Microsoft

Microsoft

Son dakika microsoft haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan microsoft gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan microsoft haber sayfamızda...

Microsoft

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.914 microsoft haberi bulunmuştur.
İşte sosyal medyada 2020’nin en çok konuşulan markaları
İşte sosyal medyada 2020’nin en çok konuşulan markaları!Adba Analytics, The Brand Age Dergisi için hazırladığı raporda sosyal medyada 2020 yılının en çok konuşulan markalarını analiz etti.
15.01.2021Ekonomi
Lockheed Martin seçim kampanyalarına verdiği fonları durdurdu
Lockheed Martin seçim kampanyalarına verdiği fonları durdurduABD başkanlık seçimlerinde usulsüzlük yapıldığı iddiaları ile başlayan siyasi krizin en son 6 Ocak’ta Kongre'deki şiddet olayları ile devam etmesinin ardından şirketlerin başlattığı siyasi bağışları kesme akımına Lockheed Martin de katıldı.
14.01.2021Dünya
Bir günde 14 milyar dolar kaybetti
Bir günde 14 milyar dolar kaybettiTesla ve SpaceX'in patronu Elon Musk, bir hafta içinde dünyanın en zengin kişisi unvanını kaybederek Forbes Zenginler Listesi'nde yeniden ikinciliğe düştü.
13.01.2021Uzmanpara
Siber zorbalık
Siber zorbalıkÇocuğunuzun okul başarısı düştüyse, uyku düzeni bozulduysa, önündeki ekranın görünmesine izin vermiyorsa siber zorbalıktan şüphe edebilirsiniz. Pandemi nedeniyle okula gidemeyen, zamanının çoğunu bilgisayar ve cep telefonlarında geçiren çocuklar için en büyük tehlike siber zorbalık. Ancak birçok çocuk, internet kullanımı engellenir diye yaşadığı bu sorunu ailesine dahi anlatmıyor.
13.01.2021Eğitim
Şok suçlama Koronavirüsü Bill Gates üretti
Şok suçlama! Koronavirüsü Bill Gates ürettiGüney Amerika ülkesi Peru'da bir mahkeme, Microsoft'un kurucusu Bill Gates'i, Amerikalı iş adamı George Soros'u ve Rockefeller ailesini yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) üretmekle itham etti.
13.01.2021Dünya
Bill Gates kolları sıvadı Bu kez...
Bill Gates kolları sıvadı! Bu kez...Microsoft'un kurucusu Bill Gates kurucusu olduğu yatırım şirketinin bir havacılık şirketi almak için harekete geçtiği belirtildi. Gates'in satın almak istediği havacılık şirketi için 4.3 milyar dolar teklifte bulunduğu ifade edildi.
9.01.2021Dünya
Elon Musk, dünyanın  en zengin kişisi oldu
Elon Musk, dünyanın en zengin kişisi olduTesla ve SpaceX’in sahibi Elon Musk, 195 milyar dolara ulaşan serveti ile 2017’den bu yana dünyanın en zenginler listesinde zirvede bulunan Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’u geçerek ilk sıraya yerleşti. Güney Afrika doğumlu olan ve sonradan ABD’ye göç eden girişimci Elon Musk’ın serveti, Ocak 2020’de yaklaşık 30 milyar dolar düzeyinde bulunuyordu. Bu rakam, Kovid-19’un bütün dünyada salgın ilan edilmesinin ardından nisan ayıyla birlikte istikrarlı bir yükselişe geçti
9.01.2021Ekonomi
Son dakika... ABD açıkladı Siber saldırının arkasında Rusya var
Son dakika... ABD açıkladı! Siber saldırının arkasında Rusya varABD'li istihbarat ve güvenlik birimleri, ABD Enerji Departmanı ve ülkenin nükleer silah deposunu yöneten Ulusal Nükleer Güvenlik İdaresi gibi stratejik kurumlar dışında, Microsoft'a da erişilmesini sağlayan Solarwind siber saldırısının istihbarat toplama amaçlı olduğunu ve arkasında Rusya'nın olduğunu düşündüklerini söylediler.
