Millet

Millet

Son dakika Millet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Millet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Millet haber sayfamızda...

Millet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 74.210 millet haberi bulunmuştur.
İmzalar atıldı Türkiye ile Afganistan arasında kritik anlaşma
İmzalar atıldı! Türkiye ile Afganistan arasında kritik anlaşmaTürkiye Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Afganistan Ulaştırma Bakanlığı arasında "Ulaştırma Alanlarında AR-GE Faaliyetlerine İlişkin İşbirliği Mutabakat Zaptı" imzalandı.
28.01.2021Ekonomi
Türkiye ile Afganistan arasında önemli işbirliği
Türkiye ile Afganistan arasında önemli işbirliği!Türkiye Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Afganistan Ulaştırma Bakanlığı arasında "Ulaştırma Alanlarında AR-GE Faaliyetlerine İlişkin İşbirliği Mutabakat Zaptı" imzalandı.
28.01.2021Ekonomi
TBMM Başkanı Şentop, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanını kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı'nı kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Muratı kabul etti.
28.01.2021Siyaset
Son dakika... İletişim Başkanı Altundan militan tepkisi: Tarihe ve millete ihanettir
Son dakika... İletişim Başkanı Altun'dan 'militan' tepkisi: Tarihe ve millete ihanettirGelen son dakika haberine göre; İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'militan' sözlerine tepki gösterdi. İletişim Başkanı Altun açıklamasında, 'Militan söylemi demokrasiye, hukuka, millet egemenliğine saldırı anlamına gelir. Devleti, kurumları ve çalışanları hedef almak tarihe ve millete ihanettir' dedi.
28.01.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan yerli aşı açıklaması
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerli aşı açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜBİTAK ve TÜBA Bilim Ödülleri Töreni'nde konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin en çok aşı üreten 3. ülke konumunda olduğunu belirterek yerli aşı çalışmalarıyla ilgili, '3 yenilikçi aşımız faz aşamalarına başlamak üzeredir. Yenilikçi aşı adayların yerli ve milli üretimi konusunda özel sektörü seferber ettik' dedi.
28.01.2021Siyaset
Son dakika... Yeni askerlik düzenlemesi komisyonda kabul edildi
Son dakika... Yeni askerlik düzenlemesi komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı kadrolarında görevli personelin tecrübelerinden daha uzun süreli ve etkin şekilde yararlanılması, özlük haklarının iyileştirilmesi gibi düzenlemeleri içeren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi.
28.01.2021Siyaset
Son dakika... Son anketi CNN TÜRKte açıkladı İşte Cumhurbaşkanı Erdoğanın oy oranı
Son dakika... Son anketi CNN TÜRK'te açıkladı! İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranıGelen son dakika haberine göre; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CNN TÜRK'te Dicle Canova'ya önemli açıklamalarda bulundu. Siyasette 'militan' tartışmasına değinen Ünal, 'Bir takım gayrimeşruluk iddialarının, ötekileştirme iddialarının olduğu, milletin halk oylamasıyla seçilmiş süreci gayri meşru ilan ediyorlar' dedi. Öte yandan Mahir Ünal, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oy oranını da açıkladı.
28.01.2021Siyaset
Ağbal, Enflasyon Raporu toplantısında konuştu
Ağbal, Enflasyon Raporu toplantısında konuştuTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Naci Ağbal, "Enflasyonun 2021 sonunda yüzde 9,4 olarak gerçekleşeceğini, 2022 sonunda yüzde 7'ye, 2023 sonunda ise orta vadeli hedef olan yüzde 5 seviyesine gerileyerek istikrar kazanacağını tahmin ediyoruz." dedi.
28.01.2021Uzmanpara
Sıfır Atık ekonomiye 17 milyar liralık kazanç sağladı
'Sıfır Atık' ekonomiye 17 milyar liralık kazanç sağladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca 2017'de başlatılan "Sıfır Atık Projesi" kapsamında geçen yılın sonuna kadar 17 milyon ton değerlendirilebilir atık toplanarak, 17 milyar lira ekonomik kazanç elde edildi.
28.01.2021Ekonomi
Son dakika: Merkez Bankası Başkanı Ağbal enflasyon tahminini açıkladı
Son dakika: Merkez Bankası Başkanı Ağbal enflasyon tahminini açıkladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Naci Ağbal, "Enflasyonun 2021 sonunda yüzde 9,4 olarak gerçekleşeceğini, 2022 sonunda yüzde 7'ye, 2023 sonunda ise orta vadeli hedef olan yüzde 5 seviyesine gerileyerek istikrar kazanacağını tahmin ediyoruz.Ayrınca faiz indirimlerine dönük bir gündemin konuşulmasının henüz çok erken olduğunu değerlendiriyoruz." dedi.
