yağdı.
1.01.2021Siyaset
‘Bu musibetin üstesinden geleceğiz’
‘Bu musibetin üstesinden geleceğiz’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni yılda ekonomiyi güçlendirecek, demokrasiyi, hak ve özgürlüklerin çıtasını yükseltecek reform programlarını milletin takdirine sunacaklarını vurguladı.
1.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile telefonda görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile telefonda görüştü.
31.12.2020Siyaset
Polemik yapmayın sanatınızı gösterin
'Polemik yapmayın sanatınızı gösterin'Cumhurbaşkanı Erdoğan, sanatçıları Türkiye’nin gücüne güç katmaya çağırarak, “Beklediğimiz sanatçı, muhalefetini sosyal medyadan savurduğu siyasi polemiklerle değil, kanatlanıp uçurduğu sanatıyla gösterecektir” dedi
31.12.2020Siyaset
Son Dakika... Beştepede ödül töreni Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş açıklamalar
Son Dakika... Beştepe'de ödül töreni! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni'ne katıldı. Erdoğan, 'Sanat teorilerinin çöktüğü, sanat ortamının değişime uğradığı, sanat hırsızlıklarının yüzlere vurulduğu bir çağda yaşıyoruz. Beklediğimiz o sanatçı muhalefetini sosyal medya hesabından savurduğu siyasi polemiklerle değil kanatlanıp uçurduğu sanatıyla gösterecektir' dedi.
30.12.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP lideri Bahçeli ile görüştü
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP lideri Bahçeli ile görüştüGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü.
30.12.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan 2020de yoğun mesai
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2020'de yoğun mesaiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 yılında yüz yüze ve çevrim içi programlarla yoğun bir mesai dönemini geride bıraktı. Bu yıl yurt dışına 13 ziyaret gerçekleştiren Erdoğan, ilk yurt dışı seyahatini Almanya'ya, sonuncusunu Azerbaycan'a yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yurt içinde Ankara ve İstanbul dışında 16 şehre 19 ziyaret gerçekleştirirken, pek çok programa da çevrim içi bağlantıyla katıldı.
30.12.2020Siyaset
‘Bu tuzağa düşmeyeceğiz’
‘Bu tuzağa düşmeyeceğiz’CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili iddialar için “Cinayeti konuşmak değil, CHP’yi tartıştırmak istiyorlar, bu tuzağa düşmeyeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.
30.12.2020Siyaset
‘Aşılar yılbaşı öncesi gelecek’
‘Aşılar yılbaşı öncesi gelecek’Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüsle mücadeleye ilişkin “Çin’den sipariş verdiğimiz aşının ilk partilerinin yılbaşından önce ülkemize teslim edilmesini bekliyoruz” dedi. Erdoğan, yüz yüze eğitime verilen aranın da 15 Şubat 2021’e kadar uzatıldığını açıkladı
29.12.2020Siyaset
Son dakika...Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeniden ait olduğu topraklara kavuşturduk
Son dakika...Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeniden ait olduğu topraklara kavuşturdukCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İmtiyazlarını kaybedenler, bizi sürekli eleştirse de bu topraklara ait ne varsa Türkiye'nin bir zenginliği olarak hepsini kucaklamaya çalışıyoruz." dedi.
28.12.2020Siyaset
‘Dön evine bitsin çile’
‘Dön evine bitsin çile’MHP lideri Devlet Bahçeli, İYİ Parti lideri Akşener’in masa kurma teklifini “kirişi kırma masası” sözleriyle değerlendirdi. Çağrısını yineleyen Bahçeli, “Dön evine bitsin bu çile” dedi
25.12.2020Siyaset
Sosyal medyadan yanıt verdi: Evime dönüyorum
Sosyal medyadan yanıt verdi: Evime dönüyorumİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kendisine “dön evine” çağrısı yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamasının hemen ardından sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak, “Genel merkezdeki çalışmaları bitirdik, evime dönüyorum” dedi.