5.01.2021Dünya
Dünyanın en zengin 500 insanı servetlerine toplam 1,8 trilyon dolar kattı
Dünyanın en zengin 500 insanı servetlerine toplam 1,8 trilyon dolar kattıDünyanın en zengin 500 kişisinin servetlerinin 2020 yılında yaklaşık 1,8 trilyon dolar artışla toplam 7,6 trilyon dolara ulaştığı bildirildi.
3.01.2021Ekonomi
En zenginler servetlerine servet kattı
En zenginler servetlerine servet kattıDünyanın en zengin 500 kişisinin servetlerinin 2020 yılında yaklaşık 1,8 trilyon dolar artışla toplam 7,6 trilyon dolara ulaştığı bildirildi.
3.01.2021Uzmanpara
Salgın Amerikan ve Çin teknoloji şirketlerine yaradı
Salgın Amerikan ve Çin teknoloji şirketlerine yaradıDünyanın en değerli 100 şirketinin 57'sini ABD'li, 16'sını Avrupalı, 15'ini Çinli ve geri kalanını dünyanın farklı ülkelerinden firmalar oluşturdu.
2.01.2021Uzmanpara
Kovid-19 salgını Amerikan ve Çin teknoloji şirketlerine yaradı
Kovid-19 salgını Amerikan ve Çin teknoloji şirketlerine yaradıDünyanın en değerli 10 şirketi toplam 11,8 trilyon dolarlık piyasa değeriyle 200'ü aşkın ülkenin GSYH'sini geride bırakırken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını listenin ilk sıralarında yer alan ABD'li ve Çinli şirketleri daha da güçlendirdi.
2.01.2021 Ekonomi
İş dünyası esnek çalışmayı sevdi
İş dünyası esnek çalışmayı sevdiMicrosoft’un 20 ülkede yaptığı “Work Reworked” araştırmasının sonuçları açıklandı.
31.12.2020Ekonomi
Teslanın hisseleri yüzde 700 arttı
Tesla'nın hisseleri yüzde 700 arttıGüney Afrikalı girişimci Elon Musk'ın şirketi Tesla'nın bu yıl borsada yakaladığı ve benzerine çok ender rastlanan yükseliş, kendilerine 'Teslaner' adını takan çok sayıda yeni dolar milyonerini de ortaya çıkardı.
30.12.2020Uzmanpara
Borusan Sanattan yeni çevrimiçi platform
Borusan Sanat'tan yeni çevrimiçi platformSanatı, sanatçıyı ve müzikseverleri korumak adına, bu sezon konserlerini bedelsiz erişime açan Borusan Sanat; bir adım daha atarak, sanatın gelişimine destek ve ulaşılabilirliğine katkı amacıyla, Motiwe’in Cloudtivi platformu üzerinden borusansanat.tv’yi hayata geçiriyor. Sezon başından bu yana radyodan yayınlanan konserler, çevrimiçi platformda, bu kez video kayıt versiyonlarıyla müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.
29.12.2020Kültür Sanat
Quick Sigorta sponsorluğundaki Up 2 Top Summit başlıyor
Quick Sigorta sponsorluğundaki Up 2 Top Summit başlıyorÖzyeğin Üniversitesi’nin Operations Research Kulübü tarafından organize edilen Up 2 Top Summit, bu yıl 23-24 Aralık 2020 tarihlerinde Quick Sigorta ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Zirvenin temasını oluşturan “Start-Up”lar’ın kurucularının konuk olacağı organizasyonda, Türkiye’deki girişimcilik ekosistemi katılımcılarla buluşacak.
28.12.2020Sigorta
Dünyayı sarsacak skandal iddia Korsanlıkla çalınan muazzam çapta bilgi...
Dünyayı sarsacak skandal iddia! 'Korsanlıkla çalınan muazzam çapta bilgi...'Gelen son dakika haberine göre; ABD'li üst düzey istihbarat yetkilileri, Çin'in dev teknoloji şirketlerinin Çin istihbaratı için veri analizi yaptıklarını ileri sürdü.
24.12.2020Teknoloji
Anadolu Efes taraftarları, Microsoft Teams’in “Together” özelliğiyle Avrupa’daki ilk kez dijital tribünde yerlerini aldı
Anadolu Efes taraftarları, Microsoft Teams’in “Together” özelliğiyle Avrupa’daki ilk kez dijital tribünde yerlerini aldıTürk basketbolunda ilklerin takımı Anadolu Efes, Microsoft Teams’in “Together” özelliği ile taraftarlarını sanal olarak sahaya taşıyor.