28.01.2021Ekonomi
Türkiye’nin en büyük baraj projesinde son 1 metre
Türkiye’nin en büyük baraj projesinde son 1 metreArtvin'de, Çoruh Nehri üzerinde yapımı süren 275 metre gövde yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek, dünyanın ise 'çift eğrilikli ince kemer baraj tipi' kategorisinde 3’üncü en yüksek barajı olacak Yusufeli Barajı'nın gövdesinin tamamlanmasına 1 metre kaldı. Türkiye’nin öz kaynakları ile tamamı Türk mühendisler tarafından 2891 gündür gece gündüz sürdürülen çalışma ile inşa edilen baraj projesinde son 152 bin metreküp betonun dökümü gerçekleştiriliyor.
28.01.2021Ekonomi
Son Dakika Haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi Lokanta, restoran ve kafe...
Son Dakika Haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! Lokanta, restoran ve kafe...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "'Lokanta, restoran, kafe gibi sektörlerde faaliyetleri kısıtlanan ticari işletmelere destek ödemesi yapacağız." dedi.
28.01.2021Siyaset
Reform paketleriyle rota AB’ye dönecek
Reform paketleriyle rota AB’ye dönecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün de katılımıyla önceki gün gerçekleştirilen AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında hazırlıkları tamamlanan “ekonomi ve hukuk reformu paketi”ni onayladı.
28.01.2021Siyaset
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘militan’ yanıtı: Devletin memuru şamaroğlanı değil
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘militan’ yanıtı: Devletin memuru şamaroğlanı değilCumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu devletin hiçbir memuru, bu ülkenin hiçbir evladı CHP’nin hastalıklı zihniyetinin şamaroğlanı değildir. Herkesin kendisine ‘militan’ diye hakaret eden bu zata dava açma zamanı gelmiştir” dedi.
28.01.2021Siyaset
Aden Körfezi tezkeresi Resmi Gazetede yayımlandı
Aden Körfezi tezkeresi Resmi Gazete'de yayımlandıTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK) deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair TBMM kararı Resmi Gazete'de yer aldı.
28.01.2021Gündem
AK Partili Kurtulmuş, partisinin Erzurum il kongresinde konuştu
AK Partili Kurtulmuş, partisinin Erzurum il kongresinde konuştuAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhuriyet Halk Partisi'nin zihniyetinde hala 27 Mayıs'ın, 12 Eylül'ün, 12 Mart'ın ve 28 Şubat'ın yer aldığını gördüklerini belirterek, "Çok açık söylüyorum. Kılıçlarınızın iki tarafının kestiği devirler artık geride kalmıştır. Bunların hala bazılarının zihinlerinde darbe hayali, hatta ellerinden gelse darbeye özentileri vardır. Artık o devirler geride kalmıştır. Allah'ın izniyle 15 Temmuz gecesi Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde bu millet 'ya Allah bismillah Allahuekber' diyerek, sokaklara çıkarak, darbeleri de darbecileri de tarihe gömmüştür." dedi.
27.01.2021Siyaset
AK Partili Öznur Çalıktan Kılıçdaroğluna militan sözü tepkisi
AK Parti'li Öznur Çalık'tan Kılıçdaroğlu'na 'militan' sözü tepkisiAK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun vali ve kaymakamlarla ilgili "militan" sözüne ilişkin, "Bu, şirazeden çıkmış, gözü dönmüş vicdani ve ahlaki hiçbir sınırı olmayan, ölçüsüz bir sözdür. Devlet düşmanı, millet düşmanı terör örgütlerinin ve uzantılarının istediği bir sözdür." açıklamasında bulundu.
27.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan lokanta, restoran ve kafe müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan lokanta, restoran ve kafe müjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Lokanta restoran ve kafe gibi sektörlerde alınan tedbirler nedeniyle faaliyetleri kısıtlanan ve 2019 cirosu 3 milyon lira ve altı olan gerçek usulde vergilendirilen ticari işletmelere destek ödemesi yapacağız' dedi.
27.01.2021Haberler
Son dakika: Bakan Soyludan net açıklama: Bulacağız ve imha edeceğiz
Son dakika: Bakan Soylu'dan net açıklama: Bulacağız ve imha edeceğiz!Gelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün Türkiye'de terör örgütü PKK'nın sayısını 320'nin altına kadar düşürdük. Yaz-kış operasyonlarımız devam ediyor. Eren-5'e başladık, mağara mağara giriyoruz. Bulacağız ve onları imha edeceğiz. Burada hiçbir tedirginliğimiz söz konusu değildir." dedi.