25.12.2020Siyaset
Son dakika... MHP lideri Bahçeliden önemli açıklamalar
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da MHP İl Başkanları Toplantısı'nda konuşma yaptı. Bahçeli, 'Salgın izin verirse 14 Mart 2021'de muazzam bir katılımla demokrasi şölenimiz gerçekleşecektir. 14 ilçemizde ilk kez kongre yaptık. Bizim nerede olduğumuzu soranlara diyorum ki her yerdeyiz. Tunceli il kongremizi ilk defa coşkuyla gerçekleştirdik. Batman, Şırnak, Hakkari'de yöre insanımızın büyük desteğiyle tamamladık' dedi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili Bahçeli, 'Bizim açımızdan ciddiyetsiz bir teklif. İsteyen istediğiyle masaya oturabilir' ifadelerine yer verdi.
24.12.2020Siyaset
Alaattin Çakıcı’nın savcılığa verdiği ifadesi ortaya çıktı
Alaattin Çakıcı’nın savcılığa verdiği ifadesi ortaya çıktıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik ifadeleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Alaattin Çakıcı ifade verdi. Çakıcı ifadesinde, “Kendisine tehdit değil ikaz mahiyetiyle ‘yine bu hakaretlerine devam edersen bakla odunuyla seni tanıştırırım’ cümlesini kullandım. Ama amacım ‘seni devlete şikayet ederim’dir. Adalet anlamında kullandım” dedi.
23.12.2020Gündem
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelikten AİHMin Demirtaş kararı için flaş açıklama
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Çelik'ten AİHM'in Demirtaş kararı için flaş açıklamaGelen son dakika haberine göre; AK Parti MYK sonrası sözcü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, Belçika Temsilciler Meclisinin Dağlık Karabağ kararına ilişkin "Hiçbir hükmü yoktur, geçersiz, haksız, hukuksuz, hakkaniyetsiz ve gayrimeşrudur." ifadelerini kullandı. Çelik, koronavirüsün mutasyona uğradığı konusuna dair, "Gerekli tüm tedbirler alınacaktır" ifadesini kullandı. Çelik AİHM'in Demirtaş kararına ilişkin, "Hukuk sistemimiz gerekçeli kararı değerlendirecek." dedi.
22.12.2020Siyaset
AK Partili Ünaldan flaş açıklamalar Asılsız iddialarla...
AK Parti'li Ünal'dan flaş açıklamalar! 'Asılsız iddialarla...'AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bazı emniyet müdürlükleri ve cezaevlerinde "çıplak arama" yapıldığı iddialarına ilişkin, "Önümüzdeki süreçte FETÖ'cülerin hapishanelerde oluşturmak istediği bir hareketlenme ve hapishaneler üzerinden yapmak istediği belli provokasyonların ilk işaret fişeğidir bu." dedi.
20.12.2020Siyaset
‘2021 huzur dolu bir dönemin miladı olacak’
‘2021 huzur dolu bir dönemin miladı olacak’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Kovid-19 hastalığıyla mücadelenin tavize uğramadan, tehire meydan bırakmadan kararlılıkla devam ettiğine dikkat çekti
20.12.2020Siyaset
Son dakika... Devlet Bahçeliden Gaziantepte hastane yangınında hayatını kaybedenler için taziye mesajı
Son dakika... Devlet Bahçeli'den Gaziantep'te hastane yangınında hayatını kaybedenler için taziye mesajıGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gaziantep'te bir hastanede meydana gelen yangında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifa diledi.
19.12.2020Siyaset
Bütçede tartışmalı final
Bütçede tartışmalı finalCumhurbaşkanlığı Hükümeti’nin üçüncü, AK Parti hükümetlerinin ise 19. bütçesi olma özelliğini taşıyan 2021 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun teklifi Meclis’ten geçti.
19.12.2020Siyaset
Son dakika... Bahçeliden Kılıçdaroğluna ittifak yanıtı
Son dakika... Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na ittifak yanıtıGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Devlet Bahçeli ittifakı bozmaya zemin hazırlıyor" iddiasına ilişkin, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Bey'in birçok konuda ortaya koymuş olduğu görüşler zannediyorum inandırıcılığı olmayan, bir gündem oluşsun da nasıl oluşursa oluşsun inancıyla yapmaya çalıştığı bir çalışma. Cumhur İttifakı devam edecek. Cumhur İttifakı, 2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak." dedi.