24.12.2020 Advertorial
Hayalleri kodluyorlar
Hayalleri kodluyorlarDünyada kodlamayı keyifli bir şekilde öğretmek amacıyla kurulan code.org, ABD’den sonra en çok kullanıcıya sahip olması nedeniyle Türkiye hakkında bir makale yayınladı. Makalede, code.org’un Türkiye’deki uluslararası partneri Robincode ve 13 yaşındaki Can Torungil’e de yer verildi.
23.12.2020Eğitim
Son dakika... ABD Başkanı seçilen Biden siber saldırı için hesap sordu
Son dakika... ABD Başkanı seçilen Biden siber saldırı için hesap sordu!ABD Başkanı seçilen Joe Biden, Microsoft dahil birçok kritik şirkete ve bakanlıkların dijital alt yapılarına düzenlenen saldırıya ilişkin mevcut Başkan Trump'a suçlamalar yöneltti.. Saldırının arkasında Rusya'nın olduğunu kaydeden Biden, 'gerekli cevap verilecek' dedi.
22.12.2020Dünya
Türkiye’ye teknoloji ve inovasyon kazandırma hazırlığındayız
'Türkiye’ye teknoloji ve inovasyon kazandırma hazırlığındayız'Teknoloji devlerinin Türkiye operasyonlarında önemli görevler üstlenen Dr. R. Erdem Erkul, Türkiye’ye "teknoloji ve inovasyon alanında katma değer kazandırmayı" amaçlayan ve "gençleri, teknoloji meraklılarını heyecanlandıracak" bir hazırlık içinde olduklarını açıkladı.
22.12.2020Ekonomi
Ünlü isimden flaş aşı açıklaması Altıncısını açıklamadı
Ünlü isimden flaş aşı açıklaması! Altıncısını açıklamadıSingapur'da sanal olarak katıldığı Singapur FinTech Festivalinde  Microsoft'un kurucusu Bill Gates, 2021'nin ilk çeyreğinde 6 koronavirüs (Covid-19) aşısının onaylanmış ve hazır olabileceğini ifade etti.
21.12.2020Dünya
Pandemi en zenginlerin servetine servet kattı
Pandemi en zenginlerin servetine servet kattıKoronavirüs (Covid-19) salgını başladığı günden bu yana dünyanın en zenginleri listesinde yer alan 10 kişinin toplam serveti yaklaşık 450 milyar dolar arttı. Servet konusunda en hızlı yükselişlerden birini Tesla ve SpaceX'in kurucu CEO'su Elon Musk kaydetti.
21.12.2020Uzmanpara
Endeks Nedir Borsada Endeks Nasıl Hesaplanır
Endeks Nedir? Borsada Endeks Nasıl Hesaplanır?Piyasada çoğu zaman karşılaşılan çeşitli endeksler vardır. Bunların bir kısmı ise çok popülerdir. Bu popüler borsa terimi ile ilgili kişilerin merak ettikleri çok soru vardır. Endeks nedir? Borsada endeks nasıl hesaplanır? Soruların cevaplarını sizler için derledik.
Siber savaş kapıda
Siber savaş kapıda!ABD yönetimi, ülkeyi karıştıran siber saldırı nedeniyle ilk kez Rusya’yı resmen suçladı. Pompeo, saldırının arkasında Rusya’nın olduğunu belirtirken, iki ülkenin büyük bir siber savaşın eşiğinde olduğu iddia ediliyor
20.12.2020Dünya
Son dakika: Ortalık tuz duman, savaş kapıda Büyük bedel ödeyecekler
Son dakika: Ortalık tuz duman, savaş kapıda! 'Büyük bedel ödeyecekler'Gelen son dakika haberine göre; dünyada iki dev ülke arasında gerilimi artıracak sıcak gelişmeler yaşanıyor. ABD Siber Güvenlik ve Altyapı Ajansı (CISA), ülkenin birçok resmi kurumuna yönelik siber saldırının 'hükümet ve özel sektör için ciddi tehdit' olduğunu açıkladı. ABD başkanlığına seçilen Joe Biden ise siber saldırıların sorumlularının büyük bedel ödeyeceğini belirtti. Öte yandan ABD'li medya organizasyonu Politico, Ulusal Nükleer Güvenlik İdaresi'nin bilgisayar korsanlarının sistemlerine eriştiğine dair kanıtları olduğunu yazdı. Reuters'a konuşan kaynaklar, korsanların Microsoft'a da eriştiğini bildirdi. ABD Senatosu Silahlı Kuvvetler Komitesi Başkanı Cumhuriyetçi James Inhofe ile Kıdemli Üyesi Demokrat Jack Reed, ülkenin birçok kurumuna yönelik yapılan siber saldırıların "ciddi, karmaşık ve devam etmekte" olduğunu açıkladı.