27.01.2021Siyaset
Son dakika... TBMM Başkanı Şentoptan milletvekillerine aşı iddialarına yalanlama
Son dakika... TBMM Başkanı Şentop'tan milletvekillerine aşı iddialarına yalanlamaGelen son dakika haberine göre; TBMM Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerine aşı yapılacağı iddiaları üzerine açıklama yaptı. Sosyal medyadan açıklama yapan Şentop, iddiaların külliyen uydurma ve asılsız olduğunu söyledi.
27.01.2021Siyaset
‘Gençleri çağın sorunlarından sorumlu tutamayız’
‘Gençleri çağın sorunlarından sorumlu tutamayız’TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Gençlerimizin, yaşadığımız çağın sorunlarından sorumlu tutulmasını doğru bulmuyorum. Dönüp kendimize, ‘Biz gençler için ne hazırladık?’ diye sormak, gençleri yetiştiren neslin kendisini hesaba çekmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.
27.01.2021Siyaset
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Mecliste kabul edildi
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Meclis'te kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TSK deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
26.01.2021Siyaset
Son dakika Ömer Çelikten sert tepki: Müsaade etmeyeceğiz
Son dakika! Ömer Çelik'ten sert tepki: Müsaade etmeyeceğizGelen bir son dakika haberine göre; AK Parti MYK Toplantısı sonrası, parti sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Siyasette 'militan' tartışmalarına değinen Çelik, "Mülki idare geleneğimizle gurur duyuyoruz. Devlet çarkının sakatlanmasına müsaade etmeyeceğiz." dedi.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... Bakan Soyludan Kılıçdaroğluna sert yanıt: Suç duyurusunda bulunacağız
Son dakika... Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na sert yanıt: Suç duyurusunda bulunacağızGelen son dakika haberine göre; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 'militan' yorumuyla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, 'Vali ve kaymakamlarımıza militan diyen Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağız' dedi.
26.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: 1992den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye YTB bursu verildi
TBMM Başkanı Şentop: 1992'den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye YTB bursu verildiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye tarafından 1992'den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) bursu verilmiştir. Geçtiğimiz yıl 155 öğrenci kardeşimize bu burs sağlanmıştır" dedi.
26.01.2021Siyaset
Avustralya Günü kutlamalarında yerlilerden protesto
Avustralya Günü kutlamalarında yerlilerden protestoAvustralya'da 26 Ocak'ta kutlanan Avustralya Günü'nde yerli halk Aborjinler ve binlerce kişi, bugünün “İstila Günü” olduğunu belirterek protesto gerçekleştirdi. Protesto sırasında göstericiler "Adalet yok, barış yok", "Kutlanacak bir tarih değil" ve "Siyahilerin hayatı önemlidir" yazılı pankartlar taşıdı.
26.01.2021Dünya
Son dakika... MHP lideri Devlet Bahçeliden hemşire Gülnaz Şırınga açıklaması
Son dakika... MHP lideri Devlet Bahçeli'den hemşire Gülnaz Şırınga açıklamasıGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Özlem Gürses okuduğu bir yazıyı gerçek zannedip televizyon programında paylaşmasına ilişkin MHP lideri Bahçeli açıklama yaptı.
26.01.2021Siyaset
SMA’lı çocuklar Meclis’e taşınıyor
SMA’lı çocuklar Meclis’e taşınıyorSpinal müsküler atrofi, ya da kısaca SMA hastalığı son dönemde gerek kullanılması gereken ilaçlar, gerek tedavi yöntemleri açısından sık sık tartışılıyor. CHP kamuoyu gündemindeki konuyu Meclis’te de ön plana çıkarma kararı aldı.
26.01.2021Siyaset
Şentop’a TÜRKSOY’dan Abay Kunanbay Madalyası
Şentop’a TÜRKSOY’dan Abay Kunanbay MadalyasıTBMM Başkanı Mustafa Şentop’a, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı’nın (TÜRKSOY) Abay Kunanbay Madalyası takdim edildi.
26.01.2021Siyaset
Başöğretmen Nasıl Yazılır Tdkya Göre Baş Öğretmen Kelimesinin Doğru Yazılışı Nedir
Başöğretmen Nasıl Yazılır? Tdk'ya Göre Baş Öğretmen Kelimesinin Doğru Yazılışı Nedir?Mustafa Kemal Atatürk'e 11 Kasım 1928 tarihinde Millet Mekteplerinin Başöğretmeni unvanı verildi. 1981 yılından itibaren bu unvan ''Başöğretmen'' olarak kısaltıldı. Cevabı merak edilen soruların başında Başöğretmen kelimesi ayrı mı yoksa bitişik mi yazılır sorusu geliyor. TDK'ya göre başöğretmen nasıl yazılır ve cümlelerde nasıl kullanılır? Merak eden okurlar için örneklerle birlikte derledik.