18.12.2020Siyaset
‘ABD hasımlığa dümen kırmıştır’
‘ABD hasımlığa dümen kırmıştır’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ABD’nin yaptırım kararı ile ilgili “ABD’nin dostluk anlayışı hasımlığa dümen kırmıştır” dedi.
17.12.2020 Siyaset
Son dakika... Bahçeliden ABDye yaptırım tepkisi
Son dakika... Bahçeli'den ABD'ye yaptırım tepkisiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ABD'nin Türkiye'ye karşı açıkladığı yaptırım kararına tepki göstererek, "Türkiye kimden silah alıp almayacağını ona buna soracak değildir. ABD izin ve onay makamı hiç değildir." ifadesini kullandı.
16.12.2020Siyaset
‘Parti kapatma sonuç vermez’
‘Parti kapatma sonuç vermez’AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin HDP’nin kapatılmasına yönelik çıkışı konusunda, “parti kapatmanın Türkiye’de olumlu sonuçları görülmedi” ifadesini kullandı.
16.12.2020Siyaset
Türklüğe duvar örülemez
Türklüğe duvar örülemezMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bakü’deki Zafer Günü töreninde Azerbaycan’ın bölünmüşlüğünü konu alan şiire İran’ın gösterdiği tepkiye, aynı şiiri tekrarlayarak tepki gösterdi.
15.12.2020Siyaset
Son dakika... MHP lideri Bahçeliden flaş açıklamalar
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den flaş açıklamalarMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter'dan açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 'ABD’nin Suriye eski Özel Temsilcisi James Jeffrey bizi Kürt düşmanı göstermeye çalışmış. Çakal fermanını Bozkurt hükmü yırtar. Ne Erbil, ne Washington, ne de Brüksel benim Kürt kökenli kardeşlerimizi sevdiğim kadar sevemez. Geçin bu zalim senaryoları, biz bize şükür yeteriz' dedi.
14.12.2020Siyaset
Yalçın: Kravatlı mazbatalı güruh
Yalçın: Kravatlı mazbatalı güruhMHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, HDP ve terör örgütü PKK ilişkileri hakkında sert değerlendirmelerde bulunarak “Terör örgütü HDP/PKK, kâmilen itlafı gereken bir siyasi haşere sürüsüdür. Ağızları kapatılması gereken kravatlı mazbatalı güruhtur” dedi
13.12.2020Siyaset
Başkentin acısı
Başkentin acısıJandarma Uzman Çavuş Oğuzhan Anar (28) için dün öğle vakti Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.
12.12.2020Gündem
‘HDP’nin kapısına kilit vurulmalı’
‘HDP’nin kapısına kilit vurulmalı’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.
12.12.2020Siyaset
Son dakika... Bahçeliden HDP açıklaması: Kapısına açılmamak üzere kilit vurulmalıdır
Son dakika... Bahçeli'den HDP açıklaması: Kapısına açılmamak üzere kilit vurulmalıdırGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "HDP bir terör sorunudur, bölücülük yuvasıdır, fitne tezgahıdır, demokratik güvenliğimize doğrulmuş melun bir silahtır. Bu kervan böyle gitmemelidir. Adalet ve hukuk mutlak surette devreye girmeli, HDP'nin kapısına açılmamak üzere kilit vurulmalıdır." değerlendirmesinde bulundu.
11.12.2020Siyaset
Devlet Bahçeli, aşı yaptıracak
Devlet Bahçeli, aşı yaptıracakKovid-19 aşısının önümüzdeki günlerde Türkiye’ye geleceğinin açıklanmasıyla birlikte kamuoyunda, “aşı olup olmama” tartışmaları sürerken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aşı yaptırma kararı aldı.
11.12.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

mhpdevlet bahçelibahçelirecep tayyip erdoğanerdoğan

Mhp Genel Başkanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.