18.12.2020Dünya
Sabancı Vakfı 13. Filantropi Seminerinde sosyal değişimde teknolojinin rolü ele alındı
Sabancı Vakfı 13. Filantropi Semineri'nde sosyal değişimde teknolojinin rolü ele alındıSabancı Vakfı’nın 2007 yılından bu yana sivil toplum alanındaki yeni yaklaşımları tartışmak amacıyla düzenlediği Filantropi Semineri, 13. yılında “Herkes Online Mı?” başlığı ile Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı ev sahipliğinde ilk kez online gerçekleşti. Sabancı Vakfı’nın YouTube hesabında yayınlanan seminerde teknolojinin kadınlar, gençler ve engelli bireylerin hayatlarında yarattığı dönüşüm, teknolojinin kapsayıcılığı ve erişilebilirliği ele alındı. Sivil toplum, özel sektör ve kamu temsilcilerini uluslararası uzmanlarla buluşturan Filantropi Semineri’nin bu yılki ana konuşmacısı 2030 yılına kadar 1 milyon yazılımcı genç kadın yetiştirmeyi hedefleyen iamtheCODE'un kurucusu Senegal kökenli İngiliz sosyal girişimci Mariéme Jamme oldu.
16.12.2020Kültür Sanat
Son Dakika: Bill Gatesten kan donduran korona çıkışı En ölümcül dönem...
Son Dakika: Bill Gates'ten kan donduran korona çıkışı! En ölümcül dönem...Dünyanın en zengin kişilerinden Microsoft’un kurucusu Bill Gates, ABD’nin corona virüs salgınında çok zorlu bir aşamayla karşı karşıya olduğunu belirterek, “ABD için önümüzdeki dört - altı ay virüsün en ölümcül dönemi olabilir” dedi. Gates, “Sağlık Ölçümleri Değerlendirme Enstitüsü (IHME), 1 Nisan 2021'e kadar 200 bin kişinin daha ölebileceğini gösteriyor” dedi.
15.12.2020Dünya
Bill Gates: önümüzdeki 4-6 ay en ölümcül dönem olabilir
Bill Gates: önümüzdeki 4-6 ay en ölümcül dönem olabilirMicrosoft'un kurucu ortağı Bill Gates, ABD'nin koronavirüs salgınında çok zorlu bir aşamayla karşı karşıya olduğunu belirterek önümüzdeki dört-altı ayın en ölümcül dönem olabileceği uyarısında bulundu.
14.12.2020Dünya
Son Dakika: Skype ve Teams çöktü mü Skype ve Microsoft Teams neden açılmıyor
Son Dakika: Skype ve Teams çöktü mü? Skype ve Microsoft Teams neden açılmıyor?Skype ve Microsoft Teams uygulaması çöktü mü? Skype ve Teams üzerinden iletişim kuramayan kullanıcılar programların neden açılmadığını araştırdı. Skype ve Teams uygulamasına bir süre erişim sağlanamadı.
11.12.2020Teknoloji
Merakla beklenen Cyperpunk 2077nin Türkiye çıkış tarihi
Merakla beklenen Cyperpunk 2077'nin Türkiye çıkış tarihiİlk kez 7 yıl önce duyurulan ve piyasaya sürülmesi 3 kez ertelenen Cyberpunk 2077 için nefesler tutuldu. Oyun 10 Aralık'ta piyasaya çıkıyor.