26.01.2021Eğitim
Türküm Nasıl Yazılır Tdkya Göre Türküm Kelimesinin Doğru Yazılışı Nedir
Türküm Nasıl Yazılır? Tdk'ya Göre Türk'üm Kelimesinin Doğru Yazılışı Nedir?Türk kelimesinin sözlük anlamı güçlü, kudret sahibi ve cesurdur. Bu nedenle Avrupa'nın birçok ülkesinde ''Türk gibi güçlü'' deyimi yaygın bir şekilde kullanılır. Türküm kelimesini doğru yazabilmek için öncelikli olarak temel dil bilgisi kurallarına hakim olmak gerekiyor. TDK'ya göre Türküm nasıl yazılır ve kelimeyi yazarken kesme işareti kullanılır mı? Merak edilen tüm soruları örnek cümlelerle birlikte detaylı olarak derledik.
25.01.2021Eğitim
TBMM Başkanı Şentoptan Abay Kunanbay madalyası paylaşımı
TBMM Başkanı Şentop'tan Abay Kunanbay madalyası paylaşımıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatının (TÜRKSOY) Abay Kunanbay madalyasını almaktan onur duyduğunu belirtti.
25.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, TÜRKSOY Genel Sekreteri Kaseinovu kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, TÜRKSOY Genel Sekreteri Kaseinov'u kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Genel Sekreteri Düsen Kaseinov'u kabul etti. Şentop, "Türk dünyasındaki farklı ülkelerde yaşayan aynı kökenden, aynı kültürden, aynı dilden insanları bir araya getirmek için TÜRKSOY'un yaptığı faaliyetler çok kıymetli" dedi.
25.01.2021Siyaset
Son dakika... Aden Körfezindeki TSK unsurları için yeni tezkere
Son dakika... Aden Körfezi'ndeki TSK unsurları için yeni tezkereGelen son dakika haberine göre; "TSK deniz unsurlarının, Aden Körfezi, Somali karasuları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair tezkere TBMM Başkanlığına sunuldu"
25.01.2021Siyaset
Ben öğretmen olmak istiyorum şiiri - Mustafa Nejat Sefercioğlu
Ben öğretmen olmak istiyorum şiiri - Mustafa Nejat SefercioğluÖğretmenlik Türk toplumu tarafından kutsal kabul edilen mesleklerin başında gelir. Aslında tüm dünya öğretmenlik mesleğine saygı duyar. İslam tarihinde 4 büyük halifenin sonuncusu olarak bilinen Hz. Ali'de "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" şeklinde öğretmenlere ne kadar değer verilmesi gerektiği konusunda sözler söylemiştir. İşte ben öğretmen olmak istiyorum şiirinin sözleri.
26.01.2021Şiirler
Son dakika... İşte İstanbul hedefi Cumhurbaşkanı Erdoğan, acil deyip ilan etti
Son dakika... İşte İstanbul hedefi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'acil' deyip ilan ettiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yazıkonak’ta “Elazığ Depremi 1. Yıl Dönümü Anma Programı ve Konut Teslim Töreni'nde konuşma yaptı. Erdoğan, bundan sonra tüm projelerde yatay mimari uygulayacaklarını belirterek, "Dikey mimari hele hele deprem bölgesinde bizim için intihardır" dedi. Öte yandan İstanbul için hedefi de açıklayan Erdoğan, 'Hedefimiz acil dönüştürülmesi gereken 1,5 milyon konutu önümüzdeki 5 yılda tamamlamaktır' dedi.
25.01.2021Siyaset
Son dakika... Çavuşoğlu: Kaçırılan denizcilerden bir haber yok
Son dakika... Çavuşoğlu: Kaçırılan denizcilerden bir haber yokBatı Afrika kıyılarında saldırıya uğrayan Türk gemisine ilişkin açıklama yapan Dışişleri Bakanı, "Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok" dedi.
25.01.2021Dünya
Son dakika... Muharrem İnce açıkladı: Yüzde 90 hallettik
Son dakika... Muharrem İnce açıkladı: Yüzde 90 hallettikGelen son dakika haberine göre; Eski CHP Milletvekili Muharrem İnce, kuracağı partinin tüzüğünün hazırlandığını belirterek, 'Programı da yüzde 90 hallettik, bazı konularda tartıştık. Yakında partimizin tüzüğünü, logo ve programını açıklayacağız." açıklamasını yaptı.