10.12.2020Teknoloji
Tedarik süreçlerine Blockchain’le erişim
Tedarik süreçlerine Blockchain’le erişimMigros, meyve ve sebze ürünlerinin tüm tedarik süreçlerine şeffaf bir şekilde erişme imkânı sunan blockchain teknolojisini devreye aldı. Market müşterileri, 750’den fazla meyve ve sebzenin raflara gelene kadar geçen tüm sürecine ürünlerde yer alan MB (MigrosBlockchain) logosunu Migros Mobil Uygulaması’na okutarak ulaşabiliyor.
10.12.2020Ekonomi
ABDde TikTok savaşı Trumpa şok haber
ABD'de TikTok savaşı! Trump'a şok haberABD'de federal yargıç, Başkan Donald Trump'ın Çin menşeli sosyal medya platformu TikTok'un ABD'de cihazlara indirilmesini yasaklamaya yönelik adımlarına itiraz etti.
8.12.2020Teknoloji
Kaybolan Cep Telefonları Nasıl Bulunur Kayıp Telefonunuzu Bulmak İçin Öneriler
Kaybolan Cep Telefonları Nasıl Bulunur? Kayıp Telefonunuzu Bulmak İçin ÖnerilerCep telefonları hayatın işleyişi içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle cep telefonu kullanıcılarının sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Cep telefonu kullanıcıları için oldukça zor bir durum olan cep telefonunun kayıp edilmesi gibi durumlarda cep telefonunu bulmasını sağlayan yöntemler bulunmaktadır. Peki, kaybolan cep telefonları nasıl bulunur? Kayıp telefonunuzu bulmak için öneriler nelerdir? İşte, tüm detaylar.
7.12.2020Teknoloji
MİGROS TİCARET A.Ş. İCRA BAŞKANI ÖZGÜR TORT: “BLOKCHAİN MİGROS’TA DEVREYE GİRDİ”
MİGROS TİCARET A.Ş. İCRA BAŞKANI ÖZGÜR TORT: “BLOKCHAİN MİGROS’TA DEVREYE GİRDİ”Dijital dönüşüm konusundaki çalışmalarıyla önemli adımlar atan Migros, gıda güvenliğini ve şeffaflığı odağına alarak perakende sektöründe öncü bir uygulama başlattı, blockchain teknolojisini erişime açtı. Müşteriler, Migros mağazalarında satışa sunulan MB (MigrosBlockchain) logolu 750 çeşidin üzerindeki meyve ve sebzenin tarladan rafa uzanan yolculuğuna, Migros Mobil Uygulaması’nda yer alan "Migros Blockchain" menüsünden kolaylıkla ulaşabiliyor.
Bitcoin 19 bin 300 dolar sınırına yükseldi
Bitcoin 19 bin 300 dolar sınırına yükseldiKripto para piyasalarının en yüksek hacimli birimi Bitcoin, geçen haftanın ilk gününde yükseldiği 19,845.30 dolarlık yeni tüm zamanların rekor düzeyinden, hafta ortasında yaklaşık yüzde 5'lik bir düzeltmeyle 19,000 doların altına indikten sonra, yeni haftanın ilk gününe 19,300 puan sınırında başladı.
7.12.2020Uzmanpara
Bill Gates: Hayat 2021 baharına kadar normale dönebilir
Bill Gates: Hayat 2021 baharına kadar normale dönebilirMicrosoft'un kurucu ortağı Bill Gates, koronavirüs salgınına karşı geliştirilen aşı ve yeni tedavi yöntemleri sayesinde ABD'nin 2021 baharına kadar normale dönebileceğini söyledi.
4.12.2020Dünya
Yıldız Tilbe bu kez kafayı Bill Gatese taktı
Yıldız Tilbe bu kez kafayı Bill Gates'e taktı!Şarkıcı Yıldız Tilbe, koronavirüs salgınına karşı geliştirilen aşıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarının ardından Twitter'da yine ilginç bir paylaşıma imza attı.
3.12.2020Cadde
İş sohbetine tam 27 milyar dolar
İş sohbetine tam 27 milyar dolarBulut tabanlı iş sohbet uygulaması Slack, rekor bir satışa imza attı. Bulut yazılım firması Salesforce, 27.7 milyar dolara Slack’i aldığını duyurdu.
3.12.2020Ekonomi
Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7si teknoloji işi yapıyor
Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7'si teknoloji işi yapıyorBloomberg Billionaires Index verilerine göre, dünyanın en zengin 500 insanın yer aldığı listenin ilk 10 sırasındaki iş adamlarının 7'si teknoloji merkezli işler yapıyor.
28.11.2020Teknoloji
Bilgisayar korsanları aşının sırrının peşinde
Bilgisayar korsanları aşının sırrının peşindeDünyada Kovid-19 vaka sayısı 60 milyona yaklaştı, virüsün neden olduğu hastalık yüzünden ölenlerin sayısı da 1.4 milyonu geçti. Yarışa dönüşen aşı geliştirme çalışmalarında pek çok ülke, aşı sırrını çalmak isteyen bilgisayar korsanlarının saldırısıyla karşı karşıya. İstihbarat servislerinin bu sırrı korumak için ilaç şirketleri ve siber güvenlik uzmanlarıyla ‘fikri mülkiyet savaşı’ verdiği iddia edildi.
25.11.2020Gündem
Elon Musk, Bill Gates’i solladı
Elon Musk, Bill Gates’i solladıElektrikli araç üreticisi Tesla’nın CEO’su ve kurucusu olan Elon Musk, Bloomberg’ün “dünyanın en zenginleri” listesinde Microsoft’un patronu Bill Gates’i geçerek 2’nci oldu. T
25.11.2020Dünya
Teams nasıl indirilir Microsoft Teams nasıl kullanılır, toplantı nasıl yapılır
Teams nasıl indirilir? Microsoft Teams nasıl kullanılır, toplantı nasıl yapılır?Microsoft Teams nedir? En yayın olarak kullanılan özellikle işletmelerde çalışanların iletişimlerini sağlamak için indirilen Teams uygulaması nasıl indirilir? Microsoft Teams ile neler yapılır? İşte Microsoft Teams ile ilgili merak edilen tüm detaylar.
24.11.2020Teknoloji
Microsoft Teams, Zoom ve Google Meete meydan okuyor
Microsoft Teams, Zoom ve Google Meet'e meydan okuyorGörüntülü ve sesli görüşme programları, Korona virüs sebebiyle çoğu kişinin evlerinde kalmayı tercih etmesi sebebiyle sene başından beri büyük rağbet görüyor. Bu durum sebebiyle de büyük firmaların görüntülü ve sesli görüşme programları arasında büyük rekabet yaşanıyor.
23.11.2020Teknoloji
Anadolu Efesten Dijital Tribün projesi
Anadolu Efes'ten "Dijital Tribün" projesiAnadolu Efes, seyircisiz oynanan THY Avrupa Ligi maçlarında "Anadolu Efes Spor Kulübü Dijital Tribünü" ile taraftarlarına dijital olarak salonda olma şansı verecek.

Yazar Sonuçları

Çağdaş ErtunaMilliyet Yazarı
Roket hızında bir yükseliş hikâyesiElon Musk, Tesla şirketinin piyasa değeri 737...
10.01.2021Cadde
Hanife BaşMilliyet Yazarı
2020’de oyuna geldik!Pandemi etkisiyle dijital oyunda art arda rekorlar geliyor...
27.12.2020
Ali EyüboğluMilliyet Yazarı
SİNEMALARA ASIL DARBEYİ KİM VURDU?Hollywood stüdyolarından önce Universal, ardından Warner Bros, filmlerini sinemalarla aynı anda internette de yayınlayacağını açıkladı...
8.12.2020Cadde
Ali EyüboğluMilliyet Yazarı
Türk kadınının siyasetteki yeriTürkiye’de kadınlara “seçme ve seçilme hakkı” verilişinin 86’ncı yılında Kadın Adayları Destekleme Derneği’nin (KA...
6.12.2020Cadde
Zeynep İşmanMilliyet Yazarı
“Evrensel dilimiz oyun”Her yıl dünyada 110 ülkeden öğretmenlere verilen Küresel Öğretmen Ödülü’nün sahiplerinden biri de Türkiye’den Yudum Özkan oldu...
22.11.2020PN Aile

Benzer Haber Etiketleri

ABDbill gateszenginkoronavirüsDonald Trump

Microsoft ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.