25.01.2021Siyaset
Günde 5-6 bardaktan fazlasına dikkat Demleme sırasında bunu yapın...
Günde 5-6 bardaktan fazlasına dikkat! Demleme sırasında bunu yapın...Dünyanın çoğu ülkesinde kahve en çok tüketilen içecek olmasına rağmen Türkiye'de ise çay öne çıkıyor. Türkiye'de her eve giren, sohbetleri demleyen çayın pek çok faydası olduğu kadar aşırı tüketildiğinde zararları da olabileceğini söyleyen Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğr. Gör. Merve İşeri Uzunoğlu, "Türkiye'de yaklaşık 100 yıldır çay tüketimi kahvenin önüne geçti. Yıllık kişi başı 3,5 kilogramlık çay tüketimimizle dünyada en çok çay tüketen millet olarak anılıyoruz. Kararında içilen çay kalbi koruyor" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjde vermek istiyorum deyip duyurdu: Taksitleri ertelendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'müjde vermek istiyorum' deyip duyurdu: Taksitleri ertelendiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak İl kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Kongrede 'bir müjde vermek istiyorum' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Esnaf ve sanatkarlara kullanılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 6 aylık dönemdeki ödenmesi gereken taksitleri ertelenmiştir' dedi.
25.01.2021Haberler
Bakan Elvan Çukurova Havalimanı için tarih verdi
Bakan Elvan Çukurova Havalimanı için tarih verdiHazine ve Maliye Bakan Lütfi Elvan, "Altyapı yatırımları bitti, üstyapıya yönelik ihalesi yapıldı. Yüklenici firma 2 hafta içerisinde çalışmalara başlayacak. 2022 yılı mart ayında Allah'ın izniyle Çukurova Havalimanı'nın açılışını hep birlikte gerçekleştireceğiz." dedi.
25.01.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjde vermek istiyorum deyip duyurdu: Taksitleri ertelendi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'müjde vermek istiyorum' deyip duyurdu: Taksitleri ertelendiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak İl kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Kongrede 'bir müjde vermek istiyorum' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Esnaf ve sanatkarlara kullanılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 6 aylık dönemdeki ödenmesi gereken taksitleri ertelenmiştir' dedi.
25.01.2021Siyaset
Suriye halkıyla dayanışma sürecek
'Suriye halkıyla dayanışma sürecek'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Suriye halkıyla dayanışma konusunda Türkiye en ön planda yer alan ülke olmuştur ve olmayı da sürdürmektedir” dedi.
25.01.2021Gündem
Çotanak Spor Kompleksinin hizmete girdi
Çotanak Spor Kompleksi'nin hizmete girdiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Çotanak Spor Kompleksi'nin hizmete girmesiyle ilgili, "Bugün bir sözümüzün yerine getirilmesinin gururunu yaşıyoruz. Bu bizim biliyorsunuz mega projemizdi ama gerçekten mega projeymiş. Bu millet istediği zaman en güzelini yapıyor. Onun da örneğidir, Türkiye'de bir örnektir." dedi.
24.01.2021Futbol

Yazar Sonuçları

Tunca BenginMilliyet Yazarı
İnce’nin 50 artı 1 iddiasının formülüCHP’li muhaliflerce çok eleştirilen Kılıçdaroğlu’nun “dostlarla iktidar” planı bölme, toplama, çıkarmaya odaklı...
28.01.2021Gündem
Onur ÇakırMilliyet Yazarı
Buca metrosu için sevindiren haber!Geçen hafta, Narlıdere metrosunda yapılan çalışmaları yerinde görme şansı yakaladım...
28.01.2021Ege
Orkun BulutMilliyet Yazarı
SİMÜLASYON İÇİN GERÇEKLİK!10 yıl öncenin spor programlarında ‘entelektüel’ ayrışmanın en büyük konu başlığıydı ‘Futbol sadece futbol değildir’! Sahanın içindeki her hinliği bilen çimleri yutmuş eski sporcular Simon Kuper’in bu kitabını kılavuz yapmış fularlı, bandanalı, kasketli yeni tiplere koltuklarını hızla kaptırıyordu...
27.01.2021
Gül Mutlu ESKİHANCILARMilliyet Yazarı
Bodrum’un migreni varMalumunuz, Bodrum’un yıllardır başını ağrıtan yapısal problemleri var...
27.01.2021

Benzer Haber Etiketleri

son dakika haberlertbmmcumhurbaşkanıak partiyazar yazısı

Millet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.